Hirdetés

2024. június 28., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3051) Becksman válasza JamesFinn (#3050) üzenetére


Becksman
őstag

Köszi, holnap megpróbálom.

Samsung A54 5G 8+256GB

(#3052) Becksman


Becksman
őstag

Olvastam , hogy voltak képernyőfrissítési problémák is azt orvosolták már? Fura de honor 6 mellé vettem mikor ha kell szervizelniba telotbakkorblegyen pótba még azt vettem észre ha huzamosan használom elkezd fájni a fejem :/ Nem tudom mitöl talán a kijelzö élénkebb/világosabb...

Samsung A54 5G 8+256GB

(#3053) marci30


marci30
tag

Sziasztok! Az utolsó frissítés óta, nagyon bejön nekem a telefon, pár perc sem kel ahhoz hogy használható legyen a bekapcsolástól számítva, nem fagy, nem akad. A mostani frissítése szerintem a legjobb segítség volt eddig a telefonhoz! :)

Az Úgy kezdődött, hogy a 3d-s nyomtatóval nyomtattam egy 3d-s nyomtatót...

(#3054) bagoly71. válasza marci30 (#3053) üzenetére


bagoly71.
tag

Akku idő?

(#3055) marci30


marci30
tag

Szia! A telefonálás használatakor a kijelző automatice kikapcsol így tovább lehet telefonálni, nem tom hogy a korábbi verzióknál így van e, 2/3 nap alap helyzetben amikor csak bekapcsolva van és nem nyomokdom, estig időnkénti használatkor simán végig viszi a napot, szerintem ez a verzió most egy erősebb frissítés volt a többinél, de még babrálgatom majd' 1 nap biztos, de használattól függ,hogy meddig viszi. Filmet még nem néztem vele végig, mert nincs sd kártyám. D szerintem végi viszi a filmet is, van benne lassú és gyors töltés mód, ha jól láttam. Szerintem sokat javult. És még csak béta! :)

[ Szerkesztve ]

Az Úgy kezdődött, hogy a 3d-s nyomtatóval nyomtattam egy 3d-s nyomtatót...

(#3056) bagoly71. válasza marci30 (#3055) üzenetére


bagoly71.
tag

Ok., köszi!

(#3057) MrChef válasza JamesFinn (#3040) üzenetére


MrChef
aktív tag

Nálam Win10 preview van. Csak kipróbáltam: kitűztem a kezdőképernyőre a takarékos üzemmódot, de nem mutatja %-osan az akkut. (mondjuk ez legyen a rendszer legnagyobb hibája)

(#3058) JamesFinn válasza MrChef (#3057) üzenetére


JamesFinn
senior tag

8.1-et használok, ott így ki lehet tűzni. Alkalmazás listából?

(#3059) Becksman


Becksman
őstag

Dupla koppos lezárás elérhető valahogy?

Samsung A54 5G 8+256GB

(#3060) Zolly444 válasza Becksman (#3059) üzenetére


Zolly444
aktív tag

10ben van hogyha a navi sávra duplakoppolsz

(#3061) Becksman válasza Zolly444 (#3060) üzenetére


Becksman
őstag

Igen arra gondoltam. A fényerő nem lehet még lentebb állítani? Nekem a minimum is túl fényesnek tűnik :-/ valamint olvastam voltak ilyen képernyöfrissitési gondok orvosolták már?

[ Szerkesztve ]

Samsung A54 5G 8+256GB

(#3062) bepken válasza Becksman (#3061) üzenetére


bepken
veterán

képernyő frissítéssel nincs semmi probléma, egyszerűen ennyit tud a készülék. elmosódásra panaszkodott valaki korábban, erre írtam, mint esetleges okot.

ez még mindig egy alsókategóriás telefon :)

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#3063) Zolly444 válasza Becksman (#3061) üzenetére


Zolly444
aktív tag

Böngészésnél esetleg ha UC Browsert használod akkor van éjszakai mód. Én is csak ezért használom. Egyébként ezen kívül nem tudok róla.
Edit: 8.1alatt az automatikus sötétebb minta "kicsi". Persze ha sötétben vagy.

[ Szerkesztve ]

(#3064) Becksman válasza bepken (#3062) üzenetére


Becksman
őstag

Nyilván. Csak néha kicsit szemfájdító a kijelző. Bár gondolom ez megszokás kérdése egy full hd telo után nem meglepö ez. Amúgy elég patent és jó. Hardveresen se érzem kevésnek. Jó talán nem olyan gyors mint a honorom , de arra elég amire kell: telefon , net , apróbb max középkategóriás játék.

Samsung A54 5G 8+256GB

(#3065) Becksman


Becksman
őstag

Windows 10ről vissza lehet térni 8.1re? Gondolkodok rajta holnap feltenném. Garancia ugrik ha felteszem?
Az uc browser jo csak az alsó sáv és a billen nagy fényerő marad. Mondjuk a lumia 535 az alsó-közép ategória. A lumia 435,532 az alsó kategória. A 640 és a 640xl a középkategória. Az xl verzió meg a közép-felső(bár az adreno 305 miatt inkább közép). 720p felvételi lehetőség külső progival se lehetséges?

[ Szerkesztve ]

Samsung A54 5G 8+256GB

(#3066) F.B.I. válasza Becksman (#3065) üzenetére


F.B.I.
veterán

Mehet fel a 10 nyugodtan, slow ringet ajánlom, ha felment, akkor nyomj egy alaphelyzetbe állítást, aztán nem régi mentesbol, hanem nulláról lakd majd be a telefont, az áruházban kezd el letölteni a már meglévő appjaidat, mindennek keress frissítést, amikor már nem talál semmit, akkor indítsd újra a telefont ismet. Nem rövid művelet de így hibátlanul kell működnie utánna. Az utolsó build a 8.1-ről a 107 végű kell majd, hogy legyen.
Ha még sem tetszik akkor mehet vissza a 8.1 (de szeretni fogod, hidd el). ;)

[ Szerkesztve ]

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#3067) Becksman válasza F.B.I. (#3066) üzenetére


Becksman
őstag

Ahogy nézem nekem .375 a vége.. Erre akkor nem tehető? A visszalépés mivel történik?

[ Szerkesztve ]

Samsung A54 5G 8+256GB

(#3068) marci30


marci30
tag

Nálam a win 10 számszerint is kijelzi az akkus töltöttségi szintet, csak mert valaki kérdezte :)

Az Úgy kezdődött, hogy a 3d-s nyomtatóval nyomtattam egy 3d-s nyomtatót...

(#3069) F.B.I. válasza Becksman (#3067) üzenetére


F.B.I.
veterán

Dehogynem, ha frissited 10-re a preview száma jár 107-nél. Insider appot letöltöd, kiválasztod a slow ringet és a telefont újraindítás után keresel frissítést. El fogja kezdeni, lehet először 63-as vagy régebbi build megy fel, a lényeg, hogy amíg nem ment fel a végső 107-es, addig ne nyomj a lap helyzet be állítást és biztonsági mentesbol visszaállítást se. A 107-es ha fent van, akkor a fentiekben leírtak szerint járj el.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#3070) Becksman válasza F.B.I. (#3069) üzenetére


Becksman
őstag

dupla koppos feloldás nincs win10be?:

Samsung A54 5G 8+256GB

(#3071) skroy válasza Becksman (#3070) üzenetére


skroy
senior tag

De van. Gépház-Extrák-érintés résznél. :)

(#3072) Becksman válasza skroy (#3071) üzenetére


Becksman
őstag

az természetes, ha a zárképernyőn az óra később jelenik meg?

Samsung A54 5G 8+256GB

(#3073) hideg83 válasza Becksman (#3072) üzenetére


hideg83
csendes tag

Az.

[ Szerkesztve ]

(#3074) steele80 válasza Becksman (#3070) üzenetére


steele80
senior tag

Sanszos, hogy nincs :(

(#3075) Zolly444 válasza steele80 (#3074) üzenetére


Zolly444
aktív tag

Van. Ahogy skroy is írta, beállítások-extrák-érintés

(#3076) steele80 válasza Zolly444 (#3075) üzenetére


steele80
senior tag

Windows 10-ben? Nekem ott csak értékelés, extrák és infó, hálózat+, hang, készülékközpont, megjelenítés, nokia-fiók van.

[ Szerkesztve ]

(#3077) Zolly444 válasza steele80 (#3076) üzenetére


Zolly444
aktív tag


Keress a storeba frissítéseket. Melyik builded van?

[ Szerkesztve ]

(#3078) steele80 válasza Zolly444 (#3077) üzenetére


steele80
senior tag

10.0.10586.107

(#3079) Zolly444 válasza steele80 (#3078) üzenetére


Zolly444
aktív tag

Mást nemtudok mondani mint storeban keress frissítéseket. Azt hiszem nekem is volt egy extfas+info frissítés. Lehet abban volt.

(#3080) steele80 válasza Zolly444 (#3079) üzenetére


steele80
senior tag

Egy alaphelyzetbe állítás megoldotta a problémát és már működik. Viszont nem találom, hogy az sms hangot hol tudom beállítani, ha egyáltalán van ilyen. Nálam a kijelző alján lévő csempék enyhén torzultak és egyelőre nincs hangjelzése az e-mail-eknek, pedig ki van választva a hang. Az akkut kajálja rendesen. Azért az elég érdekes, ha ezzel a rendszerrel adnak ki új telefonokat. Véleményem szerint ez még nagyon erős béta állapot.

(#3081) Becksman


Becksman
őstag

Csak nekem tünik picit lomhábbnak mint a 8.1?
A másik pl ha belépek gépházba az alkalmazáslista mögött nem csak a háttér van, hanem van egy átlátszó rész de miután kilépek nincs ott az. Ez hiba vagy direkt ilyen?

Samsung A54 5G 8+256GB

(#3082) papesz5


papesz5
tag

Köszönöm Win akárhány,mész a fiók aljára.Ennyi elég volt ebből a rémálom telefonból.
Az első már a harmadik napot sem bírta,csere.Kijelző botrányos.Második egy hét szenvedés után szerviz,kijelző csere.Visszajött.Kijelző pont mint előtte, szar.Vissza javítás.Vélemény a szervízből : a szerviz nem talál hibát. Napi szinten indul újra.Fagy rendszeresen. Köszönöm,ennyi pont elég volt.

Bazinga!!

(#3083) csirad82


csirad82
csendes újonc

Na.vasárnap hoztam el a lumát szervizböl,kijelzö csere volt.pár napig jol müködött,de most megint rosszul érzékeli az ujjaimat.belép görgetés közben,akadozik,szoval mint elötte.hivom a szervizt:vigyem vissza,ujra kalibrálják a kijezöt,vagy ujabb csere.na nesze neked.jo kis telo,de ez már dühitö hogy ilyen érzékeny.valakinek még volt hasonlo gond vele?véleményetek?töltöttem le áruházbol egy hardware tests nevü programot és azt vettem észre multi touch-nál hogy két ujjat még rendesen érzékel,de ha már 4-5 ujjal nyomok rá ugrálnak a kis körök és nem érzékeli minden ujjam.szerintetek?köszi a válaszokat!

(#3084) hideg83 válasza csirad82 (#3083) üzenetére


hideg83
csendes tag

Nem volt még gariztatni az enyém de ugyan ez a szitu.De tök érdekes h. egyszer jó aztán a következő pillanatban meg magától megy össze vissza.Vallesz keresztlányom megkapja majd a készüléket ,játszani jó lessz neki.Ja mert zsíros a kijelző azért ugrál össze vissza,hogyne persze mikor letöröltem szemüveg tisztítóval akkor se lett jó aztán drasztikusan ablaktisztítóval akkor is össze vissza ugrált.Lerakom a telót az asztalra 2 óra múlva ránézve semmi gebasz.Az volt a legszebb élményem a telóval mikor zsebből elővéve puk kodot kért,na akkor 1 kicsit felhergelt.Lehetett ballagni a szolgáltatóhoz.

[ Szerkesztve ]

(#3085) Zolly444


Zolly444
aktív tag

Az előző 2re.
A szervizben határozottan mondani kell hogy ez típushiba a kalibrálás felesleges és cseréljék ki a kijelzőt mert akkor inkább itt sem hagyod. Esetleg lesuedsz egy multi touch test-et es mutatod hogy valójában sz@r. Nekem is így lett kicsererélve. Elsőre kalibráltak.

(#3086) Becksman válasza Becksman (#3081) üzenetére


Becksman
őstag

Erre valaki?

Samsung A54 5G 8+256GB

(#3087) Zolly444 válasza Becksman (#3086) üzenetére


Zolly444
aktív tag

Valóban lassabb a 10, a második kérdést nem értem, és most 8.1 van fent úgyhogy nemtudom megnézni sem.

(#3088) Becksman válasza Zolly444 (#3087) üzenetére


Becksman
őstag

Konkrétan az alkalmazáslistába belépve elöször van egy átlátszó rész a háttér elött, de miután belépek pl gépházba majd vissza akkor már nincs meg az az átlátszó rész. A zárképernyőn meg az óra késve jelenik meg. 8.1en nem voltak meg ezek a problémák. Most visszaraktam ré recovery toolal a 8.1et. Pedig frissítés után egyből csináltam gyári visszaállítást.

[ Szerkesztve ]

Samsung A54 5G 8+256GB

(#3089) Zolly444 válasza Becksman (#3088) üzenetére


Zolly444
aktív tag

Az óra mindenkinek késve jelenik meg, én ezért tettem vissza 8.1et. Kérdezz rá esetleg a Win10 topicba is.

(#3090) Ace owner


Ace owner
addikt

Ha valaki megunná a wp-t én pont áttérnék :)

Galaxy Fold 4

(#3091) kispe82 válasza Ace owner (#3090) üzenetére


kispe82
tag

Pont tegnap adtam fel a jófogáson. Vodafüggő,ha érdekel,írj privát üzit.

(#3092) Sinter 008


Sinter 008
csendes tag

Sziasztok!Egy nokia lumia 535 Model szám RM - 1089-hez keresek érintőpanelt.Tudnátok segiteni,hogy melyik érintőpanel passzol ehez a tipushoz ?találtam rengeteget,de a modelszámra viszont semmit nem adnak a ki keresők.

(#3093) Ace owner


Ace owner
addikt

Hali!
535ds tulaj lettem, sikerült a váltás. Rögtön lenne is egy kérdésem. A telefonhoz kaptam egy edigitalos számlát, azzal érvényes a garancia is? Továbbá lenne egy olyan gondom hogy a kijelző érdekes dolgokat produkál. Kicsit túl érzékeny, meg mintha nem ott érzékelne ahol kéne. Hallottam hogy voltak kijelző problémák a telefonnal. Ezt hogyan lehet orvosolni? Ha nem panel hibáról van szó. Kipróbáláskor, meg hazaúton ahogy nyomkodtam nem vettem észre ilyesmit. Szoftverfrissítés pontnál nem talált új frissítést, azt néztem. WP10-et hogy lehetséges feltenni? Most még a régi csúnya rendszer van rajta :D Denim ha jól emlékszem.

Galaxy Fold 4

(#3094) hroberto válasza Ace owner (#3093) üzenetére


hroberto
veterán

Jó az E-digital számla a garanciához. De ha szarakodik a kijelző, akkor akár viheted is szervizbe.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#3095) Zolly444 válasza Ace owner (#3093) üzenetére


Zolly444
aktív tag

Edigitalos rendelésnél kell lenni egy kis téglalap alakú papírnak(garilevél) ha nem akkor lehet anélkül is elfogadják. Vidd be a legközelebbi nokia care-ba hogy típushibás a kijelző, tisztában vagy vele hogy hardveres, cseréljék.

(#3096) Ace owner válasza Zolly444 (#3095) üzenetére


Ace owner
addikt

Csak a számla van meg a szokásos útmutató papír.

Látom Lehelnél van is egy care, holnap lehet benézek. Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

Galaxy Fold 4

(#3097) bepken válasza Ace owner (#3093) üzenetére


bepken
veterán

jelenleg a Denim a legfrissebb rendszer, a W10M sajnos még várat magára. vagy én már nem is tudom, sajnálom e.... :D

ha szeretnéd tesztelni jelen állapotában, akkor csak le kell töltened az áruházból az Insider nevezetű alkalmazást és bejelentkezni a Fast ring frissítésre. egy újraindítás után már a legfrissebb buildet fogja letölteni (arra figyelj, hogy ez tobb óra is lehet, tehát érdemes este belefogni)

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#3098) jenei1994 válasza bepken (#3097) üzenetére


jenei1994
addikt

Az a baj a w10 -el,hogy lassan Március és még mindig nem lehet frissíteni . :(

[ Szerkesztve ]

(#3099) Ace owner válasza bepken (#3097) üzenetére


Ace owner
addikt

Meg este ratalaltam koszonom igy fel is kerult a 10. viszont a kijelzo tovabbra is szar ugyhogy ebbol gari lesz ha elfogadjak ha nem visszacserelem a moto g-re. pedig szimpatikus a wp 10 de igy hasznalhatatlan. alig tudok gepelni. gorgetesnel is folyton belelep mindenbe.

Galaxy Fold 4

(#3100) rover45


rover45
senior tag

Sziasztok, ha lenne valakinek egy eladó hátlapja, kérem dobjon egy üzenetet :) Köszönöm!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.