Hirdetés

2024. június 28., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2951) Zolly444 válasza Zolly444 (#2950) üzenetére


Zolly444
aktív tag

Bocsi a dupláért, csak most jutott eszembe. Ha rengeteg az időd.
+1 saját.

[ Szerkesztve ]

(#2952) Marty8


Marty8
tag

Sziasztok!
Azt tapasztalom, hogy egyszerűen a legtöbb alkalommal nem találja meg a készülék a GPS jelet.
Se Waze, se Here, semmi. Csak vergődik.
Nem tudja valaki h mitől lehet? Esetleg valami gyógymód?
Előre is Köszönöm!

M a t y a s

(#2953) MrChef válasza Marty8 (#2952) üzenetére


MrChef
aktív tag

Szia!
A Waze-ben hol lehet Facebook regisztrációval belépni? (mint ahogy a másik két mobilplatformon lehet)

(#2954) Marty8 válasza MrChef (#2953) üzenetére


Marty8
tag

Hello. Most azt se találom, hogyan kell kijelentkezni :)
Ha nincs olyan gomb, akkor általában úgy kell, hogy ugyan azzal a mail címmel és jelszóval jelentkezel be, tehát azt írod be mint a face-n!

M a t y a s

(#2955) redface


redface
tag

Sziasztok! Szerintetek mi megkapjuk a windows 10 frissítést? Mert a vodafone letesztelte,de az 535 nics köszte! Pedig jó lenne!

(#2956) Zolly444 válasza redface (#2955) üzenetére


Zolly444
aktív tag

KöZte lesz az 535is a "végleges" kiadásban. Talán rögtön az első hullámba.

(#2957) SQX_Barto


SQX_Barto
addikt

Sziasztok, van egy 535-om, amin eltorott az egyik SIM erzekelo pocok. Alapban voltak mar bajai es gondolkozom egy 535 Dual-on (640 Dual is lehet egy alternativa)
A dual jobban szivja az aksit? (es van-e kulonbseg, ha ket vagy egy kartyaval hasznalom?)
Fentvan a mostanin a W10 preview es az is alapbol jobban szivja erzesre az aksit.

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#2958) Zolly444 válasza SQX_Barto (#2957) üzenetére


Zolly444
aktív tag

Én 640et venném. Jobb kijelző, újabb soc, glance, jobb kamera(előlapi viszont csak xl-be ua.) igényesebb kialakítás(kinek mi).
1 vagy 2sim aksiban nem észrevehető szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#2959) SQX_Barto válasza Zolly444 (#2958) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Koszi a gyors valaszt, azert a "szerintem"-nel megalapozottabb velemenyt szeretnek a Dual SIM-es kerdesre :)
Kulsore jobban tetszik a mostani netes kepek alapjan, de majd megnezem a 640-et is kozelebbrol.

Egyebkent a 640-nek nem kellett volna mar 10-zel jonnie?

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#2960) Zolly444 válasza SQX_Barto (#2959) üzenetére


Zolly444
aktív tag

A 950et és az 550et jelentette az ms win10el. A 2simhez visszatérve nem hinném hogy olyan sokat jelentene max 2-3%. De lényegtelen mert a mai telefonokat 1-2naponta töltöd.

(#2961) redface válasza Zolly444 (#2956) üzenetére


redface
tag

Köszi! :C

(#2962) MrChef válasza redface (#2955) üzenetére


MrChef
aktív tag

Az enyémen már a Win 10 fut. (Microsoft 535 DS)
Windows Insider-t töltsd le, majd a további instrukciókért van vhol egy leírás.

(#2963) MrChef válasza Marty8 (#2954) üzenetére


MrChef
aktív tag

Jó ötlet, megpróbálom ezt!
Köszi!

(#2964) marci30


marci30
tag

Sziasztok! programok lementésére van lehetőség erről a telefonról? :)

Az Úgy kezdődött, hogy a 3d-s nyomtatóval nyomtattam egy 3d-s nyomtatót...

(#2965) JamesFinn válasza marci30 (#2964) üzenetére


JamesFinn
senior tag

Ha telefonban be van állítva a biztonsági mentés, akkor időnként lementi a onedrive fiókodba, amit vissza tudsz állítani hr után. Van olyan app, játék, ahol pillanatnyi állást, beállításokat is visszaállít. (nem minden app tudja ezt) Pcre nincs lehetőség lementeni.

(#2966) marci30 válasza JamesFinn (#2965) üzenetére


marci30
tag

Értem! Megpróbálom beállítani rajta. Köszönöm! :)

Az Úgy kezdődött, hogy a 3d-s nyomtatóval nyomtattam egy 3d-s nyomtatót...

(#2967) marci30 válasza JamesFinn (#2965) üzenetére


marci30
tag

Úgy néz ki sikerült, úgyhogy minden ok. Nálam a telefonom 1 töltéssel, kevés használattal, elég sokáig bírja win10 mob alatt! Nem e tudom hogy erősebb aksit ezekhez külön nem lehet rendelni? 4500mahst? pl? :)

[ Szerkesztve ]

Az Úgy kezdődött, hogy a 3d-s nyomtatóval nyomtattam egy 3d-s nyomtatót...

(#2968) mefistofeles

Olvasom többen felpakolták már a win10-et. Mik az álltalános tapasztalatok, stabilitás, net, wifi stb. terén?

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#2969) redface


redface
tag

Sziasztok! Az lenne a kérdésem, játékokat hogy lehet telepíteni,az áruházon kívűl?

(#2970) JamesFinn válasza redface (#2969) üzenetére


JamesFinn
senior tag

Csak a marketből tudsz telepíteni appot. Régen volt arra lehetőség, hogy letöltötted az appot a gépre, majd sdre másolva lehetett telepíteni a telefonra. De ugyanúgy ellenőrzte a market (sőt, csak ott láttad, a megfelelő menüpont alatt) hogy érvényes e az app, és csak így lehetett telepíteni. Illetve ha fejlesztői jogosultságod van. Szerencsére wp-re nincs warez.

[ Szerkesztve ]

(#2971) Zolly444 válasza marci30 (#2967) üzenetére


Zolly444
aktív tag

Ha lehetne se lenne egészséges a telónak. Külső aksit tudsz venni hozzá pár ezer ft-ból.
mefistofeles:
Aránylag stabil, néha vannak érdekes pillanatai, teljesen használható mindennel, az edge viszont meghal lassú mobilnettel. Az új kamera appal minden kép zajos(abb) (főleg ilyen időjárás mellett). Nem ms appoknál a navigációs sáv eltakarja a tartalmat, ha el van tüntetve is. Egyébként mindennapi használatra is oké. (De ha létfontosságú dolgok vannak az eszközön akkor ne telepítsd fel, bár nekem nem tűnt el semmi, volt rá példa.)

(#2972) marci30


marci30
tag

Oks! Persze nekem nem ez az 1 telefonom van, meg. Nekem még van egy Samsung galaxy advance s-m is androidos, azt szoktam nyúzni androidos játékokkal. A kamera az 535ön, tényleg érdekes, tegnap fotóztam vele a hóesést, hát nem valami jól fotóztam le, nem úgy ahogy én láttam., Telefonban egy minimális uefis bios van, "megnéztem egy progival" secureboot enabledre van állítva, ami ugye más op rendszerek futtatását nem engedélyezi, csak windows féléket. Eddig márió szerű meg pinbal, és dungeon hunterrel játszottam rajta, ami full 3d és akadás mentesen ment, külső aksim van, de az 5V 1amperrel tölt, az nem gond? Ha jól láttam van lg tv remote control távirányító app is, ami a tvmhez okés. meg az otp windows app se rossz. Témát keresgéltem, de csak egy androidos appot találtam, de azt meg hagyjuk.

Az Úgy kezdődött, hogy a 3d-s nyomtatóval nyomtattam egy 3d-s nyomtatót...

(#2973) F22Raptor


F22Raptor
csendes tag

Sziasztok én is felraktam a Windows 10 Mobilt miután befejezte a frissítést csináltam egy telefon alaphelyzetbe állítást a biztonsági mentés nem lett visszaállítva és azt vettem észre,hogy a névjegynél a hardver verziószáma megváltozott már nem 3.0.0.0 hanem 1.0.0.0 ez hogy lehet?

(#2974) F22Raptor válasza F22Raptor (#2973) üzenetére


F22Raptor
csendes tag

Újraindítottam a telefont és megint 3.0.0.0 lett a hardver verziószám

(#2975) marci30 válasza F22Raptor (#2974) üzenetére


marci30
tag

Hali! Nekem is 3.0.0.0 ás ra változott, Jó kérdés, nem tudom hogy miért. Lehet hogy csak szoftveresen van 3.0.0.0.Ként azonosítva. Szerintem sokat nem változtat a dolgokon. Nem csak nálad van ez. :).

[ Szerkesztve ]

Az Úgy kezdődött, hogy a 3d-s nyomtatóval nyomtattam egy 3d-s nyomtatót...

(#2976) MrChef


MrChef
aktív tag

Nektek melyik böngésző vált be? Úgy látom, hogy egyik sem tökéletes. Kilép, lefagy, nem tud visszalépni, nem működik... :(((
Az, hogy nincs youtube progi, hanem pótmegoldások, megszoktam. Nincs rendes videónéző, ami feliratot kezelne kilépés nélkül. A Térkép jó, de sz@rik a Google maps mentéseimre.

(#2977) Zolly444 válasza MrChef (#2976) üzenetére


Zolly444
aktív tag

Én személy szerint az IEt használom és semmi bajom vele. Youtube-ot is böngészőből nézem javarészt, ha háttérben akarok zenét akkor használom a metrotubeot. Moli Player úgy tudom hogy kezeli a feliratokat is rendesen és próbaverziója is van. A google cuccaidról meg javarészt lemondhatsz sajnos.
Remélem segítettem.

(#2978) marci30


marci30
tag

[link]

Találtam egy lehetséges megoldást, ami másképpen telepíti az android appokat. Szerinte okés 535re is. Én nekem nem lesz időm a hétvégén ezzel foglalkozni. De aki ráér, nézze meg a videót, és ki próbálhatná, köszönöm!

Az Úgy kezdődött, hogy a 3d-s nyomtatóval nyomtattam egy 3d-s nyomtatót...

(#2979) bepken válasza marci30 (#2978) üzenetére


bepken
veterán

látom, Te ezt tényleg hobbiként űzöd lassan :D

megerősítő cikket hirtelen nem találok, de hidd el, ha mondom, a projectet egyszerűen leállították. egyszerűen nem érhető már el ez a feature a jelenlegi buildekben (tehát, ha csak nem egy közel fél éves buildet használsz, akkor nálad se)

ha csak ezt az XDA topicot megnézed, láthatod, hogy fokozatosan kihalt a téma...egyébként ahogy emlékszem, az L535 nem is volt a támogatott készülékek között.

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#2980) miqlas


miqlas
őstag

Sziasztok!

A képernyõ érzéketlensége megoldódott már az 535-ön vagy erre nincs gyógyír?

42

(#2981) Zolly444 válasza miqlas (#2980) üzenetére


Zolly444
aktív tag

Amelyik rossz azt cserélik szervizbe. Garanciális hiba szóval ingyen.

(#2982) miqlas válasza Zolly444 (#2981) üzenetére


miqlas
őstag

Köszi a választ! Akkor hardveresen javítják! Amúgy a fiamnak néztem ki egy ilyet.

42

(#2983) Zolly444 válasza miqlas (#2982) üzenetére


Zolly444
aktív tag

Snapchat nincs. Ha esetleg használja előre készítsd fel.

(#2984) miqlas válasza Zolly444 (#2983) üzenetére


miqlas
őstag

... mármint WP-on nincs Snapchat, de nem is használja, Vibert, meg a f@szbúk messengert használja, az meg van :D

42

(#2985) Becksman


Becksman
őstag

Az egysime változatok között is sok a kijelzőhiba?
Xperia SPm eladom és egy ujszerü telekomos variánst néztem ki.

Samsung A54 5G 8+256GB

(#2986) marci30


marci30
tag

Sziasztok! Nekem tegnap jött egy windows 10 frissítés, nem e tudom hogy nálatok is e?
Pontosabban windows 10 10586.36. A kamera mintha javult volna, és néhány hibán javítottak.

Az Úgy kezdődött, hogy a 3d-s nyomtatóval nyomtattam egy 3d-s nyomtatót...

(#2987) miqlas válasza marci30 (#2986) üzenetére


miqlas
őstag

... slowringen a .63 a legfrissebb, faston meg a .71 ...

42

(#2988) Becksman


Becksman
őstag

Akitöl venni akarom irta hogy hátul az akkun 2015.06. Dátum van. Az újabb kiadásokban javitva van a kijelzö hiba??

Samsung A54 5G 8+256GB

(#2989) Zolly444 válasza Becksman (#2988) üzenetére


Zolly444
aktív tag

Ha van rá garancia akkor jó esetben már a vásárlás napján kicserélik a kijelzőt ha esetleg hibás a darab amit kifogsz. Egyébként szerintem a 6.havi már jó kellene hogy legyen

(#2990) Becksman válasza Zolly444 (#2989) üzenetére


Becksman
őstag

Múlt hónapban vette. Még van rá garancia. Akkor szerintem a héten megfogom venni miután eladtam az Xperia SP-m.

Samsung A54 5G 8+256GB

(#2991) ThePatriot


ThePatriot
csendes tag

Sziasztok!
Megfigyeltem, hogy a képernyő akkor "őrül meg" és ugrál össze-vissza, ha a display túl zsíros, ujjlenyomatos. Valahogy mintha hibásan érzékelné, vagy nem tudom mi a baja... A megoldásom ilyenkorra a képernyő tisztítása, ami általában beválik.

Többen írták itt anno, hogy fóliával sikerült kiküszöbölni az efféle hibákat. Szerintetek érdemes beszerezni egy screen-shield féle fóliát? A cél egyértelműen az lenne, hogy megszűnjenek az ujjlenyomat és kosz okozta érintő problémák.

Illetve még annyit kérdeznek, hogy mennyit érdemes rászánni egy ilyen fóliára? E-bay-en láttam 1-2 centér, de az valahogy nekem nagyon gyanús :D

Köszönöm előre is!

(#2992) bagoly71. válasza ThePatriot (#2991) üzenetére


bagoly71.
tag

"Üvegfóliát" neki (tempered glass) :)

Annyira nem vészes árban! Egy kis választék : ebay

(#2993) Zolly444 válasza ThePatriot (#2991) üzenetére


Zolly444
aktív tag

Tessék bevinni szervizbe. Ingyen kijelzőcsere.

(#2994) Kokkantas válasza Zolly444 (#2993) üzenetére


Kokkantas
aktív tag

Nekem a cserelt erintopanel is elkezdte produkalni a hibat.

(#2995) csirad82


csirad82
csendes újonc

Hát ez nem semmi!.Van aki azt irja hardvare-es gond,mások meg hogy kijelzö csere.na most akkor mi van????végül is mi nyujt megoldást?

(#2996) DaWe94 válasza csirad82 (#2995) üzenetére


DaWe94
senior tag

A rossz érintőpanel nem hardveres gond? :)) Ki kell cseréltetni a kijelzőt, ha gubi van. Ha meg valami használt, szintén hibásat raktak bele, lehet reklamálni. :)

[ Szerkesztve ]

(#2997) Becksman


Becksman
őstag

Ez sokaknak segített nem?

http://mobilarena.hu/hir/fellelegezhetnek_a_lumia_535_tulajdonosok.html

A ram windows 10-nél is bőven elég? :)

[ Szerkesztve ]

Samsung A54 5G 8+256GB

(#2998) DaWe94 válasza Becksman (#2997) üzenetére


DaWe94
senior tag

Nem mondanám. Nem sokat ért.

(#2999) skroy


skroy
senior tag

Akkor nekem mákom volt a független DS 535-tel. Soha semmi gondom nem volt az érintővel. Tökéletesen üzemel.
Apropó, napokon belül eladóvá válik. :U ;)

(#3000) Zolly444


Zolly444
aktív tag

A kijelzőtéma röviden: Sz@r -> Garancia.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.