Hirdetés

2024. június 28., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2201) bepken válasza ajca (#2199) üzenetére


bepken
veterán

képernyő aljánál húzd felfele az ujjad és előjönnek a navigációs gombok :) - ez minden teljesképernyős alkalmazásnál így lesz (persze hacsak nem tiltod le, hogy eltűnjön teljesképernyőnél)

szerk.: megelőztek :D

[ Szerkesztve ]

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#2202) ajca válasza DaWe94 (#2200) üzenetére


ajca
tag

Köszönöm! Előjött csak nehézkesen kicsit másképp reagál mint az xperia z :D

(#2203) skroy


skroy
senior tag

Én fixre állítottam a navi sávot. Folyton felidegesített. :) Egyébként egészen tűrhető teló, semmi gondom vele. 820-ról váltottam kényszerből, de minden ok eddig.

(#2204) ajca válasza skroy (#2203) üzenetére


ajca
tag

Mondjuk én azt nehezményezem,hogy ma tok nélkül tettem zsebre és 3x hívta a hangpostát önkényesen :) tehát azonnal vettem rá tokot.

(#2205) bepken válasza ajca (#2204) üzenetére


bepken
veterán

duppla koppos ébresztést kapcsold ki, az produkál ilyeneket.

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#2206) mefistofeles válasza skroy (#2203) üzenetére

Első windowsos telóm és kezdem megszokni, belakni. Igen bejövős. Nem is kéne drágább úgy sem használnám ki!

Tényleg egy kérdés.
Sok képet láttam windows telefonokról és soknál több ( 4 egy sorban) vagy nagyobb csempék is vannak.
Az 535-ön ugye a "normál méretü" csempéből három fér el vízszintesen. De láttam már négy csempét egy sorban és 2x2 egységnyi csempéket is. Nekem a vizszintesen2, függőlegesen 1 egység a legnagyobb. (mütyürizálni azt lehet)
Ezek valami spec appok következményei vagy típusfüggő?
A legújabb win 8.1 van a telón.

[ Szerkesztve ]

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#2207) ajca válasza bepken (#2205) üzenetére


ajca
tag

Köszi mindenkinek a segítséget, lassan minden megoldódik :K

(#2208) DaWe94 válasza mefistofeles (#2206) üzenetére


DaWe94
senior tag

igen, ilyen rossz appokkal is lehet ilyet produkalni de amugy kijelzo merettol fugg :D asszem majd win10el lesznek mas meretu csempeek is

(#2209) mefistofeles válasza DaWe94 (#2208) üzenetére

A kijelző méretétől? Az 535 az 5". Akkor ahol négy csempe van az mekkora? Akkor az tablet kéne, hogy legyen...... nem azért kérdeztem különben mert meghalok a négy csempe nélkül (a 2x2-es meg úgy sem kéne) ezért nem fogok semmit felrakni.

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#2210) DaWe94 válasza mefistofeles (#2209) üzenetére


DaWe94
senior tag

haaat 4 csempe... a 4 colos kijelzon, annal az a legkisebb csempe meret amikor 4 fer ki egy sorba, Lumia 1520-on is ugyanaz az elrendezes mint 535-on

(#2211) gthomma válasza mefistofeles (#2209) üzenetére


gthomma
senior tag

Nem a kijelző méretétől hanem a felbontásától függ. Ennek 960 x 540 ha legalább 1280 x 720 akkor elférne a 4 csempe.

Csak azok érinthetik meg a szívedet és bánthatnak meg, akik jelentenek neked valamit. Következésképp sérthetetlen, aki nem törődik senkivel. Akár egy halott.

(#2212) DaWe94 válasza gthomma (#2211) üzenetére


DaWe94
senior tag

áh, igaz rosszul mondtam, nem figyeltem :D

(#2213) david199801


david199801
tag

Hali!
Ilyen telefont szeretnék venni és lenne pár kérdésem.
A feketék tényleg olyan zavaróak hogy nem olyan kontrasztos az egész?
És mennyire laggol vagy akadozik? Azért kérdezem mert állítólag ez egy alsó kat.-os telefon.
Ár/érték arányban mennyire éri meg megvenni ezt a telefont?

(#2214) DaWe94 válasza david199801 (#2213) üzenetére


DaWe94
senior tag

Szia!
Egyáltalán nem zavaró számomra a fekete.Soha nem akadozott vagy fagyott még, és még mindig ez a legjobb telefon ebben az árkategóriában ár/érték arány szempontjából.

(#2215) david199801 válasza DaWe94 (#2214) üzenetére


david199801
tag

Nemtudom hogy megéri-e +20-ért megvenni a 640-nt. ugyan azt tudják nem csak a 640-ben van nfc vezetéknélküli töltő nem?

(#2216) david199801


david199801
tag

És azt a hibát lehet orvosolni mint ami a mobilarénás bemutatóban is van hogy nem nagyon akarja érzékelni az érintést?

(#2217) bepken válasza david199801 (#2216) üzenetére


bepken
veterán

nincs benne clear black, így nyilván van különbség egy clear black szűrővel ellátott kijelzővel összehasonlítva (kontraszt, betekintési szög) viszont rossznak nem mondanám. az IPS már magában elég jól teljesít szerintem. ez nyilván egyéni igényektől függ, élőben érdemes összehasonlítani.

használat közben nem akadozik, de tényleg nem. én akadással eddig csak akkor találkoztam, amikor a háttérben éppen alkalmazások frissültek (akkor mondjuk tényleg érdemes kivárni, míg végez) - egy két egész korrekt játék is normális sebességgel fut, persze csodát nem kell várni. viszont, ha ilyen téren is vannak elvárások, akkor a L640 talán jobb választás, hiszen abban már Andreo 305 van. viszont általános használatra maximálisan elegendő ez a SoC szerintem. ezidáig legalábbis nem volt gondom vele. amikor kell, mindig reagál azonnal, nem kell várni semmire. - illetve, ha várni kell, az valamilyen töltőképernyő, pl. mobilneten épp tölt be a messenger.

a kijelző hibáját - ha még egyáltalán vannak forgalomban hibás készülékek - egy szervizes körrel orvosolni lehet. ezt a részét igazából be kell vállalni sajnos. egyébként én őszintén remélem, hogy azért nem írta mostanában senki, hogy rossz a kijelző, mert a multik észbe kaptak és cserélték a készletet.

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#2218) DaWe94


DaWe94
senior tag

[link]

kaptatok már frissítést? :D

(#2219) Zyrius válasza david199801 (#2216) üzenetére


Zyrius
aktív tag

Ez engem is érdekelne. Most szeretnék venni egy ilyen telefont.
Mennyire komoly a probléma?

https://StellarGear.eu - amatőr csillagászat és asztrofotós bugdácsolások

(#2220) bepken válasza Zyrius (#2219) üzenetére


bepken
veterán

leginkább felhasználói szokásoktól függ szerintem. van, aki szinte észre se vette (pl nem játszik, nem használ sok kétujjas gesztust) van, aki pedig a falat kaparta. mondanám, hogy próbáld ki valahol, de nem vagyok benne biztos, hogy van értelme, mivel csere után az egész ügy tárgytalan (ráadásul sokan nem is tapasztalták az utóbbi időben, tehát még az is lehet, hogy már cserélték a készletet)

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#2221) david199801 válasza bepken (#2217) üzenetére


david199801
tag

A vodafonnál venném ott már hátha cserélték.

(#2222) DaWe94 válasza bepken (#2220) üzenetére


DaWe94
senior tag

én pl a falat kapartam mikor megizzadt a kezem :D de kicserélték, azóta tökéletes

(#2223) david199801 válasza DaWe94 (#2222) üzenetére


david199801
tag

Mert amúgy hol cserélik?

(#2224) GordonSamway


GordonSamway
aktív tag

Nekem Telenoros van és csak töltés közben csinál a kijelző butaságokat,de amúgy semmi baja.Se játéknál se böngészésnél írásnál nem jön elő a probléma.

"Hosszú és eredményes életet!"

(#2225) GordonSamway válasza DaWe94 (#2218) üzenetére


GordonSamway
aktív tag

Igen most jött le. :)

"Hosszú és eredményes életet!"

(#2226) GordonSamway


GordonSamway
aktív tag

Nem ez a frissítés jött le.
02074.00000.15234.280xx ha nem ez
02063.00000.15114.43003

"Hosszú és eredményes életet!"

(#2227) DaWe94 válasza GordonSamway (#2226) üzenetére


DaWe94
senior tag

csodalkoztam is :D nekem sem jott le meeg, azert kerdeztem

(#2228) GordonSamway válasza DaWe94 (#2227) üzenetére


GordonSamway
aktív tag

Magyarországon még nem elérhető 535-re :(

Lumia 535 Country variant Denim 8.10.14234.375 02063.00000.15114.43004
Lumia 535 Telenor Denim 8.10.14234.375 02060.00000.15053.24002
Lumia 535 Dual SIM Country variant Denim 8.10.14234.375 02063.00000.15114.43004

http://www.microsoft.com/en/mobile/support/software-update/wp8-software-update/availability-in-europe/

"Hosszú és eredményes életet!"

(#2229) kiskakas


kiskakas
senior tag

arra van tippetek,hogy az ebreszto hangerejet hol lehet szabalyozni? probaltam mar levenni 1-esre a csengohangot, illetve az alap rendszerhangot (ami 1-tol 30ig van), amikor tesztre meghallgatom az aktualis csengohangot, tenyleg hallkan szol,de a valos ebresztesnel full hangeron.. :(

(#2230) Zyrius válasza bepken (#2220) üzenetére


Zyrius
aktív tag

köszi szépen! :R
Teszek egy próbát remélem rendben lesz, majd jelentkezem (Telenoros lesz egyébként)

https://StellarGear.eu - amatőr csillagászat és asztrofotós bugdácsolások

(#2231) MrChef válasza david199801 (#2215) üzenetére


MrChef
aktív tag

Én azt a plusz pénzt félretenném kb. 2 évvel későbbre, a következő telónak az árába...
A lépcsőzetesség marketingfogás.
Most a 200 dollárért, amennyiért vettem a telómat 1,5 éve, sokkal jobb készüléket vehetnék. Viszont 1,5 éve nem vettem az aktuális THL kínálatból kicsivel jobbat sokkal többért, így több pénz maradt a zsebben.

(#2232) Fredi93


Fredi93
csendes tag

Tapasztalt már valaki GPS problémát a telefonnal?

HERE Drive+ ban a program indításakor nagyjából helyesen mutatja a pozicióm, de mozgás közben a nyíl szilárdan marad a helyén és semmi változás....

Újratettem a telót most egyenlőre meg sem találja a poziciómat pedig már vagy 15 perce keresi....

Valakinek esetleg valami ötlet?

Ha újra szervíz akkor az már a 3. utazása a telefonnak és mostmár egy kicsit kezdem unni....

(#2233) kerti008 válasza Fredi93 (#2232) üzenetére


kerti008
aktív tag

535-ön a térkép frissítése után Nekem is volt ilyen. A Waze meg működött. :W
Ha napokig ki van kapcsolva a "Location" akkor kell pár perc mire megtalálja a műholdat.

Kedvenc VR jatekaim: HL Alix, Queke1-2, Half Life 1-2 and mission packs, Queke3quest, RTCQuest, Duke Nukem 3D

(#2234) Fredi93 válasza kerti008 (#2233) üzenetére


Fredi93
csendes tag

Van amikor azt jelzi hogy megvan a műhold, tervezek vele valahova egy utat és akkor ott fölül van egy vonal (-) meg a tervezett hely címe. Nem mond be semmit és a nyíl sem mozdul mikor megyek.

(#2235) kerti008 válasza Fredi93 (#2234) üzenetére


kerti008
aktív tag

Mas program latja a muholdat? Pl.:BKK futar megtalalja a poziciodat? Ha igen akkor szoftveres gondod van, majd javitjak.

Kedvenc VR jatekaim: HL Alix, Queke1-2, Half Life 1-2 and mission packs, Queke3quest, RTCQuest, Duke Nukem 3D

(#2236) Fredi93 válasza kerti008 (#2235) üzenetére


Fredi93
csendes tag

Sygic-kel is próbáltam. Aznap mikor feltettem mintha működött volna, másnap mikor kipróbáltam már nem igazán... Ugyanaz a hiba mint a gyárival...

(#2237) hroberto válasza kiskakas (#2229) üzenetére


hroberto
veterán

Nem lehet.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#2238) FOXhun


FOXhun
tag

Sziasztok!

Szeretnék egy kis infót kérni. Elképzelhető, hogy lesz egy 535-ös telefonom, céges készüléknek lesz használva, így túl sok extra programra nem lesz szükségem, kb. az alap programok elegendőek, egyedül az Office program zavaros, hogy ami a készüléken van (elméletileg) az ingyenes, vagy csak 1 évig ingyenes, vagy egyből fizetős...? Ha fizetős, van free megoldás rá?
Bocs, ha butaságot kérdezek, de androidom van, ott ugye mindenre van ezer megy ezer app.

Előre is köszönöm!

(#2239) david199801


david199801
tag

A 168-adik készülék tulaja lettem. az lenne a kérdésem hogy az első tltésnél tényleg 16 órát kell tölteni? Mert azt mondta a vodafonos csaj.

(#2240) bepken válasza david199801 (#2239) üzenetére


bepken
veterán

régi idők beidegződése.... :) nincs ilyesmire szükség, mert az úgynevezett "kisütési" folyamatot a gyárban már megcsinálták.

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#2241) Zolly444 válasza david199801 (#2239) üzenetére


Zolly444
aktív tag

A vodafonos csaj(és majdnem minden szolgáltatós figura) nincs tisztában a telefonokkal sajnos :( Ha pediv csak úgy bemész valahova hogy kellene egy okostelo fix hogy a leggagyibb kifutott de még raktáron lévő terméket sózza rád. :(

(#2242) MrChef válasza bepken (#2240) üzenetére


MrChef
aktív tag

Most is olvasni mai cikkeket a Li-Ion akksik ilyen-olyan különleges első használatáról, kisütéséről, csepptöltéséről, tárolásáról. Aztán a másik cikkíró megcáfolja. Végül a felhasználó, akinek nem 12, hanem 11 óra alatt merül le a telója, átkozza magát, miért nem bűvészkedett az akksijával első használat előtt / után / közben stb.

(#2243) bepken válasza MrChef (#2242) üzenetére


bepken
veterán

nem egy gyártó cáfolta már az ilyen jellegű információkat, én nékik hiszek :) egyébként sajnos tényleg nehéz kiszűrni a hasznos információkat manapság. dehát ez az internet szépsége :D én is nem egyszer írtam már totál baromságot...

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#2244) dredbiro


dredbiro
senior tag

csatlakozom egy dual simes 535-ös lumiával a csapathoz, ma vásároltam, az első okostelóm,nagyon tetszik :K egy kérdés, hol kell kikapcsolni azt a funkciot amikor bluetoothon kapcsolodok asztali géphez, akkor ne indítsa el egybol a media lejátszot?

[ Szerkesztve ]

Good hunting,STALKER !

(#2245) bepken válasza dredbiro (#2244) üzenetére


bepken
veterán

először is: üdv a csapatban :)

amit kérdezel, szerintem inkább az op.rendszer beállításától függ, ott kell nézelődni.

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#2246) dredbiro válasza bepken (#2245) üzenetére


dredbiro
senior tag

okés,megnézem majd benne, köszi :R

Good hunting,STALKER !

(#2247) dredbiro


dredbiro
senior tag

Üdv Urak !
Létezik ehhez a telóhoz olyan progi amivel tudnám használni skypoláshoz a kameráját blouetoothon keresztül?

Good hunting,STALKER !

(#2248) lipiapacs


lipiapacs
újonc

Hali! 22:00-kor jött egy értesítésem, hogy frissítsem a rendszert. Ti is megkaptátok? Reggel megírom, hogy mi lett (az "újraindulós" már megvolt korábban).

lipiapacs

(#2249) DaWe94 válasza lipiapacs (#2248) üzenetére


DaWe94
senior tag

fentebb linkeltem :D

de amúgy [link]

[ Szerkesztve ]

(#2250) DaWe94 válasza DaWe94 (#2249) üzenetére


DaWe94
senior tag

nalam tenyleg mintha jobb lenne a fenykepezo, jobban belovi valoban a feheregyensulyt es kep keszites utan sem romlanak a szinek

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.