Hirdetés

2024. június 28., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1301) MarKotiKk


MarKotiKk
csendes tag

Szerintetek mennyiért tudnám eladni a készüléket ? ( lenne rá vevő, csak mennyit kérjek ? ) a készülék 3 hónapos fóliázott és tokja is van. Szerintetek ?

(#1302) A 2. Vesztes válasza MarKotiKk (#1301) üzenetére


A 2. Vesztes
senior tag

25.000,-Ft-ért.

Vuff.

Samsung S23 Ultra + iPad Pro

(#1303) MarKotiKk


MarKotiKk
csendes tag

Annyiért inkább már megtartom mert azért 3 hónap alatt elveszíteni 20,000 forintot :D inkább szenvedek vele tovább :D Nekem a frissítés után semmit nem javult, sőt még lehet rosszabb is lett....

(#1304) kelly416 válasza MarKotiKk (#1303) üzenetére


kelly416
veterán

Miért nem küldöd be garanciába, ha már úgysem használod? Számodra ezek szerint tök mindegy, hogy a polcon áll, vagy járja a kálváriáját, és amikor visszakapod, jó eséllyel használható lesz, így nem csak a 20000Ft-od marad meg, de még egy használható telefonra is szert teszel.

(#1305) Bukk900 válasza MarKotiKk (#1303) üzenetére


Bukk900
őstag

Miért nem viszed szervízbe, ha rossz az érintőpanel?

(#1306) F.B.I. válasza Bukk900 (#1305) üzenetére


F.B.I.
veterán

+1 szervizre. Nem adnám oda 30K alatt, tudásban és fényképező minőségben az 50K androidok mellett van és vicc áron van hozzá minden az ebayen ha leharcolja az ember, ezért jó márkás, tömegtelefon.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#1307) zorzy4 válasza Bukk900 (#1305) üzenetére


zorzy4
őstag

Mert kb. nem sokat ér, beleraknak egy ugyanilyet. Eladni meg reális a 25, mert 35 már újat kapni.

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#1308) F.B.I. válasza zorzy4 (#1307) üzenetére


F.B.I.
veterán

Honnan tudod, hogy ugyan ilyet raknak bele? Kommunikáltál a szervizzel vagy szervizes vagy? :F

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#1309) zorzy4 válasza F.B.I. (#1308) üzenetére


zorzy4
őstag

Már adtam be én is, és ugyan az a sz...rt rakták bele Úgy szokták hogy a gyártás elején felhalmozzák az alkatrészeket, meg a csere készülékeket és az osztogatják utána. Nem hiszem, hogy mo.ra eljutott volna a korábban említett javított kijelző.

[ Szerkesztve ]

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#1310) F.B.I. válasza zorzy4 (#1309) üzenetére


F.B.I.
veterán

Kicserélték a kijelzőt?
Én most beszéltem a Nokiával telefonon, elmondtam a problémát, azt mondták szoftverelni kell...mondom az megvolt...akkor valami alkalmazás miatt elfelejti a duplakoppot...mi???
Hagyjuk is ezt a szerviz témát, pedig a Nokia szervizzel eddig nem volt gondom de mintha ott is unalmas és nem kifizetődő volna dolgozniuk. Mondjuk sok az agyhalott, aki javíttatni megy be...tapasztaltam. :DDD

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#1311) zorzy4 válasza F.B.I. (#1310) üzenetére


zorzy4
őstag

Igen kicserélték.

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#1312) A 2. Vesztes


A 2. Vesztes
senior tag

Örömhírem van eszközhasználó társak! A mai napon jól működik a kipkop! Volt, hogy egymás után 3-szor is sikerült!! Most láccik rajta, hogy törekszik megfelelni az elvárásoknak, meg is dicsértem. :DDD

Vuff!

Samsung S23 Ultra + iPad Pro

(#1313) F.B.I. válasza A 2. Vesztes (#1312) üzenetére


F.B.I.
veterán

Én is letakarítottam a kijelzőt...azóta hibátlan. :DDD Elszóltam...mégsem. :O

[ Szerkesztve ]

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#1314) A 2. Vesztes válasza F.B.I. (#1313) üzenetére


A 2. Vesztes
senior tag

Már nekem sem működik. :(((

STORNO az ünneplés!

Vuffff.

Samsung S23 Ultra + iPad Pro

(#1315) TrollfateeR


TrollfateeR
csendes tag

Vegyetek rá üvegfóliát és az érzékenységnek annyi :D

(#1316) D4ni


D4ni
őstag

Én beküldtem Jabilba. Már a végén be sem kapcsolt.., csak nézett a Nokiás forma. Rákérdeztem, hogy jön e belőle vissza, annyit mondott :Rengeteg... Na ennek nagyon örülök..

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#1317) Bukk900 válasza TrollfateeR (#1315) üzenetére


Bukk900
őstag

Ezt hogy érted? A kijelző nálunk nem érzékeny, épp ellenkezőleg. Nem minden érintést érzékel pl. a számológép használatakor, a lassú görgetés szaggatottan megy az applistában, a kétújjas nagyítás akadozik a bögészőben, ez érzéketlenség.
Ezen javítana egy fólia, vagy pont rontana?

(#1318) A 2. Vesztes válasza Bukk900 (#1317) üzenetére


A 2. Vesztes
senior tag

Csak viccelt.

Vuff.

Samsung S23 Ultra + iPad Pro

(#1319) Bukk900 válasza A 2. Vesztes (#1318) üzenetére


Bukk900
őstag

De érdekelne, hogy egy fólia változtat-e valamit a helyzeten, már rendeltem egyet, ha megjön majd beszámolok róla.
Épp most néztem, már megérkezett Shenzhen városából valahová hazánkba. :)

[ Szerkesztve ]

(#1320) A 2. Vesztes válasza Bukk900 (#1319) üzenetére


A 2. Vesztes
senior tag

Szuper, kérjük a tapasztalatokat!

Szép napot!

Vuff!

Samsung S23 Ultra + iPad Pro

(#1321) F.B.I. válasza Bukk900 (#1319) üzenetére


F.B.I.
veterán

Én is várom az üveget, már 1,5 hete megrendeltem egy Nillkint.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#1322) MarKotiKk válasza kelly416 (#1304) üzenetére


MarKotiKk
csendes tag

Egy telefonom van mindennapi használatban, és ez az 535, de már irritáló a hibája. Vennék helyette valami mást. A szervízt inkább hagyom nem tudnak vele semmit sem kezdeni

(#1323) devast válasza Bukk900 (#1319) üzenetére


devast
addikt

Nekem is érkezik a nillkin fóliám lassan... igazából nekem már az elég lenne, ha a retek miatti ghost touch-ok eltűnnének. Azt kibírom, hogy a mutli touch nem 100as, de az idegesítő, hogy telefonálni akarok és erre megnyitja a here drive-ot....

[ Szerkesztve ]

(#1324) F.B.I. válasza devast (#1323) üzenetére


F.B.I.
veterán

Na ilyet nálam azért nem csinál. :N

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#1325) AngeloDivina válasza Bukk900 (#1319) üzenetére


AngeloDivina
aktív tag

Nekem kb 1 hónapja fóliás, de nem változtatott rajta semmit az érzékelés.

Duplakoppot kikapcsoltam. A beállításokban a menü görgetésnél ugyan olyan érzékeny mint volt. Persze nem mindig. Napi használatban a böngészésnél, levelezésnél és face-en semmi gondom nincs vele.
Az új frissítés óta lassabban tölti be a face-t vagy be sem tölti. A voda kártyával pedig katasztrófa a net.

Élj úgy, hogy semmiben ne szenvedj hiányt....

(#1326) MarKotiKk


MarKotiKk
csendes tag

Ez a telefon egy tökéletes példa arra, hogy hogyan lehet elrontani valami jót. :(

(#1327) Fooler89 válasza MarKotiKk (#1326) üzenetére


Fooler89
őstag

Vidd szervízbe vagy kérlek ne flamelj!

(#1328) literati


literati
tag

Most meg lehet kövezni....de így,...elpártoltam, androidra ( Samu ace 4).

(#1329) F.B.I. válasza literati (#1328) üzenetére


F.B.I.
veterán

Én meg vettem egy Adidas cipőt a Nike mellé. :U

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#1330) A 2. Vesztes válasza literati (#1328) üzenetére


A 2. Vesztes
senior tag

Had vígasztaljalak! Egy Almás szemében buta voltál és buta is maradtál!! Nem így gondolom én! (Lásd az aláírásom.)

Vuff.

Samsung S23 Ultra + iPad Pro

(#1331) A 2. Vesztes válasza F.B.I. (#1329) üzenetére


A 2. Vesztes
senior tag

A lényeg: soha de soha ne hord őket vegyesen!!! Megbomolhatana a tér-idő kontínium!

Dr Vuff.

Samsung S23 Ultra + iPad Pro

(#1332) F.B.I. válasza A 2. Vesztes (#1331) üzenetére


F.B.I.
veterán

Az igaz. Közben megjött a Nillkin üveg, majd írok tapasztalatot, eddig annyi, hogy sokkal de sokkal egyszerűbb feltenni, mint egy fóliát és buborékmentes, nem kell vele szarakodni, bár ugye 4X annyiba kerül.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#1333) zzz03 válasza F.B.I. (#1332) üzenetére


zzz03
őstag

Mennyire lehet latni, hogy rajta van ez a folia? Kis oldalso peremeknel nem magasabb?
Tudnal dobi egy linket, h milyet rendeltel, mert en is szeretnek ra egyet. ;)

[ Szerkesztve ]

(#1334) kelly416 válasza zzz03 (#1333) üzenetére


kelly416
veterán

Az aláírásomban találhatsz (hozzám képest elég jó) képeket a nem lekerekített szélű üveg felhelyezett állapotáról. Majdnem a legvége a képrengetegnek. Igaz, hogy egy Sony Z1C-n van, de ilyen szempontból mindegy. A kerekített szélű üveg ugyanilyen "vastag", csak az ívek miatt finomabb a tapintása is, kellemesebb a szemnek is. Olyan kép nincs fent, de hátha valaki mutat olyant is. ;)

(#1335) ferke72


ferke72
aktív tag

sziasztok!
áthámoztam most magam utolsó fórum oldalon és lehet most ment el a kedvem vegyek 535-t..
tényleg ennyire gáz az érintő azóta is? :Y
ráadásul amit találtam ugyan új viszont nem adnának hozzá gari papírt vagy számlát. így ezek nélkül meg lehet a szervíz elhajt a francba vele... :W

Nem az számít, hogy mennyi időnk van, hanem hogy mit kezdünk vele.

(#1336) kelly416 válasza ferke72 (#1335) üzenetére


kelly416
veterán

Igazából mindenki csak a panaszait írja be. Ennyiből ne vonj le nagy következtetéseket. Én vettem Anyumnak egyet, egy hétig én tapogattam, majd egy hónapja Anyum, és egyikünknek sem viselkedett rosszul. Én elő tudtam hozni néhány véletlen érintést, vagy éppen érzéketlenséget, de csak úgy, hogy direkt nyúztam, rángattam, nyomorgattam. De ha biztosra akarsz menni, vegyél 640-et.

(#1337) forest_ns


forest_ns
tag

Sziasztok!

Vettem egy MS Lumia 535-öt a dual-sim miatt, de sanos arra lettem figyelmes, hogy az egyik (a második) sim térereje jóval kisebb, esetenként el is megy, míg az elsőé jó. Mindkét kártya ugyanaz a szolgáltatóé.

Ez valami általános probléma, orvosolható valahogy, gariztatni érdemes?

(#1338) kelly416 válasza forest_ns (#1337) üzenetére


kelly416
veterán

Nekem volt egy tippem, hogy esetleg más-más hálózatokon csücsül a két kártya, és egyesek szerint igaz is lehet. Nem más-más szolgáltató, hanem 2g; 2,5g; 3g; 4g... csak rá kellett volna keresni, és már hamarabb is lett volna válaszod, minthogy ezt én itt bepötyögjem.

Szerk.:
Úgy látom, nagyon ráérek, minden páros h.sz. kezd az enyém lenni, elvánszorgok kicsit másfelé. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1339) ferke72 válasza forest_ns (#1337) üzenetére


ferke72
aktív tag

Erre én is kíváncsi lennék mivel volt már kezemben két kártyás wp..és ezt észrevettem én is még ha nem is olyan drasztikusan de voltak számbeli hátrányai még sebesség terén is letöltésnél :((
arra gyanítok nem tesznek bele két külön antennát hanem egyre rá van dobva mindkét kártya és így csökkenhet térerő is.
Viszont sanszos hogy egyik kártyán netezel és a másikat letekeri hogy ne menjen annyira se térerő se letöltési sebesség rovására annak üzemelése.Gondolok itt arra egyiken Hsdpa hálózaton lóg másikon edge..

Nem az számít, hogy mennyi időnk van, hanem hogy mit kezdünk vele.

(#1340) zorzy4 válasza ferke72 (#1335) üzenetére


zorzy4
őstag

Lehet vele élni, csak az baj, hogy ez a hiba egy lumiánál elfogadhatatlan, főleg úgy hogy no name androidos készülékekbe is tudnak rendes kijelzőt rakni. Ennek ellenére, ajánlanám a készüléket, wp.ben gondolkozol. De amióta tudjuk, hogy jön a 640, el is lehet felejteni az 535öst.

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#1341) ferke72 válasza zorzy4 (#1340) üzenetére


ferke72
aktív tag

Lumia 640 esetében én már az XL (LTE) verziót néztem volna az 5,7" már :) ára idehaza a simának barátin indul extreme 50e kezdi értékesíteni.. 535 jó vételnek tűnik habár 1 év garival igaz boltival 30 alatt utánad dobálják.. legutóbb 532 lett volna viszont azt nem is tudtam volna megszokni olyan kicsi a kijelzője..

Nem az számít, hogy mennyi időnk van, hanem hogy mit kezdünk vele.

(#1342) benisti válasza forest_ns (#1337) üzenetére


benisti
csendes tag

Nálam is ez van\volt...ha átrakod a netes kártyád 2g-re akkor tökéletes a térerő,ha 3g-n van akkor nálam is fel-le ugrál a térerő.

(#1343) forest_ns válasza kelly416 (#1338) üzenetére


forest_ns
tag

Köszönöm, nem találtam a valaszt. Ezt hogyan lehet leellenorizni?

(#1344) F.B.I. válasza zzz03 (#1333) üzenetére


F.B.I.
veterán

Linket nem fogok tudni adni de annyi, hogy lekerekítettet rendeltem de sima jött, azonban ez is elég jó. A koppintás most működik és az érintő teszt 5 ujjat is érzékel, kettővel pedig soha nem bolondul meg...érdekes...de lehet, hogy csak tiszta felület miatt van.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#1345) kelly416 válasza zorzy4 (#1340) üzenetére


kelly416
veterán

Sajna semmi nem garantálja, hogy a 640 kijelzője jobb lesz. Ezt sem úgy hirdették, hogy "olcsó telefon kijelzőhibával". :P Persze én is remélem, hogy még egy ekkora bakit nem engednek meg maguknak.

forest_ns:
Mondjuk manuálisan beállítod, hogy mit engedélyezel a kártyának és mit nem? ;]

F.B.I.:
Én azért reklamálnék egyet. Majd ma teszek fel képeket a lekerekítettről ugyanoda, a többi mellé, hogy láthassátok, mennyivel szebb. Azt meg kénytelenek vagytok elhinni, hogy jobb is a tapintása.

(#1346) F.B.I. válasza kelly416 (#1345) üzenetére


F.B.I.
veterán

Mindegy, felraktam, engem nem zavar, hogy nincs lekerekítve, nem is érzem...így marad. :B

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#1347) AngeloDivina


AngeloDivina
aktív tag

A frissítés óta nagyon sokszor ezt kapom a facebook-tól: " ! Probléma adódott az adatok letöltésével." Mindegy hogy mobilnet vagy wifi, mindegyikkel sokszor kidobja ezt a hibát. Valaki van ezzel még így? Megoldás?

Élj úgy, hogy semmiben ne szenvedj hiányt....

(#1348) A 2. Vesztes válasza ferke72 (#1335) üzenetére


A 2. Vesztes
senior tag

Nézd. A kipikopin kívül nálam szuper a telefon, én meg vagyok vele elégedve, még a gondolata sem merül fel bennem a cserének! Persze ha én is ezt a fórumot olvasnám csak, eszembe sem jutna venni ilyen gépet. Ám én mit sem sejtve vettem meg, még azt sem tudtam, hogy van rajta duplakopp. Most elmondhatom, hogy meg vagyok vele elégedve. Persze az is biztos fontos, hogy mire szeretnéd használni.

Vuff!

Samsung S23 Ultra + iPad Pro

(#1349) ferke72 válasza A 2. Vesztes (#1348) üzenetére


ferke72
aktív tag

Köszi az infót neked és többieknek is. Két kártyás változattól kicsit előre fázok az említett problémák miatt..és én lehet multifunkciós bicskát csinálnék belőle idehaza..internet sharing..és telefon all in one..
Kijelző nem hiszem hogy zavarna igazán ilyeneket produkálna, főként addig míg nem tréfál meg esetleg egy felesleges hívással vagy bármi más véletlenszerű bosszúsággal. Sokan menekülnek androidról és megtalálják wp-ban számításukat. Nekem is ezen kívül max. BB jut eszembe mint használható eszköz,és esetleg droid terén max Sony, vagy Motorola.

Nem az számít, hogy mennyi időnk van, hanem hogy mit kezdünk vele.

(#1350) zorzy4 válasza kelly416 (#1345) üzenetére


zorzy4
őstag

Remélhetőleg azért jobb lesz. Meg az sem ártana, ha azt napfényben lehetne látni.

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.