Hirdetés
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- sziku69: Szólánc.
- Elektromos rásegítésű kerékpárok
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- COD:MW4 segédlet gyűjtő
- V.Milán: Lányok 2026-ban...
- Luck Dragon: Alza kuponok – aktuális kedvezmények, tippek és tapasztalatok (külön igényre)
- Pajac: Olga
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
.LnB
titán
Hello!
Én a notimhoz vennék ilyen egeret, nekem csak a minőség és a két oldalsó gomb miatt kellene, de a görgője is fontos. A mostani fapados Logitech-em görgője elég kemény és hangos, azt kérdezném ennek az egérnek milyen ebből a szempontból?! Nem akarok túl sima görgőt sem, mert szeretem érezni a fokozatokat.
A válaszokat köszi!
Szerintem a görgője tetszene, se nem hangos, se nem túl erős, de érezni rendesen a "bordázatát" netezéshez tökéletes.
-
SunMount3r
nagyúr
Hello!
Én a notimhoz vennék ilyen egeret, nekem csak a minőség és a két oldalsó gomb miatt kellene, de a görgője is fontos. A mostani fapados Logitech-em görgője elég kemény és hangos, azt kérdezném ennek az egérnek milyen ebből a szempontból?! Nem akarok túl sima görgőt sem, mert szeretem érezni a fokozatokat.
A válaszokat köszi!
-
.LnB
titán
Pedig szerintem megéri kipróbálni, én az eredeti DeathAdderrel jártam így, és szintén ez a WD40-es csoda módszer segített, azóta is teljesen jól működik.
Kicsit puhább és halkabb lett a bal katt.Nekem amúgy más bajom van vele, össze-vissza recseg, mert az alsó részt nem lehet elég jól rögzíteni valamiért, mondjuk nem próbáltam azóta újra szétszedni, hogy esetleg jobban rögzítsem, mert a talpakat nehéz úgy levenni, hogy utána is használható maradjon, ezért lett rárakva HyperGlide.
Sajna már egyik egér sincs meg. Viszont nem is baj, mert elég felháborítónak tartom hogy a 2 DA-m is meghibásodott. Volt kb. 5 vagy 6 Razer egerem. Tudod azért nem ezt vártam attól a cégtől.
-
AceTom
aktív tag
Pedig szerintem megéri kipróbálni, én az eredeti DeathAdderrel jártam így, és szintén ez a WD40-es csoda módszer segített, azóta is teljesen jól működik.
Kicsit puhább és halkabb lett a bal katt.Nekem amúgy más bajom van vele, össze-vissza recseg, mert az alsó részt nem lehet elég jól rögzíteni valamiért, mondjuk nem próbáltam azóta újra szétszedni, hogy esetleg jobban rögzítsem, mert a talpakat nehéz úgy levenni, hogy utána is használható maradjon, ezért lett rárakva HyperGlide.
-
seaofcalm
csendes tag
"Kipróbáltam, hogy viselkedik extrém rántásnál, ami jelen esetben azt jelentette, hogy a 43 cm-es egérpadom egyik végéből rántottam meg az egeret olyan gyorsan, amennyire csak tudtam, akkor az egér rosszul vizsgázott, mert megakadt. Többszöri próbálkozásra is ez volt az eredmény, bizony itt jön ki a különbség a profibb, drágább egerekhez képest."
Ugyanez volt a bajom a Razer Habu-val, Goliathuson teszteltem én is. Úgy tűnik nem sikerült jobb optikát ehhez az egérhez se kifejleszteni azóta, pedig a formavilága ennek is DA-ra hajaz (és ugyan már nem kapható a Habu, de árában jóval felette van, illetve volt ennek a mostani Comfort Mouse-nak..).
Köszi a leírást, számomra bebizonyult ebből is hogy a komoly fps-ekhez bizony kell a csúcs optika.
-
.LnB
titán
Ezt a dupla kattintásos dolgot haver Razer Naga-ja is elkezdte kb féléve. Youtube-on láttunk egy videót hogy kontakt sprayjel orvosolható a dolog. 1 fültisztító pálcikával és 1 csepp WD40-el mi is próbát tettünk és csodák csodájára bejött a dolog. Azóta sem dupla kattol az egér. Persze lehet előjön majd megint de van itthon egy flakon WD40 és fültisztító is akad.

Nekem az volt a bajom, hogy elsőre nem tudtam, hogy orvosolható mert nem olvastam utána. Másodjára meg úgy gondoltam, hogy rohadjon meg a Razer ha ezt nem volt képes kijavítani, és volt pofájuk V2 néven eladni.
-
Balrog
tag
Ezt a dupla kattintásos dolgot haver Razer Naga-ja is elkezdte kb féléve. Youtube-on láttunk egy videót hogy kontakt sprayjel orvosolható a dolog. 1 fültisztító pálcikával és 1 csepp WD40-el mi is próbát tettünk és csodák csodájára bejött a dolog. Azóta sem dupla kattol az egér. Persze lehet előjön majd megint de van itthon egy flakon WD40 és fültisztító is akad.

-
.LnB
titán
E-bayen a hong-kong-ból származó 3.0-ról van valakinek valamilyen tapasztalata? 5ezer körül látom, de azok mennyire megbízható eladók. És milyen 3.0-k? Utángyártott?
-
nyunyu
félisten
Ebben meg japan Omron mikrokapcsolo van, nem a Logitech altal hasznalt olcsobb kinai. (amire a Razernek mar nem telik
)Eger topik know-howjanak legaljan ott a pesti beszerezhetosege, ~300 pezo darabja, kell belole 4 az IMO-ba.
MS Intellimose 1.1A
<> operator helyett mas nyelveken != vagy -ne is elofordul, ha ugy jobban ertheto.
-
cellpeti
nagyúr
MS IME 3.0 utódjának szánták, de ahogy olvasom nem jött össze

MS IMO és WMO 1.1a egereknek nem lesz párjuk mostanában MSéknél
(amúgy van eladó ilyen egérkém(MS IMO és WMO))
-
Lars
őstag
Most nézem, hogy nem is drága. Lehet, hogy én is berendelek egyet.
-
Lars
őstag
-
Drughi
addikt
MS Intellimose 1.1A
Csak és nem más.Mikor szintén Cs-ztem, több tízezrekért vettem egereket, de meg sem közelítik az 1.1A-t.
Nem mai technológia, de még mindig a legjobb.Nemrégiben rendeltem is e-bayről 2db-ot, hogy megőrizzem az utókornak is.
-
nyunyu
félisten
WLM6000/7000 az kb. ket egeroltovel a Comfort elott volt.
Koztuk volt a mar bluetrackes Explorer Mouse, amit probaltam 3 honapig hasznalni, de ki nem allhattam a bazari karacsonyfa vilagitasat, meg elegem lett a nehezen megnyomhato, hangos gombjaibol.
Ja, ennyi ido alatt elkezdett atomjaira hullani, elso leejtesig birta a gyari fenyezese, stb. -
GeorgeV
aktív tag
Én is sokáig ilyen egeret használtam, teljesen jó. Először tényleg furcsa volt, hogy hangos a kattintása. Csak a változatosság miatt váltottam most Trust GXT 31-re.
-
mikka07
tag
Nekem ennek a lézeres wireles változata van (microsoft laser mouse wireles 6000 v.1) vagy 7éve megvan egyáltalán nem hangos kattintásnál, jétékra megfelel(persze vannak jobbak de azok 2-3 szor drágábbak) nekem bevált.
-
ronson
őstag
Ennek van vezeték nélküli változata?
-
.LnB
titán
Kijelenthetjük, hogy nem ez az „új 3.0”...
Sajnos annak szantak, Comfort szeria valtotta le vegleg a WMO1.1A/IMO1.1A/IME3.0A egereket.
A legnagyobb problema az aktualis MS egerekkel, hogy mindegyikbe Panasonic EVQP0 nyomogombot raknak a mas egerekben szokasos mikrokapcsolok helyett, viszont ilyen meretu gombot nem nagyon lehet kapni, nincs mire cserelni.
Ezt nem tudtam. De például én a Deathaddereket se azért vettem meg 18ezerért, hogy majd kicseréljem bennük a mikrokapcsolókat. Egy 6000ft-os egérek még elnézem, de ez Razernek....
-
nyunyu
félisten
Kijelenthetjük, hogy nem ez az „új 3.0”...
Sajnos annak szantak, Comfort szeria valtotta le vegleg a WMO1.1A/IMO1.1A/IME3.0A egereket.
A legnagyobb problema az aktualis MS egerekkel, hogy mindegyikbe Panasonic EVQP0 nyomogombot raknak a mas egerekben szokasos mikrokapcsolok helyett, viszont ilyen meretu gombot nem nagyon lehet kapni, nincs mire cserelni.
-
szben05
tag
Nekem is ilyen egerem van, a közvetlen elődje egy logitech m705-ös, ami egy kis méretű egér, nem támasztotta megfelelően a kezemet. A Logitech előtt pedig egy Microsoft intellimouse-om volt mintegy 8 éven keresztül úgy, hogy jó sok multi játékkal próbáltam koptatni. Mai napig működik, az egyetlen gondja, hogy a bal egérgomb néha két kattintást érzékel már.
Ezzel is játszok, bár messze nem annyit mint a régivel. Szerintem jó kis egér. Ha játszik az ember, úgyis a fején a füles, nem hall semmit. ( Mindettől függetlenül kétségtelen hogy hangos ) Pontosnak pontos, koca játékra alkalmas, és nem fáj tőle a csuklóm ....Én most is intellimouse-t használok ,sajnos már nekem is kettőt érzékel néha.
-
Bjørgersson
félisten
Szívesen kipróbálnám. Jelenleg egy Basic Optical Mouse 2.0-val játszok, de nem igazán szeretem, kicsit, könnyű és hangos. Ezt leszámítva Battlefield 3-mal gond nélkül tudok vele játszani.

-
.LnB
titán
Nekem is ilyen egerem van, a közvetlen elődje egy logitech m705-ös, ami egy kis méretű egér, nem támasztotta megfelelően a kezemet. A Logitech előtt pedig egy Microsoft intellimouse-om volt mintegy 8 éven keresztül úgy, hogy jó sok multi játékkal próbáltam koptatni. Mai napig működik, az egyetlen gondja, hogy a bal egérgomb néha két kattintást érzékel már.
Ezzel is játszok, bár messze nem annyit mint a régivel. Szerintem jó kis egér. Ha játszik az ember, úgyis a fején a füles, nem hall semmit. ( Mindettől függetlenül kétségtelen hogy hangos ) Pontosnak pontos, koca játékra alkalmas, és nem fáj tőle a csuklóm ....Ezt a dupla kattintást szomorúan hallom, mint leírtam pont ezért cseréltem le az előző (két) egeremet.
-
Lars
őstag
Nekem is ilyen egerem van, a közvetlen elődje egy logitech m705-ös, ami egy kis méretű egér, nem támasztotta megfelelően a kezemet. A Logitech előtt pedig egy Microsoft intellimouse-om volt mintegy 8 éven keresztül úgy, hogy jó sok multi játékkal próbáltam koptatni. Mai napig működik, az egyetlen gondja, hogy a bal egérgomb néha két kattintást érzékel már.
Ezzel is játszok, bár messze nem annyit mint a régivel. Szerintem jó kis egér. Ha játszik az ember, úgyis a fején a füles, nem hall semmit. ( Mindettől függetlenül kétségtelen hogy hangos ) Pontosnak pontos, koca játékra alkalmas, és nem fáj tőle a csuklóm .... -
.LnB
titán
-
NandoXXL
senior tag
Tudsz valami halkat?
Régen volt Microsoft egerem, de nem volt tartós, Logitech-ek nyomába se ért. Ezeket a hangos egereket meg elfelejthetnék végre, mert melóban is idegesítők. Ha már comfort legyen néma.
-
.LnB
titán
Igen elég hangos, főleg Dota2-vel ha játszok. Ott ugye folyamatosan kattintgat az ember. Egy mechanikus billentyűzet talán elnyomja a hangját

-
xmaas
őstag
Jo egerek ezek egyetlen problemajuk hogy elegge hangosak katintaskor, mondjuk ez nem mindenkinek zavaro de amikor peldaul nekialna az ember jatszani es elkezdi nyomni rendesen hat akkor elegge idegesito tud lenni ha van meg valaki szobaba aki pihenni akarna

-
FlekkeN
aktív tag
Nekem is ilyen van. Jó egér és olyanoknak is ajánlom egy alátámasztással, akiknek gyengébb csukló problémájuk van.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Ryzen 7 9850X3D AM5 félkonfig Csak tesztelt!
- Hibás első generációs,modolható, nem patchelt LCD Nintendo Switch + dokkoló, hori split kontroller
- MSI MAG X570 TOMAHAWK WIFI eladó! GARANCIA/SZÁMLA (a Te nevedre kiállítva)! Friss BIOS!
- ASUS TUF Z390M-PRO GAMING + Intel Core i5-9600K
- ASUS ROG STRIX X670E-F GAMING WIFI + 0 perces 32GB 6000MHz CL30 DDR5! GAR/SZÁMLA (a Te nevedre)!
- Új DELL Inspiron 14 (5435)/AMD RYZEN 7-7730U/16GB/512 SSD/14"/FHD/IPS/Garancia
- NVME, M2 NGFF, 2,5" SATA SSD-k vegyes OEM márkák és prémium típusok, sok újszerű. 128GB-1TB
- Telefon felvásárlás!! Honor 400 Lite, Honor 400, Honor 400 Pro
- 4000GB Gen4x4 NVMe SSD, 1 év gar 4TB!!!
- Telefon felvásárlás!! iPhone 13 Mini/iPhone 13/iPhone 13 Pro/iPhone 13 Pro Max
Állásajánlatok
Cég: aiMotive Kft.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
Kicsit puhább és halkabb lett a bal katt.

)


