Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#100) mexel válasza cimp (#97) üzenetére


mexel
veterán

Miért akarsz Le-t frissíteni? Ez a legjobban működő és legstabilabb ezen a boxon, ez tapasztalat. Bármelyik újabb csak rosszabb lesz. Próbáld ki az újat egy pendrive-al és nézd meg. Egyik sem lesz ilyen stabil és nem fog ilyen jól működni, ez 100% még.
Ha a fentebb írt módszerrel cseréled jó eséllyel akadni fog a már telepített és beállított dolgokkal, és ha a legújabb verziókra frissítesz a táv sem biztos hogy működni fog.
( egyébként nem értem még Win alatt sem a frissítési kényszert sokaknál. Nem mindig a legújabb a jobb. Sokszor egy régi bevált progi jobb mint az újak, csak akkor kell és érdemes frissteni szerintem ha olyan dolog van benne ami kell nekünk vagy egyértelműen jobb lesz tőle. Én speciel semmit nem frissítek automatikusan. Ez ráadásul egy lejátszó, és ezzel a beállításokkal mondjuk jól működik. A frissítésekkel ezek esetleg elvesznek és megint a szívás lesz vele. Akad, nem játszik mindent, stb. De természetesen frissítheted ha úgy látod hogy szükséges. Visszaállítani csak újratelepítéssel tudod.)
A nyelvet úgy lehet állítani ha nem megy hogy előbb be kell lépni egy kodi repoba mintha töltenél valamit, és utána vissza a nyelvhez. Akkor már lehet állítani. Ez a Libreelec ismert hibája, nem csak ezen a rendszeren jön elő, sima telepítésnél is szokott ilyen lenni. Nem tudni az okát miért.
Fentebb írták is kb hogyan.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.