Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9) mephi666 válasza Devid_81 (#8) üzenetére


mephi666
nagyúr

jah, várom is a holnapi melót... ott legalább lefoglalom magam... most beraktam egy adag ruhát mosni, hogy 1 hétre elegendő tiszta ruhám legyen... ezzel is megy most az idő legalább...
kapcsolatokban általában szép nagyot szoktam szívni... profi vagyok ebben... előző kapcsolat 3.5év volt és ott 1-2nap alatt túlestem rajta, mert csúnyán kicseszett velem a nő a végén... sétálni én is fogok most sokat, mert 40perc a munkahely gyalog... szombaton meg szüleimtől behozom a bringám... az majd segíteni fog... elkezdek majd újra bicajozni, mert az olyan számomra, mint a meditáció... csak hát itt városban kevés a lehetőség... falvak között szerettem össze-vissza menni...

még valami elfoglaltságon gondolkozok, ami lekötne és még pénzt is hozna... elő kellene vennem a c++ könyveim és kódolni ezerrel... hátha kell valakinek valami program és ebből még kicsit gyűjthetnék is...

ui: halak... elvileg horoszkóp szerint összeillettünk, mert én egy hülye/romantikus/érzelmes rák vagyok :) ma legalább megcsináltam egy évtizedenként esedékes fullszervízt a könnycsatornáimon... nem szokásom pedig sírni és nem vagyok már óvodás...

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.