Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Evil Snowman válasza twine (#49) üzenetére


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

Fél órája linkeltem az oldalukat ugyan ide. :DDD

(#52) bok92


bok92
addikt

Azért ezt elfogadnám. Nagyon szép lett!

(#53) twine válasza Evil Snowman (#51) üzenetére


twine
addikt

Gyönyörűen át is szaladtam azon a 10-15 hsz.-on ami ezzel foglalkozott...sry :B :B :D

[ Szerkesztve ]

(#54) flexxx2 válasza fateless (#45) üzenetére


flexxx2
őstag

Akkor viszont nagy csalódás lesz élőben, mert nem jön át a 3d hatás amit a marketing képeken láttatnak.

(#55) Obyboy


Obyboy
addikt

Na ITT kezdődnek az okosórák!

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#56) Evil Snowman válasza twine (#53) üzenetére


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

Nem gond, ezek szerint azért kis hazánkban is ismerik jópáran a koncepciót. :K

(#57) Cingáriusz


Cingáriusz
őstag

Úgy is terveztem valami elegáns és letisztult órát venni. Még a végén okosóra lesz belőle :)

(#58) QwErTy42


QwErTy42
addikt

Nekem külsőre nagyon bejövős.

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#59) 2ofthem


2ofthem
aktív tag

vicc hogy ebből is kimaradt a gps

(#60) Cathulhu


Cathulhu
addikt

Nekem most egy Citizen "buta" oram van, napenergiaval megy, minden este atomorarol szinkronizal, es szvsz gyonyoru, nem gondoltam volna, hogy ilyen hamar lesz turhetoen kinezo okosora. LG is szep meg a Kairos is (az jobban tetszene) de egyelore nem mondok le a Citizen nyujtotta totalis kenyelemrol, se tolteni, se allitgatni nem kell :D
Ha a Kairos belseje nem teljesen mechanikus lenne, es nem kellene tekergetni meg toltogetni, esku most azonnal rendeltem volna.

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#61) e-newsee


e-newsee
addikt

A 320x320 az kör alaknál hogyan értendő? Egy 320x320 pixel méretű négyzetbe írható körről van szó? :)
Kör alaknál lehet elég lenne a "320 pixel átmérőjű" kifejezés. :D

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#62) Evil Snowman válasza Cathulhu (#60) üzenetére


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

Tölteni sajnos kell, tekergetni nem. Ahogy mozog a kezeden az óra, úgy húzza fel folyamatosan a rugót. Elvileg 48 órányi tartalék van benne, tehát, ha két napig nem viseled, akkor nem áll le. :)

(#63) Oppenheimer


Oppenheimer
veterán

Meklátyuk élőpen, lehet penefeszek majd ety ilyenre.

#1 Blyan: iken, kicsit sportos de tetszik. Jó naty aksi is van penne, meg kifáló a-molett kijelzős!

[ Szerkesztve ]

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#64) Csapoati válasza e-newsee (#61) üzenetére


Csapoati
nagyúr

320 pixel lehet az atmeroje, mondjuk tenyleg furan hangzik a cikkben szereplo mondat.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#65) Cathulhu válasza Evil Snowman (#62) üzenetére


Cathulhu
addikt

utanallitani viszont gondolom igen, ha van teli nyari idoszamitas es ha nincs benne oroknaptar (na az az amit mindig elfelejtettem az elozo oramon, a honapok napjait utanallitani, aztan sose mutatott jot :D)

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#66) NemesTom


NemesTom
tag

A szíj cserélhető? Amúgy szépen néz ki :DD

(#67) Csapoati válasza Csapoati (#64) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Szerkeszteni mar nem tudom, de szovegertesbol adok magamnak egy egyest, a kollega is ezt irta. :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#68) #86973952


#86973952
törölt tag

Nem rossz, de igazából szerintem a Samsung új órája lényegesen jobban néz ki.

(#69) Evil Snowman válasza Cathulhu (#65) üzenetére


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

Jó, hát ilyen kis "apróságokra" nem gondoltam, de valóban létező igény egyeseknél. :K

Számomra annyira nem fontos, ha kell beállítom, ha késik/Siet vagy rossz napot mutat. Most egy ilyenen gondolkodom, de ez drágább, mint a Kairos. :DDD

(#70) Obyboy válasza 2ofthem (#59) üzenetére


Obyboy
addikt

Szerintem a GPS nagyon húzná az aksit.
Minden telefonban ott a GPS akkor minek az órába is?

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#71) halkow válasza Obyboy (#70) üzenetére


halkow
őstag

A választ megtalálod a gear 2 tesztjében

Alcatel onetouch idol2s the king

(#72) Tsebacsi


Tsebacsi
nagyúr

Na erre nagyon kíváncsi leszek, jónak tűnik, hogy különféle módon testreszabható a számlap.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#73) Pali1119


Pali1119
tag

Sajtóképen mindegyik jól néz ki, meglátjuk a valóságban milyen lesz. Legjobb példa AS 29-es hozzászólása a Moto 360-ról. Promóképen az is milyen jól néz ki, élőben meg bumfordi.

[ Szerkesztve ]

"Akinek a legnagyobb a farka, az a bréking."

(#74) Thaaleum válasza twine (#49) üzenetére


Thaaleum
aktív tag

Nekem is amúgy nagyon bejön. Kár, hogy ilyen drága. :(

[ Szerkesztve ]

„Egy szónak is száz a vége...” - Legendd

(#75) 2ofthem válasza Obyboy (#70) üzenetére


2ofthem
aktív tag

sport trackerként való használatra.

(#76) Findzs


Findzs
addikt

tetszetős :K
reméljük jó is lesz és megfizethető :U

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#77) draco31


draco31
veterán

A külső tetszetős. A belső majd a teszten kiderül. :)

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#78) flexxx2


flexxx2
őstag

Az is lehet a jövőben, hogy a Citizen olyan eco-drive-ot csinál ami egy soc-t is meghajt kijelzővel...

(#79) hue2000


hue2000
tag

Nagyon jól néz ki

Az élet mindig drága

(#80) ghost364


ghost364
senior tag

:Y Ilyeneket még, nagyon jól néz ki.
2ofthem: Még mindig nem értem. Ezek a kütyük nem különálló használatra készültek, okostelefonnal működnek együtt.

[ Szerkesztve ]

(#81) Findzs válasza 2ofthem (#59) üzenetére


Findzs
addikt

akkor neked a samsung megoldása kell [link]

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#82) wortz


wortz
tag

Odacsap jól néz ki. Én egyáltalán nem vagyok oda a viselhető elektronikáért, de ez baromi királyul néz ki. És végre normális szárai vannak, így nem kizárt, hogy lehet majd a gyáritól eltérő szíjon hordani. Ezt már nagyon régóta hiányolom ezeknél.
Egyelőre ezek a cuccok üzemidőben, funkcionalitásban, és strapabíróságban sincsenek ott, hogy engem komolyan vehetően érdekeljenek, de ha vennék, ezerszer is inkább ezt, mint bármi mást.

Szerk: Moto 360-nál nagyon tetszett, hogy végre kerek, de mikor megláttam, hogy azon sincsenek szabványos fülek, már káromkodtam is. Ezt megláttam, és gyönyörű, szóval szvsz a 360 már a megjelenés előtt egy halott ügy.

[ Szerkesztve ]

(#83) Duree


Duree
veterán

Nagyon jól néz ki,elsö ránézésre nem lehet megmondani,hogy egy okosórát látsz,söt még másodikra sem.

duree54

(#84) HaZse


HaZse
őstag

Nagyon jól néz ki. De! Minek ebbe egy ekkora hardver? Miért nem lehetne egy alacsony fogyasztású CPU-t beletenni? Gondolok itt egy max. 800MHz-en ketyegő cuccról. De gondolom azért kell ez, mert droid fut rajta és annak meg kell a kraft. :D

Jöbb lenne valami teljesen más SW-t az óráknak kitalálni, ami minden op. rendszerrel kompatibilis. (BB, IOS, droid, WP, stb.)

Sőt lehetne neki valami kinetic féle töltési módszere, plusz QI töltés. És szerintem nem OLED-et kellene tenni rá, hanem E-INK kijelzőt, de olyat, ami monduk a Kindl Paperwhite-ben van. (Gombnyomásra bekapcsolna a világítás). Tudom, hogy a bilibe lóg csak a kezem. :D

Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

(#85) Lewzke


Lewzke
őstag

kerek e-ink kijelzős óra létezik?

(#86) Ádám16


Ádám16
addikt

Uh, ezek egyre jobbak. 3-4 év múlva kíváncsi leszek, mennyire fognak hasonlítani egy elegáns, klasszikus karórához.
Egyébként szerintem ez szebb a 360-nál, az az óra szerintem nagyon vastag.

(#87) Ali G.


Ali G.
senior tag

oké óra kinézete van , ettől még mindig hamar lemerülő plusz kütyü :D

(#88) EczkE


EczkE
addikt

Ez nagyon ott van! Varom mar a tesztet. Ha pozitiv elbiralasban reszesul akar vennek is egyet a G2 melle. :))

Asszem mindenféleképpen!

(#89) Luck Dragon

Szép lett. :K

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#90) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

Tényleg szép lett. Kíváncsi leszek a kezelése mennyire lesz könnyű.

(#91) aizen92


aizen92
addikt

Azt kell, hogy mondjam tetszetős darab!
Döntő tényező most már csak az a fránya ár. :))

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#92) edward2


edward2
addikt

Kezd jól kinézni csak én még az értelmét nem látom az egész okosóra trendnek.

(#93) edward2


edward2
addikt

Amúgy épp most jött információ: €299 az ár.

(végülis csak egy Oneplus One...)

(#94) tzsolesz válasza edward2 (#93) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Upsz, nem drága az egy kicsit? :F

Szolgáltató nem fog ilyet forgalmazni szerintetek?

Jah, és a szerkesztőségnek: Teszt lesz róla ha lehet majd kapni?

[ Szerkesztve ]

(#95) sajo13 válasza HaZse (#84) üzenetére


sajo13
senior tag

Nézd meg a Pebble-t, e-ink szerű kijelző, 1 hetes üzemidő(úgy, hogy állandóan megy a kijelző!) és kompatibilis Androiddal, IOS-sal, Blackberry-vel, talán még a WP8-al is. A Pebble Steel egész jól néz ki:
[link]

(#96) Oppenheimer válasza tzsolesz (#94) üzenetére


Oppenheimer
veterán

De! Már mégse kell annyira. :D

Ha tudnám, hogy 5 évig biztosan megállja a helyét, látnám értelmét ennyi pénzért.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#97) babosmiki


babosmiki
addikt

Szép lett! :C

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#98) FókuszPók


FókuszPók
tag

Ezeknél az óráknál nagyon jó ötlet lenne a Qi tölthetőség. A hátlap lehetne normálisabb műanyag, ami engedi a szabványt, este csak csüccs a töltőpárnára, reggelre mindig fullos lenne, nem kéne szenvedni a bölcsőkkel és egyéb macerás megoldásokkal. :K

[ Szerkesztve ]

Lakatos Gedeon Gusztáv Három - 16LibaMáj - Westel - Sárgaréz

(#99) HaZse válasza sajo13 (#95) üzenetére


HaZse
őstag

Ismerem, de az annyira nem tetszik. Ha lenne kerek számlappal. Esetleg ötvözni az analóg órát és szükség esetén elsötétende a számlap és az egész órán az információ látszóüdna.

De szerintem pár év és ez is megoldott lesz.

Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

(#100) skyli


skyli
senior tag

Uhh :o ez sokkal jobb, mint a moto 360 így elsőre :))

Tök jól nézne ki, ha valami értesítés jön, akkor a pereme körben olyan színnel kezdene pulzálni (pl viber lila, facebook kék, stb) :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.