Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Blyan


Blyan
félisten

Ránézésre igen jól néz ki.

Oppi, jó sportos lett, mi? :P

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#2) Maxentius


Maxentius
addikt

A teljesen kerek kijelző jobb, mint a 360-é, de a vastagabb keret kevésbé néz ki jól.

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#3) AS


AS
félisten

Nagyon szép lett :)
Igaz 1.3 as kijelző ide kevés méretben.
Szerintem szebb mint Motos .

[ Szerkesztve ]

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#4) Thaaleum


Thaaleum
aktív tag

F@sza lett, de már előre félek az árától.

„Egy szónak is száz a vége...” - Legendd

(#5) tomistarkapi


tomistarkapi
tag

ez elég főnök lett

(#6) atuci


atuci
senior tag

Szép lett, nekem eddig ez jön be a legjobban.

Basil Fawlty: ''Don't mention the war. I mentioned it once, but I think I got away with it. So it's all forgotten now and let's hear no more about it....''

(#7) M3oH


M3oH
addikt

Azért, ez tetszetős lett. Azt vonalat kell erőltetni, kedves gyártók.

(#8) Robi86


Robi86
senior tag

Na ezt már jobban el tudnám képzelni magamnak, ha látnám értelmét ezeknek a kütyüknek.

Amúgy ez az "annak idején, 2014 augusztusában teszteltük" csak az én szememet szúrja? :DDD

(#9) C$abi


C$abi
aktív tag

Ez baromi jól néz ki, csak nem tudom hogy tudnak ehhez felbontást csinálni, mert ugyebár kerek, nem pedig egy szabályos négyszög.

(#8) Robi86:

Miért, mi vele a probléma? Max. annyiban sántít, de ez tényleg csak szőrszálhasogatás, hogy 1 ember teszteli, nem pedig az egész stáb.

[ Szerkesztve ]

(#10) Xaels válasza Robi86 (#8) üzenetére


Xaels
félisten

Irónikusak voltak a srácok nah :D

Egyébként ezeken a képeken jól néz ki, de majd meglátjuk kézbevéve milyen az olyan pontosan.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#11) BPFeri


BPFeri
senior tag

Ez bitang jól néz ki :DD ...nagyon bejön !!! :C

....

(#12) AS


AS
félisten

Android is hamar lefogja szívni az aksit...Igen jó lenne pár menü kép mert igy jól nézni kérdés élőben milyen.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#13) jacis


jacis
nagyúr

Lehet megveszem :K

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#14) Robi86 válasza C$abi (#9) üzenetére


Robi86
senior tag

Nem erre gondoltam. Na még egy tipp, vajon mi sántíthat ott? :D

Tomi_Ohl: igen. Küldöm a hangszórót :)

[ Szerkesztve ]

(#15) Tomi_Ohl válasza Robi86 (#14) üzenetére


Tomi_Ohl
veterán

Gondolom az, hogy most is augusztus van. Vagy mire gondolsz?

Na, az első okosóra amit el tudnék képzelni magamnak.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#16) plejik


plejik
addikt

Ez elég jól néz ki.. :) Bár attól tartok az ára izmos lesz...

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#17) TRIvidore válasza AS (#12) üzenetére


TRIvidore
tag

Egyetèrtek. Gondolom a hàtlap egyes rèszeinek "rozsdaàllósàgàra" is nagyobb figyelmet fordítottak ezúttal. Ez a 4.3 tàmogatàs meg kamu, a Galaxy Gear új generàciója is vígan elfut JB-vel problèmamentesen csak nem kommunikàljàk (Samsung). Azèrt drukkolok az LGnek, hisz minden kezdet nehèz míg ki nem jön szeptemberben az Apple okosóràja :)

Never say no to...@##%%£...Panda

(#18) babkukta


babkukta
senior tag

ez kajak szép! Huhh.... megfogott :B

Üdvözlettel, Tibi

(#19) atike


atike
nagyúr

Végre! Eddig király... :) Ez volt ami várós, meg a Moto360... Ha megmaradtak volna a szögletes formánál nem gondolkodnék el rajta, hogy kell-e nekem egy ilyen vagy nem.... Így viszont agyalok erősen... :DDD

(#20) Evil Snowman


Evil Snowman
őstag

Szép lett, de nálam még mindig a Kairos a befutó. Ennek ellenére gyönyörő lett az LG megoldása, főleg, ha az "elődöt" nézzük. :R

(#21) halkow


halkow
őstag

Mint egy hagyományos karóra :), szép lett elismerésem remélem automatikusan is tudja a fényt szabályozni :)

Alcatel onetouch idol2s the king

(#22) Steve1207


Steve1207
veterán

Így kell ezt (Y)

(#20) Evil Snowman: ez a Kairos se semmi, emellett tiszta fapados, szimpla óra az LG :Y

.

(#23) xtremetuning válasza Evil Snowman (#20) üzenetére


xtremetuning
addikt

Azért ez üt, mint Klicsko.... :K

...ha belekezdtél a high-endbe, vess keresztet, mert sosem lesz vége.. :) ......... és ezt mástól nyúltam, de nagyon igaz : 'Tegnaptól őszinteséget fogadtam. Azóta nincsenek barátaim...'

(#24) Dr.Anonymus


Dr.Anonymus
addikt

az tetszik benne hogy vékonyabbnak néz ki, mint a moto 360
ígéretesnek tűnik :K

(#25) atike válasza Evil Snowman (#20) üzenetére


atike
nagyúr

....ez durva.... :Y

(#26) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Azért megvárnám ebből is azokat a képeket és videókat, amik a valódi terméket mutatják, mert ez sem úgy néz ki, mintha kijelző lenne a számlap helyén, hanem rendes számlap és mutatók.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#27) Straw válasza Evil Snowman (#20) üzenetére


Straw
senior tag

Valóban a Kairos tűnik a legszebbnek, de olyan vastag mint 1 whisky-s pohár alja.

42

(#28) callmeakos


callmeakos
veterán

Nem tűnik egy olyan valaminek, amin android fut :D
De tény ami tény: ez badass, az okosórak közütt. Kíváncsi vagyok hogy a Moto 360 e mellett hogy fog festeni :U

All→M8

(#29) AS


AS
félisten

Moto 360 sajtó képen szép

Élöben:

Sajtó képek nagyon csalókák...

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#30) Evil Snowman


Evil Snowman
őstag

@Steve1207: hát igen. Még gyűjtik az előrendeléseket (valószínűleg nem futott be hozzájuk még annyi, hogy elkezdjék a gyártást). Elvileg utána drágább lesz. Legolcsóbb is 550 dodó.

@xtremetuning, atike: bizony. Csodálkozom, hogy eddig egy darab hír sem volt róla MA!-n.

@Straw: sajnos azért ilyen vastag, mert za óraszerkezet teljesen automata sok fogaskerékkel, rugókkal etc, plusz a kijelző akksiját is bele kellett oktrojálni a vázba. :DDD

(#31) Straw válasza Evil Snowman (#30) üzenetére


Straw
senior tag

Értem én, ezért szimpatikus nekem is ez a fajta megoldás, de talá majd a következő generáció vár talán vékonyabb lesz. Itt inkáb az elektronika foglal sok helyet, automata órából azért van olyan ami nem ilyen batár nagy.

42

(#32) xtremetuning válasza Evil Snowman (#30) üzenetére


xtremetuning
addikt

De ennek legalább stílusa van. Nem is akármilyen. :R
Elgondolkodtam.....

...ha belekezdtél a high-endbe, vess keresztet, mert sosem lesz vége.. :) ......... és ezt mástól nyúltam, de nagyon igaz : 'Tegnaptól őszinteséget fogadtam. Azóta nincsenek barátaim...'

(#33) Fancy-boy


Fancy-boy
addikt

Eddig a Moto 360 volt a favorit, de az élő képeken már annyira nem.
Várós...

(#34) kaylac1990


kaylac1990
csendes tag

Ezt nem értem?? :F :F :F :F
Ebben van valami digitális megjelenítés is, pl google now-hoz, vagy sms-ek kijelzése, vagy valami???
Ha nincs, akkor sok értelme nincs ennek se :( Akkor már inkább egy okoskarperec, vagy mi :DDD

Nokia N8, Samsung Galaxy S3, Sony Xperia Z, Samsung Galaxy S5, Galaxy S6 Edge 128 GB

(#35) jacis válasza kaylac1990 (#34) üzenetére


jacis
nagyúr

Kicsit el vagy tévedve.. :K

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#36) Evil Snowman válasza xtremetuning (#32) üzenetére


Evil Snowman
őstag

Én is agyalok rajta már vagy 3 hónapja, de nincs most elfekvőbe felesleges 135.000 Forintom. :D

(#37) flexxx2 válasza AS (#29) üzenetére


flexxx2
őstag

A szíj felfogatás ronda nekem, nincs tokfül.
Az LG már alakul, de élőképen ez is változhat.

(#38) Bici válasza jacis (#35) üzenetére


Bici
félisten

Inkább magyarázd el neki.
Én sem tudom, hogy ezekben kijelző van, vagy mi a manó. :B :U
A számlap valós és egy átlátszó kijelző van felette, vagy a számlap és a mutatók csak grafikák?

[ Szerkesztve ]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#39) Evil Snowman válasza kaylac1990 (#34) üzenetére


Evil Snowman
őstag

VAlószínűleg, ahol most csak az óra felületet látod, ott fog megjelenni minden adat nagy valószínűséggel.

(#40) xtremetuning válasza Evil Snowman (#36) üzenetére


xtremetuning
addikt

Ez tuti karácsonyi ajcsi lesz tőlem - nekem.... :B

...ha belekezdtél a high-endbe, vess keresztet, mert sosem lesz vége.. :) ......... és ezt mástól nyúltam, de nagyon igaz : 'Tegnaptól őszinteséget fogadtam. Azóta nincsenek barátaim...'

(#41) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Nahát, ez elég szép :Y Tuti veszek egyet, ha jól fog működni :))

(#34) kaylac1990, (#38) Bici: Ez segíteni fog ;) [link]

[ Szerkesztve ]

(#42) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Wow, ez szép, bár olyan a képeken mintha nem is kijelző lenne a számlap.. :)

Finn the human

(#43) AS válasza Bici (#38) üzenetére


AS
félisten

Csak egy kijelző nézd meg motos képet.
Azért gáz mert az Android wear rendszer szerintem nagyon csúnya.

[ Szerkesztve ]

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#44) Izzé


Izzé
őstag

Oled kijelző nagy ppi-vel, jó lesz ez! :K

(#45) fateless válasza Robi86 (#14) üzenetére


fateless
veterán

Már kaptál választ, csak átsiklottál felőle. Ironikus megjegyzés volt, hogy anno tesztelték augusztusban, és épp csak eltelt pár hét, még mindig augusztus van, de már meg is jelent az új változat. Tehát a cikk írója ezzel a fordulattal a két készülék között eltelt rövid időt próbálta kihangsúlyozni, ami nem mindenkinek volt egyértelmű.

A számlap maga a kijelző. Ha megnézitek a két képet, látjátok, hogy két különböző számlap és mutató jelenik meg a kijelzőn magán.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#46) Bici válasza AS (#43) üzenetére


Bici
félisten

Kössz! :R
Így már értem.

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#47) dsr


dsr
senior tag

Nagyon szép :)

(#48) lordyka válasza C$abi (#9) üzenetére


lordyka
aktív tag

az átmérő a válasz, amit kerestél

(#49) twine válasza ForRedGlory (#41) üzenetére


twine
addikt

Néztem már a videót, de nekem nem segített... :( de biztos én vagyok a retard.... :U :D

Más:
Ehhez az okos órához mit szóltok?
kairoswatches.com

Szerintem nekem sosem lesz okos órám,,,
Marad a TISSOT a karomon... :U

[ Szerkesztve ]

(#50) tzsolesz


tzsolesz
nagyúr

Hát basszus ez nagyon jól néz ki. :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.