Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#22) #82729984 válasza -Skylake- (#20) üzenetére


#82729984
törölt tag

Nézd, elég nagy tévedésben vagy a tőzsdét illetően.
Ez nem egy szakma. Ez egy szerencsejáték.

Azon egyszerü oknál fogva hogy az égvilágon semmilyen ráhatásod nincs hogy hogyan változik az árfolyam.
Bármi, ismétlem bármi amiről te úgy gondolod hogy megvan a "tuti" stratégiád, az nem több mint amikor a félkarú rablón a delikvens ismételgeti hogy "most már adni fog a gép". És amikor "ad a gép" akkor szentül meg van győződve róla hogy az az ő tuti stratégiája miatt van.

Rajzolgathatod a gyertyákat, meg olvasgathatod a céges jelentéseket, mind ez mit sem ér a valóságban.
Szóval én örülök neki ha nyereséges vagy, de azt tanácsolom fogd a pénzed és fuss amig lehet. Mert amikor a lufi kipukkan (és mindig kipukkan) akkor pont azok szokták lenullázni magukat akik szentül meg van győződve arról hogy ők értenek a tőzsdéhez.

"Naiv vagy ha azt gondolod, hogy 2008 nem tett jonehany embert gusztustalanul milliomossa."
Hm... Szerintem te vagy naiv ha azt gondolod hogy a hozzád hasonló átlagemberek lettek milliomosok és nem pedig a te pénzedből lettek milliomosok.

"Egyebkent igen, nem tozsdeztem 2008ban, de azt mar az elso nap is lattam, hogy shorton ugyan ugy lehet keresni, mint longon."
De nem is ez volt a probléma ugye tudod? Szivesen elmondom a részleteket, de ez nem ennek a topicnak a témája.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.