Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#71) #16939776 válasza Penguin95 (#66) üzenetére


#16939776
törölt tag

Szerintem Ms beleállt abba a feladatba hogy megpörgesse a hardverpiacot. Ezzel bevétel generálódik a gyártóknak, amiért cserébe a hardvergyártók is ráálnak arra a támogatási ciklusra, ritmusra ami az os szoftveres fejlesztését, terjedését támogatja, ez közvetetten mindenkinek csökkenti a költségeit.
Azzal, hogy pl.: összekötődik az adott komponens egy win os-el és build-ciklussal (tól-ig), le lehet szoktatni arról a felhasználót, hogy mindenféle korú és szoftveres háttérű komponenst használjon együtt, ami jelenleg csak problémákat szül és aminek az egyedi hardverkörnyezet, elszeparált esetek, alacsony esetszám miatt nagyon sokba kerül(ne) a supportja, mert nem lehet rá AI-t állítani, automatizálni stb..

Ez most szerintem csak egy teszt, amiben lemérik hogy jelenleg mekkora tömeg vesz részt ebben örömmel, fogadja neutrálisan, vagy negatívan. Hagynak időt, hogy megdolgozza saját magát a tömeg, aztán jönnek sorra a határidők, a support megszűnése és addigra mindenki be fog rendezkedni erre a ritmusra, aki Windows-t akar használni.

Ez csak az én véleményem, kéretik így kezelni.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.