Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) sanzi89


sanzi89
addikt

Köszi a bejegyzést! Egy apróság csak, hogy lehet érdemes lenne megemlíteni a Windows Update szolgáltatás alaphelyzetbe állításának mikéntjét röviden, mert előszeretettel tűnnek el az ilyen linkek az MS oldaláról...

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#2) mbalint987 válasza sanzi89 (#1) üzenetére


mbalint987
aktív tag

Leírtam, az a biztos (tele van az MSDN/MS Support így is halott linkekkel, nehogy ez legyen a következő link). :R

[ Szerkesztve ]

„Így száll hát sírba a szabadság... tapsvihar közepette.” /Star Wars Episode III/

(#3) sanzi89 válasza mbalint987 (#2) üzenetére


sanzi89
addikt

Köszi! :R

"A szomorú hangulatjeleteket helyettesítsd a kettőspont és záró zárójel karakterekből álló karakterlánccal!"

Ha alul kiválasztod a bejegyzés szerkesztése közben a két problémás sort, és beállítod a Programkód formázást, akkor nem fogja a rendszer hangulatjellé alakítani. ;)

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#4) mbalint987 válasza sanzi89 (#3) üzenetére


mbalint987
aktív tag

Jó tudni, köszönöm, módosítottam a bejegyzést! :R

„Így száll hát sírba a szabadság... tapsvihar közepette.” /Star Wars Episode III/

(#5) Fefy válasza mbalint987 (#4) üzenetére


Fefy
csendes tag

Szia!

Először is köszi a leírást, másodszor viszont lenne ezzel kapcsolatban kérdésem:
Esetemben egy Server 2016 Standard lenne a kliens, a cikkben írtakat végig csináltam, de 8024401c-vel kb 5-6 perc után elszáll a frissítés. Esetlegesen van-e valamilyen tipped, hogy mitől dobhat hibát? Az eseménynaplóban értelmes hibabejegyzés nincs a "WindowsUpdate3 Error"-on, illetve a 8024401c hibakódon kívül. Továbbá a WSUS szerveren sem látszódik semmi.

A lényeg lényege lényegében lényegtelen...

(#6) Воланд válasza Fefy (#5) üzenetére


Воланд
titán

Nalunk ezt a hibat a 1703-as build oldotta meg.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#7) Fefy válasza Воланд (#6) üzenetére


Fefy
csendes tag

Javíts ki, ha tévednék, de Server 2016-hoz még semmi nem jött ki a cumulative frissítéseken kívül, a win10-es klienseink pedig még nincsenek rádrótozva a wsus szerverre. Ettől függetlenül viszont lehet, hogy kézzel lesz frissítve ez a vacak, ami talán megoldhatja a problémát, de nem sok reményt fűzök hozzá.

A lényeg lényege lényegében lényegtelen...

(#8) Воланд válasza Fefy (#7) üzenetére


Воланд
titán

Nem fogalmaztam pontosan. A Win10 kliensekre fel lett rakva a 1703-as build es rogton tudtak csatlakozni meg statust jelenteni a wsus servernek.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.