Hirdetés

2024. július 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Samus


Samus
addikt

Ezzel szembeállítva egy GT1030 (a gyengébb GDDR4) a tízszeres TDP-vel egy non plus ultra, igaz, oda kell a x16 PCI-E slot, szóval Trabi-Ferrari összehasonlítás lenne.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#2) Steve_Brown válasza Samus (#1) üzenetére


Steve_Brown
aktív tag

Szerintem túlgondolod. Talán Xilinx panelből is lehet ilyen GPU-t faragni. Mondjuk ISE-ben elég sokáig tart összekattingatni. :DDD

(#3) fatpingvin


fatpingvin
őstag

hát ez tényleg nem volt nagy írás :D bár egy Z11-esről nem is nagyon van mit írni. esetleg annyit hogy UEFI-vel nem hajlandó menni.

amúgy már a Linux kernelből is asszem vezetik lassan kifele a támogatást. az xgifb modul kezelte amúgy, tényleg annyira jó csak hogy legyen egy 80x25 karakternél nagyobb framebuffer konzolod, arra viszont tökéletes.

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#4) MasterDeeJay válasza fatpingvin (#3) üzenetére

Igaz, uefibe nem megy. Azt beleírom.
Nem nagyon van mit tesztelni ezen a kártyán.

[ Szerkesztve ]

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#5) Steve_Brown válasza MasterDeeJay (#4) üzenetére


Steve_Brown
aktív tag

Én mondjuk megpróbálnék C++-ban írogatni rá láncolt listát stb, hogy milyen gyors :DDD

(#6) Armagedown


Armagedown
őstag

Szóval ez a kártya annyit tud, mint egy S3 Trio, csak a nagyobb mennyiségű videómemória miatt magasabb felbontásra képes?

“If you don't read the newspaper, you're uninformed. If you read the newspaper, you're mis-informed.”

(#7) MasterDeeJay válasza Armagedown (#6) üzenetére

Érdekes hasonlat de kb igen mint egy 3d nélküli trio. (Nem mintha a trio3d jól sikerült volna :DDD )
Annyi extra hogy ebből létezik dvi verzió is.

[ Szerkesztve ]

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#8) KROK640 válasza Samus (#1) üzenetére


KROK640
veterán

Ez szerintem egy 3D képességek nélküli GeF2 MX ...

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.