Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ftc


ftc
nagyúr

Ki az a őrült szépen kifejezve aki ezért kiad:

740-750 dollárt?

(#2) ^Clown válasza ftc (#1) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Lesznek majd szép számmal...

(#3) D.Orion válasza ftc (#1) üzenetére


D.Orion
veterán

Az még dollárban is sok, nemhogy euroban. :(

(#4) huskydog17


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

Én is úgy gondolom, hogy ez - nagyon finoman fogalmazva - marhára túl van árazva, ezért a gépért ez az ár egy rossz vicc!

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#5) #16939776


#16939776
törölt tag

Ennyiért szerintem nem versenyképes nálunk.

a kinézete elég "üzleti" jellegű :F

[ Szerkesztve ]

(#6) smkb válasza #16939776 (#5) üzenetére


smkb
őstag

Főleg, hogy már a Sony is a fusionos 11,6"-os Vaiot E-350-el 129.000 ért akciózva szórógatja, hogy vigyék...

(#7) D.Orion válasza D.Orion (#3) üzenetére


D.Orion
veterán

Ez még Japánban is marha drága, pedig megszoktam már, hogy ott olcsóbbak a cuccok. De ez, még ott is 134K HUF.

(#8) ftc válasza huskydog17 (#4) üzenetére


ftc
nagyúr

Az LCD felbontásáról ne mis beszélve :U

(#9) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Ekkora méret és súly mellett egyedül az ár, amivel a versenytársak elé kerülhetne egy fusionos noti, de ez itt nem fog összejönni :(

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#10) DemonDani


DemonDani
addikt

az 5200mAh-os aksi is vicces most már, táblagépek erősebb aksikat kapnak már "sok" esetben... ez megy majd 4-5órát, max 6ot talán

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#11) stratova


stratova
veterán

Valahogy nagyon nincsen összhangban az Asus árazása ezzel, még ha itt asztali platform árakkal is számolunk (ilyen árban Sabine-t kellene adni).

(#12) #56573440


#56573440
törölt tag

ez egy vicc, és erre is ennyit kellett várni... valahogy a gyártók nem nagyon kaptak rá erre az amd cuccra annyira mint vártam. lassan szálingóznak és drágák :U

(#13) Boxi88 válasza #56573440 (#12) üzenetére


Boxi88
őstag

Tényleg vicc! Főleg az hogy ennyiért adják... :F

(#14) Angel1981 válasza ^Clown (#2) üzenetére


Angel1981
veterán

Szerintem is.....
Mondjuk az ő bajuk lesz! :P

(#15) noisia


noisia
aktív tag

750 $ középárfolyamon számolva kb 140k HUF. Ebben az árkategóriában már i3-al, 4 G rammal, meg Radeon 5650-el szerelt masinát lehet kapni. Igaz az üzemidő kevesebb, de akkor is ...
Mondjuk egy 80-85 k környékén még talán, de 140 pff... ja igen, és akkor ez még külföldi ár!

" ..a p3'n1szem benne volt a Rekordok könyvében..aztán a könyvtáros mondta, hogy azonnal vegyem ki.."

(#16) ^Clown válasza Angel1981 (#14) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Hát igen. Összeismerkedtem egy sráccal, aki az Asus notiszervizében dolgozik. Nem éppen dícsérte az Asus laptopokat, és még finoman fogalmaztam. Amiket mesélt, azok után senkinek sem fogom javasolni (bár eddig sem nagyon tettem :D ), hogy ilyen márkájú notit vásároljon.

[ Szerkesztve ]

(#17) S-eye


S-eye
senior tag

Ennyi pénzért két kézzel kapkodnak majd utána :))

(#18) bartucc


bartucc
addikt

Nagyon drágán adják őket, ennyiért már i5+dedikált vga is van, igen vonzó köntösben...

Ezeket a gépeket a belépőszintre kellene pozicionálni, 100-130 ezer forint között lennének reálisak, mind teljesítmény, mind egyéb jellemzők miatt. (nem épp fémborítás, vagy extrák tömkelege...)

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#19) Z86


Z86
őstag

Vicces. Egy normál noti áráért adnak egy csökkentett képességűt, ami ráadásul még minőségben sincs sehol. Meg aztán eddig úgy gondoltam, hogy ezek a procik csak netbookokban életképesek, mégis mit keresnek egy ekkora gépben :F

(#20) hohoo


hohoo
senior tag

ánus megint csak túlárazott (és valszeg gagyi is) :)

T-home extra csomag monopolterületen 6500 ft/hó, versenyterületen ahol Digi vagy UPC is van pedig 2990 ft/hó. Köszönjük!

(#21) lujó55


lujó55
őstag

Nem arról volt szó, hogy a brazos megjelenése komoly árcsökkenést eredményez?
Mi ez? Az újdonság varázsa feláras? :N

(#22) valaki654


valaki654
tag

Jó cuccnak tűnik, de ez az ár nagyon sok érte :( Mondjuk nálam alapból szóba sem jöhetne, mert utálom a fényes kijelzőt :)

[ Szerkesztve ]

(#23) jap


jap
aktív tag

1-2 hónapja már 100.000 körül vihető az YPON-ból ilyen Fusion,
csak 3Gb memó, 500-as vincsi és Bell márka - amit anno 2év garival kezdtek dobálni...

vegyek ANUS-t? :W

''minden sikeres férfi mögött egy nagyon meglepett anyós áll''

(#24) .mf


.mf
veterán

"Már szállítja K53U fusionös notebookját az Asus"

jó, és ;]
Vagy van valami előírt kvóta, hogy ennyi Asus-szal kapcsolatos hírt kell írni, és már nem volt miből? ;] Asus helyében szégyellném magam egy ilyenért.

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#25) he7edik.


he7edik.
addikt

Ennyiért Inteles NOTEBOOK-ot kapok

Égő szöveg a flém vázon

(#26) hohoo válasza lujó55 (#21) üzenetére


hohoo
senior tag

Azt is eredményezett a normális gyártóknál :) de hát ez az ánus

T-home extra csomag monopolterületen 6500 ft/hó, versenyterületen ahol Digi vagy UPC is van pedig 2990 ft/hó. Köszönjük!

(#27) forgonati


forgonati
őstag

Eh... Mingyá' kettőt veszek :W

Keelah Se'lai!

(#28) fondorlatos


fondorlatos
aktív tag

Egyetértek srácok. Nevetni támad kedvem, ha meghallom az árát :P

(#29) west


west
őstag

Ez az ár nem lesz ennyi, az biztos. Nem akarhatja a gyártó,megtartani magának mindet :)
A fenti márka leminősítő hozzászóláshoz:
Én olyan helyen dolgozom, ahol nagyon sok Asus megy ki vevőknek. A meghibásodása nagyon alacsony nem több mint a többi gyártónál!
A szervizekben pedig kizárólag olyan termékek vannak amik valamiért meghibásodtak ezért ott 100%-ban hibás termékek vannak. Bármelyik gyártó szervizéről is legyen is szó.
Így ebből semmiféle statisztikai adatot nem lehet felállítani. Sokkal inkább igen, ha megnézel 100 eladásból mennyi ment garanciába, tehát a többi valószínűleg működik. A szevizek ezt a hányadost nem látják, csak az értékesítőpontok.

[ Szerkesztve ]

Billentyűzet magyarítás profi szinten. Igényeseknek! Személyesen, vagy postázva.Ritkán vagyok gépnél!!! Mindenkinek fogok válaszolni.Magyarosítás

(#30) arty


arty
veterán

"kínálunk amd-s gépet is, nem lehet minket beperelni, bebebeeee" - CSEKK

az eeepc kínálat pedig marad továbbra is atomos és "mindenki" boldog. egy JÓL működö versenyhelyzetben a fusionos gépeknek el kellett volna árasztaniuk a világot, minden gyártónál háttérbe szorítva az elavult atomos gépeket. nem történt meg. biztos véletlen.

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#31) Silentfrog válasza west (#29) üzenetére


Silentfrog
veterán

Szerintem senki nem a márkát szolta le hanem ennek a gépnek az árárt
Hiába jo,meglehetősen drága az ára.
Azt meg én nem értem miért ennyit kérnek érte.
A hardver ami hajtja remek ,de az ez nem notiba van rakva akkor szinte ingyéééé
adják.
Én azt hittem a 10" eeepc árában fogják adni ezt ,max 110 ezerért.

[ Szerkesztve ]

(#32) smkb válasza arty (#30) üzenetére


smkb
őstag

Nem véletlen... annak tudható be, hogy az AMD az első negyedévben összesen kb 3,5 millió Ontario cpu-t szállított/gyártott le. Ebben benne vannak a Bobcat és Zacate procik is... ezek jórésze is HTPC mini itx deszkába ment.... oszd el ezt a mennyiséget mondjuk 50 gyártó 10 féle cuccába... számolj... az éves cpu piac 320 milliós kb, ebből tavaly még 60 millió volt a netbook... egyszerűen erre képes az AMD, nem tud semmit elárasztani, mert nincs mivel.... ennyi a kapacitás a TSMC-nél, ahol még emelett kismilliló cpu gpu soc stb készül 40nm-en.

(#33) arty válasza smkb (#32) üzenetére


arty
veterán

tehát végre lenne egy igazán piacképes AMD hardver és nem képesek eleget gyártani?

nem is tudom a képzelgésem vagy a valóság(?) a rosszabb...

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#34) dezz válasza smkb (#32) üzenetére


dezz
nagyúr

Látom, neked még a memóriasejtjeid is lázadnak az AMD ellen. :)) A Bobcat a CPU mag (mikroarchitektúra) neve. A platform neve a Brazos, és a két termék-vonal a Zacate (18W) és az Ontario (9W).

Igen, az igények felülmúlják az előzetes terveket, de ez már lejárt lemez. Már javában dolgoznak a direkt erre beállított gyártósorok.

(#35) smkb válasza dezz (#34) üzenetére


smkb
őstag

Kár hogy nem olvastad el, mire volt a válasz... lehet azt is kéne... arra, hogy a kommentet író erősen arra utalt, hogy megint az Intel keze van abban, hogy kevés helyen kapható a cucc... de nem, hanem csak szimplán kevés van...

(#36) dezz válasza smkb (#35) üzenetére


dezz
nagyúr

Ezt mégis hogyan okoskodtad ki, hogy ne olvastam volna el?

(#37) Rob3rt


Rob3rt
csendes tag

Sziasztok. En mar megvasaroltam ezt a noteszt romaniabol (errdelybol vagyok) es az arahoz kepes en sokkal olcsobban vettem itt meg...kb 480 dolcsiert (1400 ron). Ami a teljesitmenyit illeti hat nem mondhatom h hasonlithato egy komolyabb procihoz viszont aki nem photoshoppolni vagy ien celora hanem office, bongeszes, zene, mess film annak tokeletesen megfelel. ajanlom h aki iensmi cuccot vasarol az egybol meg vegyen melleje 2 GB ramot es hasznaljon 64 bittes sevent mert a 32es rosszul megy rajta.A video kartyaja egesz joo elvesz a rendszer memoriabol 384 MB ramot de....a crysis 2 jatszodtam rajta :DD igaz nem valami nagy felbontassal es reszleteseggel de elindult. Ami az uzemidot illeti akun hat eleg jol teljesit egy 15.6 inches laptophoz kepest... 5.3 orat viszi takarekos modon ugy hogy kb felig lehuzva a fenyeroseg es megengedtem a procinak h felmenjen 1.6 GHZ-re (power 4 gear progiba szabalyozni lehet ezt).Aki szeretne egy nagyobb meretu notesz (nem netbookon) es hosszu aku uzemidot annak ajanlom nagyon ezt a lapittot. Feltoltottem egy kepet is par reszletekkel es ami a homersekletet illeti eleg soknak tunik az a bizonyos 59 fok amit az Aida mutat viszont a laptop az hideg, abszolut nem melegedik

(#38) Lory86


Lory86
csendes tag

Sziasztok.Én is beszereztem egyet ebbol az Asusbol.Az az 2is ,mert a baratnőm is ilyet vett.Kb 3 hete van meg,teljesitmenyileg nem valami nagy dobás,ténleg csak netezni ,flmezni,oficce meg ilyenekre jo :).
Viszont van egy kis probléma,a boxái pattognak.Nem zene közben nem film közben,hanem a windows hangoknál,pl mikor valaki be lepik messengerre,vagy ha ir valaki es egyet olyankor ugye pityen,nos akkor a boxa pattan egyet és ilyenkor a laptot magátol lehuzza kis időre a hangerőt h ne üsse ki biztos.
Ez a gond mindkét gépnel megvan.Kiprobáltam már a 64 és 32 wind7 is ,detto csak pattan egyszer egyszer.
Mikor folderbe lépek és van a windows hang akkor is néha pattan.

Valaki talélkozot ezzel már?

Én is erdélyben vettem 1400Ron..

[ Szerkesztve ]

(#39) mdraco válasza Lory86 (#38) üzenetére


mdraco
őstag

Az audio/hang driver fel lett telepítve?
[link]
Ha nem megy, akkor nem tudom.

(#40) Lory86


Lory86
csendes tag

Speakers propertiesbol fel lett updatelve,es probáltam még egy updatet adni nekki de azt rja hogy Realtek high definition is up to date

[ Szerkesztve ]

(#41) mdraco válasza Lory86 (#40) üzenetére


mdraco
őstag

Próbáld meg itt feltenni a kérdést [link]

(#42) Lory86


Lory86
csendes tag

Valaki tudja hogyan kell rajta használni a bluetoothot?Elvileg kellene benne legyen.A leírásban szerepel..

(#43) Ba.G válasza noisia (#15) üzenetére


Ba.G
aktív tag

Mondjuk egy 80-85 k környékén még talán

Nem tudom jól látom-e, de kb. ennek a Packard-Bell klónját hirdeti most iskolakezdési 0% THM-es hitellel a MM. W7 Home Prémiummal 79990. Ha így van, imáitok meghallgatásra találtattak :) , már csak azt nem tudom, manapság szóba szabad-e állni egy ilyennel. (Alapvetően tájékozatlanságból kérdem, persze a netbookok halmazából mindenképpen kilóg...)

(#44) Ba.G válasza Rob3rt (#37) üzenetére


Ba.G
aktív tag

Feltoltottem egy kepet is par reszletekkel

OK, koszi, de hová? :) Viccen kívül: érdekelnek a tapasztalatok az imént emlegetett PB klón okán.

(#45) Kamisama


Kamisama
tag

Sziasztok!

Nekem egy K53T van ugyan, de lenne egy olyan kérdésem, hogy esetleg valakinek az "O" betü recseg-e? Vagyis nem recseg, csak olyan más hangja van, mintha már be lenne járatva. A többi szép halk.

Agyamra megy ez a rohadt gép...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.