Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) D1Rect


D1Rect
félisten

Miért kobozták el a gépet?

(#2) gamerkiller válasza D1Rect (#1) üzenetére


gamerkiller
senior tag

+1!
Szabályos az ilyen hosszú cím?:D

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#3) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

XXX tartalom nem is volt? :D

komoly ON: először is a "szakértő úr" előbb próbáljon megszakérteni az úgynevezett free, trial, 30 nap, stb. kifejezéseket.

amúgy meg részemről eltiltást javasolnék a szakmától, mivel (nagy valószínűséggel) az ***.

(azt is be kellene tiltani a sunyiba....pénzéhes banda)

[ Módosította: Thrawn ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#4) malevi válasza gamerkiller (#2) üzenetére


malevi
újonc

Szabályos, ha megjelent. Egyébként oda van írva, hohy hány karakzer lehet, ha jól emlékszem: 70

(#5) malevi válasza D1Rect (#1) üzenetére


malevi
újonc

Szó ami szó, itt bővebben megnézheted: http://sorsom.uw.hu

(#6) Lenry


Lenry
félisten

az anyjuk p*csáját...
ugyanezt bíróságon nem lehet elmondani, amit most leírtál? mert ez egyszerűen nonszensz

és kérj másik szakértőt. ez egyértelműen nem ért hozzá
Google Earthért meg trial programokért fizetni :W :W

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#7) malevi válasza Mr.Csizmás (#3) üzenetére


malevi
újonc

Nem volt itt semmiféle tartalom. Egyébként van is utalás arra, hogy a NetAcadémia elnöke mit mondott a rendőrségre: "ahány fájl, annyi büncselekmény", hogy minél jobb legyen a statisztikájuk, és ehhez asszisztálnak a "szakértők".

(#8) Mr.Csizmás válasza Lenry (#6) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

nálam is a google earth résznél durrant el

malevi!

fellebbezés, fellebbezés! Ha kell, a legfelsőbb bíróságig vigyed, mindig hajtogasd, hogy más szakértőt, és a programok mivoltáról is duma!

Ne hagyd magad!

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#9) _Voyage_


_Voyage_
aktív tag

Hogy találtak el hozzád, mi alapján mentek ki, kobozták el a gépet?
Magán emberként, vagy magánvállalkozóként, esetleg cégként nézték meg, kobozták el a gépet?

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#10) Mr.Csizmás válasza _Voyage_ (#9) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

erre én is kíváncsi volnék - előbbiekből kifelejtettem ezt a kérdést

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#11) aero. válasza _Voyage_ (#9) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

ha jól vettem ki az előző írásban le van írva, hogy miért vették el ( konkrétan mert le lett tartóztatva, mint utólag kiderült alaptalanul ). Amúgy névtelenül is fel lehet jelenteni akárkit. A "szakértő" pedig tuti érti a dolgát, csak így több a lóvé.

(#12) _Voyage_ válasza aero. (#11) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

:Y
Hát ha engem valaki feljelente, az itt leírt érték kb 50-szeresét kéne fizessem, amit soha az életbe nem tudnék kb fizetni. :U

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#13) Mobi28


Mobi28
tag

Most nem volt időm végigolvasni az írást (este pótolom) de röviden, tömören a lényeg: a rendőrségi nyomozás végén mindenféle formában el kell zárkózni a közvetítői eljárástól. A bíróság majd kiró rád egy combos pénzbüntetést, ez általában az okozott kárral arányos. A te esetedben úgy 150.000 forint körüli bűntetésre tippelnék. Ha nem bírod egyben kifizetni kérvényezheted, hogy harmadolják el. Az ügyvédi iroda aki a károsultakat képviseli kártalanítást fog kérni. Ezt a kérvényt a bíróság egyéb jogi útra fogja terelni, vagyis jelen eljárásban elutasítja. És itt jön a poén a dologban. A jogász fazon szerint aki az én ügyemben eljárt, ha magánember (bár a jog ezt a fogalmat nem ismeri) ellen folyik szerzői jogsértéses eljárás az esetek 99%-ában nem viszik ismételten bíróságra az ügyet. Ha cégek ellen folyik akkor is csak az esetek kb felében. Szóval no para. Pénzbüntetés lessz, ennyi. Ja és a bíróságon nem érdemes hadakozni. Legfeljebb kikérik egy újabb iü. számítástechnikai szakértő véleményét aki majd megállapítja kb ugyanazt mint az előző és még annak a díját is ki kell fizetned.

Fizesd ki és felejtsd el az egészet.

(#14) sztikac


sztikac
őstag

Benne van a listában egy Microsoft Vista is, amit számítógépes üzletekben ingyen osztogattak,

he? Valahogy nekem bűzlik ez az egész történet :U

(#15) _Voyage_ válasza sztikac (#14) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

Iiiigeen, ez nekem is furcsa volt benne.. :F

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#16) Mr.Csizmás válasza Mobi28 (#13) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

olvasd el a blogjában a visszamenőlegest is.

cukorbeteg, és az idősek otthonában dolgozik (?)

150 ruppót még nekem is 2-3 hónap lenne kinyögni

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#17) nike_ válasza aero. (#11) üzenetére


nike_
addikt

Akárkit feljelenthetnék névtelenül, ennyi erővel mindenkinél ez lenne, mint a fent leírtak... És ez a minimum.

(#18) Thrawn válasza Mr.Csizmás (#3) üzenetére


Thrawn
félisten

Még egy ilyen és mehetsz havat lapátolni...

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#19) Lenry válasza sztikac (#14) üzenetére


Lenry
félisten

serial nélkül, trial verziósan miért ne?
mondjuk én sem hallottam ilyenről

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#20) Samus


Samus
addikt

Ezek szerint a Winampot jogtalanul használom..

[ Szerkesztve ]

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#21) keIdor válasza Samus (#20) üzenetére


keIdor
titán

Szerintem kár volt szerkeszteni, mert jót mondtál, igazad volt... abban is, hogy "ez..."

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#22) gamerkiller


gamerkiller
senior tag

Ha az én gépemet koboznák el asszem lenne mit fizetni évekig.. :DDD
A biztonsági másolataim.. :)

jujj inkább kiveszem, félek.. :D

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#23) Atis707


Atis707
tag

nem poénból, de egy jelszavas+bitlockeres géppel vajon mit kezdenének? :D

(#24) Lenry válasza Atis707 (#23) üzenetére


Lenry
félisten

elkérnék a jelszavaidat, és ha nem adod az gyanús és súlyosbító körülmény

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#25) D1Rect válasza Lenry (#24) üzenetére


D1Rect
félisten

Mégis, hogy bizonyítanak bármit a jelszó nélkül?

(#26) _Voyage_ válasza Atis707 (#23) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

Feltörnék.

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#27) caizzz válasza _Voyage_ (#26) üzenetére


caizzz
aktív tag

Nem hinném, hogy itthon ilyen kamu rendőrségi mókából feltörögetnék a Bitlockert... Főleg nem a TPM-est.

[ Szerkesztve ]

marakujás kőbányai

(#28) ollie


ollie
MODERÁTOR

És ezeket a szoftvereket használtad is jogtalanul? Ha igen, miért vagy felháborodva?

***

(#29) 14adam válasza _Voyage_ (#26) üzenetére


14adam
addikt

Tudtommal nincs is hozzá joguk,hogy feltörjék :U

(#30) Lauda


Lauda
félisten

Meg csak az elejebe olvastam bele, de a total commandert 30 nap utan csak akkor hasznalhatod legalisan, ha megvetted. :P

(#31) csibor válasza Lauda (#30) üzenetére


csibor
őstag

Na oké,de mint írta 30 naponta újrahúzott mindent,ha így nézzük jogszerű volt :P lefoglalásnál 2 napos volt minden,ha jól értelmeztem az olvasottakat.

(#32) gamerkiller válasza ollie (#28) üzenetére


gamerkiller
senior tag

De ha ezek a szoftverek free/trial verziósak voltak akkor miért közbiztonság sértése?
Nem véletlenül hívják ingyenesen letölthető próbaverziónak ezeket.

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#33) Lauda válasza csibor (#31) üzenetére


Lauda
félisten

Ja azt most olvasom, mondjuk nem egeszen ertem, h miert tolt le frissitest ha le van tiltva.

Eleg zavaros ez az egesz, vistat hol osztogattak amugy? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#34) D1Rect válasza ollie (#28) üzenetére


D1Rect
félisten

Mint a Google Earth-öt? :DDD

(#35) sztikac válasza D1Rect (#34) üzenetére


sztikac
őstag

Talán az ilyen ügyek azért érdemelnek ekkora felhajtást, mert a hatalmon lévő tolvajbanda azt irigyli másoktól, amit ők szeretnek a legjobban, vagyis a pénzt. Úgy kezeltek, mintha egy pitiáner pénzhamisítás súlyosabb bűn lenne a rablógyíkosságnál. Szegény kisiskolások.... Hallottam ugyanis olyan esetet, hogy a szülőket olyan súlyos pénzbírságra ítélték, amibe a gyereknek muszáj volt belehalnia. Úgy látszik, a pénzhamisításos ügyek "modern" halálos ítéletek lettek, melyek alkalmazhatók gyermekekkel szemben is.

idézet a tag előző írásából :U Külön kiemelném ezt:

Úgy kezeltek, mintha egy pitiáner pénzhamisítás súlyosabb bűn lenne a rablógyíkosságnál.

akkor most elkövette vagy sem? Zavaros mondatok, nem éppen kerek történet, szóval szerintem nem a google earth miatt történt...

(#36) Lenry válasza sztikac (#35) üzenetére


Lenry
félisten

ja, hogy a kolléga pénzhamisított....
így azért más a leányzó fekvése

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#37) j0k3r! válasza Lenry (#36) üzenetére


j0k3r!
senior tag

nem is kicsit, ha igen.
btw hamisitottal penzt vagy sem?

some men just wanna watch the world burn...

(#38) D1Rect válasza sztikac (#35) üzenetére


D1Rect
félisten

Majd a bíróság eldönti.
Mindenesetre a google earth-ért büntit kiszabni... érdekes.

(#39) gaborbol


gaborbol
őstag

Ha idosek otthonaban dolgozik, es az ottani gepe akkor, az o nem home felhasznalo,hanem ceges kornyezet. Es innentol kezdve, a szakerto sajnos jol mondja.
Ceges kornyezetben nincs a magyar jogszabaj szerint 30 nap ingyenes probaverzio sem.Durvan hangzik, hogy probaverzio se lehet hivatalosan a gepen, de ez van....
Minden fizeto kiveve ahol a licensz pontosan kijelnti, hogy commercial free version, abbol meg tudjatok mennyi van...

[ Szerkesztve ]

(#40) localhost


localhost
Közösségépítő

Ez egy nagy halom hablaty!

"közbiztonság sértése" ilyen fogalom szoftverekkel kapcsolatban nincs.
Nincs.
Nincs!

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#41) malevi válasza Mr.Csizmás (#10) üzenetére


malevi
újonc

Nagán felhasználóként feljelentés alapján

(#42) malevi válasza sztikac (#14) üzenetére


malevi
újonc

Volt a vistának egy bemutatós változata, ezzel akarták népszerüsíteni. Még akkor sem jött meg a hangja a számítógépnek, ha megvoltak a rendszerkövetekmények. Egy mappája ugyanis töküres volt

(#43) malevi válasza gamerkiller (#32) üzenetére


malevi
újonc

Mert bárkit így bírálnának el érte.

(#44) malevi válasza sztikac (#35) üzenetére


malevi
újonc

Nem hamisítottam pénzt, csak rámfogták. Állítólag hamis ötszázassal fizettem egy presszóban. Nem találtak ezzel kapcsolatban bizonyítékokat a számítógépemen, csak nehéz a felfogásuk egy kicsikét, mert nem tudják megérteni a kudarcukat.

(#45) malevi válasza localhost (#40) üzenetére


malevi
újonc

Te talán biztonságban érzed magad amiatt, hogy megbüntethetnek még a free programokért is?

(#46) 14adam


14adam
addikt

Légyszíves máskor 1 hozzászólásba írd le,mert majd szólnak érte a moderátorok

(#47) lezso6 válasza 14adam (#46) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Most miért kell ezt? Külön embereknek válaszolt, s nem 1-1 szavakat. :U

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#48) D1Rect válasza lezso6 (#47) üzenetére


D1Rect
félisten

De 5 percen belül.

[ Szerkesztve ]

(#49) gaborbol válasza D1Rect (#48) üzenetére


gaborbol
őstag

Noname vagy klonja....

(#50) Mobi28 válasza gaborbol (#39) üzenetére


Mobi28
tag

Ott a pont...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.