Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#50) magmakocka


magmakocka
aktív tag
LOGOUT blog

Hát, úgy leginkább ez is zavart bennem. Öröm volt a hsz-t olvasni!
Ami miatt a legjobban hátrányos vagyok az-az, hogy nem tudok, nem vagyok képes lánnyal komolyabbra lépni. Ha lenne is párkapcsolatom, honnan tudjam, hogy mit csináljak? Mihez kezdjek? Meghát számomra efelé a kör felé igazán nem volt érdeklődési köröm.
Ne nevessetek ki, de mostmár az anime az, ami számomra fontosabb. Onnan sok jót tanultam. Sok érzelmes dolgokról. Nem vagyok buzi, úgy gondolom hetero vagyok.
Pedig régen utáltam az animéket, de az adott nekem sok boldogságot. Megnevettetett, boldogságot adott.
Azért is hoztam ezt fel, mert amikor a lánynak elmondtam az érzéseimet, gondoltam majd boldogít. Nem is tudom, hogy mit éreztem iránta. Vagy, hogy mi tetszett benne nekem. De barom voltam, szánalmas ember...
Nincsen semmi tapasztalatom lányokkal szemben. Nagyon tudom takarni az érzéseimet, de filmeknél, olyan aninéknél meg teljesen nyitott vagyok!
Kollégáim is próbálnak a munkahelyen valamilyen férfiasságot belém nevelni, de olyan feleslegesnek tartom...
Mi az a lefetyelés, síelés, csónakozás, ollózás...
Tényleg nem is tudtam, mik ezek! Mert nem foglalkoztatott, nem érdekelt, ahogyan most sem... De a srácok azt mondják, hogy ezt tudnom kell...

- Töröltem a hívásátirányítást a kóddal, de nem jó! - Milyen kóddal? - Rácsos linzer, rácsos linzer, 002, rácsos linzer és a küldés gomb .

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.