Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) danih


danih
addikt

Gyakrabban megesik, mint gondolnád. Szerintem ilyenkor a kontaktokkal lehet valami.

(#2) kmisi99


kmisi99
addikt

Ó de utálom az ilyen jelenséget. Épp pár napja szenvedtem egy géppel. Egyszer csak jó lett egyszer meg nem.

(#3) macimeister válasza danih (#1) üzenetére


macimeister
aktív tag

Kontakt még rendben is lenne. De egy ilyen mindent átpakolok, kiveszek, cserélek próbálgatásnál ki kéne buknia. vagy nem :)

(#4) danih válasza macimeister (#3) üzenetére


danih
addikt

Épp ez az, annak ténye, hogy megmozgattad, már elhárította a problémát.

(#5) macimeister válasza danih (#4) üzenetére


macimeister
aktív tag

Na jó, de érted. Mikor szereled és keresed hol a hiba. Az alkatrészek cserélgetésével elég sok minden megmozdul, hogy megszűnjön, de mégse. És már mindent kicseréltél amit csak lehetett, de nem indul. Lerakod, beletörődve, hogy ennek annyi volt, majd X idő múlva összerakod megint, akkor meg elsőre megy ahogy kell. Nem mellékesen végig be van dugva a debug kártya, hogy adjon valami hibakódot és mindig ugyanott áll.

(#6) nincsisbéla válasza danih (#1) üzenetére


nincsisbéla
aktív tag

Velem is megesett már, és valóban az érintkezéseknél volt valószínűleg a probléma! :)

Mentalita'

(#7) beefjeez


beefjeez
senior tag

Épp most szívtam ilyen géppel, csöves gyorsszerelős házban volt, és nem fogta a helyén a vga-t... :U

(#8) 3.Aragorn


3.Aragorn
addikt

Sztenderd probléma.
Öcsémnek múltkor nem bootolt be a gépe rendesen. (Felénél megakadt). Mondtam neki, szedje szét, rakja össze. Megtette... És a probléma megoldódott. :K

Nem minden vándorút céltalan...

(#9) Expulso


Expulso
tag

velem is történt nemrég egy ilyen - kitakarítottam a gépet, összeraktam, elindítom - felbőg, pörög ahogy kell, csak épp a monitor pislog hogy "no signal"

-na mondom akkó mos miva'
nézegetem, nézegetem.. kikapcsolom/megint be - ugyanaz. :DD :W
majd szétb@sz az ideg, kihúzok mindent elfektetem, átnézem a tyúkbelezést, nyomok egyet a videókártyán - erre bepattan a helyére!
FAIL! :B

> ne menj még! míg benned van a zene.. a Te zenéd!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.