Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#100) fatpingvin


fatpingvin
őstag

most látom hogy van ez a totyik...

elegem lett a gmailből, sok okból. az egyik az hogy a feltöltött fájlokat nekem ne vírusellenőrizze, csomagolja be egy archívumba aztán jónapot. ez az egyik, ez inkább csak bosszant.

ami viszont az utolsó csepp volt a pohárban az az volt amikor egy alkalommal amikor tényleg sürgős lett volna hogy meg tudjam nézni a mailjeimet, nem engedett be a saját fiókomba a saját, korrekt jelszavammal mert hogy ismeretlen IP cím és hogy verifikáljam magam. akkor lett elegem belőle hogy egy szlgáltatás önhatalmúlag eldönti hogy a jelszavammal nem enged hozzáférést, úgyhogy regisztráltam ProtonMailre, átraktam minden fontosabb dolgot arra a címre, és azóta maximálisan meg vagyok vele elégedve.

mókás részlet, azóta a gmailes fiókom már egyáltalán nem enged be, és mivel ahhoz hogy újat regisztráljak nagyjából csak anyám leánykori vércsoportját nem akarja kötelező jelleggel tudni, úgy döntöttem hogy van élet google nélkül is.

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.