Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-10-11 13:50:12

LOGOUT.hu

Ajánlott tollak (penek):
Wacom AES 2.0 Active Stylus Pen
Wacom Bamboo Ink
LG Stylo 5 / 6 pen

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#190) schawo


schawo
titán

4 napja használom a telefont és ez alapján az eddigi vélemény:

A készülék nagyon kellemes, jól müködik, gyors. Nem találkoztam esztelen hülyeségekkel, fagyásokkal, bugokkal, hibákkal. Eggyel se. Minden patent. Féltem a 845-től, hogy zabál, forró lesz, de semmi, nagyon kellemes csalódás. Simán vállalható bármelyik mai középkategóriás soccal (pl 765) szemben. A toll nagyon jó, régebben volt Note-om, teljesen hozza azt az érzést. Precíz, gyors, és jól érzékeli a nyomást. A második nagy kijelző tökéletes, olyan, mint a fő. A tok nagyon jó a kis külső kijelzővel, és az extra hívásfelvevő gombbal. A Velvet a két kijelzővel, a tollal még jobb munkatelefon, mint bármelyik S Note. Ehhez jön hozzá a vízállóság, a Qi töltés, az oledek között is nagyon szép kijelző, sztereó hang és jack kimenet.

És ezért fizettem összesen 155 (Voda) + 40 +17 = 212e forintot. (Saját matek ráadásul jobban jött ki, mert csökkent az előfizetési díjam 24x2000 forinttal, így nekem most 165 költség mindenestül) Le vagyok nyűgözve. 5-6 éve minden telefonommal elégedett voltam, de nem gondoltam, hogy középkategóriában lesz még olyan, ami lenyűgöz. Nem csak socban érte utol az egy-két-három éves csúcskategóriát, ahogy azt a középkategóriások szokták már jó ideje, hanem szolgáltatásban is, sőt, a második kijelző még ott is extra.

Fotóminőségét még nem tudom, de hétvégén összelövöm asszony Mi 10 Lite-jával, és a lányom iPhone 11 Prójával.

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.