Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) FRENK1988


FRENK1988
veterán

Üzemidő már nem meglepő egy ilyen kaliberű telefonnál. Már ez enyém is estére enni kér:D

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#2) .bableWes


.bableWes
őstag

milyen a füles? agybadugos vagy sima?

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#3) BloodRay


BloodRay
veterán

Vizuális multimédiánál hogy értetted, hogy a képminőség nem a legjobb? :) Ha a felbontásra gondolsz akkor még úgy ahogy érthető(bár én nem látom a pixeleket, csak nagyon közelről max).

(#2) .bableWes -> Agybadugós, bár én még ki sem bontottam. :)

[ Szerkesztve ]

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#4) Telomanikus válasza BloodRay (#3) üzenetére


Telomanikus
senior tag

Jó jó. De néhány helyen ahol olyan színátmenetes, ott látni...vagy nem tudom, de ezt leszámítva nagyon jó. :)
Egyébként megéri kibontani a füles. Nem szoktam kint zenét hallgatni, de nagyon meglepett, hogy milyen jó és már hordom is magammal. :K

(#5) Wictor


Wictor
senior tag

Szép cuccos, december eleje óta vadászok egyre a T-nél... Ez a 3D-s dolog kb. olyan, mint anno a Secretnél volt az érintőképernyős menü. Van, aki oda-vissza van érte, de én pl. a 2 Secretemen összesen 10 percet használtam.

(#6) Telomanikus válasza Wictor (#5) üzenetére


Telomanikus
senior tag

Na igen. Ma megmutattam egy barátomnak neki érdekes volt, de nem hinném, hogy használná. Haszna végül is csak a szórakoztatásra van. Arra jó is.
;]

(#7) Wictor válasza Telomanikus (#6) üzenetére


Wictor
senior tag

Az általa felvett videók minőségéről lehet kérdezni, vagy még nem próbáltad? Folyamatosan fókuszál közben? Mono hangot vesz? 2D-s videónál...

A 3D egyelőre parasztvakítás. 10 emberből 8-nak van LCD-je, ebből 3-nak talán LED-es, de Smart, vagy 3D-s szerintem max csak egynek.

[ Szerkesztve ]

(#8) Telomanikus válasza Wictor (#7) üzenetére


Telomanikus
senior tag

Vettem, de gépre még nem tettem rá. Holnap csinálok kint és fel is rakom. :K
Folyamatosan fókuszál. :)

[ Szerkesztve ]

(#9) Wictor válasza Telomanikus (#8) üzenetére


Wictor
senior tag

Köszöntem! :R

December eleje óta csak a készletértesítőre tudom felrakni, hajnali fél 4-kor küldik, hogy megérkezett, de nézi a halál olyankor... Reggel 8-kor már megint csak értesítőre tudom felvenni. Nagyon trollok. ;]

(#10) BloodRay válasza Telomanikus (#4) üzenetére


BloodRay
veterán

Jelentem kibontottam a fülest! :) Ez az első a Spica rettenete után amit a fülem közelébe engedtem.
Tényleg meglepően korrekt gyári tartozékhoz képest. Azért persze visszacsomagoltam egy kis összehasonlítás után. Maradok azért a Sony EX85-nél, az azért más kategória még bőven. :)

(#5) Wictor -> Én 3D-s tv-vel szoktam használni a készüléket. Azon már elég jó visszanézni a saját 3D-s felvételeket hdmi kábellel. Egyébként magán a készüléken én is ritkán használom a 3D megjelenítést, de néha azért igen jó, látványos tud lenni.

[ Szerkesztve ]

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#11) Telomanikus válasza BloodRay (#10) üzenetére


Telomanikus
senior tag

Igen az más. Nekem is van egy sony-m, nemrég vettem, de ez jobban megmarad a fülemben.
A normál(nem agyba dugósak) egyből ki esik :((( :DDD ...úgy hogy nálam jól meg kell nézni az 'alakját'.

(#12) Graphics


Graphics
Jómunkásember

"Az első felsőkategóriás készülékem. Ki is fejteném a véleményemet a világ MÁSODIK 3D-s telefonjáról."

Erről nem sok magyarázatot adtál?

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#13) Nikla


Nikla
tag

" A hátlapot leszedve szemet gyönyörködtető a látvány."
Erről nem tennél fel képet, ha már így kiemelted? :))
Illetve ez az üzemidő neked milyen használattal értendő?

:R

Ha a hangya saját súlyának 50x -esét bírja el, akkor 10g hangyát le lehet küldeni egy sörért :)

(#14) Yodamaister


Yodamaister
csendes tag

Milyen romot ajánlanátok rá? nekem thiaizo3d van fenn de nem a legjobb, elég lassú... :R

Korábbi PH megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=yodamaister Shew

(#15) kungzi


kungzi
veterán

Egyebkent xda van hozza camera mod. 1080p-t 26mbit/s-mal fog venni 30fps-el. 720p-t 18-al

Eleg komoly minosegevan mar ugy.

En is gondolkozok egy ilyen telo vetelen

Ezek szerint megeri?

(#16) JoolsNOS


JoolsNOS
veterán

Ha nem használod a 3d-t miért nem x2? Abban legalább tegra van.

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#17) BloodRay válasza JoolsNOS (#16) üzenetére


BloodRay
veterán

2X egyedül a kijelzőjében jobb a gyakorlatban mint ez. Illetve elsőre kicsit kényelmesebb a mérete. Viszont ez gyorsabb a mindennapos használatban és sokkal bugmentesebb volt a kezdetek óta.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#18) domperke


domperke
HARDVERAPRÓD

Ezek a telók sajna naponta enni kérnek.Enyém is. :) Jó kis teszt köszi.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#19) Straw


Straw
senior tag

Gratula a telefonhoz, de winamp helyett próbáld ki a PowerAmp-ot.
Nekem is volt szerencsém a winamphoz, de nekem óriási hiányosság volt hogy nem ette a FLAC-et, a PowerAMP meg elsőre mindent, olyan EQ van benne amit eddig egyik lejátszóban sem láttam (de lehet hogy csak azért mert próbáltam olyan sokat).

42

(#20) Napfénysüti válasza JoolsNOS (#16) üzenetére

Ugyanez jutott nekem is eszembe. Ez az Optimus 3D még szerintem felesleges készülék inkább amolyan technikai demonstráció hogy ilyet is tud az LG. De maga a 3D még elég gyerekcipőben jár szerintem. Az tuti ha már ennyit költenék telefonra akkor inkább az X2. :K

Més que un club!

(#21) hito


hito
nagyúr

Nekem 2x is volt már 3D-m. Sokmindenbe egyetértek a cikkíróval. Anyaghasználat, minőség kiemelkedően jó, igazából minden rendben van a készülékkel. Egy bajom volt vele, hogy egyszerűen nincs "monyója" a készüléknek. Ezt nem tudom másképp leírni, valami hiányzik belőle ami egyedivé teszi, ami megragadja az embert. És ezt nem pótolja a 3D sem. Ezért adtam el az elsőt 2hét, a másodikat 1hét után.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#22) JoolsNOS válasza Napfénysüti (#20) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Amúgy jó rajta a 3d, mert van egy a "szobatársamnak", de tényleg kb 2 hétig volt nagy szám a használata. Azóta max a fényképeket nézegetjük 3dben.

[ Szerkesztve ]

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#23) Napfénysüti válasza JoolsNOS (#22) üzenetére

Lehet hogy jó de ha nem használod akkor minek? Mert a készülék árát a technológia megdobja azért. :U

Més que un club!

(#24) Telomanikus válasza Graphics (#12) üzenetére


Telomanikus
senior tag

Ezt nem értem. :D

Nikla Holnap teszek fel képet. :)
Wictor A videót is holnapra tudom tenni.
Straw Pont valamelyik nap próbáltam. :) De végül most a beépítettet használom. Lejátszási listák szerkesztésénél winampot, mert gyárin nem mindig megy gond nélkül a számok csereberéje.

Nekem a 2x külsőre pl nem tetszik annyira. :)

(#25) Recon666 válasza Napfénysüti (#23) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

Nem annyira vészes az ára, T-mobilnál elő fizuval 85k.

(#26) Nikla válasza Telomanikus (#24) üzenetére


Nikla
tag

szerintem ott arra gondol, hogy miben jobb/több/más mint az ELSŐ 3D-s telo.

OKOK várom a képeket.

Ha a hangya saját súlyának 50x -esét bírja el, akkor 10g hangyát le lehet küldeni egy sörért :)

(#27) Telomanikus válasza Nikla (#26) üzenetére


Telomanikus
senior tag

Nem úgy értettem, hogy Második...csak sok helyen úgy van, hogy uu a világ első 3d-s telója. De nem. :D [link] Hazánkban viszont valóban az lg az egyetlen. :K

(#28) JoolsNOS válasza Napfénysüti (#23) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Pont ezért írtam én is először, hogy akkor miért nem x2-t vett? Amúgy a haverom a vásárlás előtt nem tudta hogy az x2ben tegra van. (nameg nem is tudta volna mi az :N ) De a 3d ilyenkor megfogja az embert, főleg ha az ár nem számít vásárlással megy be az ember.

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#29) hito válasza JoolsNOS (#28) üzenetére


hito
nagyúr

X2-t nem tud venni, csak 2X-et ;]

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#30) kungzi


kungzi
veterán

de akkor most a 3d vagy a 2x a jobb?

akkor azt fogok venni :D

[ Szerkesztve ]

(#31) hito válasza kungzi (#30) üzenetére


hito
nagyúr

Hát ez elég értelmetlen kérdés. Más a koncepció. De ha nagyon mondani kéne valamit akkor viszont egyértelműen a 3D-t mondanám. Nagyobb kijelző, erősebb vas és még a 3D is ott van.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#32) Recon666 válasza JoolsNOS (#28) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

2x nincs a helyzet magaslatán szoftver ügyileg.

(#33) Napfénysüti válasza Recon666 (#25) üzenetére

Függetlenül mennyi körül mozog? Egy ideje már nem veszek előfizetéses telefont. :B

Més que un club!

(#34) Recon666 válasza Napfénysüti (#33) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

90-95k körül mozog.

(#35) Napfénysüti válasza Recon666 (#34) üzenetére

Az mondjuk egész baráti. Azt hittem még bőven 100 fölött van. :B

Més que un club!

(#36) JoolsNOS válasza hito (#31) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Miért erősebb a 3d? Ugyanaz a proci...a 2xben viszont tegra van.

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#37) BloodRay válasza JoolsNOS (#36) üzenetére


BloodRay
veterán

Nem ugyan az a processzor van bennük és normál használat mellett a 3D gyorsabb. Valamint a 3D bugmentesebb sokkal. Tudom, volt 2X-em is. Amellett csak a jobb kijelző és a kellemesebb méret szól.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#38) JoolsNOS válasza BloodRay (#37) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Összehasonlítás...
Persze a tapasztalat fontosabb :R

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#39) Telomanikus válasza Recon666 (#34) üzenetére


Telomanikus
senior tag

Hát ha annyiért van akkor megéri. Nekem 2év hűség havi 5000ft.s előfizu és még eltöltött évek után járt valami kedvezmény. így volt 94ezer.

(#40) Recon666 válasza Telomanikus (#39) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

A gsmline-ban ennyiért láttam.

(#41) hito válasza JoolsNOS (#38) üzenetére


hito
nagyúr

Ezzel semmit nem bizonyítottál, se nem cáfoltál :U Technikai paramétereket sorolnak fel, tesztek sehol. A 3D mindenben lenyomja a 2X-et, ez vitán felül áll.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#42) XtremLor válasza hito (#41) üzenetére


XtremLor
őstag

A teljesítményén meglepődtem én is, bivaly erős...az lg-nél egy kis hátrány hogy késnek az os fejlesztéssel, Gingerbread 2.3 is nem régóta elérhető....pedig megkapja a ics-t hivatalosan a 2x, és a 3d is csak várni kell.

[ Szerkesztve ]

"Legen...Wait for it...Dary"

(#43) Napfénysüti válasza Recon666 (#40) üzenetére

Ott mondjuk csak töltőt adnak hozzá szóval a GSMLine-os árak elég megtévesztőek. Ha rendesen mindennel akarod akkor drágább ám. :(

Més que un club!

(#44) Recon666 válasza Napfénysüti (#43) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

Mi kell még? :D

(#45) Yodamaister válasza Recon666 (#44) üzenetére


Yodamaister
csendes tag

Pl a füles elég jó szerintem, szóval az nemártana :))

Korábbi PH megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=yodamaister Shew

(#46) Recon666 válasza Yodamaister (#45) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

pár ezerért jobbat veszel.

(#47) XtremLor válasza Yodamaister (#45) üzenetére


XtremLor
őstag

A gyári füles a béka feneke alatt van ált. eddig kb 1 telefonomhoz kaptam olyat amit használtam is egy ideig i900-hoz Nekem még töltő se kell ha jo áron adják, ugy is van 2-3 itthon, microusb kábel meg usb hálózati töltő is.

"Legen...Wait for it...Dary"

(#48) Yodamaister válasza XtremLor (#47) üzenetére


Yodamaister
csendes tag

Ez a gyári füles a legjobb gyári füles amit telefonhoz kaptam eddig (optimus blackhez is ugyanez volt) nagyon szépen szól :R

Korábbi PH megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=yodamaister Shew

(#49) Recon666 válasza Yodamaister (#48) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

Azért nem egy nagy szám, nekem Black van, de a 6k-s philipsem sokkal jobban szólt.

(#50) Telomanikus


Telomanikus
senior tag

A rootot feladtam...nem is érdekel...

Viszont tegnap volt kb a 7. alkalom, hogy nem érzékeltem bejövő hívást...nagyon dühítő...ma reggel meg nézem a telefont...akku szint:20% :||||| Egész este töltőn volt. Mondom mi a f@sz van most meg. Hát nem észleli a töltőt.

Utálom az LG-t! :)

(#51) Telomanikus


Telomanikus
senior tag

A fülessel lett valami baj. Eléggé figyeltem rá, hogy ne törjem meg stb...de most már úgy kell csavargatnom ezerrel, hogy rendesen szóljon. :(((

(#52) redpunkt


redpunkt
tag

Hello mkinek
nem tudjatok van e.3D re olyan Rom amivel a ledes visszalepo
gombokat allapotjelzesre lehet kapcsolni?
pl ha sms.vagy ertesitesed jon h vilagitson v ilyesmi

ÜDV ! Élsz vagy éltél...nem mindegy

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.