Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#750) norb1980 válasza wocsok (#748) üzenetére


norb1980
újonc

Nekem is ezt csinálta a wifivel, sőt mindkettő. Router firm frissítés, meg ilyenek, de nem hatott. Ledobta pár perc után a hálót, úgy hogy laptop sem látta azt, és csak restart után jött helyre. Én úgy oldottam meg, hogy izmosabban levédtem az admin-t a routeren, egy komolyabb jelszóval, kilőttem a jelszóvédelmet, viszont MAC cím szűrést csináltam, és nem engedem be csak a két mobilt, meg laptopom. Azóta semmi gondom vele.

A telómmal: rom elfogy, akkor fagy ki, már megfigyeltem. Tegnap teljesen vissza gyári állapotra, majd őróbáltam volna a szoftvert a 10p-re frissíteni, de nem figyeltem, már az is volt rajta. Mindegy, mióta visszaállítottam, nem fagyott ki, bár nem is nagyon használtam appokat. A 100 körüli mega akkor van, mikor megy pár alkalmazás. Ha tiszta a ram, 170 körüli a szabad, legalábbis ezt írja ki. Amit még megcsináltam, hogy a fejlesztői opciónál megadtam, ha elhagyok egy alkalmazást, zárja be, hátha.

Ha a root garivesztéssel jár, akkor hagyom a fenébe, mert került egy aduász a kezembe. A fogyasztósok visszaírtak, hogy nem tudnak mit csinálni, mert helyesen járt el a voda, viszont rosszul töltik ki a garanciapapírokat, és az elsőnél 3 napon belül mentem és nem cserélték ki, hanem hivatkoztak valami ptk paragrafusra. Szóval ha nagyon geci lennék, visszamennék, hogy hello, a 3 napos cseregari él és virul, ti meg elutasítottátok!

Tehát a három nap megvan még, ha kérdezné valaki, ez tuti, most írták a fogyasztósok!

Köszönöm az eddigi segítségeteket!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.