Hirdetés

2024. június 6., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4341) maxika2004 válasza PiciKenny (#4340) üzenetére


maxika2004
őstag

sajna ugy sem jo..

na de mindegy nem érdekel a belső,

viszont a kölsőből 2 gb ost ismer fel.....
a 8 ast is, de ott azt mutatja tele van pedig üres... telo nem tudja formázni, mert csak azt irja egyfojtában hogy formázza.... pc n fat 32 vel probáltam ugy nem jo...

van erre megoldás ????

(#4342) Kbali válasza maxika2004 (#4339) üzenetére


Kbali
nagyúr

Szerintem a belső memóriához nem is férsz hozzá. Adattár módban biztosan nem.

(#4343) PiciKenny válasza maxika2004 (#4341) üzenetére


PiciKenny
senior tag

melyik szoftver van a telefonon? v10.d? vagy milyen?

(#4344) maxika2004 válasza PiciKenny (#4343) üzenetére


maxika2004
őstag

v_10g

(#4345) krisz12071


krisz12071
aktív tag

Hali!
Egy kis segítség kellene!
A telim a kamera módba váltásnál lefagy állandóan.Valahonnan lehet rá tenni kamera drivert?

Hardverapró:krisz12071 felhasználónak 51 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!krisz120_v felhasználónak 213 pozitív visszajelzése van a Vaterán!

(#4346) jooker82 válasza krisz12071 (#4345) üzenetére


jooker82
nagyúr

Szerintem inkább pcsuittal frissitsd...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#4347) krisz12071 válasza jooker82 (#4346) üzenetére


krisz12071
aktív tag

Kösz,de a szerint a legfrissebb van rajta és nem enged frissíteni.Sajnos ez egy szoftveresen buherált alaplap,ezért gondoltam kitöröltek valamit ami kellene!

Hardverapró:krisz12071 felhasználónak 51 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!krisz120_v felhasználónak 213 pozitív visszajelzése van a Vaterán!

(#4348) jooker82 válasza krisz12071 (#4347) üzenetére


jooker82
nagyúr

pont ezért lenne jó frissiteni,mert akkor viszakerülhetne teljesen gyári állapotba..Azt a telefont sose frissitettem,de ha visszább olvasol lehet le van irva,hogy miként lehet,v kérdezd meg Renegadec kollégát.. :)

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#4349) krisz12071 válasza jooker82 (#4348) üzenetére


krisz12071
aktív tag

Kiderült a hiba:
-ku990 alaplap nem kezeli a ku990i kameráját

Hardverapró:krisz12071 felhasználónak 51 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!krisz120_v felhasználónak 213 pozitív visszajelzése van a Vaterán!

(#4350) tasy18


tasy18
csendes tag

hali mindenkinek!
van egy lg ku990 telóm és az lenne vele a probléma hogy bekapcsolom bejön az lg logo és utánna újraindúl! megnyomom a zöld gombot és a c gombot egyszerre és akkor kiad egy fehér hátteret és kiírja hogy emergency download így feltudom csatlakoztatni a gépre!de sehogy se akar sikerülni a szoftverfrissítés!
ha valaki tudna nekem segíteni benne azt nagyon megköszönném!

(#4351) atila4


atila4
senior tag

Hali! Apn-t hol kell állítani?

Windows 10 / Galaxy S 7 / Asus ROG

(#4352) Wild Carp válasza jack96 (#4319) üzenetére


Wild Carp
csendes tag

Kedves jack96!

LG KU990 Viewty-mon olyan betegség jött elő egy hete hogy a képernyő érintését nem érzékeli,viszont a gombok hibátlanul működnek.Sokszori bekapcsolások után néha megembereli magát és érzékeli az érintést ideig-óráig. . . Biztosra veszem hogy nem mechanikai baja van hanem a rendszere szarakodik.A dave51-nek ajánlott progit én is letöltöttem és meg tudom vele nyitni a telefon rendszermappáit.Mivel nálam ennél a pontnál meg is állt a tudomány,SEGÍTSÉGedet szeretném kérni a továbbiakban hogy mit hogyan "ókumláljak" annak érdekében hogy a rendszert komplett újra tudjam rakni,vagy legalábbis az érintő zavaros működését kijavítani!

Remélem fórumozol még és segítesz nekem! ;)

(#4353) bengal5


bengal5
csendes tag

nekem volt egy ilyen telóm, csak a gond volt. vele... de 2008 elején én tartottam magam az istennek, hogy 10 évesen érintős telóm volt :D a gép nem érzékelte, ha rádugtam. játék nem volt rá túl sok jó, ami jó volt, ott meg a rossz érintőkijelző miatt alig érzékelte a nyomásomat. az érintője az egyik legrosszabb, amit életemben eddig tapasztaltam. a menüvel is néha ügyeskedni kell, hogy megnyíljon. remélem sikerült jó belátásra bírnom 1-2 embert, akit elvakít a telefon szépsége, és megvenné :)

(#4354) pach-adams


pach-adams
tag

Üdv mindenkinek!

Segítségért fordulok hozzátok!
A napokban került hozzám egy KU 990 és van egy picike baja.
Mégpedig annyi lenne hogy a fotó-videó-média gomb alatt a kis pöcök kihalt és csak is videózni tudok vele.
Hogyan tudnék videóról valami szoftveres módon átváltani fényképezésre?
Szétszedtem a telót és a kis pöcök amit mozgatna az a gomb nem volt a gépezetben.
Szóval még manuálisan sem tudom átváltani a dolgot.

Válaszokat előre is köszönöm!

Porból lettél, s majdan porrá leszel :R

(#4355) levente85 válasza dave51 (#4314) üzenetére


levente85
csendes tag

Valaki tudna segiteni nekem ugyan evel a problemaval alok szemben frisitettem a tellot de viszont frissiteskor error adott ki es azota nem tudom bekapcsolni mind csak villog az lg kedolap

0000

(#4356) levente85


levente85
csendes tag

Sziasztok.
Volna egy olyan kerdesem, hogy csinaltam egy biztonsagi mentest a telefonomrol lg ku990i v10a szoftal, es most tettem egy mas szoftot ra tehat v10d es nem tudom a biztonsagi mentest viszatenni ra nem engedi vajon miert?
Elore is koszonom a valaszokat

0000

(#4357) babli


babli
tag

Most találtuk meg egy fiók mélyén. Oda adtam a kisfiamnak játszani. :)

✂– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (itt vágd le)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.