Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-04-05 16:05:09

LOGOUT.hu

LG G PAD 8.3

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4951) videki


videki
csendes tag

Sziasztok,
Pár hete elkezdett rakoncátlankodni a tab. Hiába volt töltőn, eleinte alig, néhány napra rá pedig már egyáltalán nem töltötte. A satus bar-on úgy jelezte, mintha töltene, de mégsem.

Az akku halt volna meg? Valaki cserélt/cseréltetett már benne?

Kösz a válaszokat.

(#4952) fornettisuti válasza videki (#4951) üzenetére


fornettisuti
veterán

Nem kizart, Playen nezz egy akkufigyelo appot, mit mutat.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#4953) videki válasza fornettisuti (#4952) üzenetére


videki
csendes tag

Most már el sem indult.

(#4954) Addel válasza videki (#4951) üzenetére


Addel
senior tag

Nem tűnik könnyűnek, de nem lehetetlen.

[link]

(#4955) fornettisuti válasza videki (#4953) üzenetére


fornettisuti
veterán

Kerj ajanlatot
http://gyorslaptopszerviz.hu/lg_tablet_kijelzo_javitas
vagy keress szaki itt.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#4956) Bluu_ válasza vallas (#4934) üzenetére


Bluu_
csendes tag

Szia Sikerült megoldani a dolgot, mert nekem is pont ezt csinálja. Én az Tabre toltam fel a 5.0.2-es droidot (V50030a), és a szomszéd wifit mind látja csak a sajátomét nem. Más eszköz pedig simán látja. Elvittem máshová ott pedig simán felment a netre.

(#4957) mm89 válasza Bluu_ (#4956) üzenetére


mm89
őstag

Nézd meg a routerben melyik wifi channelre rakta magát.
Én is majdnem megőrültem mire rájöttem hogy a 13 ast nem látja (asszem a 12 est sem.)

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#4958) vallas válasza Bluu_ (#4956) üzenetére


vallas
senior tag

Szia,

nem,másik droidot tettem rá csak az segített....

Hard resetet nem próbáltam....

.............IHB-MBM............. Let's Go MAVS!

(#4959) A_ScHuLcZ válasza vallas (#4958) üzenetére


A_ScHuLcZ
addikt

Milyet tettél rá, és az hogy muzsikál? Nekem is wifi problémáim vannak vele, ami kár, mert egyébként tetszik a CM, de ez így sajnos számomra nem opció. Munkámból adódóan sokszor kell wifit tesztelnem, és ha ez ilyen megbízhatatlan lett, akkor azzal leginkább magamat hátráltatom.

[ Szerkesztve ]

"I'd tell you a joke about UDP, but you probably wouldn't get it."

(#4960) Bence11


Bence11
újonc

Sziasztok!
Kéne egy kis segitség, mert én a nagy tudásommal letöröltem róla a szoftvert. Most nincs rajta semmi, ha bekapcsolom akkor az Lg logo elhalnyványul és ott marad, amíg le nem merül. Próbáltam hogy géppel flash-elek rá egy CM rom ot de azt irja flash-elésnél hogy "disconnectid". mit tudok vele csinálni. Szervizbe nem nagyon szeretném vinni...

(#4961) lacanyl válasza Bence11 (#4960) üzenetére


lacanyl
csendes tag

Szia!
Töltsd le a hozzá tartozó KDZ-t majd telepísd azt.
Put your tablet into Download Mode (make sure the device is Powered Off and Unplugged, Press and hold Volume Up + Volume Down, then Plug In a USB Cable)
Ha download modban van akkor visszarakhatod az eredetit.

(#4962) krack


krack
csendes tag

Sziasztok,

Olyan problémám van a G Pad-del, hogy a Belső tárhely teljes méretére csak 1,07 GB-t ír, jobb klikkel mérve gépen és tableten is.
Így ugye tele van jóideje, a mappák méretei összeadva a foglalt méret kb. 1 GB. (Commanderben és fájlkezelőben is). Szabad terület: 360 MB, ez ugye semmire sem elég. Hol lehet a többi? A fájlkezelő grafikus felülete a teljesre 11,04 GB-t ír. Belemenve a Belső tárhely már csak 1,07 GB.

(#4963) Addel válasza krack (#4962) üzenetére


Addel
senior tag

[link] ezzel meg tudod nézni, mi mennyi tárhelyet foglal.

(#4964) DJ. Ru$y válasza krack (#4962) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Alkalmazásokban végig kell nézni, hogy amiket használsz programok mennyi gyorsítótárazott adatot tartanak maguknak. Ezt nem nagyon mutatják programok.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#4965) lmisi válasza krack (#4962) üzenetére


lmisi
senior tag

Nekem az SD Maid [link]
vált be.

(#4966) saalk válasza saalk (#4931) üzenetére


saalk
csendes tag

Üdv. Na újra itt vagyok egy kérdéssel, kéréssel! Múlt év végén szervizbe vittem a tab-et (még volt rá garancia) mert vagy folyamatosan összeomlott, vagy újraindult vagy be sem kapcsolt (még a töltőre sem reagált). Nos kicserélték az aksit és egy darabig működött rendesen, men volt vele semmi gond. Aztán most minden újrakezdődött összeomlás, többszörös reboot és "fekete halál" (másnéven totálisan halott üzemmód). Ami viszont új hogy sem a wifi sem a bluetooth sem pedig a gps mnem működik!
Garancia már sajnos nincs, úgyhogy bármilyen segítségnek, tanácsnak örülnék! Előre is köszönöm!

(#4967) _NCT


_NCT
őstag

Sziasztok!

Ext4-re formázott 8Gb-os microSD kártyára azt mondja a tabletem hogy nem ismerhető fel a tároló. FAT32-vel működik. Ext4-et nem támogatja a Lollipop?

Rootolt készülék.

(#4968) _NCT válasza _NCT (#4967) üzenetére


_NCT
őstag

Közben meglett, Link2SD a megoldás. :R

(#4969) totoka2 válasza saalk (#4966) üzenetére


totoka2
tag

Ha markaszervizbe vitted ok biztos hogy vallaltak a munkajukra legalabb 3 honap (de lehet 6 honap) garit. ezt irjak is a munkalapon altalaban. Vidd vissza, hogy ugyanaz a hiba. Az eredeti garitol fuggetlenul meg kellene csinalniuk.

(#4970) dark-zso


dark-zso
csendes tag

Van most olyan custom rom amire érdemes lecserélni a gyári 4.4.2-t? Értem ez alatt a megbízható, stabil működést.

(#4971) ikaros13 válasza dark-zso (#4970) üzenetére


ikaros13
aktív tag

A Dirty Unicorns nálam jól, és stabilan működött. Csak valamiért alapjáraton nincs benne Exchange, és ha nem az ajánlott GAPPs csomaggal tettem fel, hogy legyen, akkor hülyeségeket csinált.
Átálltam a crDroid-ra. Ez Nougat alapú, nagyon jó... volt... A legutóbbi kiadással akármit kezdtem, néhány óra alatt teljesen lemerült a tab, úgy hogy nem csináltam rajta semmit... csak néztem, hogy merül...
Most a Slim6 van fent. Úgy két hete. Gyors, stabil, és mivel csak melóra/jegyzetelésre használom, az akku idő is bőven megfelelő.

lateralitási kvóciensem: -100

(#4972) dark-zso válasza ikaros13 (#4971) üzenetére


dark-zso
csendes tag

Nálunk igazából csak a gyerek játszik vele, viszont pár játékhoz már kevés a 4.4.2 azért gondolkozom a frissitésen. Az üzemidő azért fontos, hogy ne kelljen tölteni folyton. Ezt nem nézted? Elég frissnek tűnik:

[link]

[ Szerkesztve ]

(#4973) ikaros13 válasza dark-zso (#4972) üzenetére


ikaros13
aktív tag

Nem. A "sima" CM-ben, és AOSP-ban nincs meg néhány funkció, amit használok...

lateralitási kvóciensem: -100

(#4974) crissprivat


crissprivat
senior tag

Hali. Mostanában a youtube vidik elég sokszor nincsenek a helyzet magaslatán minőségileg. Fekete fehér,és vízszintesen csíkos. Mi okozhatja? A tablet tiszta gyári,4.4.2. Már a youtube alkalmazást újra telepítette. Nem szűnt meg a hiba. Más eszközön ilyet még nem tapasztaltam.

[ Szerkesztve ]

Jézus szeret Téged! https://youtu.be/uxos-RWmLnc?t=248

(#4975) crissprivat válasza crissprivat (#4974) üzenetére


crissprivat
senior tag

Ilyen néha a videó. Tegnap nem tudtam linkelni.

Jézus szeret Téged! https://youtu.be/uxos-RWmLnc?t=248

(#4976) blg válasza crissprivat (#4975) üzenetére


blg
senior tag

nekem a facebook videók szoktak ilyenek lenni. nálam is gyári minden.

(#4977) crissprivat válasza blg (#4976) üzenetére


crissprivat
senior tag

Fogalmam sincs mi lehet. Talán a videó formátuma,kódolása? Sony z1c telón nincs ilyen problémám.
Semmi hülyeség nincs a tabon,ami meg tudná zavarni. Kár érte.

Jézus szeret Téged! https://youtu.be/uxos-RWmLnc?t=248

(#4978) lmisi válasza crissprivat (#4977) üzenetére


lmisi
senior tag

Szerintem a 4.4.2 kezd elavulni és a újabb youtube verziók nem komálják már.
Esetleg kezdődő LCD hiba.

(#4979) crissprivat válasza lmisi (#4978) üzenetére


crissprivat
senior tag

Elavulásra tippelek én is,mást már nem tudok. Kár,hogy nem frissítették gyárilag legalább 5ösig a rendszert. Házilag nem tudom rátenni. Nem akarnám téglásítani.
LCDnek semmi baja.

Jézus szeret Téged! https://youtu.be/uxos-RWmLnc?t=248

(#4980) DJ. Ru$y válasza lmisi (#4978) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Biztosan nem LCD hiba.

Ez a YT alkalmazás bugja. Ha ilyenkor visszapörgetsz mondjuk a videó elejére már rendesen megy a videó és semmi ilyen hibát nem mutat...

Le kell szedni egy régebbi YT apk-t netről, feltenni azt és letiltani a YT frissítését ennyi.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#4981) crissprivat válasza DJ. Ru$y (#4980) üzenetére


crissprivat
senior tag

Próbáltam a tekergetős módszert. Van amikor segít,de legtöbbször nem :(
Köszi a tanácsot.

Jézus szeret Téged! https://youtu.be/uxos-RWmLnc?t=248

(#4982) juhaszroli


juhaszroli
tag

Sziasztok!

Egyszer gondolt egyet a tab, újraindult, azóta nem megy a wi-fi és a bluetooth. Ezt úgy értem, hogy a beállításoknál be sem kapcsol, nem tudok rámenni, nem reagál az érintésre. A lehúzósávban pedig a wi-fi jel nem villan fel vagy alszik el, mint be és kikapcsolásnál, hanem folyamatosan fel-le járkálnak benne a csíkok fel-fel villanva. Volt hard reset is, nem segített. Nincs rootolva.

Köszönöm!

(#4983) totoka2 válasza crissprivat (#4975) üzenetére


totoka2
tag

Nekem is csinalja(-ta). Allitsd at HD/FHD-ra a video minoseget ...es megjavul.
Mondjuk nem tul szerencses, ha mobilnetet hasznalsz, de legalabb van megoldas.

(#4984) f(x)=exp(x) válasza crissprivat (#4974) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Szia!
Nekem ilyet kb. egy éve (de lehet már több) csinált. Szerintem ugyanarról a jelenségről beszélünk, de nem tudom, mert a kép már nem érhető el, amit linkeltél.
Youtube gyorsítótár törlése, ha nem segít, teljes törlés. Nekem ez megoldotta kb. fél évre a problémát. Bár mióta 5-ös van rajta, semmi ilyen gond nincs (mondjuk már nem én használom, de családba van).

(#4985) Angelotti


Angelotti
tag

Sziasztok!
Egy ismerősöm adott le nálam adatmentés céljából egy LG G Pad 8.3-at.
Csak akkor hajlandó bekapcsolni, ha töltőről/usb-ről kap áramot és akkor is magától.
LG logóig eljut utána semmi. Gépre kötve össze-vissza dobálja az USB kapcsolatot.
Power gombal nem tudom indítani, de töltőre dugás utána kikapcsolni viszont igen.

Indításnál hosszan (legalább 20 másodperc, de próbálkoztam rövidebb, hosszab idő intervallumokkal is):
-Power gomb + hangerő le semmi.
-Power gomb + hangerő fel szintén semmi
-a 3 gombot egyszerre lenyomva is ugyanez a helyzet.

még garis a gép, de elvileg javítani csak teljes adatvesztéssel tudják. Gondolom vagy hard reset vagy alaplapcsere.

Valakinek lenne valami ötlete esetleg? Nagyon megköszönném! :R
perpill már az LG logóig se jut el betáp után.

[ Szerkesztve ]

(*)(*)

(#4986) ollie válasza Angelotti (#4985) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Semmit nem tudsz ezen kívül tenni, szóval szerviz.

***

(#4987) f(x)=exp(x) válasza Angelotti (#4985) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Esélytelen...

(#4988) muchacoado


muchacoado
aktív tag

Sziasztok! Ebben a pillanatban került hozzám ez a kis tab, érdeklődnék hogy van e jól bevált rom a gyárin kívül, kocsiba menne csak a stabilitás és az otg számít. :R

(#4989) fPApi válasza muchacoado (#4988) üzenetére


fPApi
őstag

Én ezt használom már jó ideje és egyrészt már 7-es, másrészt stabil és nagyon jó az akku ideje. Otg-t nem használok, így arról nem tudok nyilatkozni. Érdemes kipróbálni.

(#4990) Addel válasza muchacoado (#4988) üzenetére


Addel
senior tag

Én meg [ezt] használom, ez is teljesen rendben van minden szempontból.

(#4991) MaCS_70 válasza Addel (#4990) üzenetére


MaCS_70
félisten

Ezek a ROM-ok mennyiben jobbak a gyárinál? A gyárit használom, és eddig teljesen elégedett vagyok vele.

Köszönettel: MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#4992) fPApi válasza MaCS_70 (#4991) üzenetére


fPApi
őstag

Ha elégedett vagy a gyári ROM-al, akkor Neked nem jobbak a gyárinál.

(#4993) Tomika86


Tomika86
senior tag

Sziasztok!

Érdeklődni szeretnék, hogy CSAK touch üveget lehet rajta cserélni? Mindenhol LCD-vel együtt találok csak.

Köszönöm!

(#4994) ollie válasza Tomika86 (#4993) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Külön nem fogod tudni cserélni, ez is OGS.

***

(#4995) Tomika86 válasza ollie (#4994) üzenetére


Tomika86
senior tag

ÉS ezek vajon mennyire jók? [link]

Meg szabad venni?
Az érintőn van keresztben egy repedésem.

(#4996) adalbert1


adalbert1
veterán

Ti találtatok már valami utódot ennek a tabletnek? Ugyan még jól működik, de mivel idén év végén már 4 éves lesz, az akksi már kevesebbet bír, mint új korában, így gondolkodtam, hogy le kellene cserélni, de egyszerűen nem találtam normális alternatívát ilyen méretben - a 7" túl kicsi, a 10" pedig már túl nagy számomra. Ami mondjuk tetszene, az a Samsung Galaxy Tab S2 VE 8.0, igaz ennek 4:3-as a képaránya, de már az is régebbi modell, úgy nem venném meg, hogy lehet, hogy 1-2 hónap múlva jön az utódja (ráadásul drágább is jóval, mint anno a G Pad volt, és annyival nem nyújt többet nála). Kár, hogy az LG-nek semmilyen értelmes tablet nincs jelenleg a kínálatában, ezt a G Pad 8.3-at nagyon jól eltalálták, szerintem annak idején ár/érték arányban is nyerő volt.

[ Szerkesztve ]

(#4997) fornettisuti válasza adalbert1 (#4996) üzenetére


fornettisuti
veterán

Tipp:
Huawei MediaPad M3

(En nem cserélem le, majd ha elpusztul.)

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#4998) Zap-Em válasza adalbert1 (#4996) üzenetére


Zap-Em
tag

Én cseréltem benne akksit januárban, gyárit 11eFtba került, magam megcsináltam.Üzemidő újra rendbe lett. A LineageOS-t használom rajta, kb 2-3 hetente jön rá frissítés, nagyon jól kiszolgál, amíg be nem döglik nem lesz lecserélve. Egybe van a gép no. :)

(#4999) lmisi válasza Zap-Em (#4998) üzenetére


lmisi
senior tag

Uh 11 000 huf. Az elmúlt 4 évben kb. a fekére harmadára estek a lithium cellák ára. Úgy látom LG-nek ezt nem sikerült keresztülvernie a tablet aksiján:(
A robotporszívónkba 8 ezer egy új aksi és nem kicsit nagyobb annál. Mellesleg az is LG.

(#5000) fornettisuti válasza lmisi (#4999) üzenetére


fornettisuti
veterán

Ennek a készüléknek már lejárt a termékciklusa.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.