Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ttower


ttower
aktív tag

érdekes volt de tetszett. grat. :R

It's not a bug until it is in production. | Wake up and smell the ashes.

(#2) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Szokásosan jó, elgondolkodtató, de most kissé nehezen emészthető guga írás ez számomra. Aki rendszeresen kiakad némely problémán, ezek fölött átsiklik?

"Csak Bódinak becézik, cigánygyerek, reggelente menetrendszerűen megjelenik fél vegyesre, bagóra gyújt, kávét kavar, aztán nekiáll becézni a nyerőgépet. Helló-belló, megismersz? Tegnap én etettelek egész nap, na gyere apucához egy smúzra, legyünk jóban. Simogatja, becézgeti, de 10 rugó veszteség után rávág egy nagyot, hogy „mi bajod te rühes kurva?”, nem ismersz meg??? Idő multával hatalmasat rúg az oldalába, és gőzt lövellve kifarol a kocsmából. Kölcsön kér, vagy jön a segélyke, és már is kivirult orcával jelenik meg, igazi ember, van tartása, önbecsülése. Csak, akkor húzza vissza a szarvát, ha nagyon sokat vesztett. Külvilág se számít…"

Szóval Bódi akár egy tizest is beleborogat az automatába, közben iszik is. Miből telik neki rá? Ja, hogy segélyből? És a segély kiknek a zsebéből vándorol az övébe? Te talán nem fizeted veszteséges hobbiját? De igen, velem együtt. Mégis elnézően nyilatkozol ezügyben.

"Kérdezi a nejem, miért nem szólsz rájuk? Anyósom tényleg megteszi, ha gyerekeket lát kenyeret, almát rugdosni rájuk szól. Nem veszik jó néven, szarv azonnal behúz és visszaugatnak neki, pedig anyósom pedagógus, már nyugdíjas, de van gyakorlata, mindig is tudta, hogy miként kell egy gyereket rendre utasítani…"

Khm...
Megbocsáss, de egy gyerek nem rugdalhat kenyeret, vagy almát, egyáltalán ennivalót. Persze megteszi, ha Bódi neveli...
Másik gondom: hogy jön egy gyerek ahhoz, hogy visszaugathasson a nagyanyjának?
Persze megteszi, ha Bódi neveli...

"Ezen a fórumon mindenki hülye, vagy nem szól hozzá. Most igazán a lelkembe tapostak, direkt élvezik, de nem adok nekik több esélyt. Nem jövök ide többet és meg is írom nekik a magamét, beolvasok nekik, hogy tanuljanak belőle. Csoportos erőszak, ahogy viselkednek, disznók elé a gyöngyöt, vagyok annyira jó, hogy ne érdemeljenek meg.
Gyerekek ennyi volt, búcsúzom, soha többé nem jövök vissza."

Nem hülye a fórum "lakossága". Ezirányú kijelentésed nem méltó hozzád.
Disznók elé gyöngyöt? Aztán kik lennének a disznók? És ki az, aki képes gyöngyöt izzadni? Elbizakodottság lenne részemről, ha magamról ezt merném állítani. Kiknek szemeik vagynak, látják...

Ez a búcsúzás valós, vagy csak képletes?
Ha képletes, akkor rendben. Ha valós, akkor kár volt disznónak titulálni sok-sok olvasót.

"Kojtoltuk a füstöt, a kocsmáros már ideges volt, mert zárni akart.
Kit érdekel, amíg van pénze az ifjoncnak, mi mondjuk meg, mikor van záróra."

A szabályokat azért alkotják, hogy legyen mit áthágni?
Záróra kiírva, nem véletlen. A kocsmárosnak is lehet magánélete. Vagy úgy gondolod, hogy csak akkor, ha megengeded neki?

Nézd, guga, sok dolgot találtam már írásaidban, amelyek olvastán inkább nyeltem egyet, de nem tettem szóvá. Olyan pazarul pörög a nyelved, annyira elvarázsolsz mindenkit, hogy inkább hallgattam.
Most azonban kénytelen voltam rámutatni olyan dolgokra, amelyek az olvasás élvezete alatt elsikkadhatnak.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3) guga válasza Vakegérke (#2) üzenetére


guga
Közösségépítő

Az írás nem rólam szól, bár rólam, mert én írtam, de ahogy te tudsz sárkányokról írni, én is kérdezhetném, hogy valós :F :B :K :D
A cím mindent elmond, sokféle emberi lélek jelenik meg, magatartás formák, amikkel a való életben is találkoztam.

Puszta fantázia, személyek nélkül, még is megvalósítva, mint ha élnének.

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#4) guga válasza ttower (#1) üzenetére


guga
Közösségépítő

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#5) guga válasza Vakegérke (#2) üzenetére


guga
Közösségépítő

Eszembe jutott valami, be tudom neked mutatni a Bódit úgy, hogy megszeresd és az Ő pártját fogd, annak ellenére, hogy mit gondolsz róla. Csak rajtam múlik, hogy mennyi és milyen információt árulok el róla.
Ha szemfüles vagy, akkor láthatod, hogy pont ez volt a célom. Aki magáról azt gondolja, hogy valamilyen oknál fogva jobb ember a másiknál, van esélye leguggolni a búzába.

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#6) yash


yash
senior tag

ez már majdnem rövid lett!

(#7) guga válasza yash (#6) üzenetére


guga
Közösségépítő

yash, izé, jahhh :D pedig évek óta írtam :U :Y :U :DDD

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#8) Vakegérke válasza guga (#3) üzenetére


Vakegérke
veterán

Csak a lényegét nézd kételyeimnek, semmi mást.

Bódi hajigálhat tíz rugót pénznyelőbe ivás közben, miközben segélyből él?
Gyerek focizhat ennivalóval? Visszaugathat nagyanyjának, aki ezt nehezményezi?

"Ezen a fórumon mindenki hülye, vagy nem szól hozzá."
Ez volt a legerősebb.

(#5): Aki egy tizest képes veszteni, az gépfüggő. Teszi ezt úgy, hogy segélyből tengeti életét, látja el a pulyákat.
Aztán ugyan miként tudnád megszerettetni őt? Csak nem a könnyzacskókra hatnál?

Nagyon nem érdekel, hogy Bódi mennyire exkluzív személyiség Bánkon. Szórja a segélyt a gépbe ivás közben, és kész. Erre nincs mentség.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#9) guga válasza Vakegérke (#8) üzenetére


guga
Közösségépítő

Bánkon egy darab Bódi sem él, viszont az új információkkal szemben elég mereven viseltetsz :D
Fantázia, kitalált személyek, kitalált szituációk, semmi nem valós, de még is a való életből merítettem.

Egyszerűen csak olvasd el és gondolkodj el rajta, mert nem szubjektív az írás.

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#10) Vakegérke válasza guga (#9) üzenetére


Vakegérke
veterán

Rendben, elfogadom.

Egy dolgot viszont (el)várok. Jó lenne, ha tisztáznád hozzáállásodat az általam idézett részletekkel kapcsolatban. Hidd el, megnyugtató lenne nem csak nekem, hanem mindenkinek, aki ebbe a topicba mélyed.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#11) Thunderzolee

Komoly mű, (mint terjedelmére, mint tartalmára értve. :) ), találó címmel.

ps: Én nem vettem úgy, h a Logout népére értette volna a fórumos részt.

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#12) guga válasza Vakegérke (#10) üzenetére


guga
Közösségépítő

A hozzáállásom benne van az írásban, az a vezérfonal :D de idézhetnék a Bibliából is :D

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#13) Vakegérke válasza guga (#12) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nem mindenki lát tisztán, ne mérd önmagadhoz az olvasókat.

Szóval volnál szíves kifejteni véleményed feltett kérdéseimmel kapcsolatban?
1., Bódi gépezhet ivás közben 10 rugót veszítve, holott segélyből él?
2., Focizhat egy gyerek élelemmel, és leugathatja az ezért szóló nagyanyját?
3., Ezzel a hülyés fórumosokkal miizé van...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#14) eddie17


eddie17
addikt

Nagyon jó lett, élvezet volt olvasni :R

Vakegérke: A fórumos dolgot szerintem úgy értette, hogy volt/van pár ilyen ember itt a fórumon, aki ezt gondolja a többiekről, és ez(meg más) miatt el is hagyta a fórumot. De lehet tévedek :F

[ Szerkesztve ]

(#15) Vakegérke válasza eddie17 (#14) üzenetére


Vakegérke
veterán

Szívemből remélem, hogy guga nem hagy el minket.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#16) eddie17 válasza Vakegérke (#15) üzenetére


eddie17
addikt

Hát ezt én is, eddig minden írását olvastam, és nagy űrt hagyna maga után ha elmenne.
De szerintem erről szó sincs.

(#17) finest


finest
őstag

"Nahhh, megint elrontottam. Kicsit szétszórt és epés lett, elkezdem elölről "

Ezt nagyon kitaláltad, guga! :R Tetszett!

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#18) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog

Akkor most a szerintem : )

A kulturált Bódik olyanok mint a kulturált Józsik (pl.). A kulturálatlant bármelyikből utálom. Sajnos Bódiból több az ápoltalan és lopós (arányaiban) mint Józsiból. Utóbbiból is van elég sajnos. Az sem tetszik.
Amelyik rendesen, emberhez méltóan él, azt nyilván (legalábbis én) úgy is kezelem.

A gyerekek rugdalhatnak kaját? Amilyen a szülő + a környezet, olyan lesz a gyereke :/
Nehéz még egy jó szülőnek is manapság felnevelni egy gyereket jól.

Amúgy Guga, nagyon jó lett, és nagyon lehet tudni az első szótól hogy miről van szó :)

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#19) Madárpók válasza Vakegérke (#13) üzenetére


Madárpók
aktív tag

Gugának:

Írást feléig olvastam, szvsz valami jobb cím kéne, mert nekem spec. kifejezetten ilyesztő ez a "Lélek equlizer". 1. gondolat: WTF? 2. gondolat: mi köze a léleknek az [equalizer]hez? 3. gondolat: ez tuti valami szentfazék írás //átscrolloz az íráson// 4. gondolat: bakker ez még hosszú is //hszeket elolvas, irást félig elolvas, hsztír//. Persze lehet csak én vagyok így de nem kellene egy szerintem az íráshoz nem kapcsolódó címet használni. Amúgy az írás nem rossz, érdekes, "általános elmélkedés"(az eleje alapján)

Vakegérke:

Igaz nem én vagyok Guga de ha nem probléma kifejtem a saját véleményem

1. Talán ez a legnehezebb. Bizonyos szempontból igen, hiszen elméletileg az ő joga eldönteni hogy mire költi azt a pénzt. Másik szempontból ez egyáltalán nem helyes, viszont a kérdés az, hogy ez jogosít-e minket hogy ítélkezzünk a sorsa felett? Szerintem igen, hiszen a mi pénzünket szívja.
2. Nem helyes dolog :(
3. Hagyd a fenébe, szerintem csak sikerült összefutnia egy csapat paraszttal és felb*ták az agyát. Lenyugszik és kutya baja sem lesz...vagy pedig nyugodtan is hasonlóan fog vélekedni, de az ellen nagyon már ugysem tudunk tenni.

(#20) Madárpók


Madárpók
aktív tag

Végigolvasva, az írás jó, olyasmi mint a beszélgetés a postán, nincs semmi különösebb izéje, de jó. Viszont a címről alkotott véleményemet is sikerült megerősítenem, ehhez nem illik egy ilyen cím.

(#21) hcl válasza Madárpók (#20) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Dehogy nincs semmi különösebb izéje. Csak a sorok között van, ott is rébuszokban :)

Amúgy meg attól van a herótom hogy a hosszú cikket végig sem olvassák az emberek. Mert hosszú. Hát ha már olvasok vagy érdekel a cím miatt, akkor csak elkezdem... ha nem tetszik még mindig abba lehet hagyni.

Ejnye, manapság nem tudnak már az emberek annyira sem türelmesek lenni hogy elolvassanak valamit ami 15 sornál több...

(Nekem is mindig az a legnagyobb bajom hogy az epresso-ra soha nem tudok elég rövid cikket küldeni, mert ha úgy írom meg ahogy már értelme is van, akkor nem teszi ki a főszerk mert hoszzú...)ű

(Egyébként nagyot röhögtem a címen, szerintem találó :) )

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#22) godga válasza guga (#3) üzenetére


godga
csendes tag

Az eddigi legjobb írás, itt a logouton. Mintha a saját érzéseimet öntötted volna szavakba - amire én sajnos nem vagyok képes-. Ilyenek jöhetnek még.

Ne nézzé, számojjá!!! - Ismeretlen gyakvezér utolsó szavai...

(#23) FPéter


FPéter
aktív tag

Pár hete láttam Verőcén Gugánét a Gugamobilban. Egy mellékutcába fordult be, én pedig vele szemben jöttem biciklivel. Gugáné "miért fordultam én egyáltalán be ide" arckifejezéssel lépett rá a gázra. Egészen ünnepélyes hangulatba kerülvén megálltam az út szélén és elgondolkoztam, hiszen ez volt a jubileumi ötödik találkozásom a zöld (vagy sötétkék?) Gugabété Suzukival 1 éven belül (mert amúgy hetedik-nyolcadik), átlag 80-100 km-es helybeli eltéréssel. Piros lámpánál, pesten a Siemens mögött, Váci úton, 2/A-n...
Itt valami paranormális fennforgás forog fenn a fennforgásban.
Csak eszembejutott...

[ Szerkesztve ]

(#24) Racecam válasza Vakegérke (#13) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Már ne haragudj, de miért kellene tisztáznia az álláspontját (most azt hagyjuk, hogy úgy tetszik nekem, hogy szeretsz ebben az esetben feketén-fehéren látni), író ember, írt valamit. Ennyi. Túl komolyan, szó szerint veszel mindett, pedig Te is író ember vagy. Tudod....

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#25) Ra3 válasza Vakegérke (#13) üzenetére


Ra3
őstag

hát szerintem neked nem jött át valami rendesen:
1. segélyből gépezés teljesen általános dolog, te vagy én nem tehetünk ellene semmit, max elítélhetjük
2. itt jönne a szokásos ezek a mai fiatalok duma, természetesen ez sincs rendben, erről leginkább a szülők tehetnek, meg az ultraliberális hozzáállás
3. ez számomra egyértelmű volt, egy általános jelenség összefoglalása, jópár éve olvasgatom a fórumot, többször előfordult már, valaki besértődik, itt mindenki hülye, többet nem jövök ide, aztán egy kis idő elteltével mégis visszajön

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#26) guga


guga
Közösségépítő

Vakegérke! Üdv :D látom nagyon szeretnéd azt a nyulat a bokron kívül tudni, ám legyen :D

Az egy dolog, hogy én sem tartom helyesnek a Bódi-féle életmódot, de ha megfigyeled, sok minden fölött elsiklottál. A body builder miért nem szúrja a szemed, vagy a börtönből frissen szabadult főszereplő? Mikor Isten elé kerül az ember lelke, nem hivatkozhat senki másra, csak is önmagáért felel. Mire megyünk azzal, ha elítéljük a cselekedeteit? Hidd el, hogy bizonyos emberek szemében te is egy megátalkodott bűnöző vagy, holott nem tettél semmi rosszat, csak ettél egy jó kanyar kolbászt és hurkát. Vannak népek, ahol ezért halál jár :D A Bódi jelenségért közvetve, közvetlenül az egész társadalom és minden egyén felelős. Mondok egy egyszerű példát, elvárjuk, hogy menjenek dolgozni, viszont senki nem veszi fel őket sehová :DDD ennyi, marad a lapátolás, kuli munka, nádvágás, vályogvetés, amit nem érdemes csinálni, mert ha otthon marad és csinál 4-6 gyereket, sokkal jobban jár, többet keres. Ezeket a szabályokat mi és a választott vezetőink hozták, nem Őket kell vádolni.

Nahhh, menjünk tovább. Az tiszta sor, hogy a jelenlegi pedagógia nem áll a helyzet magaslatán, vérlázító, ahogy a gyerekek viselkednek. De azt mondom ebben a leosztásban, Ő "a" gyerekek. Nem őket kell felelősségre vonni, hogy a szülők egyáltalán nem törődnek velük. Ülj a számítógép elé, jáccóggyál, öjjé, lőjjé, csak haggyámá.
Nézd a tévét, ne zavarj. Tévében meg nem a pom-pom meséi a favorit, vagy a varázsceruza. Persze, hogy agresszívek lesznek és felelőtlenek. Anyósom pedagógus, sosem volt rest rászólni egy gyerekre, akit otthon elfelejtettek seggbe rugni, meg lekeverni egy nyaklevest. Az almával focizás, kenyér rugdosás megtörtént eset, nem véletlenül kavartam bele. Ezért a jelenségért és az iskolákbéli állapotokért, szintén minden egyes szülő, az egész társadalom felelős. A megbotránkozáson kívül senki nem tesz semmit.

3., Ezzel a hülyés fórumosokkal miizé van...

Tényleg nem értelek :D 40 éves felnőtt ember vagyok, nem egy pattanásos 15-20 éves, akiben még van akkora EGOlencia, hogy megteszi, a fórumokon mindennaposak a szóváltások és egymás elleni kirohanások, ez nem rólam szólt. Nem szoktam pengézni senkivel :D

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#27) guga válasza Madárpók (#19) üzenetére


guga
Közösségépítő

Jó, hogy belinkelted ezt az ekválézert :D ha szabad szemmel lehetne látni az emberek lelkét és az aktuális állapotát, akkor pontosan ugyanezt látnád. Ki-ki visszahúzódott a csigaházba, mások meg majd ki csattannak az örömtől. Ha sok ember állna egymás mellett, pontosan így festene, ezért volt a címválasztás.

+ a főszereplő, ahogy felállt, majd visszaguggolt a búzába, arra a mozdulatra épült az egész írás és azon keresztül lett ábrázolva sok emberi jellem :D

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#28) guga válasza FPéter (#23) üzenetére


guga
Közösségépítő

:DDD

Verőcén a környéken fellelhető egyetlen fogorvos volt, hétvége. Begyulladt a foga és nagyon rossz passzban volt, ill. nehezen találta meg a pontos címet :D
Elolvasta, amit írtál és jót nevetett, hogy valakinek feltűnik a kocsi.

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#29) guga


guga
Közösségépítő

A többieknek meg a szokásos :DDD

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#30) rarri


rarri
senior tag

Guga, eddíg nekem ez az írásod tetszett a legjobban. Mást nem tudok mondani , mint hogy a maga nemében zseniális. Az emberi természet lényegét így megragadni, szembesíteni minket saját magunkkal, rávilágítani gyengeségeinkre, ez példa nélküli, és egyben példaértékű. Gratulálok! :C

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#31) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Elmúlt pár óra életünkből, egy nap múltán mondanék valamit.

"Gyerekek ennyi volt, búcsúzom, soha többé nem jövök vissza."

Be kell valljam, megkajoltam ezt a "duzzogva elmegyek" dumát.
Minden hisztim, kötözködésem csak ezért írtam le. Felvállaltam, hogy sokan teljes mellszélességgel kiállnak guga mellett, én pedig fekete sejhajúvá válok. Guga maradjon, csak ez volt a lényeges.

(#26) guga: A fentiek értelmében nem volt szükség magyarázat(ok)ra, hiszen tudok olvasni a sorok közt. Ne aggódj, megtanultam már "gugául" olvasni, értelmezni, gondolkodni, bár néha botlik az értelmem. Elnézést, hogy provokáltalak.

(#24) Racecam: Már tudod miért volt.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#32) Madárpók válasza hcl (#21) üzenetére


Madárpók
aktív tag

Nem attól lesz jó vagy rossz egy írás hogy milyen hosszú(persze értelmes keretek között), de egy olyan címmel amiből nem lehet a cikk elolvasása vagy az író megkérdezése nélkül következtetni mi lesz benne és első ránézésre hosszú szöveggel számomra nem volt bizalomgerjesztő. Ez az írás megérdemelt volna egy világosabb címet.

(#33) hcl válasza Madárpók (#32) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Áhh, ez ízlés dolga. A cím nekem sem volt világos, de elég figyelemfelkeltő. Nem tetszhet mindenkinek.

Amúgy persze, ha hosszú valami abból nem következik hogy jó is, de azért valamit mutat ha az író nem 10 sorban próbál valamit közölni. (Mondjuk a Guga nevet látva én sosem számítok rövid cikkre :) )

Ha meg valami információt akar az ember (nem bulvár szinten) átadni az ember, esetleg gondolatokat ébreszteni, akkor az általában egy bizonyos karakterszámot igényel. Ritkábban nem, de az elég speciális eset.

Mutogatni való hater díszpinty

(#34) Horrock


Horrock
csendes tag

Sziasztok!
Ilyen késői órán kerültem Guga írása közelébe, és olvasása után muszály hozzászólnom, emiatt regisztráltam :)
Elnézést, ha kicsit zavaros lesz hsz-em, de sajnos nem vagyok nagyon kifejező típus.
1. Nekem nagyon tetszett a szöveg. Főleg, hogy sok dolgot több szempontból ábrázol. Ez nagyon megfogott.
2. Én 16 éves vagyok, a 17 küszöbén. Szerencsének köszönhetően az utóbbi két hónapból három táborral összesen egy hónapot voltam külföldön, ebből felet Németországban. És ez az überliberális világ nekem nagyon nem tetszik. Ny-Európában ez nagyon "dívik", hogy a gyerek azt csinál, amit akar. Saját kortársaimat nézve én - Én, aki még szintén gyerek - szörnyűlködök, hogy mennyit engednek meg maguknak. :( Egyszerűen nevelésemből fakadóan nem tudom elviselni ezt a fajta szabadságot. A világnézetem központjában áll a figyelem. Mert napjainkban nem figyelnek egymásra az emberek, mindenki csak magát nézi, látja, akarja látni. Ezen változtatni kellene, mert elszaladunk egymás mellett, és ez nagyon nem jó.
3. Vidéken élek, egy kisvárosban, BAZ megyében. Köztudottan itt sok a Bódi, ill. szavam járása a buckalakó. És a postás-segélyosztás jelenet teljesen tipikus. Penny Marketből három telikocsit tolnak ki. Nem kenyér, meg tej. Nem.
Cola, chips, pia, cigi. Erre van pénz a segélyből. Elkeserítő, hogy az országunkban csak a kisebbségnek vannak előjogai. Ha buckalakó árt magyar embernek, akkor afelett vhogy átsiklanak. Nem értem, de sok ilyen dolog van kis hazánkban. Nyerőgép pedig szintén tipikus.
4. "Ezen a fórumon mindenki hülye, vagy nem szól hozzá."
Tipikusan a leggyerekesebb, egocentrikus viselkedés. Van jópár ember a fórumokon, aki sosem hibázik, szerintem elég sokan találkoztak már ilyennel.

Ennyi jött most ki belőlem, elnézést, ha okoskodásnak tűnik, ha igen, akkor írjon, szerkesztem. Köszönöm, ha valaki elolvassa!

Jó éjszakát!

(#35) Vakegérke válasza Horrock (#34) üzenetére


Vakegérke
veterán

Üdvözöllek a PH!-n.

Nos, csak egyet olvastál guga írásai közül. Javasolnám, hogy olvasd el a többit is. Ha érdekel, kattints ide. Érdemes.

"Ennyi jött most ki belőlem, elnézést, ha okoskodásnak tűnik, ha igen, akkor írjon, szerkesztem."
Csak 5 perced van módosítani bejegyzésedet, utána kakukk.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.