Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#19) Madárpók válasza Vakegérke (#13) üzenetére


Madárpók
aktív tag

Gugának:

Írást feléig olvastam, szvsz valami jobb cím kéne, mert nekem spec. kifejezetten ilyesztő ez a "Lélek equlizer". 1. gondolat: WTF? 2. gondolat: mi köze a léleknek az [equalizer]hez? 3. gondolat: ez tuti valami szentfazék írás //átscrolloz az íráson// 4. gondolat: bakker ez még hosszú is //hszeket elolvas, irást félig elolvas, hsztír//. Persze lehet csak én vagyok így de nem kellene egy szerintem az íráshoz nem kapcsolódó címet használni. Amúgy az írás nem rossz, érdekes, "általános elmélkedés"(az eleje alapján)

Vakegérke:

Igaz nem én vagyok Guga de ha nem probléma kifejtem a saját véleményem

1. Talán ez a legnehezebb. Bizonyos szempontból igen, hiszen elméletileg az ő joga eldönteni hogy mire költi azt a pénzt. Másik szempontból ez egyáltalán nem helyes, viszont a kérdés az, hogy ez jogosít-e minket hogy ítélkezzünk a sorsa felett? Szerintem igen, hiszen a mi pénzünket szívja.
2. Nem helyes dolog :(
3. Hagyd a fenébe, szerintem csak sikerült összefutnia egy csapat paraszttal és felb*ták az agyát. Lenyugszik és kutya baja sem lesz...vagy pedig nyugodtan is hasonlóan fog vélekedni, de az ellen nagyon már ugysem tudunk tenni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.