Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) l.skywalker válasza koncsik (#149) üzenetére


l.skywalker
félisten

:DDD John Travolta Wallet GIF - John Travolta Wallet Where ... :DDD

De legalább megvan már a jövő évi Destiny 2

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#152) RangerFox válasza koncsik (#149) üzenetére


RangerFox
veterán

:C

(#153) RangerFox válasza RangerFox (#146) üzenetére


RangerFox
veterán

2022 november

Vettem:
- God of War: Ragnarök
- Football Manager 2023 (tesztelésre kaptam)
- The Chant (tesztelésre kaptam)
- The Dark Pictures: Devil in Me (tesztelésre kaptam)

Végigjátszottam:
- Super Mario 3D World

Nem volt sok időm játékra, sajnos a következő hónapra maradt a GoW és a Devil in Me is. Jövő héten lesz egy műtétem, így a kórházban töltött napjaimat a Hades-szal fogom tölteni Switchen. Decemberben a megkapom tesztelésre a Final Fantasy Crisis Core-t, arra majd kíváncsi leszek.

(#154) koncsik válasza RangerFox (#153) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

:Y Remélem semmi súlyos. Gyors javulást!

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#155) RangerFox válasza koncsik (#154) üzenetére


RangerFox
veterán

Köszönöm szépen! :R

(#156) tboy93 válasza tboy93 (#143) üzenetére


tboy93
nagyúr

2022 november

Ebben a hónapban a D2 mellett eléggé ráfüggtem a D3-ra is, öcsémmel sokat játszunk, ezerrel hajtunk a platinára, karácsonyig talán meglesz :D Közben a D2-ben a barbár run-omnak lassan vége, utána a coop partneremmel átnyargalunk a Youngblood-ra. Közben volt némi single player élményem is, végigjátszottam a RDR első részét PS3-on, tetszett nagyon. A God of War II meg még annál is jobban, arra ráfüggtem és kb. 4 nap alatt platináig nyomtam. Jöhet valamikor a 3. rész is :B Emellett még a LittleBigPlanet első részét kezdtem el, azzal játszom ritkán.

Vásárlás
Wolfenstein: Youngblood - Deluxe Edition PS4

Végigjátszás
Red Dead Redemption PS3
God of War II PS3 (platina is)
Diablo III: Eternal Collection PS4

Havi összesített: +2
2022 összesített: +29

(#157) Wlac válasza Wlac (#144) üzenetére


Wlac
Ármester

2022 november

Vettem:
- Skyforce Reloaded (iOS)

Végigjátszottam:
- Ghost of Tshishima (PS5)
- GTA Vice City (PS5)
- Skyforce Anniversary (PS5)

Jelenleg ezzel játszom:
- Skyforce Reloaded (iOS)
- Assassin's Creed Odyssey (PS5)

Viszonylag intenzív hónap volt. Befejeztem a Ghost of Tshushimát PS5-ön, amit eléggé untam a végére, de a nem rég elkezdett Odyssey után azt kell, hogy mondjam, hogy egy kicsit nyersebben ítéltem meg, mint kellett volna. Nyomom azért ez utóbbit, de érezhetően kevesebb, mint a GoT.

Valahogyan ráakadtam a Skyforce szériára, amit először a telefonomon kezdtem el nyomni, majd örömmel vettem észre, hogy bent van az első része PSPlus Extrában is. A gépen végig is játszottam, de a telefonon azóta is nyomom, mert kifog rajtam a fő boss. Kicsit örülök ennek.

Ha már él a PSPlus előfizetés, akkor rácsaptam a frissen bekerült Vice City-re, amit a létező összes platformomon végignyomtam már. Itt is hamar lecsúszott, bár a platinán még gondolkodok.

Decemberre nincs még tervem, lehet, hogy tartok egy kis szünetet. A menyasszonyom szeretné a The Last of Us-t tolni, ami örömkönnyeket csal a szemembe, úgyhogy most egy lemezes példányt vadászok, mert akkor már legyen a jobb grafika, utána leülök mellé és próbálom csöndben nézni, ahogy játszik. Emellett megrendeltem a PS VR2-t, ami a szülinapom előtt pár nappal jön ki, úgyhogy van miért várnom (amúgy nem vagyok nagy ünneplős).

“The wha-"

(#158) koncsik válasza koncsik (#145) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

2022 november: +3, összesen: +12

Vettem:
Atari 50 (Steelbook Edition) (Switch)
God of War: Ragnarok (Launch Edition) (PS5)
Pokémon Scarlet & Violet (Dual Pack Steelbook Edition) (Switch)

Befejeztem és eladtam:

Befejeztem:
Last of Us Part I (PS5) – kölcsönben volt

Eladtam:
Demon’s Souls (PS5)
Ghost of Tsushima (Director’s Cut) (PS5)
Hollow Knight (Switch)
Infamous First Light (PS4)
Marvel Spider-Man: Miles Morales (PS4)
Tom Clancy’s The Division (PS4)

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#159) tboy93 válasza Wlac (#157) üzenetére


tboy93
nagyúr

VR-os tapasztalatokra kíváncsi leszek. Bár kicsi az esély hogy ilyen áron én beruházok rá.

(#160) Guitar14 válasza Guitar14 (#147) üzenetére


Guitar14
senior tag

2022 November:
Vásárlások -4
TOCA - Touring Car Championship (PS1)
The Beatles Rockband (Xbox 360)
Resident Evil 2 Remake (Xbox Series X)
Hot Wheels Unleashed (Xbox Series X)
Végigjátszások +1
Halo Infinite (Xbox Series X)
Eladtam 0
-
[Havi: -3]
[2022 Összesen: -54]

Jelenleg játszom:
NFS Prostreet (Xbox 360)
Resident Evil 2 (Xbox Series X)
Colin McRae Rally (PS1)

Öröm olvasni 1-2 havi beszámolót ki mivel játszott mennyire kötötte le, milyen volt vagy pont miért nem volt ideje játszani. :DDD

Én megkívántam hó elején a Resi kettőt. Régiekkel sosem játszottam csak a Resi 4-et játszottam rongyosra. Jópár hónapja megvettem a Zero-t de nekem nagyon nem jött át. Most ez a második rész nagyon húz magával de konkrétan annyira feszült vagyok alatta pislogás nélkül mintha én állnék ott abba sötétbe ahol a karakterem. Brutál jókat lehetett olvasni róla de a sok Halo miatt csak most tudtam rászabadulni. Úgyhogy azt hiszem a Halo franchise után most jön a Resi franchise végijátszás amiből az elsőt és nulladikat sajnos barbár módon egy story gyortalpalóval oldottam meg.

Egyik zenekarral demo-t veszünk fel, plusz bejött egy meló mellé egy PC építés és egy PC komplett fejlesztés is megrendelésbe ráadásul vettem egy hibás PS3 slim-et javításra és egy halál szélén álló FAT PS3-at restaurálásra úgyhogy a Resin kívül mással sokat nem játszottam a hónapban pedig akartam volna. :))

Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

(#161) tboy93 válasza Guitar14 (#160) üzenetére


tboy93
nagyúr

Jesszus a toca-val mennyit jatszottam anno. Egesz csalad ra volt fuggve. Bar mi a toca world touring cars-t nyomtuk.

(#162) Wlac válasza tboy93 (#159) üzenetére


Wlac
Ármester

Igazából azért nem lepett meg az ár, mert a PS5 topikban prognosztizált max árra még rápakoltam egy kicsit, és hónapok óta trainingeztem magam rá :D

Nálunk a VR közösségi játék, a Beat Sabert nagyon szeretjük, és béke időben is vártam volna vele, de elnézve az "a pécések felvásárolják az összes VR-t, mert úgyis megoldják, hogy tudják használni" pletykát (amiről persze fogalmam sincs, hogy igaz-e), a neppereket, valamint a tényt, hogy azt hittem, hogy hamarabb jelenik meg, ezért eladtam fél éve a VR szettemet, fogcsikorgatva megrendeltem.

“The wha-"

(#163) tboy93 válasza Wlac (#162) üzenetére


tboy93
nagyúr

Azzal egyetertek hogy ha akarsz vr-t akkor most kell venni, elorendelve, ennel eselyesen csak dragabb lesz mint a ps5 :D

(#164) ldave válasza ldave (#136) üzenetére


ldave
félisten

Szeptember - Október - November:

Hú, nagyon megcsúsztam most ősszel a dokumentációval :)

Óperenciát megvettem akkori akcióban Switchre, PS-en már játszottam, de be még sajna nem fejezetem. A Dorfromantik egy jó kis nyugis puzzle játék, kicsit a Carcassone társasra hasonlít.

A Signalis nagy kedvenc lett idén, ez egy PS1 korabeli játékokat idéző túlélő horror játék, pixeles grafika, ötletes feladványok, nehéz harcok. A végén vagyok már, de még nem volt a stáblista.

PS5-ön végre elkezdtem és be is fejeztem a 2018-as a God of Wart, szóval majd valamikor jöhet a Ragnarök is :)

A Happy Game egy nagyon durva puzzle játék, 3-4 óra az egész, a kontrolleres irányítást kicsit szokni kell, ugyanis a jobb analóggal mozog a karakter, a bal analóg a kurzort irányítja.

A Dominaria United és a The Brothers' War a két aktuális Magic kiegészítő.

A Destiny 2 most egy ideje pihen, de jövő héten indul az új szezon, szóval pár hétre biztos visszaránt majd. Közben pedig újrakezdtem a Shin Megami Tensei V-öt, már 25 óránál tartok, remélem kitart a lendületem a végéig.

A Slime draws near! Command?

(#165) l.skywalker válasza l.skywalker (#148) üzenetére


l.skywalker
félisten

Hopsz ezzel elmaradtam, pedig végre kezdek gyógyulni :D

2022. Október

Vásárlások: - 0
-
Végigjátszások, eladások: + 7
+ 4 bónusz pont
+ Call of Duty Black Ops Cald War campaign
+ Vampire Survivors
+ Bud Spencer and Terrence Hills - Slaps and Beans

Összesen a hónapban: +7
Előző hónap végi: -100
---------------------------
Éves összes: -93

Ezekkel játszom jelenleg:
- Assassin's Creed Valhalla
- Battle for Middle Eart: a good campaign-t letoltam, újra fanatikus volt, még az Evil van hátra
- Destiny 2: elkezdődött az új szezon

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#166) RangerFox


RangerFox
veterán

Hát már több játékot nem fogok befejezni idén. A pontozásról ugyan már letettem egy ideje, de azért jó volt leírni a havi terméseket, és olvasgatni, hogy éppen ki mivel játszott.

2022. December

Vettem:
- Call of Duty: Modern Warfare II
- The Last Campfire
- Speedrunners
- Hello Neighbor 2 (tesztelésre kaptam)
- Crisis Core: Final Fantas VII Reunion (tesztelésre kaptam)
- Marvel's Midnight Suns (tesztelésre kaptam)

Végigjátszottam:
- Hades
- The Dark Pictures: The Devil in Me
- Speedrunners
- Hello Neighbor 2
- God of War: Ragnarök
- Marvel's Midnight Suns

Idén 36 játékot játszottam végig. Boldog új évet mindenkinek, jövőre ha folytatódik ez a New Game Blitz, akkor szívesen csatlakozok újra hozzá. :K

[ Szerkesztve ]

(#167) koncsik válasza koncsik (#158) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

2022 november: +1, összesen: +13
Vettem:
Cat Quest II (Switch) (digital download)

Befejeztem és eladtam:----

Befejeztem: ----

Eladtam: ----

2022: 4 játékot játszottam végig... remélem jövőre több lesz
Mindenkinek BUÉK :)

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#168) tboy93 válasza tboy93 (#156) üzenetére


tboy93
nagyúr

2022 december

A hónap nem a játékokról szólt, de egy Miles Morales így is lepörgött (platinára).

Vásárlás
semmi

Végigjátszás
Spider-Man: Miles Morales PS5

Havi összesített: +1
2022 összesített: +30

(#169) tboy93 válasza tboy93 (#168) üzenetére


tboy93
nagyúr

2022 összesítve

A tavalyi évet még minuszban zártam, idén megreguláztam magam, alig vásároltam :D Összesen 19 db játékért adtam pénzt, az alig több mint havi 1db , büszke vagyok magamra. Mindemellett rengeteg mindent kipróbáltam az év első felében, így lett 47db végigjátszott játékom (és pár eladás emellett). A backlogom a ps plus címek, az ajándékba kapott játékok és a tömérdek ingyenes epic/gog cím miatt viszont jelentősen nőtt így is, idén nem kevesebb mint 180db játékkal gazdagodtam összesen 5 platformon.

Boldog új évet mindenkinek így előre is és remélem jövőre folytatjuk! :))

ui.: sikeresnek tekinthető eme anonim játékvásárlás függők topikja, tavaly 54db játékot vettem, idén ezt megharmadoltam, a végigjátszásokat meg majd' megtripláztam :P

[ Szerkesztve ]

(#170) Wlac válasza Wlac (#157) üzenetére


Wlac
Ármester

2022 december

Vettem:
- Chiki's Chase (iOS)
- Bud Spencer & Terence Hill: Slaps and Beans (PS5)
- Assassin's Creed: Odyssey season pass (PS5)
- Diablo II: Ressurected (PC)

Végigjátszottam:
- Vampire Survivors (iOS)
- Assassin's Creed: Odyssey (PS5)
- Uncharted 4 multiplayer

Jelenleg ezzel játszom:
- Diablo II: Resurrected (PC)
- Returnal (PS5)
- Chiki's Chase (iOS)
- Oxenfree (PC)

Változatos év volt, sok platform és sok játék megfordult a kezeim alatt. Az idei legnagyobb teljesítményem, hogy úgy látszik, sikerült elengedtem az egészségtelen mértékű trófeagyűjtögetést. Még időnként előjön bennem, hogy jó lenne egy-egy játék platináját behúzni, de utána elhesegetem magamban a dolgot.

Persze ez nem jelenti azt, hogy teljesen meggyógyultam. Még novemberben elkezdtem az Odyssey-t, mert az eddigi összes AC-t lenyomtam és nagyon szerettem az Origins-t is. Görögország a nagy kedvencem, így nagyon vártam ezt a részt. Hát, elég hamar pofán csapott a valóság. Ott követtem el a hibát, hogy nagyon közel játszottam a Ghost of Tsushimához, és hát azért volt egy éles minőségkülönbség a kettő között. Ettől függetlenül egy híres kortárs magyar filozófust idézve "dühből végigjátszottam" DLC-stől mindenestől. Az Atlantiszos szál nem jött be, de a Dariusos nagyon tetszett. Majd egyszer sort fogok keríteni a Valhallára is, csak hát kiszedték a Plus katalógusból, és van más helyette.

Szintén nagy mérföldkő volt idén, hogy befejeztem az Uncharted 4 multiplayerét. A megjelenés óta ott voltam (bár 2018 körül volt egy év kihagyásom), először egyedül, majd később a legjobb barátommal és öcsémmel, az elmúlt években pedig a menyasszonyommal és az ő baráti társaságával játszottuk. Idén nyáron lementek az utolsó meccsek, vicces módon mindkét társaság egymástól függetlenül a Dead by Daylightra váltott át. Én még maradtam egy kicsit, hogy összeszedjem a maradék ládát, és két héttel ezelőtt megtörtént az utolsó kinyitása is. Az utolsó pár meccs nagyon jó volt, és olyan emberek mellett játszottam, akikkel évek óta random összesorsolt a gép, afféle ismeretlen ismerősökként tekintettem rájuk. Igen, tudom, kis játékosbázisnál ez nem olyan meglepő, de hagyjunk ennyit a romantikának.

Öcsém rávett a Diablo II-re, ami nekem anno kimaradt (valahogy sohasem kapott el a Blizzard, se a klasszikus Warcraftot, se a WoW-ot nem szerettem), de most nem így nem rossz, bár a Diablo III nekem jobban bejött. Egy végigjátszás már megvolt, most a második karakterrel nyomjuk, ki tudja, hogy hol a vége.

PS5-ön belekezdtem a Returnalba, viszont főleg kooperatív módban tetszik, mások játékába beugorva próbálkozok segíteni. Az első két boss az én játékomban is le lett már nyomva, de a harmadikkal tegnap találkoztam először, és szerintem nem tartott 10 másodpercig az egész csata. Na majd a következő...

Két hónapja ismét visszamentem az iOS-re, és rengeteg játékot kipróbáltam rajta, köztük az Oxenfree-t is, amit viszont az irányítás miatt hagytam abba, és inkább letöltöttem PC-re, ha már az EPIC fiókomon az eleje óta gyűjtögetek mindent. Az abszolút győztes telefonos játék viszont a Chiki's Chase, ami egy rogue like platformer autorun mutáns. Nagyon aranyos grafika, nagyon jó gameplay, tömegközlekedésre ideális, max 10 perces menetek. A játék amúgy ingyenes, de megvettem a full upgrade-et, amivel a kosztümöket lehet könnyebben megszerezni, de igazából a készítőket szerettem volna csak támogatni.

Mindent összevetve gaming szempontból számomra 2022 nagyon erős év volt. Mivel sok játékról tudtam, hogy PS5-ön érdemes tolni inkább, nem PS4-en, ezért az előző évekből emiatt kimaradt címeket idén pótoltam. Jedi: Fallen Order, Plague Tale, Control, Hades? Jobbnál jobb címek, a PS5 exkluzívokról nem is beszélve. A VR2 pedig már előrendelve, úgyhogy kíváncsi vagyok nagyon arra, hogy hogy alakul a 2023-am.

“The wha-"

(#171) Guitar14 válasza Guitar14 (#160) üzenetére


Guitar14
senior tag

2022 December:
Vásárlások 0
-
Végigjátszások +1
Colin McRae Rally
Eladtam 0
-
[Havi: +1]
[2022 Összesen: -53]

Jelenleg játszom:
NFS Prostreet (Xbox 360)
Resident Evil 2 (Xbox Series X)
Forza Horizon 5 (Xbox Series X)
Colin McRae Rally 2 (PS1)

Vásárlásokban szegény volt a december de nem is bánom mert rengeteg végigjátszásra váró játékom van és csak válogattam a hónapban. Végigtoltam a CMR-t egy öröm volt újraélni a gyerekkort de most jön a második rész, 360-on lassan vége a ProStreetnek utána Undercover, kíváncsi vagyok egy év alatt meddig sikerül eljutnom az NFS szériával. Minden általam szeretett rész megvan, csak a Nitro és a Road Challenge hiányzik de idén jóesetben sikerül beszerezni őket. 2022-ben végre befejeztem a Halo szériát (spartan assault és a wars-on kívül) és boldog vagyok, hisz kb. 2010 óta csorgott a franchise-re a nyálam.
Vásárlások helyett még a konzolpark rendezésével is foglalkoztam, újrakábelezések, átkötések, jobb elrendezés. Szobába került még kettő darab kishibás PS3, mindkettővel sikerült sok időt elcseszni de már bőven használhatóak viszont még kívánnak foglalkozást (egyik delid másik trófeagondos) Ezek meghozták a kedvet egy 360 FAT komplett felújításra is így az is beugrott úgyhogy ebben a hónapban többet "játszottam" a konzolokkal mint a játékokkal. :DDD
Karácsonyi családos programok után Unboundoztunk haverokkal de az utána járó keserű szájízre rávettek a Horizon 5-re úgyhogy a két ünnep között 19 óra bele is ment. (nekem ez nagy szó, én nem játszok általában ennyit egy játékkal ennyire rövid idő alatt mert szeretem váltogatni őket, hogy ne váljék monotonná)
13 játékot játszottam idén végig, sok játékot vettem (inkább meg se számolom) és a konzolok száma 21-re nőtt. :C

Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

(#172) ldave


ldave
félisten

Nemsokára én is összegszem a 2022-es évet. Köszi mindenkinek az egész éves kitartó részvételt :) Jó volt olvasni a beszámolókat.
Folytassuk idén is? :D

A Slime draws near! Command?

(#173) tboy93 válasza ldave (#172) üzenetére


tboy93
nagyúr

nem kérdés :K

(#174) l.skywalker válasza ldave (#172) üzenetére


l.skywalker
félisten

Nyilván. Ezt az évet pluszban kell zárnom

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#175) ldave válasza l.skywalker (#174) üzenetére


ldave
félisten

lol

A Slime draws near! Command?

(#176) koncsik válasza ldave (#172) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

:K :R

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#177) l.skywalker


l.skywalker
félisten

2022. December

Vásárlások: - 0
-
Végigjátszások, eladások: + 7
+ 0

Összesen a hónapban: +0
Előző hónap végi: -93
---------------------------
Éves összes: -93

Ezekkel játszom jelenleg:
- Assassin's Creed Valhalla. Az alapjátékot befejeztem ugyan, de mivel megvan minden DLC a Ragnarök kivételével, így fogalmam sincs, hogy valójában a még hátra lévő Quest-jeim közül melyik tartozik az alapjátékhoz és melyik valamelyik DLC-hez :D
- Vampire Survivors DLC is megérkezett, már belenéztem, de sokat még nem volt időm vele játszani
- Destiny 2: 19. szezon: meglepően jó és tartalmas szezon, pont ráfért a játékra már, de emiatt a solo játék terveim megint csúsznak.

2023-ra egyértelműen az a tervem, hogy nem veszek játékot, csak ami tényleg érdekel és amit tényleg várok. Ha a Dune Awakening megjelenik idén, abba belevágok ill. a Hoghwarts Legacy és a Jedi Survivors még az a két cím, amin gondolkodok. Ezen túl a Game Pass előfizetésem kitart még több mint 1 évig, ami abba érkezik, azokat ki fogom próbálni, de mivel nem volt alkalmam még a The Elders Scroll játékokkal játszani - így a Starfield sem hoz nagyon lázba és mivel a Diablo is számomra ismeretlen, a negyedik rész megjelenését sem várom a körmömet rágva. Sokkal inkább szeretném a backlogomat kurtítani. Amik folyamatban vannak és régóta nem játszottam velük.

- GTA 4
- Horizon Zero Dawn
- Cyberpunk 2077
- Destiny 1 sztori küldetések
- Minecraft Dungeon DLC-k
- Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint main sztorija
- Red Dead Redemption 2
- Control
- ...

És olyan játékok amiket megvettem mert az első részük tetszett, de eddig még csak el sem indítottam őket:
- Mount & Blade II Bannerlords
- Shadow of War
...

Szóval ha nem Destiny akkor Backlog :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#178) ldave


ldave
félisten

Itt lehet idén gyülekezni : )

A Slime draws near! Command?

(#179) ldave


ldave
félisten

December:

December szokás szerint teljesen máshogy alakult, mint terveztem :)

Befizettem akcióban a PS+ Extrát a hátralévő időre és hát persze, hogy nem egy új játékot próbáltam ki a lehetséges több százból, hanem újra végigjátszottam inkább a Death Stranding PS5 változatát :D Másodszorra is remek élmény volt (most easy-n), nekem valahogy passzol a játék hangulata a hideg téli, sötét estékhez.

A karácsonyi leállásban hazautaztam családhoz, vittem magammal pár játékomat, de végül megleptem magam a Chained Echoes Switch-re. Ez egy SNES/Mega Drive időket idéző RPG játék és maga a csoda. Elképesztő minőségű indie játék, tökéletes pixel art és animációk, remek harcrendszer, komoly, de megfelelő pillanatokban humoros történet. Kb. 20 órám van a játékban és a beszámolók alapján még legalább ennyi tartalom van hátra. Csakis ajánlani tudom.

Maga a 2022-es amúgy remek volt játékok szempontjából, elég sok nagyobb játékot befejeztem (Dark Souls III, Star Wars Jedi: Fallen Order, Final Fantasy VII Remake, Deathloop, God of War) és sok indie cím is sorra került. Egész évben pörgött a Destiny 2 (hol nagyobb, hol kisebb fordulatszámon), ment a Magic Arena napi küldizés, szóval a korábbi évek állócsillagai még jelen vannak és így is marad 2023-ban is :)

A Slime draws near! Command?

(#180) mike1334 válasza ldave (#179) üzenetére


mike1334
veterán

Ha bejönnek az online kártyajátékok, akkor less rá a Marvel Snapre...engem berántott novemberben, és nem ereszt :D
[link]

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#181) ldave válasza mike1334 (#180) üzenetére


ldave
félisten

Köszi, elég egy ilyen drog az életemben :)

A Slime draws near! Command?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.