Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#33) Wlac


Wlac
Ármester

2022 január

Vettem:
- It Takes Two (PS4) -1
- Ratchet and Clank: Rift Apart (PS5) -1
- Biomutant (PS4) -1

Végigjátszottam:
- Splinter Cell: Pandora Tomorrow (PS3) +1
- Mass Effect (PS5) +1
- Mass Effect 2 (PS5) +1
- Astro's Playroom (PS5) 0 (ingyen volt)
- Maneater (PS5) 0 (ingyen volt)
- Control (PS5) 0 (Ingyen volt)

Jelenleg ezzel játszok:
- Mass Effect 3 (PS5)
- It Takes Two (PS5)

Nem így terveztem a januárt, de több dolog is összejött. Egyrészt a melóhelyemen realizálták, hogy rosszul néz ki, hogy 44 napom bent van még az elmúlt két év ki nem adott szabadságaiból, ezért kevés napot kaptam, ráadásul azokat is éjszakai home office-ra, amikor nagyrészt ügyelnem kell, így kénytelen voltam játékkal elütni az estéket. ;]

Másrészt a decemberben rendelt és márciusra várt PS5-ömmel a hó elején csengetett a futár, úgyhogy rávetettük magunkat a gépre. Vállalhatatlanul sokat játszottunk, de jó volt kiengedni a gőzt. A Ratchet and Clanket einstandolta a menyasszonyom, aki meg is szerezte a platinát, így én majd csak februárban esek neki. Ezen felül főleg a Mass Effect ment, valamint a korábbi PS+-ból behúzott, de a jobb futás miatt PS5-öt megvárt Control, amit sokkal jobban imádtam, mint előre vártam.

Jelenleg a Mass Effect 3 második felében járok, utána februárban jöhet a Ratchet and Clank, valamint a Plague Tale is. Emellett a Biomutant is meg kellene hogy érkezzen ma, bár az is le lett foglalva előlem, mert cuki.

Idei összes: 0

[ Szerkesztve ]

“The wha-"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.