Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ldave


ldave
félisten

+ és - pontokban gazdag új évet mindenkinek :)

Eltelt egy újabb év, sok játék van mögöttünk, de már gyülekeznek az újak a látóhatáron. Biztos sokunknak már most van legalább 2-3 játék, amit biztos játszani szeretni majd idén.

A Game Pass (és egyéb ilyesmi) terén gondolkoztam picit a pontozáson, - pontokat nem lenne értelme adni szerintem ezekért, viszont + pontot akár jelenthet egy ottani játék végigjátszása. Mit gondoltok erről? Picit talán ösztönöző lenne, hogy ne csak fizesse az ember a szolgáltatást, hanem játsszon is :)

A Slime draws near! Command?

(#2) Mike


Mike
veterán

de gondolom a korábbi vásárlások nem számítanak bele
mert így könnyű lesz, mostanra leállni a nagyüzemi hörcsögösködésről

egy ötlet: az is számítson hogy akciósan veszed meg vagy teljes áron. mert nem mindegy hogy egy 6000 forintért nem játszol vele vagy 21ért.

(#3) haverkulum


haverkulum
aktív tag

Ezt én eddig miért nem találtam meg :))

Ha 31-én késő délután rendeltem Amazon-ról játékot de csak 6-án érkezik meg, az már idénre számít? :DDD

(#4) l.skywalker válasza ldave (#1) üzenetére


l.skywalker
félisten

Én kifejezetten arra tettem fel a mostani évemet, hogy a Game Pass és EA Access játékokkal játszak. Persze nem fogom mindet befejezni, de mindet el akarom indítani minimum.

A nem előfizetéses backlogomat csak ezután kezdem el :DDD

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#5) mike1334


mike1334
veterán

Háháhá...év végén betáraztam, áprilisig jó vagyok, bár a Cyberpunkot is előre utalással rendeltem elő, szóval arra már tavaly levonta a pénzt :D
Game passom meg kb szeptemberig van.
Más kérdés, hogy tegnap óta már 3 játékot akartam megvenni (golf story és crash bandicoot trilógia switchre, ac odyssey xboxra, de erős vagyok, tartom magam :) )

Szerk.: hazudok, switchre a dragon quest builders 2-t is meg akartam venni...

[ Szerkesztve ]

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#6) Wlac


Wlac
Ármester

Hmmm, ez az NGB nekem is kimaradt eddig. Ha jól értelmezem, akkor mindenki magának számolja a pontokat, és év végén beírja, hogy mennyi jött össze?

“The wha-"

(#7) RangerFox válasza Wlac (#6) üzenetére


RangerFox
veterán

Havonta szoktuk beírni.

(#8) alratar válasza ldave (#1) üzenetére


alratar
addikt

BUÉK!

Szerintem járjon érte a mínusz mindenképpen, mondjuk akkor amikor a havidíj szumma értéke eléri egy AA-s játék árát, hiszen a game pass/acces/uplayplus (vagy mi fene) játékaiéért is fizetsz, csak ugye nem egy összegben.

Ha kari ajiba kaptam játékot azért jár mínusz, by the way?

[ Szerkesztve ]

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#9) mike1334 válasza alratar (#8) üzenetére


mike1334
veterán

Ha kérted azt a játékot, vagy meg akartad venni, akkor szvsz jár a mínusz :)
Más kérdés, ha olyat kaptál, amit nem akartál.
De a karácsony az 2019, nem?

[ Szerkesztve ]

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#10) Wlac válasza RangerFox (#7) üzenetére


Wlac
Ármester

Köszi!

Lassan fogok haladni, mert nálam a játék befejezése a platinát jelenti, viszont nem is nagyon akarok idén újra beruházni (The Last of Us 2, Cyberpunk és egy Resident Evil 2 van betervezve), és még a PS3-omról is van backlogom, amiket szeretnék mindenképp idén letudni.

“The wha-"

(#11) alratar válasza mike1334 (#9) üzenetére


alratar
addikt

Technikailag igen. Csak hát a fene tudja... mer ugye sokan azt csinálják, hogy bevásárolnak mo9st a winter salernn és egész évben azokkal é van el. :)

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#12) ldave


ldave
félisten

Üdv mindenkinek és BUÉK :)

Eme kis pontozásos játéknak egyáltalán nem célja a mások zsebében turkálás, nem azért kezdtük ezt el, hogy nézzük ki mennyit költ játékra (legalábbis remélem :)), hanem hogy legyen egy pár egyszerű szabály mentén működő rendszer, amivel valamilyen szinten lehet követni egyénileg, hogy adott idő alatt mennyi új játékot szerzett be és a meglévők közül mivel játszott.
Nem szeretnék egy 100%-ban minden helyzetre vonatkozó szabályrendszert létrehozni, mindenki kap egy is szabad kezet a saját meglátása szerint. Mivel ez nem verseny, így ha valaki esetleg csalni szeretne, az csak saját magát veri át.

Pont ilyen eset az ajándék játék. Mivel én a játékaim 99,99%-át magamnak veszem, emiatt nem igazán tudom, hogy erre most is legyen a szabály. Olyan játékot kaptam, amit kértem, esetleg meg is vettem volna amúgy? Vagy meglepetés volt és nem tudtam mit kapok? Vagy olyat kaptam, ami amúgy nem érdekel? Annyi lehetőség van itt, ha továbbviszi a kérdést az ember, hogy az már kezelhetetlen bonyolultságot okozna. Pont emiatt van egy kis mozgástere mindenkinek, hozzon egy döntést saját maga és tartsa magát ahhoz :)

A Slime draws near! Command?

(#13) l.skywalker válasza alratar (#8) üzenetére


l.skywalker
félisten

Ez is relativ, mert sokan főleg Xbox tulajok közül nagyon olcsón jutottunk nagyon hosszú előfizetéshez. Nekem 3 évig van érvényes Game Pass Ultimate-m, úgy, hogy az egészért kb. összesen fizettem 20ezer forintot, a valódi értéke pedig 60-70ezer lenne.

A GamePass és egyéb előfizetéses tartalom esetében talán az lehet "-" ha:
- egy olyan játék kikerül a szolgáltatásból, amit játszani akartam (pl. tavaly kikerült a Darksiders 1-2, pedig a Genesis előtt játszani akartam velük)
- ha év végén a szummázásnál lesz olyan játék, ami benne volt de el sem indítottuk 1 év alatt

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#14) ldave


ldave
félisten

Példaként nekem itt van a 2019-es listám, én így vezetem magamnak:

A Slime draws near! Command?

(#15) l.skywalker válasza ldave (#14) üzenetére


l.skywalker
félisten

Hú, idén még nem vettem játékot :DDD

És hogy számolod azt amit "tavaly" kezdtél el, de idén fejezed be?

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#16) ldave válasza l.skywalker (#15) üzenetére


ldave
félisten

Idénre :) Nekem is van két játék tavalyról, aminek most januárban érek majd remélhetőleg a végére.

A Slime draws near! Command?

(#17) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

Én így irogattam befelé:

2019 december -4 (6-2) / osszesen: -53

Vettem:
Degrees of Separation (PS4)
WRC 8 (Collector Edition) (Switch)
Mini Trains (Switch)
Gris (Switch)
Star Wars Pinball (Switch)
Trine Ultimate Collection (Switch)

Qubic ingyen játékok (Switch): - nem számítom őket
Robonauts, Geki Yaba Runner, Puzzle Book, One Strike, Wreckin’ Ball Adventure, Koloro, #Racedierun, Rekt, Mana Spark, Space Pioneers

Befejeztem és eladtam: -

Befejeztem:
Heavy Rain (PS4)

Eladtam:
The Sims 4 Cats and Dogs Bundle (PS4)

Jelenleg játszom/unk:
Fortnite (Switch/PS4)
Need For Speed: Most Wanted (Wii U)
Yoku’s Island Express (Switch)
Overwatch (PS4)
Star Wars Jedi: Fallen Order (PS4)
Mass Effect Andromeda (PS4)
Heavy Rain (PS4)
Horizon Chase Turbo (PS4)

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#18) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Érdekes dolog ez, de fingom nincs, hogy én hogy számoljam. 2 xbox van itthon, one s AD és one x. Minden játékot én veszek meg, de a fiaim játszák végig. Ők még nem fórumoznak. Ilyenkor mi van? Én pl tavaly 2 játék story módját játszottam végig, ők ketten együtt kb 10-12-t.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#19) SH4D0W2011 válasza haverkulum (#3) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

BÚÉK mindenkinek! :)

Én az ilyet úgy csinálom, hogy csak onnantól számolom, amikor megérkezik a játék, mert addig gyakorlatilag még nincs meg, játszani sem tudok vele. :D De szerintem ez is egyéni döntés kérdése. :)

(#20) Mike válasza ldave (#14) üzenetére


Mike
veterán

oh, látom te is szereted a táblázatokat :)
a 0 az a folyamatban lévő?
és mi van ez elakadással?
több játékot is azért hagytam abba, mert egyszerűen nem tudtam megcsinálni valamit és sajnos nem lehet átugrani, kihagyni

(#21) Mike válasza l.skywalker (#15) üzenetére


Mike
veterán

én már igen! :D

(#22) koncsik válasza icemad (#18) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Ha valaki vegigjatszotta a családból, az +1 pont szerintem.

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#23) l.skywalker válasza koncsik (#22) üzenetére


l.skywalker
félisten

Pontosan. A rá fordított költség megtérülését vizsgáljuk :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#24) alratar válasza koncsik (#22) üzenetére


alratar
addikt

Szerintem is.
Én úgy értelmezem, hogy ennek a listának a vezetése azt szolgája, hogy ne csak halmozzuk a játékokat - persze azt is lehet, csak akkor rohadt nagy mínuszba kerülsz - hanem élvezzük is a játékokat.
Hogy ki vitte végig és élvezte a dolgot, másodlagos.

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#25) l.skywalker válasza alratar (#24) üzenetére


l.skywalker
félisten

Ez főleg nekem hasznos. Sokgyerekes apaként (még kicsik) ritkán játszom, de vásárlással töltöm ki a hiányt.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#26) koncsik válasza l.skywalker (#25) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Ugyanabba a klubba járok :DDD 3 (7,10, 13 - bakker, már nem is annyira kicsik... cseszett Fortnite-ozással töltik az idejüket a statisztikám javítása helyett :B )

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#27) l.skywalker válasza koncsik (#26) üzenetére


l.skywalker
félisten

Itt még Minecraft és LEGO Worlds megy

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#28) Mike válasza koncsik (#26) üzenetére


Mike
veterán

írj nekik egy éves tervet mivel kell! játszaniuk
de adj nekik vmi jutalmat
aki a legtöbb minuszos játékkal játszott abban a negyedévben, az kap vmi cuccot
így mindenki jól jár
te meg negyedévente vehetsz még valamit

:D

(#29) alratar


alratar
addikt

Most ötlött fel bennem egy kérdés.
A Bundle játékoknál mi a helyzet?

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#30) l.skywalker válasza alratar (#29) üzenetére


l.skywalker
félisten

Én a saját listámba külön viszem fel őket, szóval az "bekerülés" végett nálam annyi "-" ahány játék. És "+"ban is értelem szerűen.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#31) Mike válasza l.skywalker (#30) üzenetére


Mike
veterán

demért

(#32) ldave


ldave
félisten

Lassan véget ér január, még lehet hajrázni és költekezni is ;)

A Slime draws near! Command?

(#33) l.skywalker válasza Mike (#31) üzenetére


l.skywalker
félisten

Mert megvettem őket. Hiába, hogy csomagban volt. Vagy el kéne osztanom az 1-et annyival, ahány játék van a bundle-ben?

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#34) RangerFox válasza l.skywalker (#33) üzenetére


RangerFox
veterán

Én azokat úgy számoltam, ha külön is megvehetőek az egyes játékok, amik a csomagban vannak, akkor mindegyik +1 pont, de ha csak egyben lehet megvenni, akkor egynek vettem.

(#35) Wlac


Wlac
Ármester

Én akkor számolok is, mert ebben a hónapban már nem fogok semmit sem végigvinni/eladni:

Goat Simulator +
Remnant: From the Ashes +
God of War +

Játékot nem vettem vagy adtam, PS+-om van, de haverral felezve. Áprilisban fogunk újítani, akkor lesz meg a tavalyi évvel együtt 18 ezer forintos ráfordítás, úgyhogy majd olyankor elszámolom vételnek (ha addig más rendszert nem alkotunk rá). Ha jól számolom, akkor így +3 pontom van.

“The wha-"

(#36) mike1334


mike1334
veterán

Először úgy gondoltam, hogy csak januártól nézem, de az fals képet adna, túl jó véleménnyel lennék magamról, ezért neki ültem és végig néztem, hogy mit vettem meg 2017 ősze óta (azóta van Xbox). Azoknál a játékoknál, amiknek "nincs vége" pl. Forza, azt nézem, hogy úgy érzem-e, hogy megérte vagy sem..ha ment legalább 50 órát, akkor megérte :)
Az előfizetéseknél gondban voltam, mert ott nem mindent tudtam nyomon követni, így azt csak idén januártól számolom, mégpedig úgy, hogy -1 pont minden hónapban alapból az előfizetés, és minden befejezett játék +1 pont, de külön fogom számolni az előfizetéses játékokat a többitől. A dlcket az alapjátékkal együtt számítom, illetve, ami "csomag" (pl.: Trine collection), amit egyben vettem meg, azt egynek is számítom.

No lássuk az eddigi egyenleget, lebontva, külön fizikaira és digitálisra, illetve Xboxra és Switchre, jövő hónaptól már csak a változásokat vezetem majd, de koncsiktól ellesve azért vezetek majd egy összesített számot is. A cél a backlog csökkentése, és az előfizetés kihasználása :)

Xbox digitális

The Witcher 3: Wild Hunt – Game of the Year Edition - régen befejeztem, imádtam, 0 pont
RED DEAD REDEMPTION - a második rész után visszatértem hozzá, hogy befejezzem, most januárban sikerült is, 0 pont (januárhoz +1)
THE WITCHER 2 - háááát, ez nehéz dió, a 3-at imádtam, ez nem fog meg, de nem adom fel, majd egyszer, addig is -1 pont
Forza Horizon 2 Presents Fast & Furious Digital Edition - régen befejeztem, "kiezreztem", 0 pont
Forza Horizon 3 + 2 dlc - baromi sokat játszottam vele, úgy veszem, hogy befejeztem, 0 pont
Tomb Raider: Definitive Edition - befejeztem, 0 pont
Rayman Legends - ezt is csak megvettem, mert jó lesz még valamire...-1 pont
FABLE 2 - egyszer végigtolom, az első részt imádtam pc-n, és nagyon várom az újat is, de valahogy mindig félbe marad -1 pont
FABLE 3 - mint a másik...-1 pont
Sleeping Dogs™ Definitive Edition - közeljövőre beterveztem, hogy végigtolom, addig is -1 pont
Forza Horizon 2 + dlc - a 3 után megvettem/ajándékba kaptam (én kértem), de nem töltöttem sok időt vele, -1 pont
Assassin's Creed® IV Black Flag™ - befejeztem, 0 pont
Middle-earth™: Shadow of Mordor™ - Game of the Year Edition - megvettem, elkezdtem, utálom, soha nem múló -1 pont...
ASSASSIN'S CREED® III - megvettem, de még fel se telepítettem, vártam volna inkább a remasteredre...-1 pont
DEUS EX: HUMAN REVOLUTION + dlc elkezdtem, de rájöttem, hogy konzolon az fps nem az én világom, viszont ez az utóbi időben változott, a cyberpunk csúszásával lehet előveszem, addig is -1 pont
SPEC OPS: THE LINE januárban befejeztem, előtte kb a 80%-nál abbahagytam, 0 pont (januárra +1)
Assassin's Creed®: Unity - ajándékba kaptam, de én kértem...-1 pont
Trine: Ultimate Collection - nem lehetett kihagyni, 1800 forint volt, még nem kezdtem neki, de tervben van -1 pont
RED DEAD REDEMPTION UNDEAD NIGHTMARE PACK - megvettem, azonnal végigtoltam a második rész előtt, 0 pont

Xbox lemezes

Call of Duty: Infinite Warfare + Call of Duty: Modern Warfare Remastered - megvettem a kampányok miatt, eladtam, 0 pont
GTA V - megvettem a kampány miatt, eladtam 0 pont
Red Dead Redemption 2 - imádtam, de 130 óra elég volt, a sztori 100%, eladtam 0 pont (januárra +1, most fejeztem be/adtam el)
Cyberpunk 2077 (előrendelve) - előrendelés, de fizettem is bankkártyával, ezért -1

Switch kártyás (siralmas...)

Super Mario Odyssey - befejeztem, eladtam, 0 pont
Mario + Rabbids Kingdom Battle - elkezdtem, de az elején vagyok még, hónapok óta rá se néztem, -1 pont
New Super Mario Bros. U Deluxe - decemberben megvettem, nem haladok vele, -1 pont
The Legend of Zelda: Breath of the Wild + dlc - novemberben megvettem, dlc-vel együtt (az digitális), de még nem kezdtem el, ez a következő "nagy terv", -1 pont
Fire Emblem: Three Houses - karácsonyra kértem/kaptam, rajta még a fólia -1 pont
Sid Meier's Civilization VI - karácsonyra kértem/kaptam, rajta még a fólia -1 pont
Donkey Kong Country: Tropical Freeze - karácsonyra kértem/kaptam, rajta még a fólia -1 pont

Swicth digitális

Még nincs, csak az ingyen adott játékok decemberben, azokat nem számolom, illetve a golf story felett remeg mindig a kezem, de ennyi játék mellett ráérek még...

Ha jól számolom, ez összesítve: -18 (van még min dolgozni, de sajnos vannak címek, amik valószínűleg így is örökké mínuszban lesznek...), illetve januárra, és 2020-ra eddig: +3 (ennek örülök :) )

Game pass (ultimate):

januárra -1 pont a havi előfizetés miatt
Befejezett: My friend Pedro +1 pont
Untitled Goose Game +1 pont

Összesítve: +1 pont

A game pass amúgy baromi jó dolog, a fenti két játékot az életben nem vettem volna meg, de a libás nagyon nagy kedvenc lett, ajánlom mindenkinek, és a Pedro is mókás lövölde :)

Tervek februárra:
Metro Exodus game passból, Switchen legalább egy játék folytatása/elkezdése, apróbb játékok kipróbálása a game passban, meg a control, ha bekerül :P

Bocs a szóf****ért, a következő rövidebb lesz :) Amúgy nagyon jó dolog volt így leírni az egészet, hajlamos vagyok megfeledkezni a korábban vásárolt játékokról, így legalább felelevenítettem, hogy mennyi mindent megvettem (bár az itteni emberkék mellett kispályás vagyok, tudom :DDD ), és hátha újra előveszem a félbehagyott/elfelejtett játékokat is, mielőtt újat veszek...ja és csak azt veszem meg, ami érdekel, és nem azt, ami éppen akciós vagy olcsó...meglátjuk hogy sikerül :)

[ Szerkesztve ]

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#37) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

2020 január: -15 pont, 2020 összesen: -15 pont.

Vettem:
Resident Evil 2 100% Uncut (PS4)
Starlink: Battle for Atlas™ Deluxe Edition (PS4)
Tennis World Tour Roland Garros Edition (PS4)
Real Farm (PS4)
Defunct (PS4)
Adam's Venture: Origins (PS4)
SHINY A Robotic Adventure (PS4)
The Dark Pictures Anthology: Man Of Medan (PS4)
Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr Imperium edition (PS4)
Dr. Kawashima’s Brain Training (Switch)
LEGO DC Super Villains (Deluxe Edition) (Switch)
Tokyo Mirage Sessions #FE Encore (Switch)
Sphinx And The Cursed Mummy (Switch)
The Caligula Effect: Overdose (Switch)
Ni No Kuni: Wrath Of The White Witch (Switch)
Close To The Sun (Switch)
Northgard (Switch)
Cuphead (Switch)

Befejeztem és eladtam:

Befejeztem:
Doom 3 (PS4)

Eladtam:
Bioshock The Collection (PS4)
Farming Simulator (Switch)

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#38) SH4D0W2011


SH4D0W2011
őstag

Január

Vásárolt játékok: -1 pont
- Cyberpunk 2077 (PS4) Ezt az előrendelést így utólag kicsit megbántam, ha esetleg tuti lesz a nextgen konzolos megjelenés, lehet vissza is mondom.

Befejezett játékok: +1 pont
Befejezettnek tekintem a Modern Warfare-t, kampány letudva, multiban van ~77 órám, de én ezt nem élvezem. Olyan 2 hete már nem játszottam vele, de nem hiányzik, és ami videókat láttam most a Season 1 végéről, Season 2 leakekről, nem is mozgattak meg. Másrészt valamennyire tudatos is a leállás, mert ha végigmultizom az évet, megint lemaradok egy csomó mindenről, és én most inkább single, jó történetű, élményt adó játékokra vágyom.

Jelenlegi állásom: 0 pont

(#39) ldave


ldave
félisten

Január nálam:

Az év elejét a Detroittal indítottam, jó kis interaktív mozi/játék volt. A legjobb befejezést sajna nem sikerült elérnem (nem maradt mindenki életben), de remek élmény volt, fantasztikus látvánnyal.
Ez után jött a GreedFall, amire sok tesztben a régi Bioware RPG-k követőjeként hivatkoztak, és végülis nagyjából megállja a helyét ez a jellemzés. Ez a tipikus 7 pontos játék, egy jó ötlet közepesen megvalósítva. Szerintem a fejlesztő kicsit túlvállalta magát a játék méretével kapcsolatban, a kevesebb talán több lehetett volna.
A Tokyo Darkot már régóta figyeltem, PC-n évek óta elérhető, PS4-re most jelent meg. Ez egy point&click elemekkel bővített visual novel, sok-sok lehetséges befejezéssel. Egy már megvolt, de ezt még nem számolom, mert párat azért még akarok nézni.
A Theros a Magic aktuális kiegészítője, ezt csak úgy magamnak jelzem, pontot ide nem tudok számolni.

A Slime draws near! Command?

(#40) Mike


Mike
veterán

Én a PS+ os ingyeneseket nem számolnám bele a vásárlásba, mint ahogy a 20 forintért vetteket sem. 1000-1500 HUF-ig az az ingyenes kategória

na nézzük, január:
World War Z - csak multi miatt, játszottam vele haverokkal 1-2x, elmegy, de kicsit sem hiányzik,
The Division 2 - dettó, haverokkal játszuk, ők többet, én néha, de annyit ért amit adtam érte.
Uncharted™: The Nathan Drake Collection - ps+, csak a könyvtárban
Goat Simulator - dettó, ps+ meg sem néztem
ONE PIECE World Seeker Deluxe Edition - ezt elkezdtem
Sea of Solitude - el se kezdtem
KINGDOM HEARTS III Re Mind + Concert Video DLC - ezt imádom, de még ezt se kezdtem el, lehet újra végig kéne menni a helyszíneken az elejétől, mert már elfelejtettem az irányítást (újra nem kezdeném, csomó láda, szimbólum megvan)
Tokyo Xanadu eX+ - ezt is elkezdtem, de van egy helyszín ahol kb 3 sec alatt meghalok, ebben elakadtam
Real Farm (Full Game) + Potato Pack - kb 10 forintért vettem
Defunct (Full Game) - ezt is
Armored Warfare (Full Game) - ingyenes, tesóm játszik vele
ő hát ööö, nemtom mennyi pont, mondjuk -5, ha elkezdtemeket levesszük, akkor -3
én nagyon ritkán játszom végig egy játékot, szóval nekem nem lesz plusz pontom soha

[ Szerkesztve ]

(#41) koncsik válasza Mike (#40) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Akkor nekem 4 ugrik, marad -11 (azt hiszem PS+-t nem számoltam bele, de ha valamelyik az, örülök, ha figyelmeztet valaki. :R )

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#42) l.skywalker válasza SH4D0W2011 (#38) üzenetére


l.skywalker
félisten

Január

Vásárlások: -4 pont
- Anthem Pre-order bonus -1
- Darksiders Fury's Collection - War and Death:
> Darksiders Warmastered Edition -1
> Darksiders II Deathinitive Edition -1
- Humble Europa Universalis IV Bundle -1

Befejezett játékok: +2
ReCore +1
Mini Ninjas +1

Összesen: -2

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#43) mike1334 válasza l.skywalker (#42) üzenetére


mike1334
veterán

Pedig úgy vártam a Te teljes listád, legalább xbox one-on :D

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#44) l.skywalker válasza mike1334 (#43) üzenetére


l.skywalker
félisten

Én anno egyszer 1 éve számoltam mennyit költöttem összesen, akkor tartottam valami fél milliónál. Azóta nem számolom :D

De majd egy teljes -/+ listát csinálok, az jó ötlet, csak sajnos rengeteget vásárolok olyan platformra is ami nekem nincs is :D

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#45) RangerFox


RangerFox
veterán

Januárban újrajátszottam az első két Unchartedet, ennek apropóján digitálisan is megvettem a 4. részt, majd sort kerítek rá. Jelenleg az UC3, valamint a Gears of War pörög, mellette kicsit multiztam a Siege-dzsel, meg a Battlefront 2-vel.

[ Szerkesztve ]

(#46) mike1334 válasza l.skywalker (#44) üzenetére


mike1334
veterán

A ps-t én is kihagytam, azon úgyse sokat buktam, meg sok kölcsönkapott játék volt, nem volt rendes, saját profilom se, stb.
Meg nem is a pénz számít, legalábbis nekem, hanem, hogy mennyi játékot veszek feleslegesen.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#47) l.skywalker válasza mike1334 (#46) üzenetére


l.skywalker
félisten

Csak az a felesleges, amelyik multi/online only és sose fogsz már vele játszani :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#48) mike1334 válasza l.skywalker (#47) üzenetére


mike1334
veterán

Áh, én egy csomó olyan játékot megvettem, főleg az elején, ami annyira nem is érdekelt, csak akciós/olcsó volt...erről próbálok leszokni :)
A switch esetén ez még nem megy annyira, ott azzal nyugtatom magam, hogy tartja az árát a játék :D

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#49) koncsik válasza mike1334 (#48) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Welcome to the collectors' club! ;)

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#50) l.skywalker válasza mike1334 (#48) üzenetére


l.skywalker
félisten

Számomra csak egy felesleges vétel volt:
1. Charie and the Chocolate Factory (Xbox Classic lemezes) - kiderült, hogy nem BC-s 360-on :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.