Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) RangerFox válasza mike1334 (#150) üzenetére


RangerFox
veterán

A 0-ban a mellékküldetések szórakoztatóbbak, mint maga a fősztori.

(#152) mike1334 válasza RangerFox (#151) üzenetére


mike1334
veterán

Elvetemültek nagyon :D

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#153) RangerFox válasza mike1334 (#152) üzenetére


RangerFox
veterán

Igazából ez a yakuza játekok baja. Ha eggyel játszottál, akkor mindet láttad ilyen szempontból. Persze mindegyikben mások a substoryk, csak másodjára már nem fogsz meglepődni, hogy ilyen wtf feladatokat kapsz. Egy idő után elmúlik a varázsa. De a sztorijuk nagyon jó.

(#154) ldave


ldave
félisten

Március:

Nagyon felemás lett ez a hónap, így a kötelező home office mellett valahogy nem volt hangulatom a legtöbb játékhoz. Egy csomó mindenbe belekezdtem (Prey: Mooncrash, Divinity: Original Sin 2), de végül a Shadow of the Colossus volt, ami mellett végig kitartottam.

A Dragon Quest of the Stars egy ingyenes mobiljáték, szégyellem is bevallani, hogy mennyi órát játszottam ezzel a megjelenése óta... Idegesítő, időzáras, gacha játék, de hát Dragon Quest :)

Az Operencia: The Stolen Sun-t és a Moons of Madness-t ma vettem, a hónap utolsó napján. Szóval ezekről majd legközelebb.

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#155) koncsik válasza koncsik (#90) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

2019 március: -7 összesen: -32

Vettem:
The Book of Unwritten Tales (Switch)
Pokémon Mystery Dungeon: Rescue Team DX (Switch)
Animal Crossing: New Horizons (Switch)
Air Conflicts: Secret Wars (Switch)
Slaps And Beans (Switch)
Dreams (PS4)
Dishonored 2 (PS4)
Journey To The Savage Planet (PS4)
Control (PS4)
Shiness: The Lightning Kingdom (PS4)

Befejeztem és eladtam:

Befejeztem:
Days Gone (PS4)
The Broken Sword 5 (Switch)

Eladtam:
The Sphinx and the Cursed Mummy (Switch)

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#156) adalbert1 válasza adalbert1 (#85) üzenetére


adalbert1
veterán

Március:

Végigjátszottam:
Diablo III Eternal Collection (Switch): az alapjátékot már megjelenéskor végigjátszottam anno PC-n, viszont a kiegészítőig már ott nem jutottam el, így végül Switchen fejeztem be.
Lehet, hogy valamikor később még játszom vele nehezebb fokozaton is, de az ilyen grindolások már nem mozgatnak meg, hogy magasabb levelre érjek, vagy jobb felszerelést szerezzek.
Viszont azon elgondolkoztam, hogy megvegyem a gog-ról a Diablo + Hellfire kombót, és a Warcraft 2-t is, számomra talán ez a két legnagyobb hatású Blizzard játék (a Diablonak itt volt a legjobb a hangulata, a Warcraftot pedig szerintem itt találták el a legjobban, az első részhez képest sokat fejlődött a kezelhetőség, és a grafika/hangok stílusa is nagyon tetszik a mai napig).

Nem vettem semmit, így ez az év egyelőre így +2 pont.

(#157) alratar


alratar
addikt

Na akkor most én jövök. :)

Márciusi eredményem: -1

Nálam nincs home office, így semmi extra nem történt. Bár ahogy látom ott se, ahol van.

Marvel’s Spider-Man (PlayStation 4): végére értem. Minden percét élveztem. (Na jó, ez így nem teljesen igaz. Voltak részek, ahol...) néha nem is tudtam másra gondolni, minthogy munkából hazaérve lengedezek kicsit. Mindenkinek ajánlom, aki rendelkezik konzollal. :)
Shadwen (Gog): Végre megvettem, mert már régóta meg akartam... aztán rájöttem, hogy lehet nem kellett volna megvenni. :(
Az EA Acces-re is adtam egy minuszt.

Így az éves eredményem: -3

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#158) Dr.F.E.R.I.


Dr.F.E.R.I.
addikt

Önmegtartóztató életet éltem :)

2020 Március
A hónap során vásárolt játékok
<Dobozos>
-
<Letöltött>
-
A hónap során végig vitt játékok
-
Eladtam
-

A hónap során szerzett pontok: 0 pont
Az idén szerzett pontok: 1 pont
Az eddigi összes pontom: -182 pont
Jelenleg ezzel játszom: Might&Magic Heroes VI (PC)

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#159) l.skywalker válasza l.skywalker (#146) üzenetére


l.skywalker
félisten

Módosítok. Még van a hónapból 45 perc :D

2020. Március:

Vásárlások: -3 pont
• Xbox Live Gold
• Xbox Game Pass
• EA Access
(nem vettem ténylegesen semmit a hónapban, ez megérne +10 pontot)

Befejezett játékok: +6 pont
• The Lego Ninjago Movie Video Game
• Ori and the Blind Forest Definitive Edition
• Ori and the Will of the Wisps
• Super Lucky's Tale
• Far Cry Classic
• Sky Force Anniversary :C

A hónap során szerzett pontok: +3 pont
Az idén szerzett pontok: +2 pont
Az eddigi összes pontom: -322
Jelenleg ezekkel játszom:
• Kingdom Come: Deliverance
• The First Tree
• A Plague Tale: Innocence
• Call of Duty: Black Ops III (Campaign)

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#160) RangerFox


RangerFox
veterán

Ebben a hónapban megvettem a Controlt, illetve a Star Wars Jedi Fallen Ordert. Végigjátszottam a Draugen, Uncharted 4, Witcher 3 játékokat, valamint a Fallen Order legvégén tartok. Kicsit túlkaptam a hónapban a játszást... :B

(#161) SH4D0W2011 válasza RangerFox (#160) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Neked hogy tetszett végül a Draugen?

(#162) ldave válasza SH4D0W2011 (#161) üzenetére


ldave
félisten

Az engem is érdekelne :) Kívánságlistán rajta van, de megvárok vele egy akciót.

A Slime draws near! Command?

(#163) RangerFox válasza SH4D0W2011 (#161) üzenetére


RangerFox
veterán

Kissé vegyesek voltak az érzéseim. A szinkron, meg a zene tényleg jó, összességében szép a játék (habár nem sokszor volt olyan, hogy "hú, ez tényleg szép, nyomok egy screenshotot róla"). A csavar meglepett, bár egy picit jobban tetszett azelőttig a játék. Nem feltétlen erre számította a sztoritól, de nem volt rossz játék, egy akcióban érdemes beszerezni.Viszont a Firewatch/What Remains of Edith Finch szintjéhez nem ér fel.

(#164) Wlac


Wlac
Ármester

+3-ról indultam a hónap elején.

Vásárlás:
Enslaved: Odyssey to the West (PS3)
Kingdoms of Amalur: Reckoning (PS3)
PS Plus

Befejezve:
Metro 2033 Redux (PS4)
Metro: Last Light Redux (PS4)
Far Cry: Primal (PS4)
Assassin's Creed: Origins (PS4)

Eladva:
Doom 3 (PS3)
Star Wars: The Force Unleashed (PS3)
Assassin's Creed Birth of a New World - The American Saga (PS3)
Call of Duty Ghost (PS3)
Fallout New Vegas Ultimate Edition (PS3)
GTA V (PS3)
Red Dead Redemption (PS3)
Sniper Elite 2 GOTY (PS3)
The Last of Us (PS3)

Így +13. PS+-os játékkal nem játszottam a hónapban.

“The wha-"

(#165) mike1334


mike1334
veterán

Március:
Sehol nem vettem semmit, bár az AC még mindig piszkálja a csőröm és több eshop sale játék is kacsingat rám...meglátjuk mi lesz :D Xboxra nem veszek semmit, a game pass több mint elég játékkal lát el :)

Márciusi állás: 0
Összesített állás: -18 (2020-ra: +3)

Game pass vagy egyéb előfizetés: -1 pont a havi előfizuért (GPU)

Befejeztem: 0 (egész hónapban a yakuza 0 pörgött, 80+ órám van benne, de még nem fejeztem be...szóval nem jár érte pont :D )

Márciusi állás: -1
Összesített állás: +2

Tervek áprilisra: Nier, Ori, és pár switch játék :)

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#166) koncsik válasza koncsik (#155) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

2019 április: -9 összesen: -41

Vettem:
Gigantosaurus The Game (Switch)
Devil May Cry Triple Pack (Switch)
Gyakuten Saiban (Phoenix Wright)123 (Switch)
Stardew Valley (digital download) (Switch)
The Touryst (digital download) (Switch)
Golf Story (digital download) (Switch)
Call of Juarez: Gunslinger (digital download) (Switch)
Trials of Mana (Switch)
Gang Beasts (PS4)

Befejeztem és eladtam: ---

Befejeztem: ---

Eladtam: ---

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#167) l.skywalker válasza koncsik (#166) üzenetére


l.skywalker
félisten

Hajjajj... én be sem merem írni mit műveltem :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#168) koncsik válasza l.skywalker (#167) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Namostmáraztánazonnal!

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#169) Wlac


Wlac
Ármester

Ma már úgysem fejezek be semmit.

+13-ról indultam a hónap elején.

Vásárlás:
PS Plus
Diablo 3 Eternal Collection

Befejezve:
Overcooked 2
Uncharted: Drake's Fortune Remastered

Eladva:
The Saboteur (PS3)

+13

[ Szerkesztve ]

“The wha-"

(#170) RangerFox


RangerFox
veterán

Ebben a hónapban nem vettem semmit, cserébe a végére értem a Jedi fallen Ordernek, a Last of Us Remasterednek és a Controlnak is.

(#171) Dr.F.E.R.I.


Dr.F.E.R.I.
addikt

Rövid leszek, rá se néztem semmire egész áprilisban

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#172) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Szerencsére nincs időm összeszedni... :U

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#173) SH4D0W2011 válasza SH4D0W2011 (#147) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Április

Eddigi pontjaim: -3 pont

Vásárolt játékok: -1 pont
- Call of Duty®: Modern Warfare® 2 Campaign Remastered (PS4)

Befejezett játékok: +2 pont
- Animal Crossing: New Horizons (Switch)
- Need for Speed™ Heat (PS4)

Mindkét játékban végére értem a "sztorinak", de még azért fent lesznek egy darabig. Vagyis az AC szerintem elég hosszútávó móka lesz. :D A Red Dead 2-nek van hátra még az epilógusa, amit most be szeretnék még fejezni.

Jelenlegi állásom: -2 pont

(#174) l.skywalker válasza l.skywalker (#159) üzenetére


l.skywalker
félisten

2020. Április:

Vásárlások: -38 pont
• Xbox Live Gold
• Xbox Game Pass
• EA Access
• Doom II (Classic)
• Doom 3
• Control
• Darksiders Genesis
• Darksiders 3 Deluxe Edition
• Trials Rising Digital Gold Edition
• Fallout 4 GOTY Edition
• Asterix & Obelix XXL 2
• Fallout 3
• Fishing Sim World: Pro Tour - Collector's Edition
• Beast Quest
• Reus
• Red Faction Guerilla Re-Mars-tered
• Sine Mora Ex
• Child of Light
• Defunct
• Adam's Venture: Origins
• Starlink: Battle for Atlas
• Sniper Ghost Warrior Contracts
• Beyond Eyes
• Knights and Merchants
• Fallout
• Fallout 2
• Fallout Tactics
• Deadbeat Heroes
• Octahedron: Transfixed Edition
• Goetia
• Oh My Godheads
• Beyond: Two Souls
• Medal of Honor: Allied Assault War Chest
• Deus Ex GOTY Edition
• Deus Ex 2
• Thief Gold
• Thief 2
• Thief 3

Befejezett játékok: +5 pont
• Trials HD
• DuckTales Remastered
• Trials Fusion
• Adam's Venture: Origins
• Machinarium

A hónap során szerzett pontok: -33 pont
Az idén szerzett pontok: -31 pont
Az eddigi összes pontom: -353

Jelenleg ezekkel játszom:
• Kingdom Come: Deliverance
• Trials Rising
• Sekiro: Shadows Die Twice

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#175) SH4D0W2011 válasza l.skywalker (#174) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Az beteg. :DDD

(#176) l.skywalker válasza SH4D0W2011 (#175) üzenetére


l.skywalker
félisten

Tavaszi leárazás volt és Xbox-on elég olcsón meg lehet oldani :B

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#177) koncsik válasza l.skywalker (#174) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Ezt már szeretem :K :C

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#178) alratar


alratar
addikt

Áprilisi eredmény: -2

Éves eredmény: -5

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#179) mike1334


mike1334
veterán

Április:
Megvettem Switchre digitálisan a Golf Storyt meg a Stardew Valleyt (persze megint csak addig meg a Switch a hónapban, amíg a játékokat megvettem és letöltöttem...)
Áprilisi állás: -2
Összesített állás: -20 (2020-ra: +1)

Game pass vagy egyéb előfizetés: -1 pont a havi előfizuért (GPU)
Befejeztem: Yakuza 0 és a Nier: Automata (meg a Nier: Automata, a Nier: Automata, a Nier: Automata, a Nier: Automata :DDD )
Áprilisi állás: +2
Összesített állás: +4
Tervek májusra: Yakuza Kiwami, (meg a Control, ha jön Game Passba...megígérted Phil Spencer!!! ;] ), esetleg Ori és remélem végre vmi switchen...vagy, ha bírom tovább a japán vonalat, akkor FF XV.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#180) ldave


ldave
félisten

Április:

Nagyon felemás hónap volt ez részemről, egyedül a rövidke Moons of Madness-t fejeztem be, olyan 6-7 óra lehetett a végigjátszás. Kevésbe volt horror, mint gondoltam, pár olyan jelenet volt csak, ami egy pillanatra megijesztett, de ez nem is baj :) A fejtőrök változatosak voltak, volt ahol papír és ceruza is kellett, hogy megtaláljam a megoldást. +1

Két új játékot vettem, a Final Fantasy VII Remake-t és a Remnant: From the Ashes-t. Egyiket sem fejeztem még be, az FF-ben a 15. fejezetben tartok a 18-ból, a Remnantot pedig online játszom, amikor együtt a csapat (heti 1-2 este). -2

Amibe még sok időm ment most a hónapban, az a Ikoria: Lair of Behemoths, a Magic legújabb kiegészítője, jók az új mechanikák, eléggé felforgatta a metát.

Ezeken felül pedig két ingyenes játékot próbáltam ki valamivel hosszabb ideig, az Albion Online-t és a Sky: Children of the Light-ot. Az Albion egy sandbox MMO, lekötött pár estére, de aztán csapat nélkül már nem igazán lehetett érdemben játszani. A Sky pedig a thatgamecompany (Flower, Journey) legújabb játéka, egyelőre csak mobilon érhető el, de remélem jön hamarosan konzolokra is, mert nem szeretek ilyesmi játékot mobilirányítással játszani. Kontrollert a telefonra csatlakoztatva is működik, de azért ez nekem nem az igazi élmény.

Éves összetettben 0 ponton állok.

A Slime draws near! Command?

(#181) koncsik válasza ldave (#180) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Operencia? Abbamaradt?

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#182) ldave válasza koncsik (#181) üzenetére


ldave
félisten

Egyelőre igen... Lehet újra kéne kezdenem egy varázsló karakterrel. A gondom az, hogy harcost indítottam és eddig az összes új csatlakozott társ is szintén harcos, nincs varázsló a csapatban és most egy olyan boss-nál tartok, akit nem sikerült még legyőznöm fegyveres harccal, túl nagy a védelme, akárhogy próbáltam. Szóval jó tanács bárkinek, aki nekiáll az Óperenciának, varázslót indítson, mert harcos bőven lesz a csapatban.

A Slime draws near! Command?

(#183) koncsik válasza ldave (#182) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Emlékszem, mondat akor is mikor néztük :K

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#184) ldave válasza koncsik (#183) üzenetére


ldave
félisten

Lehet :) Sajnálom, mert egész addig nagyon élveztem a játékot, de szerintem ezt a részét nem jól csinálták a készítők, hogy három új szereplőből egyik sem varázs használó.

A Slime draws near! Command?

(#185) l.skywalker válasza ldave (#180) üzenetére


l.skywalker
félisten

FF VII-et most meg lehet venni MS store-ban, nem a remake-t, hanem a "simát". Nagyon gondolkozok rajta mert FF "szűz" vagyok, de nem tudom mennyire éri meg a régi változatot az új helyett? Szerinted, szerintetek?

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#186) ldave válasza l.skywalker (#185) üzenetére


ldave
félisten

Teljesen más játék, ha még nem játszottál FF játékkal, mai szemmel nézve a régi FF7 azért megkíván egy bizonyos elkötelezettséget a stílus iránt. Ha jól tudom gamepass-ban benne van, vagy csak lesz?

A Slime draws near! Command?

(#187) l.skywalker válasza ldave (#186) üzenetére


l.skywalker
félisten

De idén benne lesz valamikor, de ki tudja mikor. Ráadásul ott is csak a "sima" :)

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#188) ldave válasza l.skywalker (#187) üzenetére


ldave
félisten

Lebeszélni nem foglak róla, ha jól tudom elég sok QoL dolgot kaptak ezek az újrakiadások (pl felgyorsított játékmenet), szóval ha van kedved kipróbálni, akkor hajrá :) Csak azt ne feledd, hogy ez 1997-ben megjelent korai PS1 játék :)

A Slime draws near! Command?

(#189) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

Szolgálati közlemény: Ma éjféltől leáll a lapcsalád új szerverre költözés miatt

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#190) SH4D0W2011 válasza SH4D0W2011 (#173) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Május

Eddigi pontjaim: -2 pont

Vásárolt játékok: -1 pont
- Forza Horizon 4 Ultimate Edition (XO)

Nyilván beesett mellé egy Xbox is. Tulajdonképpen a Red Dead 2 játszása közben dőlt el, hogy az első részével is mindenképp akarok majd játszani, ezért lőttem is egy PS3-at. De közben elgondolkodtam, hogy ha találnék valami olcsó Xbox-ot, akkor az azért jó lenne másra is, ezért elkezdtem keresgélni. Akadt is egy jóárasított XOX, ami végül mégsem jött össze, de már annyira beleéltem magam, hogy vettem egyet bótból'. :D

Befejezett játékok: +1 pont
- Red Dead Redemption 2 (PS4)

Életem játéka.

Jelenlegi állásom: -2 pont

(#191) ldave


ldave
félisten

Május:

Egy játéknak értem a végére, ez a Remnant: From the Ashes. Hárman játszottuk végig és mivel csak a multit indító játékosnak számolta el a játék a történetet, így háromszor kellett végigmenni a játékon. De csak +1 pontot ér :) Nagyon jó kis lövölde, egyedül is izgalmas, csapatban pedig pláne.

Vásárlásom több is volt. Az Outwardot már régóta nézegettem, de akcióra vártam. Ez egy coop RPG, a régi fajtából. Eléggé fapados a mai játékok mellett, már csak találnom kell valakit, akivel együtt tudom játszani. -1
Az Atelier Ryza: Ever Darkness & the Secret Hideout pedig egy régi ígéret, ez a japán sorozat eddig nekem teljesen kimaradt és most ezzel a résszel végre megnézem magamnak miről is szól ez a játék, ami amúgy a huszonegyedik a sorban. -1 A következő ilyen a Tales of .. sorozat lesz, talán a következő részét megveszem majd.
Végül pedig megvettem a Ni no Kuni: Wrath of the White Witch-t PS4-re, ez 0 pont, mert PS3-re már megvan. Csak hogy meglegyen :)

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#192) koncsik válasza koncsik (#166) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

2019 május: +3 (hoppácska) összesen: -38

Vettem:
NBA2K20 (Switch) (digital)
Rive: Ultimate Edition (Switch) (digital)
Xenoblade Chronnicles Definitive Edition (Collectors’ Edition)

(és megjött a Slaps and Beans Old Schol Heroes Collectors' Edition Switch-re, de azt azt hiszem már elszámoltam)

Befejeztem és eladtam:
Resident Evil 2 100% Uncut (PS4)

Befejeztem:
Star Wars Battlefront II w/ Resurrection (PS4)

Eladtam:
Dreams (PS4)
Journey To The Savage Planet (PS4)
Gigantosaurus The Game (Switch)
NBA2K18 (Switch)

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#193) ldave válasza koncsik (#192) üzenetére


ldave
félisten

Ez a Dreams érdekes egy játék/program. Érdekelne, de a kreatív részét nem biztos hogy ki tudnám élvezni. Akciósan lehet megnézem majd.

A Slime draws near! Command?

(#194) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Én megint nem merem leírni a lezárt havit :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#195) RangerFox válasza ldave (#193) üzenetére


RangerFox
veterán

Én nem merültem el az alkotói részében annyira, de enélkül is érdemes megvenni, rengeteg minőségi alkotás van már fent rajta, kifejezetten szórakoztató és kreatív a sztorija is, ha valaki vevő az új dolgok kipróbálására és toleráns a játékkészítőkkel szemben (mert ugyebár ők is csak egyszerű játékosok), akkor sok-sok órányi tartalom vár rá.

Kicsit félve írom le, hogy mennyi játékot játszottam végig a hónapban, mert nagyon soknak tűnik, pedig nem játszottam többet az átlagosnál, inkább csak céltudatosan töltöttem a szabadidőm. :D

Végigjátszottam:
Hitman (Season 1)
Death Stranding
Resident Evil 3 Remake
Fifa 20 (1 szezont "kötelezően" lejátszottam, mint ahogy az elmúlt pár évben mindig az aktuális Fifában)

Vettem:
Afterparty
Hitman 2
Untitled Goose Game

Az Epices akció, miszerint minden 15 eurós vásárlás után kapsz egy 10 eurós kupont eléggé veszélyes, így vettem a két indie címet, de még nézelődök, hátha találok valami jót. :B Jelenleg a Mafia 2 "definitive" kiadásán próbálok átvergődni, ezen felül megpróbálom az EA Access lejártáig befejezni a Sea of Solitude-öt is. Aztán Június 19-én jön a TLoU.

(#196) l.skywalker válasza RangerFox (#195) üzenetére


l.skywalker
félisten

Jó látni ahogy DS-edik el a PS tulajok arcképe :D :C

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#197) Dr.F.E.R.I.


Dr.F.E.R.I.
addikt

Én megint nem néztem játéknak még a tájékára sem...

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#198) koncsik válasza ldave (#193) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Nem voltam megfelelő állapotban hozzá, valakitől vettem, most inkább ugyanannyiért továbbadtam, majd digitalis akcióban örökre tervezem én is.

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#199) koncsik válasza RangerFox (#195) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Remélem megjelenésig végigjátszom a TLOU2-t ;)

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#200) mike1334


mike1334
veterán

Májusban nem vettem/nem játszottam végig semmit. (Yakuza Kiwami ment vagy 25 órát, de még csak chapter 9, és az autós rész felidegel....illetve vettem egy csomó társasjátékot is, de az szerencsére itt nem minusz pont :D , mondjuk azokkal játszunk is, meg is látszik a fenti eredményen :P )

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.