Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [kyrabaybee:] :L (téma lezárva)

Hozzászólások

(#37401) frem1790 válasza Vakegérke (#37400) üzenetére


frem1790
tag

Ha fiatalon hal meg valaki az szemétség!!

Shehzad Roy - Bullshit

Valóság nincs, te nem létezel, az élet csak álom, ne ébredj fel - Udvari Zenemágus ( :L topic)

(#37402) Vakegérke válasza frem1790 (#37401) üzenetére


Vakegérke
veterán

Hál' Istenek ritka az ilyen szemétség. Viszont sorban állás közben eszembe jutott már többször is ez a szó.

Bëlga - Sorban

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#37403) frem1790 válasza Vakegérke (#37402) üzenetére


frem1790
tag

A sorban állásról nekem meg a vásárlás ugrott be. Biztos sokat hallottad a gyerekeidtől. :)

Cimbalind - Danics Dóra - Apu vedd meg

Valóság nincs, te nem létezel, az élet csak álom, ne ébredj fel - Udvari Zenemágus ( :L topic)

(#37404) Vakegérke válasza frem1790 (#37403) üzenetére


Vakegérke
veterán

Mivel sosem voltunk anyagilag eleresztve, így elég sokszor kellett nekik mondanom, hogy nincs pénz.

Galantis - No Money

Megértették, hiszti nem volt.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#37405) frem1790 válasza Vakegérke (#37404) üzenetére


frem1790
tag

Na igen, ez nekem sem jött össze:

KFT - Siker, Pénz, Csillogás

[ Szerkesztve ]

Valóság nincs, te nem létezel, az élet csak álom, ne ébredj fel - Udvari Zenemágus ( :L topic)

(#37406) Vakegérke válasza frem1790 (#37405) üzenetére


Vakegérke
veterán

A pénz nem minden.

Metró - A pénz

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#37407) frem1790 válasza Vakegérke (#37406) üzenetére


frem1790
tag

Nem, de azért jó ha van. De nem hullik az ölünkbe, keményen meg kell érte dolgozni.

Gretchen Wilson - Hard Earned Money

Valóság nincs, te nem létezel, az élet csak álom, ne ébredj fel - Udvari Zenemágus ( :L topic)

(#37408) Vakegérke válasza frem1790 (#37407) üzenetére


Vakegérke
veterán

Olyanok is vannak, akiknek az ölébe hullik a könnyű pénz. Mondjuk jó helyre születtek.

Sharmoofers - Easy money

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#37409) frem1790 válasza Vakegérke (#37408) üzenetére


frem1790
tag

A pénz is olyan mint az élet, hol van hol nincs, egyszer fenn, egyszer lent. Hullámvasút.

Cimbaliband - Hullámvasút

Valóság nincs, te nem létezel, az élet csak álom, ne ébredj fel - Udvari Zenemágus ( :L topic)

(#37410) Vakegérke válasza frem1790 (#37409) üzenetére


Vakegérke
veterán

Egyszer fent, egyszer lent, ezt csinálja az óriáskerék is.

Juventus - Óriáskerék

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#37411) frem1790 válasza Vakegérke (#37410) üzenetére


frem1790
tag

Itt van a helye a ringlispilnek is! :)

Kováts Kriszta - Ringlispil

Valóság nincs, te nem létezel, az élet csak álom, ne ébredj fel - Udvari Zenemágus ( :L topic)

(#37412) Vakegérke válasza frem1790 (#37411) üzenetére


Vakegérke
veterán

Magyarul körhinta. :)

Varga Vivien - Körhinta

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#37413) frem1790 válasza Vakegérke (#37412) üzenetére


frem1790
tag

Nem akaródzik elhagyni a vidámparkot, hiszen itt van még az elvarázsolt kastély is!

Kováts Kriszta - Elvarázsolt kastély

Valóság nincs, te nem létezel, az élet csak álom, ne ébredj fel - Udvari Zenemágus ( :L topic)

(#37414) Vakegérke válasza frem1790 (#37413) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ha megéhezünk, irány a "büfé".

Bëlga - Gyorsétterem

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#37415) frem1790 válasza Vakegérke (#37414) üzenetére


frem1790
tag

Ha már gyorskajálni kell akkor Meki helyett inkább egy magyar gyorsbüfét választanák!

KFT - Gyorsbüfé

Valóság nincs, te nem létezel, az élet csak álom, ne ébredj fel - Udvari Zenemágus ( :L topic)

(#37416) Vakegérke válasza frem1790 (#37415) üzenetére


Vakegérke
veterán

Akár itt, akár ott, a kaja a lényeg.

Caffmanók - Kaja rap

Megint mutatok egy kultúrmocskot.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#37417) frem1790 válasza Vakegérke (#37416) üzenetére


frem1790
tag

Azért egy jótanács nem árt, a téli nagy zabálásokhoz! :DDD

Frank Zappa - Don't Eat The Yellow Snow

Tele van szeméttel a net és ez alól a youtube sem kivétel. :(

Valóság nincs, te nem létezel, az élet csak álom, ne ébredj fel - Udvari Zenemágus ( :L topic)

(#37418) Vakegérke válasza frem1790 (#37417) üzenetére


Vakegérke
veterán

Én is csináltam már sárga havat, tudom hogy készül, eszem ágában sincs megenni. :N
Ez a hó tiszta.

Red Hot Chili Peppers - Snow

Meglep hogy Zappa számot linkeltél, nem sokan ismerik.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#37419) frem1790 válasza Vakegérke (#37418) üzenetére


frem1790
tag

Ilyen szép tiszta hóból már hóembert kell építeni!

Sia - Snowman

Szó mi szó, különös és elég peches figura volt, de jópár számát kedvelem. :K

Valóság nincs, te nem létezel, az élet csak álom, ne ébredj fel - Udvari Zenemágus ( :L topic)

(#37420) Vakegérke válasza frem1790 (#37419) üzenetére


Vakegérke
veterán

Hóasszony is kell neki, hogy ne legyen magányos.

Art Priebe - Snow woman

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#37421) frem1790 válasza Vakegérke (#37420) üzenetére


frem1790
tag

Aztán szemezhet egymással a két szénfekete szemű míg meg nem jön a tavasz.

Bradley Cooper - Black Eyes

Valóság nincs, te nem létezel, az élet csak álom, ne ébredj fel - Udvari Zenemágus ( :L topic)

(#37422) Vakegérke válasza frem1790 (#37421) üzenetére


Vakegérke
veterán

Fekete szem, fehér test, jó kontraszt.

Sugarloaf - Fekete Fehér

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#37423) frem1790 válasza Vakegérke (#37422) üzenetére


frem1790
tag

Színezzük ki a fekete-fehéret!

Color együttes - A bohóc

Valóság nincs, te nem létezel, az élet csak álom, ne ébredj fel - Udvari Zenemágus ( :L topic)

(#37424) Vakegérke válasza frem1790 (#37423) üzenetére


Vakegérke
veterán

Szerintem az udvari bolond volt a bohócok elődje. Neki is meg kellett dolgoznia a napi betevőért.

Omega együttes - Udvari bolond kenyere

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#37425) frem1790 válasza Vakegérke (#37424) üzenetére


frem1790
tag

Akkoriban még csak az urak kiváltsága volt a udvari bolond, de azért biztos volt máshol is.

Universal - Volt-e más bolond

Valóság nincs, te nem létezel, az élet csak álom, ne ébredj fel - Udvari Zenemágus ( :L topic)

(#37426) Vakegérke válasza frem1790 (#37425) üzenetére


Vakegérke
veterán

Volt bizony. De vagy nem kellett senkinek, vagy nem szegődött el bagóért.

A D Studio - Senki bolondja

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#37427) frem1790 válasza Vakegérke (#37426) üzenetére


frem1790
tag

Leginkább azt kedvelem bennük(azon kívül, hogy megnevettetnek), hogy őszinték.

Koncz Zsuzsa - Őszinte bohóc

Valóság nincs, te nem létezel, az élet csak álom, ne ébredj fel - Udvari Zenemágus ( :L topic)

(#37428) Vakegérke válasza frem1790 (#37427) üzenetére


Vakegérke
veterán

Mutatok egy szomorú bohócot.

Dajka Margit - A bohócdal

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#37429) frem1790 válasza Vakegérke (#37428) üzenetére


frem1790
tag

Emlékszem erre a filmre, a legnagyobb bohóc aki saját magán is tud nevetni.

Rúzsa Magdolna - Nevetni Magadon

Valóság nincs, te nem létezel, az élet csak álom, ne ébredj fel - Udvari Zenemágus ( :L topic)

(#37430) Vakegérke válasza frem1790 (#37429) üzenetére


Vakegérke
veterán

A nagyérdeműt szórakoztatni kell, ha kell, önmagát is kifigurázza, nevet is hozzá. De azt nem látja senki, ha sír.

Galát Norbert - A bohóc csak titokban sírhat

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#37431) frem1790 válasza Vakegérke (#37430) üzenetére


frem1790
tag

Álmodozzunk inkább titokban, ne sírjunk!

Lola - Titokban álmodozunk

Valóság nincs, te nem létezel, az élet csak álom, ne ébredj fel - Udvari Zenemágus ( :L topic)

(#37432) Vakegérke válasza frem1790 (#37431) üzenetére


Vakegérke
veterán

Részemről rendben. Jó az álmodozás.

Szántó Erzsi és Mikes Éva - Jó az álmodozás

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#37433) frem1790 válasza Vakegérke (#37432) üzenetére


frem1790
tag

Aki túlzásba viszi, vagy elérhetetlen álmokat sző, annak szokták felénk mondani, hogy álmodj királylány! :)

Homonyik Sándor - Álmodj királylány

Valóság nincs, te nem létezel, az élet csak álom, ne ébredj fel - Udvari Zenemágus ( :L topic)

(#37434) Vakegérke válasza frem1790 (#37433) üzenetére


Vakegérke
veterán

Talán egy magas rangú párról álmodik, aki lehet, hogy szultán.

Norby és a Lashe Shave - Szultán (Közreműködik: Fehér Liliom Táncegyüttes)

Bocsáttassék meg nekem, hogy ezt a zenét linkelem. A ritmus, a hangszerek kezelése, a férfi táncosok profizmusa miatt tettem. Ami azt illeti, a dédnagyanyám cigánylány volt, de a leszármazottaiban nincs bűnözési hajam, csak a zene szeretete csörgedezik az ereinkben.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#37435) frem1790 válasza Vakegérke (#37434) üzenetére


frem1790
tag

Meg van bocsátva. :)
Az enyémek között voltak németek és valamilyen balkáni náció, meg még ki tudja..
Egy nagy olvasztótégely ez a föld.

Dire Straits - Sultans of Swing

[ Szerkesztve ]

Valóság nincs, te nem létezel, az élet csak álom, ne ébredj fel - Udvari Zenemágus ( :L topic)

(#37436) Vakegérke válasza frem1790 (#37435) üzenetére


Vakegérke
veterán

A szultán szerelmes lett.

Princess - Sultan in love

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#37437) frem1790 válasza Vakegérke (#37436) üzenetére


frem1790
tag

Akkor irány a hárem! :DDD

Sarah Brightman - Harem

Valóság nincs, te nem létezel, az élet csak álom, ne ébredj fel - Udvari Zenemágus ( :L topic)

(#37438) Vakegérke válasza frem1790 (#37437) üzenetére


Vakegérke
veterán

A legjobb hely, ha nem végeznek ki a betolakodásért. :)

Bleach Girls - Hárem

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#37439) frem1790 válasza Vakegérke (#37438) üzenetére


frem1790
tag

Na igen a betolakodónak veszélyben van a feje, hogy más egyéb testrészeiről ne is beszéljek. :DDD

Van Halen - Intruder

Valóság nincs, te nem létezel, az élet csak álom, ne ébredj fel - Udvari Zenemágus ( :L topic)

(#37440) Vakegérke válasza frem1790 (#37439) üzenetére


Vakegérke
veterán

A betolakodásnak súlyos következményei vannak, amit hordozni kell.

The Beatles - Carry that weight

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#37441) Geri Bátyó


Geri Bátyó
őstag

Sziasztok!

Bocsánat, hogy úgy eltűntem, de nagyon húzós volt az utolsó 2 hét munka szempontjából.
Karácsony előtt az utolsó pár nap meg intenzív rohangálással telt el. 22-én például Tatabányára mentem egy barátomhoz, aki erdész és vadhúst vettem tőle az össznépi karácsonyozáshoz, ráadásul ott is aludtam, de 24-én meg már indultam a Bakonyba.
Ez utóbbi nagyon jól sikerült. 6 év után először volt együtt az összes testvér. Én 25-én bográcsban főztem a szarvaspörköltet. Képzelhetitek, mekkora buli volt!
Tegnap még elmentünk jóanyámékhoz is (nyilván már csak a nővéremékkel) és este értem haza, hulla fáradtan és végletekig telezabálva magamat!
Hazafelé a vonaton még volt egy érdekesség, de azt majd később!

Remélem, hogy mindannyiótoknak jól telt a karácsony!

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#37442) Vakegérke válasza Geri Bátyó (#37441) üzenetére


Vakegérke
veterán

"... 6 év után először volt együtt az összes testvér."

Ennél jobb hírt nem is közölhettél volna. :)

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#37443) Geri Bátyó válasza Vakegérke (#37440) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Valaki azt mondja, hogy hordozza a sújt, más meg azt, hogy semmi sem állhat az útjába!
LACUNA COIL - Nothing Stands in Our Way

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#37444) Geri Bátyó válasza Vakegérke (#37442) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Köszönöm Egérke! :) Tényleg óriási élmény volt, még mindig a hatása alatt vagyok!

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#37445) Vakegérke válasza Geri Bátyó (#37443) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nincs akadály!

Anxius - Nincs akadály

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#37446) Geri Bátyó válasza Vakegérke (#37445) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Persze, hogy nincs akadály, főleg, ha valaki legyőzhetetlen!

TOOL - Invincible

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#37447) frem1790 válasza Geri Bátyó (#37446) üzenetére


frem1790
tag

Legyőzhetetlen? Annyira azért nem bízok magamban.

Lindsay Ell - I Don’t Trust Myself

Ezek szerint összejött a családegyesítés, meg a karácsonyi szabadtéri főzőcske! :C
Gratulálok, beírva az igazolt távollét! :DDD

Valóság nincs, te nem létezel, az élet csak álom, ne ébredj fel - Udvari Zenemágus ( :L topic)

(#37448) Vakegérke válasza frem1790 (#37447) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ha te nem is bízol magadban, én bízom benned.

Lauren Daigle - Trust In You

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#37449) frem1790 válasza Vakegérke (#37448) üzenetére


frem1790
tag

Nem bánom, én indulásra kész vagyok.

Republica - Ready to Go

Valóság nincs, te nem létezel, az élet csak álom, ne ébredj fel - Udvari Zenemágus ( :L topic)

(#37450) Vakegérke válasza frem1790 (#37449) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ha menni akarsz, én hagylak menni.

Tolvai Renáta - Hagylak menni

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [kyrabaybee:] :L (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.