Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) JetiRulez


JetiRulez
őstag

Szó szerint megállna az élet. Sajnos a modern technológia mára szerves részét képezi életünknek. :(

A gif képen minha magamat látnám. Felkelek, nem látok semmit, de már így pizsiben a gép előtt ülök. :U Mindennapi Függőségem...

[ Szerkesztve ]

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#2) Komcsi válasza JetiRulez (#1) üzenetére


Komcsi
tag

Hát nem te vagy az egyedüli. Én napi 10-12 órát a gép előtt ülök és ha nincs net, nagyon dühös vagyok.
Van hogy még éjszaka is zsibbasztom az ujjaimat!
Akkor ez Függőség? AZ!! :U

[ Szerkesztve ]

C:\Privátot előbb észreveszem!...

(#3) dabadab válasza JetiRulez (#1) üzenetére


dabadab
titán

"Sajnos a modern technológia mára szerves részét képezi életünknek."

Elnezve, hogy mikepp elnek azok, akiknek nem kepezi szerves reszet, nem nagyon ertem, hogy miert sajnos.

DRM is theft

(#4) Csemike


Csemike
csendes tag

(#5) Komcsi válasza Csemike (#4) üzenetére


Komcsi
tag

:DDD :R

C:\Privátot előbb észreveszem!...

(#6) rolkaDb válasza Csemike (#4) üzenetére


rolkaDb
aktív tag

Ez nagyon LOL. :DDD

Számomra nem áll meg az élet ha nincs net. Max lemegyek sétálok egyet és minden rendben. Persze ez csak ha délután vagy délelőtt fordul elő.

(#7) JetiRulez válasza dabadab (#3) üzenetére


JetiRulez
őstag

Ez a sajnos a könyvtárak részéről pozitívum. Akinek nincs internet hozzáférése jóval tovább tart neki a könyvtárban vagy egy újságárusnál bármiről tájékozódni internet nélkül.

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#8) westcoastog


westcoastog
veterán

Én is időm nagy részét a gép előtt töltöm, persze csak akkor ha ráérek, haverokkal nem tudok menni sehova, akkor persze hogy gépezek, ha nincs itthon sem mit csinálni, néha csak ülök előtte és lesem a monitort. De gép nélkül nem telhet napom, alig bírom ki hogy ha hazaérek ne kapcsoljam be. Net nélkül egyenesen meglennék lőve. :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.