Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

Szép írás.
..Álltam utána a sötét csöndben és felnéztem a csillagokra. Milyen kicsik vagyunk és milyen apró sz@rságok miatt bosszantjuk magunkat újra meg újra..

[ Szerkesztve ]

(#2) Mcray


Mcray
senior tag

Hehe, nekem is nagyon tetszett.

Nem vagyok rutinos kerékpáros, de Budára én is járok lejtőzni és pontosan tudom milyen jó eső után repeszteni. Egyszer én is eljátszottam a rét közepén ordítást. Utána 2 napig nem volt hangom :DD , viszont sokáíg vigyorogtam tőle.

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#3) baluka


baluka
tag

Nagyon jó, hangulatos írás, kalapot le! :C
Lenyűgözően sikerült átadnod az érzéseidet, azt az örömöt, amit a kerékpározás okoz neked, azt az áhitatot, amit jómagad tanusítasz a testmozgás ezen formája iránt, ráadásul nagy lelki megelégedéssel olvastam, hogy nem csak az én fejemben járnak hasonló gondolatok biciklizés közben, jó érzés tudni, nem vagyok egyedül. :C
Kevés embert ismerek, aki ennyire világosan, képzavarok nélkül, ugyanakkor mégis irodalmi stílusban képes kifejezni érzéseit, mégegyszer gratula!

(#4) kisZebu


kisZebu
csendes tag

Nagyon jó írás, tetszett. :C
Olyan érzés volt, mintha együtt tekertünk volna. Köszi az élményt! :R

Ha szárnyak nélkül születtél, ne tégy ellene, hogy kinőjenek.

(#5) Kickass


Kickass
őstag

Nagyon jó írás, magával ragadott teljesen, jó volt beleképzelni h én is száguldok lefelé (bár egy elég komoly biciklis baleset óta én már nem merek ilyet vállalni). Lehet én is rászokok az ilyesmire, kár h errefele nincsenek dombok, lejtők ahol kiélheti az ember a szabadságvágyát.

(#6) Eastman


Eastman
őstag

Köszönöm Uraim! ...próbálkozom.

Közben egy-két képpel kiegészítettem az élménybeszámolóm.

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.