Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) vendingo


vendingo
veterán

Nagyon kéne :)

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#2) Fancy-boy


Fancy-boy
addikt

Látom mostanában a minél nagyobbat a divat. Szerintem ez előbb utóbb, átesik a túlzás kategóriába.

(#3) #65313280


#65313280
törölt tag

Gyönyörű. :) Bár az előző két Droid után hiányzik a QWERTY, de így is tetszetős darab.

(#4) Maxentius válasza Fancy-boy (#2) üzenetére


Maxentius
addikt

Nekem már bőven átesett. Persze vkinek még ez is kicsi, de hát sokan sokfélék vagyunk. :)

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#5) Saccco válasza Fancy-boy (#2) üzenetére


Saccco
nagyúr

Amerikában mindig is az volt.
Ott a luxus = nagy... :DDD

Egyébként én sem látom értelmét ekkora felbontású kijelzőnek, a WVGA & qHD bőven elég, szerintem. Nem szerencsés ilyen gyorsan növelni a felbontást, a WVGA sokáig ült a csúcson, a qHD még el sem terjedt máris leváltanák.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#6) Spepper


Spepper
csendes tag

Könyörgöm kezdjenek már valami akkumulátorok üzemidejével! :D

Nothing is true... Everything is permitted!

(#7) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Nagyon adja :K Ha engem kérdeztek a WXGA felbontású kijelzőre szavazok. De tartom magam ahhoz hogy Motorola nem. Bár talán Google lesz majd jövőre, úgy már fordulhat a kocka ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#8) AZTA


AZTA
tag

Meddig fog ez menni? fél napig? De addig is csak ha nem nyomkodjuk?

(#9) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Huh, ez már méretes jószág..... Nagyon jól néz ki.... :))

All→M8

(#10) rankesz


rankesz
veterán

Nagyon tetszik...

Remélem azzal hogy a Google szárnyai alá kerül a Moto, úgy a készülékek hosszabb távú szoftverfrissítése is megoldódik majd, mert a jelenlegi helyzet elég siralmas ahogy olvastam...

(#11) leviske


leviske
veterán

Csak én érzem úgy, mintha kissé Nokiásra vették volna a formatervet? Csak, ha a N8/E7/X7 trióra gondolok, plusz a N950-re.

Mind1, nem rossz. Az N9-el úgy is teljesen új formavilágba kezdtek megint.

(#12) keIdor


keIdor
titán

Túl nagy már... a felbontás viszont jöhet, az nőhet nyugodtan.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#13) callmeakos válasza keIdor (#12) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

az sose rossz ha nagy :D :D

All→M8

(#14) keIdor válasza callmeakos (#13) üzenetére


keIdor
titán

Jah egyetértek, olyan 300 PPI-t nyugodtan érjen el, felette már tényleg nem látsz különbséget. De pl. 800x480 már kevés 4.3-ra, olyan 220 PPI körül van csak, látod bőven a pixeleket, nem kell keresned, kiszúrja a szemed.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#15) Valentino K. válasza keIdor (#14) üzenetére


Valentino K.
senior tag

Üdv Sentinel :DD

Nikon D500 / Sigma 18-35 F1.8 / Nikon 300mm F4 PF / Asus ROG

(#16) leviske válasza Valentino K. (#15) üzenetére


leviske
veterán

:DDD

(#17) Cyberpunk válasza keIdor (#14) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Egyetértek 4,3"-hoz már kevés a WVGA. Kérdés melyik fog jobban elterjedni mobilokban qHD vagy WXGA :U

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#18) callmeakos válasza Cyberpunk (#17) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

szerintem qHD.....

All→M8

(#19) keIdor válasza Cyberpunk (#17) üzenetére


keIdor
titán

A 720p, ha több gyártó is áttér. A qHD-t csak a HTC-nél meg a Motorolánál láttam eddig, a többiek nem foglalkoznak vele, szerintem egyből 720p lesz az ugrás. Mondjuk ez nem igaz, hogy nem foglalkoznak vele, a Samsungnak azért nincs (ha jók az infóim) mert AMOLED-ben nem tudják legyártani, vagy nem lenne elég mennyiség belőle.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#20) BoB válasza keIdor (#19) üzenetére


BoB
veterán

A samsungnak most sikerült legyártania AMOLED kijelzõt 720p felbontással ekkora méretre, de egyenlõre még csak a pentile matrix elrendezéssel.

[link]

[ Szerkesztve ]

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#21) keIdor válasza BoB (#20) üzenetére


keIdor
titán

Hmm, szép.:) Bár ha PenTile, akkor az a szarnak egy pofon, kiindulva a Galaxy S-ből.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#22) Cyberpunk válasza BoB (#20) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Talán alakul majd náluk is ez. SGS3-ban :U :DDD Persze pentile matrix nélkül kérjük.

Hát akkor a qHD-t kell kerülni most, mert később problémák lehetnek belőle.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#23) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Nekemis nagyon tecccik :K
És én amondó vagyok,hogy már a SGS2 kijelzőjét is kicsinylem néha amikor netezek.
Felőlem jöhet a 4.5", az még talán telefon méretben sem volna muszáj, hogy nagyobb legyen egy 4.3"-nál. A 4.65" már inkább ;]

(#24) AMD Power válasza keIdor (#19) üzenetére


AMD Power
titán

Nekünk az ilyen ugrások csak jók. ;)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#25) Nordic


Nordic
Közösségépítő

Bevállalnám, ha nem lenne ekkora tepsi... :U A világon ennyi lapátkezű(nem rosszindulatból:) ) ember él, hogy már lassan nem lesznek a csúcskategóriában 4,3 alatti telefonok?

(#26) AMD Power válasza Nordic (#25) üzenetére


AMD Power
titán

Pedig jó lenne. Nekem egy 3.5" vagy 3.7" bőven elég lenne.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#27) Nordic válasza AMD Power (#26) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Amikor először láttam az Lg 2x-et annak a 4-es kijelzője nekem tökéletes lenne, csak azért nem vettem meg, mert kicsit összecsapott a rendszere, meg annyi felesleges hely van a kijelzőn, hogy simán a 4,3-as kategóriába sorolom, ami nekem már nagy. Max 4", ami szerintem kényelmesen hordható zsebben, de úgyis jön valaki majd aki megcáfol, mert neki nagyobb zsebe van:DDD.

(#28) bok92


bok92
addikt

Nem rossz, csak egy kicsit nagyra sikeredett... :D

(#29) rankesz válasza Nordic (#27) üzenetére


rankesz
veterán

Nekem nagyobb zsebem van, a Galaxy S is simán, kényelmesen elfér benne... :D

(#30) GALARDO


GALARDO
addikt

Pofás, de a kijelző már a használhatatlan kategóriában van nálam!

[ Szerkesztve ]

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#31) zsirfecske


zsirfecske
addikt

tetszik ez a kicsit n8 koppincs forma és a vékonyság + hogy nemt egra 2 hanem rendes vas van benne. akksiidő lesz a kérdés azt hiszem itt.

szerk.: persze a 4,5 col attól még itt is ŐRÜLTSÉG :)

[ Szerkesztve ]

(#32) R2D20208 válasza keIdor (#14) üzenetére


R2D20208
addikt

Ez butaság nehari...

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#33) erdoke


erdoke
titán

Iszonyat vastag a keret a kijelző körül, az iPhone 5 megjelenése után különösen viccesnek fog hatni.

A legjobb aláírás a héten

(#34) Phami válasza Valentino K. (#15) üzenetére


Phami
tag

Idióta... :D

Másrészt egy szó: KELL!
Nekem tetszik, most is Dorid-om (Milestone-om) van, de a qwerty nekem tutira hiányozna :( Még a Droid 3-at tudnám elképzelni, az sem egy rossz móka!

Cheap Rap Beats, Buy Beats Online - www.ThisIsPhami.com /Trium Mars - Alcatel OT 557 - Sagem My 411V - Samsung L700 - Motorola Milestone - Samsung Galaxy Note 2/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.