Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#45) Fr@nkieWilde


Fr@nkieWilde
senior tag

Én a jármű rovatból nem venném ki a kerékpátr. Ha már egyszer össze kell vonni a bicikliket a rollerrel, akkor a roller is kerüljön be a jármű rovatba. És ott is lehet külön alkatrész rovatot csinálni.

Valamint nem tudom mennyire létjogosultak a következők:
Ingatlanon belül: ház, lakás, garázs, albérlet, telek.
Annyira kevés ingatlanos rovat van, ezt is még 4-5 felé szedni felesleges.

Nem látom értelmét a DJ és stúdió hangcuccoknak sem. Ezekből is kevés van, simán lehetne hangszer oszt csá. Nem beszélve róla, hogy van külön hangszer rovat az egyéb alatt. Ez így dupla.

Nem látom értelmét külön az elemlámpa rovatnak sem. Ennyi erővel lehetne villáskulcs rovat is.

Otthon, háztartás rovat: épületgépészet? Nem értem minek.

Van egy olyan, hogy: "divat, egészség, gasztro"
Nah most a gasztro, csak a kávézás rovat miatt jött létre úgy érzem. Szerintem a kávé téma simán lehetne háztartási kisgép, és ebbe bele kellene férni azoknak a hülye kapszuláknak is, mert feltételezem a kávézás új mivolta, a kapszulák végett lett egy rovaton belül megjelölve a kávézás"t. Kávézás topik felesleges, kávégép és hozzávalói mehet a háztartási gép rovatba. Így lehetne külön evés és ivás topik is.

Nem feltétlen látom értelmét a játék szoftver külön rovatnak gépenként. Emiatt a konzol és szoftver alatt van a PC szoftver is. Ez eddig sem volt a legjobb. Szerintem egy szoftver topik kellene a pc alkalmazásoknak a számítógép rovaton belül (ez magában foglalhatná a játékokat és egyéb programokat is). És kell egy totál különálló Konzol rovat, azon belül lehetne külön szoftver topik, külön konzol topik.És így felszámolódna a nagy operációs rendszer rovat is.
Valamint a Nintendo alatt csinálnék külön Wii, Wii U és Switch rovatot.

Nem lehet nékem nagyobb tolvajom, mint aki az én időmet eltolvajolja!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.