Hirdetés

2024. április 17., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kalandor


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

up

(#2) szente


szente
addikt

SSD-nél a mérethatárokat át lehetne gondolni, valami ilyesmire:
0-128GB
129-512GB
513GB-

Egyre elterjedtebb lesz sztem az 512+ SSD

(#3) Kalandor válasza szente (#2) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Az eloszlás a fontos, most a 3 csoport nagyjából ugyanakkora (csak 5 db 512-es van jelenleg például), ha lesz a jövőben változás, azt könnyen tudjuk majd követni.

(#4) prolad


prolad
őstag

Szerintem egész jó, pl a külön okosóra és okoskarkötő rész tetszik. Ami így hirtelen feltűnt:

-HDD és SSD részeknél a méretfelosztást lehetne egységesítni, legfeljebb a 3.4-ös HDD-k kapnának egy plusz méretkategóriát a legnagyobb modelleknek.
-Szintén SSD, ha 2.5-ös SSD-ből van méretfelosztás (itt van egy typo, nem nagy dolog), akkor m.2-ből miért nincs (mostmár azok is bőven terjednek)
-Mobilnál én kicsit változtatnék a struktúrán a gyáróknál, ennyire nem bontanék szét mindent, pl.:
-Külön Huawei és Honor helyett Huawei/Honor (vagy fordítva ha betűrend szerint írod)
-Xiaomi és Redmi szintén Xiaomi/Redmi/Poco(?)
-Motorola és Lenovo szerintem mehetne egybe szintén ilyen elven, ott ugye elég régóta együtt is van a 2 gyártó.

Szerk: Tök jó, hogy lehet OS szerint listázni a telefonokat, de a Blackberryt át kellene írni másra, akár csak Blackberry OS-re (nem jut eszembe milyen néven futott a rendszerük), vagy az Android fül alá tenni egy Blackberry kategóriát is, így nem lesz az, hogy az androidos blackberryk rossz helyre kerülnek idővel.

[ Szerkesztve ]

(#5) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

ha jön ki új iphone, akkor mindig lesz csinálva az újaknak új csoport?

(#6) Kalandor válasza Sanyi.mTs (#5) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ahogy eddig is.

(#7) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Iphone-nál szerintem a 6-7-8 is mehetne egy menü alá (vagy legalább a 6 és verziói, 7/7p, 8/8p), ahogy az X, XS és társai is. Szerintem teljesen felesleges ennyire szétbontani...főleg hogy évente jön X új modell, 3-5 év múlva már lapozni kellesz :D

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8) #92006144


#92006144
törölt tag

Csak a proci részét néztem át, és leírnám pár kategóriában szereplő hirdetések számát:

Intel / 370 : 1 db (amúgy jegelt)
Intel / 478 : 5 db
Amd / Socket A : 1 db
Amd Socket 754 : 1 db
Amd 939 : 3 db
Amd FM1 : 3 db

Bár az utóbbi a legfiatalabb és nem mellesleg még a mai napig kedvenc platform-om, de javasolnék valami retro kategóriát a kihalt szériáknak, szerintem egyszerűsítheti a struktúrát (FM1 határeset a kora miatt).
Nem volt időm átnézni az egészet, majd a többiek kiegészítik.

[ Szerkesztve ]

(#9) Kalandor válasza prolad (#4) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

A HDD és az SSD méretei jelentősen különböznek, ezért vannak más mérethatárok megadva.

Már van m.2 SSD méretezés :)

A Huawei/Honor és a Xiaomi/Redmi közös rovatot kaptak, de alrovatokban szét vannak bontva, így lehet őket külön is és egyben is keresni, listázni. Motorola/Lenovo is, de a Poco-t kihagytam, jelenleg is egyetlen készülék eladó csak.

Blackberryben is igazad van, van már BB OS az egyéb OS alatt és sima BB az egyéb android alatt. Oda új típusokat is betettem.

A Google rovatot kiegészítettem a Nexus-szal is, mert ott inkább a Google a lényeg, nem pl. az LG, ha az gyártotta is.

[ Szerkesztve ]

(#10) Fred23


Fred23
nagyúr

Tetszik, ami számomra kicsit problémás, az meg egyértelműen rétegigény; a ritkább méretformátumú tápokra gondolok. Alig ad rá találatot a kereső persze, az SFX, Flex ATX, TFX, CFX, LFX és hasonlók nem túl elterjedtek még. Ettől függetlenül örülnék, ha lenne a nem ATX-eseknek valami külön, de nem gond, ha nem lesz, csak eszembe jutott a dolog.

(#11) d@vee válasza Sirandrish (#7) üzenetére


d@vee
őstag

Egyetértek. 6 és variációi egybe, 7 és variációi megintcsak, ahogy a 8 is. Túl sok az Iphone, ennyi erővel a MacBookot is lehetne 2009, 2010, 2011, Mid, Late, stb... szerint külön rakni :D Vagyis nem, de nah.
A többi változás tetszik, átlátható és könnyű benne a navigálás.

Ja

(#12) ivana válasza #92006144 (#8) üzenetére


ivana
Ármester

Ha már van intel, meg AMD akkor lehetne ezek alá egy-egy Mobil Intel, Mobil AMD. Illetve az ilyen legacy cuccokat Retro Intel, Retro AMD alá lehetne rakni esetleg.

Ház alatt alaplap méretformátumra szedném szét. Pl. ITX házat nehéz találni mert sokaknak az mATX is mini.

PC alá mehetne egy workstation kategória, mert azok kb. össze-vissza vannak a brand és a komplett asztali között. Főleg utóbbiba kerülnek, a brand az inkább ilyen kisebb szokott lenni.

HDD-nél az 1TB alatt, 2TB alatt és a 4TB és a felett szerintem értelmesebb határ lenne.

A router meg a switch igazán lehetne külön.

[ Szerkesztve ]

(#13) Kalandor válasza ivana (#12) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Így lesz:

Mobil, egyéb processzor
-Mobil processzor [link Notebook/Alkatrész]
----AMD
----Intel
-Egyéb processzor

A Retro alá betoltam a Szerver csoport alrovatait:

- Komplett gép
- Alkatrész
--- Alaplap
--- Processzor
--- Memória
--- Ház, tápegység, hűtés
--- Videokártya
--- Adattárolás
--- Hálózat

A Workstationt nem értenék, a Brand viszonylag világos kategória és jól lefedi a Workstationt.

A HDD-nél
499 GB-nál kisebb
500-999 GB
1 - 2,5 TB
3 TB és nagyobb

Routert, switchet szétszedtem, HUB-ot töröltem.

(#14) Kalandor válasza Fred23 (#10) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Az alaplapoknál a foglalat a fontosabb ismérv, a méret pedig ezzel párhuzamos, ezzel most nem tudunk mit csinálni, címkézni nem tudunk.

(#15) Kalandor válasza d@vee (#11) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Sokat árulnak ezekből még mindig, kell a külöb rovat, csak a régieket vontam ezért egybe.

(#16) Kalandor válasza #92006144 (#8) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Socket 370, 478
Socket A, 754, 939/940

FM1-et nem bántom, az szokott lenni.

Retro kategória van komplett struktúrával.

(#17) ivana válasza Kalandor (#14) üzenetére


ivana
Ármester

Notinál az alkatrészt látom épp bővíted. Oda kéne egy kijelző, az elég gyakran cserélt dolog.

(#18) Kalandor válasza ivana (#17) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Kész :D

És ha már ott jártam, lett Retro / Notebook és Konzol is belinkelve.

[ Szerkesztve ]

(#19) Chaser


Chaser
titán

Apróhirdetések
Hardver
Notebook
Tartozék, alkatrész

Billentyűzet
Kijelző

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#20) Kalandor


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Egyéb alaplapot átírtam erre:

Integrált processzoros alaplap
Notebook alaplap [link: Notebook/Tartozék, alkatrész]
Retro alaplap [link Retro]

Az egyéb/egyéb ezzel megszűnt.

(#21) Kalandor


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Socket 370, 478 és Socket A, 754, 939/940 megszűnt, de mindkettőnek van helye a Retro/Processzor/AMD és Intel rovatban.

Így 775-nél és AM1-nél kezdődik csak.

SDR ramot is töröltem.

[ Szerkesztve ]

(#22) Kalandor válasza Chaser (#19) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Kész.

Illetve tettem bele egy notebook-bontás -t is (most Bontott notebook néven van).

[ Szerkesztve ]

(#23) csepelball


csepelball
tag

Androidon belül szerepel Alcatel, Asus, majd Egyéb Androidos telefonon belül megint Alcatel, Asus

Ryzen + madárpókok. Mi kell még ?

(#24) csepelball


csepelball
tag

Szívesen látnám két részre bontva a Sony A és Sony E kategóriákat a Fotó,videó/Objektíveken belül.
Másnak lenne rá igénye?

Ryzen + madárpókok. Mi kell még ?

(#25) MineFox54 válasza csepelball (#24) üzenetére


MineFox54
őstag

:K

(#26) Kalandor válasza csepelball (#23) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Már nem.

(#27) Kalandor válasza csepelball (#24) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Kész.

(#28) Sanya válasza Kalandor (#27) üzenetére


Sanya
nagyúr

kellene egy jegelve elrejtő gomb. Nagyon idegesít, hogy az első 4 találat jegelve van kb 3 hete...

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#29) csepelball


csepelball
tag

Szuper, köszönöm! Látom a Canon is szét lett bontva. Ez is jó lépés(szerintem!)

[ Szerkesztve ]

Ryzen + madárpókok. Mi kell még ?

(#30) bitpork


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Mi értelme van a gépeknél a gamer vörksztésön meg miegymásnak? Az ár magát magyarázza. Szerintem jobb lenne ha 100k 200k és 300k felett lenne 4 kategória. Ja és az 1Ft hirdetéseket kibszni a csába :)

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#31) ivana válasza bitpork (#30) üzenetére


ivana
Ármester

-1 rohadtul nem mindegy, hogy brand gep vagy valami ganyolt szar, egybe venni osszerakott gepet az a zavarosban halaszni szint. En pl. egy ideje csak brand gepeket veszek, a csaladban aki keri annak is. A workstation meg szerintem azert lenne fontos mert ott kategoria es meret ugras is van.
Ami szerintem felesleges az a gamer gep :U

(#32) bitpork válasza ivana (#31) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Mert aki 200k-s tartományban adja fel a hirdetést az nem fogja leírni h Dell? :U :W

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#33) marositech


marositech
senior tag

A monitorokat, nem jobb lenne eloszor a kepernyoaranyok szerint sorolni es utana a meretek?

Olyat rádverek...hogy megkulázol! :)

(#34) Feketelaszlo


Feketelaszlo
senior tag

Értem én, hogy fotónyomtató, de mi hajtja? :P
Én javasolnám, a nyomtató és multifunkciós eszköz kategória egybevonását tintasugaras és lézer/LED főkategóriákkal, meg egyet alternatív nyomtatási technológiáknak amibe a mátrixtól kezdve ZINK-en át a címkenyomtatóig sok minden belefér. A lapolvasó (a szkenner szép magyar neve amúgy) úgy is minden házi felhasználásra szánt nyomtatóban ott figyel már - ha meg olyan üzleti típus amiben nincs, akkor látszik első ránézésre a külsején. A fax meg már úgy is halott, attól már nem lesz semmi multifunkciósabb.

(#35) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

HA-n nem lehetne az alapértelmezett kategóriát egyénileg változtatni/személyre szabni?
Mint egy kezdőlapot.
Alapból a hardver van mindig. De én mostanában mást (PS4-es játékokat) szoktam keresgélni. Ezt megoldottam a böngészőben egy sima könyvjelzővel, szóval nem ördöglakat. Viszont talán kicsit kényelmesebb lenne.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#36) Apollyon válasza marositech (#33) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Szerintem nem lenne jó ötlet, az árat a legjobban a képernyő mérete befolyásolja.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#37) Kalandor válasza .LnB (#35) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Nem tudom, hogy ennek úgy általában van-e értelme, egy klikket lehetne spórolni, de sokakat idegesítene egy rossz beállítás, az biztos.

(#38) Kalandor válasza Feketelaszlo (#34) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Szerintem amit javasolsz az feleslegesen bonyolult és nem is értem igazából a lényegét :B

A mátrix nyomtatót minenesetre kiegészítettem egy egyéb szóval, hogy a címke és egyéb mehet oda. A fax úgyis az ingyen elvihetőbe mehet :D

(#39) Kalandor válasza marositech (#33) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Fontosabb a méret és közismertebb is, a júzerek egy része szerintem nem is tudja a saját arányát.

(#40) Kalandor válasza bitpork (#30) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

A gamernél hajlok a megszüntetésre (sok ott a vágyvezéreltség, de nem is jól körülhatárolható eleve), a workstationt lefedi a brand, az pedig marad, mert egy jól körülhatárolható géptípus.

(#41) Pete55555 válasza Kalandor (#14) üzenetére


Pete55555
addikt

Ha elolvasod mégegyszer, látod, hogy a kollega a tápegységekkel kapcsolatban kért/kérdezett.

Ugyanez lenne az én felvetésem is. Nem kell minden kategóriának külön alpont, de lehetne tápegységen belül két csoport:

1: ATX
Ezen belül a "méret" azaz teljesítmény

2: TFX/SFX/FlexATX/egyéb
Ezen belül a "méret" azaz teljesítmény

...Szeretem leracsniztatni...

(#42) Chaser válasza Kalandor (#22) üzenetére


Chaser
titán

nálam semmi változás, beragadt volna valami kuki' ?

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#43) #92006144 válasza Chaser (#42) üzenetére


#92006144
törölt tag

A blog alján szereplő linken találod, egyelőre még csak ötletelés megy. Szóval alapvetően ötletek várnak ide szerintem, és jöhetnek a pro és kontra hsz-ek, ha valamiben nincs egyetértés.

[ Szerkesztve ]

(#44) Chaser válasza #92006144 (#43) üzenetére


Chaser
titán

:R azt hittem ez éles

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#45) Fr@nkieWilde


Fr@nkieWilde
senior tag

Én a jármű rovatból nem venném ki a kerékpátr. Ha már egyszer össze kell vonni a bicikliket a rollerrel, akkor a roller is kerüljön be a jármű rovatba. És ott is lehet külön alkatrész rovatot csinálni.

Valamint nem tudom mennyire létjogosultak a következők:
Ingatlanon belül: ház, lakás, garázs, albérlet, telek.
Annyira kevés ingatlanos rovat van, ezt is még 4-5 felé szedni felesleges.

Nem látom értelmét a DJ és stúdió hangcuccoknak sem. Ezekből is kevés van, simán lehetne hangszer oszt csá. Nem beszélve róla, hogy van külön hangszer rovat az egyéb alatt. Ez így dupla.

Nem látom értelmét külön az elemlámpa rovatnak sem. Ennyi erővel lehetne villáskulcs rovat is.

Otthon, háztartás rovat: épületgépészet? Nem értem minek.

Van egy olyan, hogy: "divat, egészség, gasztro"
Nah most a gasztro, csak a kávézás rovat miatt jött létre úgy érzem. Szerintem a kávé téma simán lehetne háztartási kisgép, és ebbe bele kellene férni azoknak a hülye kapszuláknak is, mert feltételezem a kávézás új mivolta, a kapszulák végett lett egy rovaton belül megjelölve a kávézás"t. Kávézás topik felesleges, kávégép és hozzávalói mehet a háztartási gép rovatba. Így lehetne külön evés és ivás topik is.

Nem feltétlen látom értelmét a játék szoftver külön rovatnak gépenként. Emiatt a konzol és szoftver alatt van a PC szoftver is. Ez eddig sem volt a legjobb. Szerintem egy szoftver topik kellene a pc alkalmazásoknak a számítógép rovaton belül (ez magában foglalhatná a játékokat és egyéb programokat is). És kell egy totál különálló Konzol rovat, azon belül lehetne külön szoftver topik, külön konzol topik.És így felszámolódna a nagy operációs rendszer rovat is.
Valamint a Nintendo alatt csinálnék külön Wii, Wii U és Switch rovatot.

Nem lehet nékem nagyobb tolvajom, mint aki az én időmet eltolvajolja!

(#46) MineFox54 válasza Fr@nkieWilde (#45) üzenetére


MineFox54
őstag

De, a hangcuccok jók így.

(#47) Chosen


Chosen
addikt

Nem tudom volt-e róla szó, de kormányoknál is van átfedés. Pl Logitech G29 rendszeresen kerül PC - Beviteli eszköz és PS4 tartozék kategóriába is.

(#48) Kalandor válasza Chosen (#47) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ezzel nem lehet mit tenni, ha két, egyébként általában eltérő tartalmú rovattal egy kisebb számú termék kompatibilis.

(#49) Kalandor válasza Pete55555 (#41) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Igen, elnéztem, belekerült.

(#50) Kalandor válasza Fr@nkieWilde (#45) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

A kerékpár oldalaink profilja miatt inkább hobbieszköz, a roller pedig azért van ott, hogy az elektromos rollereknek és kerékpároknak legyen egy jó helye.

Az Ingatlannál már csak eladó / kiadó van.

A DJ/studió cuccokból pont hogy sok van és kallódnak. A zongorát töröltem onnan, amúgy is inkább a midi keyboard féle speciális cuccokról van ott szó, majd tudni fogja akinek ilyesmije van, hogy ide tegye vagy hangszer.

Az elemlámpa egy erős rovatunk, marad.

Épületgépészet: szivattyúk, radiátorok, kazánok, szokott lenni.

A gasztro először valóban a kávé miatt került oda, de az egészség rovatban ha valaki élelmiszert, ilyesmit árulna, az is belefér. A kávé speciális dolog, te nem ismered a Kávés topikunkat, de sok a termék.

(#51) Fr@nkieWilde válasza Kalandor (#50) üzenetére


Fr@nkieWilde
senior tag

Okés, értem
A kerékpárt sajnálom, anno pont aktuális volt, mind a három eszköz beszerzése. Autó, kerékpár, és robogó. Így egy füst alatt el tudtam intézni a keresését, mert láttam egyből mik az új hirdetések. Sőt mostanság érdeklődtem a rollerek fórumban, mert gondolkodtam, hogy kiváltom a bkv-t egy elektromos rollerrel.

Valóban nem ismerem a sem a kávé topikot, sem magát a kávézási szokásokat, egyáltalán nem iszom kávet, sem ehhez hasonló italokat.

Ezek csak ötletek voltak, az viszont már tény, hogy a rovatokat nem lehet úgy elkészíteni, hogy mindenki számára megfelelő legyen.
Illetve vannak a különböző termékek között olyanok is, amik ide is, meg oda is passzolnak, ritka de van.
De az is tény, hogy HA az ország legkiforrottabb és legmegbízhatóbb és mindenképpen a legjobban működő apróhirdetési oldala!

Nem lehet nékem nagyobb tolvajom, mint aki az én időmet eltolvajolja!

(#52) draco31


draco31
veterán

Nekem a keresési találatokkal lenne kis gondom, nem tudom ez a rész hogy működik.
Példa, beírom főoldalon hogy "hibás" És akkor kidob olyan találatokat, aminek a leírásában ez van: nem fér bele egy esetleges meghibásodás,

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#53) Kalandor válasza draco31 (#52) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

nyisd le a keresőt, és ott vannak az opciók
Pontosan keressen
Csak címben keressen

(#54) Kalandor válasza Sanya (#28) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

A keresőben ott van: Jegelteket ne listázza
Gomb nincs és nem is várható.

[ Szerkesztve ]

(#55) maxxenergie válasza Kalandor (#40) üzenetére


maxxenergie
senior tag

Sziasztok!

Gamer gép megszüntetés Ok lehet, de szerintem mivel Asztali gép hirdetésekbe így rengeteg lenne egy kategória alatt, lehetnének alcsoportok ezen belül /ne a szűrővel kelljen bajlódni/ mert ebben a kategóriában rengeteg lenne,

Asztali Gép - Intel/AMD - Intel ág - 115X 2011 stb .. AMD - AM3 AM4 stb..
Tehát proci kategória mintára foglalat alapján Keresni/Árulni gépet /Socket 1155-1151 Intel/AMD külön/ mert azt mindenki tudja jó esetben milyen alapú konfigot akar. És ezeken belül már ott van a kereső .. /Ár szerint stb../

Most jelenleg cca 500 van az Asztali gépek között és cca 400 Gamer alatt tehát ha egy lenne akkor máris 900-1000 hirdetés egy kategóriába amit még fentiek alapján lehetne boncolgatni szűkíteni és csak azt nézni ami érdekel Platform alapján. :R

[ Szerkesztve ]

◄ TELEFON PRIVÁT ÜZENETBEN ► Duna Pláza(XIII.ker) ◄

(#56) ivana válasza bitpork (#32) üzenetére


ivana
Ármester

Azert van nehany gyarto, szoval kenyelmesebb, ha van brand gep.

A gamer szerintem azert hulyeseg mert minden francot beleraknak.

(#57) Kalandor válasza maxxenergie (#55) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Az asztali gép szétbontása nem hülyeség. Szét is bontottam Intel/AMD-re és azok alatt vga-kra, a brand gépet is.

(#58) maxxenergie válasza Kalandor (#57) üzenetére


maxxenergie
senior tag

Szia!

Köszönjük, és a lehetőséget is, hogy bevonsz minket ezekbe a fejlesztésekbe egyszerűsítésekbe, és meghallgatod/megfogadod az építő egyszerűsítő javaslatokat, mert eddig mindig valaki máson át mentek a dolgok akinél ha elakadt már el sem jutott hozzád/hozzátok /PL. mikor az új hirdetési .oldal került kialakításra már ott is írtam a témában de ez mind1 már/ de lehet rosszul látom na mind1 ez szuper :C

Nagyszerű kezdeményezés. :R

"Szét is bontottam Intel/AMD-re és azok alatt vga-kra" gondolom CPU akart lenni ...

És ezek mikor fognak megjelenni az oldalon lehet lemaradtam /mert meló közben csak felületesen vaok jelen/ hirdetés feladásnál és az új kategóriák/alkategóriáknál az oldalon :F :R

◄ TELEFON PRIVÁT ÜZENETBEN ► Duna Pláza(XIII.ker) ◄

(#59) Kalandor válasza maxxenergie (#58) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Nem elírás, a processzor után a VGA határozza meg legjobban a gépet.

Nem tudom mikor jelenik meg ez az egész, mert még sok a munkánk vele.

[ Szerkesztve ]

(#60) maxxenergie válasza Kalandor (#59) üzenetére


maxxenergie
senior tag

Ok értem így is szuper.

Mondjuk a Brand gépeknél szerintem szükségtelen a VGA szintű bontás, mert azok 90% általában integrált VGA-val vannak, nem dedikálttal :R

◄ TELEFON PRIVÁT ÜZENETBEN ► Duna Pláza(XIII.ker) ◄

(#61) Kalandor válasza maxxenergie (#60) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

A jó kis quadros és egyéb gépek legalább külön lesznek.

És ha már ott voltam, az asztali Apple gépeket is szétbontottam:
Mac Mini
iMac
iMac Pro
Mac Pro

[ Szerkesztve ]

(#62) Pete55555 válasza Kalandor (#49) üzenetére


Pete55555
addikt

:R

...Szeretem leracsniztatni...

(#63) draco31


draco31
veterán

M.2 SSD hűtés az az egyéb hűtés kategóriában lesz?

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#64) Kalandor válasza draco31 (#63) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Hűtés - Léghűtés - Chipset, memória, SSD hűtés ;]

(#65) ivana válasza maxxenergie (#60) üzenetére


ivana
Ármester

Szerintem pont jó, mert így gyakorlatilag lett WS kategória :K

(#66) maxxenergie válasza Kalandor (#64) üzenetére


maxxenergie
senior tag

Hűtés terén még a Vízhűtésen belül jó lenne pár alkategória ne ömlesztve legyen minden :

* CPU vízhűtés :

- Kompakt gyári vízhűtések - Épített (egyedi) vízhűtések

* VGA vízhűtés

* Vízhűtés alkatrészek (Pumpa, csatik stb...)

◄ TELEFON PRIVÁT ÜZENETBEN ► Duna Pláza(XIII.ker) ◄

(#67) pulyka jocó


pulyka jocó
senior tag

Nem tudom ki találta ki anno a hardveraprot, és annak értékeléses rendszerét, de nagyon jól tette :)
Szerintem a legjobb apróhirdetéses oldal ma MO-n.

(#68) Kalandor válasza maxxenergie (#66) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Nem jó, mert nem fogja tudni, hogy a csak CPU blokkos vízhűtést a komplettbe vagy a CPU vízhűtésbe tegye, kifejezetten ezért neveztem el blokkra azt a rovatot, arról lehet tudni, hogy nem komplett vízhűtés.
49 hirdetés van ott, h a blokk szóra keresek, 4 találat összesen, ezt nem érdemes szétszedni a komplett-blokkok-egyébalkatrésznél jobban.

(#69) Showhai


Showhai
tag

Hello

Az alaplap kategóriában 2 db 1151v1 van, így hiányzik az 1151v2.
Illetve ott van, csak elírva :)

[ Szerkesztve ]

Duoble Chekc Everytihng

(#70) Kalandor válasza Showhai (#69) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Javítva, az alsó a v2.

(#71) MaxxDamage


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Jól hangzik, reméljük be is válik majd ;) :K

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#72) essexboy válasza Kalandor (#59) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

A Brand gép alatt hiányzik az Intel alkategória.

essexboy

(#73) Kalandor válasza essexboy (#72) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Javítva.

(#74) szabonagyur


szabonagyur
félisten

Itt mintha lenne egy felesleges felsorolás jel

Ez meg csak szimpla formaiság, legyen egységes

E-könyv alá nem lenne érdemes 1-2 katógória? Kindle külön pl?

Tablet résznél a tokokat is jó lenne szerintem külön látni.

A retro notebook mint link megjelenthetne a Notebok kategóriában is.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#75) Robert07


Robert07
aktív tag

A szervernel lehetne meg egy par extra kategoria, mondjuk kulon Intel es AMD processzoroknak, Az alaplapokat lehetne legalabb memoriatamogatas alapjan (ddr3/ddr4) kategorizalni, esetleg meg processzorfoglalatok alapjan is.

A masik erdekes kategoria pedig a RAM.

Ugye van sima asztali memoria, ami megy mindennel.

Aztan van Unregistered ECC UDIMM memoria, ami megy AMD lapokkal, viszont Intelbol altalaban szerver processzor kell hozza, azokon kivul talan par i3 es Pentium tamogatja. Hogy tovabb bonyolitsam a dolgokat, ebbol letezik notimemoria meretu SODIMM modul is.

Es van a "rendes" szerver memoria, ami Registered ECC RDIMM, es ehhez altalaban szerver processzor kell szerver chipsettel.

Nem mondom, hogy mindenkepp szukseg van ilyen merteku szeparalasra, mert aki tudja, hogy mit keres, az biztosan meg fogja talalni, de szerintem hasznos lenne.

(#76) Kalandor válasza szabonagyur (#74) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Összesen 34 ekönyv van, abból 27 kindle, nem érdemes bontani, a tablet tartozék is alig van.

(#77) Kalandor válasza Robert07 (#75) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

aki tudja, hogy mit keres, az biztosan meg fogja talalni, de szerintem hasznos lenne.
Szerintem itt a lényeg, az ilyesmit hozzáértők kínálják hozzáértőknek, könnyen megtalálható minden, és nincs is sok ilyen hirdetés.

(#78) Sanchez638 válasza .LnB (#35) üzenetére


Sanchez638
addikt

Régebbi dolog. De én bizonyos kategórián belül mentek el egy hírdetést.. De nekem is jól jönne, hogy néha ne keljen végig kattintani a kategóriákat.

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#79) Kalandor


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.