Hirdetés
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Magga: PLEX: multimédia az egész lakásban
- GoodSpeed: Te hány éves vagy?
- Luck Dragon: Alza kuponok – aktuális kedvezmények, tippek és tapasztalatok (külön igényre)
- f(x)=exp(x): A laposföld elmebaj: Vissza a jövőbe!
- Klaus Duran: Minden drágul. Vajon a fizetések 2026-ban követi minimálisan?
- sziku69: Szólánc.
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- ubyegon2: Airfryer XL XXL forrólevegős sütő gyakorlati tanácsok, ötletek, receptek
- bambano: Bambanő háza tája
Új hozzászólás Aktív témák
-
FoxiestFox
félisten
Nos, én is a bácsi mellett állok.
De... Mennyi áram volt abban a drótban? 230?
Egy egyszerű, házi barkács villanypásztort is meg lehet csinálni szakszerűen, úgy, hogy ne öljön meg senkit, de ha hozzáérsz, NAGYON fájjon. És úgy is, hogy adott esetben még egy gyereket se öljön meg. Nem egy bonyolult dolog, tényleg. És akkor ez már nyugodtan mehet bele a drótkerítésbe is, persze a megfelelő szigetelések beépítése, és megfelelő, jól látható figyelmeztetések mellett.
Szóval ez most illegális? Egy csomó gazdaságban működik ilyen tudtommal. Volt is szerencsém megfogdosni, én hülye.
Sajnos tényleg régen elment már a dolog abba az irányba, hogy ha meg akarod védeni magad, vagy azt ami a tiéd, amiért megdolgoztál, gyakorlatilag alig van rá esélyed.
Ez a kisemberek lázadozását okozza már most is, és joggal, de az egymásnak esés nem megoldás. Persze elővehetném a radikális énemet is, hogy lopás/bántalmazás/megerőszakolás, stb. = fejlövés helyben, igen, ennek gyors eredménye lenne, lehet hogy a részeg gipsy is meggondolná, kihez kopogtat be.
De ez sem vezetne eredményre, mert a rossz oldal sem tétlenkedne, hadüzenetnek vennék, és némely faluban ahányan ilyen elem leledzik... Nem lennék ott szívesen.
Ez sajnos olyan probléma, amire kicsit magasabb szinten kellene megoldást találni, de nem úgy tűnik, hogy jól fizetett politikusaink dolgoznának az ügyön.
Új hozzászólás Aktív témák
- Linux kezdőknek
- Úgy állhat le a 16 GB-os GeForce RTX 5060 Ti gyártása, hogy közben nem áll le
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- iPhone-t használók OFF topikja
- CES 2026: árad a Panther Lake az Inteltől
- Kertészet, mezőgazdaság topik
- LEGO klub
- Intel Core i5 / i7 / i9 "Alder Lake-Raptor Lake/Refresh" (LGA1700)
- PlayStation 5
- Tőzsde és gazdaság
- További aktív témák...
- HIBÁTLAN iPhone 15 Pro Max 256GB Blue Titanium -1 ÉV GARANCIA -Kártyafüggetlen, MS3693
- Victorinox jellegű svájci bicska eladó
- Újszerű Dell Latitude 5420 - i7 1185G7 ,16-32GB RAM, 512GB SSD, jó akku, számla, 6 hó gar
- AKCIÓ! LG UltraFine 27" 5K IPS 99% DCI-P3 1 év garancia
- Apple iPhone 14 128GB,Átlagos,Adatkabel,12 hónap garanciával
Állásajánlatok
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest


