Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) hunluki


hunluki
senior tag

Várós :D
Remélem visszahozza a klasszikus resource gyűjtögetés --> bázisépítés --> támadás vonalat, nagyon kihalt ez a fajta RTS (meg úgy kb minden RTS manapság).

(#2) Bennyboy


Bennyboy
őstag

Én is várom már. Nagyon adnék egy új C&C generals-t is. Az új settlers-el mi a helyzet? Nagyon nem hallani róla mostanság.

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#3) Zotya84 válasza Bennyboy (#2) üzenetére


Zotya84
őstag

"Az új settlers-el mi a helyzet?" Akkor ezek szerint nem csak nekem tűntek el vele...

Mi ez a hülyeség? Nokiánál ütésállóságot nem fejszével kellene tesztelni, hanem elkezded ütni egy 3310-zel... - L3zl13

(#4) Djuree válasza hunluki (#1) üzenetére


Djuree
félisten

persze h kihalt, ma mar kicsit nottek az igenyek, az mar keves lenne manapsag.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#5) hunluki válasza Djuree (#4) üzenetére


hunluki
senior tag

So-So. Én pl mind a mai napig szívesen veszem elő a knights and merchants-ot vagy az age of 2-t. Illetve hogy csak ne én legyek a példa meg hogy kivegyük az egyenletből a retro faktort:
Unokaöcséim (11-13 évesek) imádják egymást gyepálni age of 2-ben meg warcraft 3-ban.
Ugyanígy fut náluk az starcraft 1-2 is.

Azt aláírom hogy csökkent rá az igény, de speckó én baromira örülök hogy jön utód és remélhetőleg tartja a klasszikus formulát.

(#6) hahakocka válasza Bennyboy (#2) üzenetére


hahakocka
senior tag

Vírus miatt stoppolták, nem zárták le csak leállították hamarosan folytatják a fejlesztését.

(#7) CounterBoci válasza Djuree (#4) üzenetére


CounterBoci
senior tag

Ezt kifejtenéd? Az ellenkezőjét tapasztalom jó húsz év távlatában. Szinte semmiben nem kell ma már gondolkodni, nem egy szériát azért hagytam ott, mert lebutították a hülyék szintjére.

(#8) Djuree válasza CounterBoci (#7) üzenetére


Djuree
félisten

hat azert az ageof szeriahoz se kell atomfizikusi diploma. faek egyszerusegu az egesz jatekmenet.
en is szerettem de ma mar ha csak annyit tudna egy uj resz alig fogyna es hamar unalmas lenne.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#9) utomi válasza Djuree (#8) üzenetére


utomi
senior tag

Dehogy lenne már unalmas? Mégis mi a tököm kell egy RTSbe? :W Amúgy igazad van a mai elvárások óriásiak, azért pörög a fantasztikusan összetett Fortnite, Pubg , Cod Warzone, Valorant stb. Nem ez a gond, a gond, hogy az rtsekhez agy és idő kell és abban a világban ahol egy 10 perces videó hosszú és nem nézik meg, nem lehet sikeres RTS-t készíteni. :W

(#10) hunluki válasza utomi (#9) üzenetére


hunluki
senior tag

Age of 2 tényleg faék, de ennek is megvan a maga szépsége. Ott van pl az általam említett k&m, na ott konkrétan minden katonát és parasztot etetned kell és életben kell tartanod egy várost ami azért nem kis meló.

Sajnos ma már tényleg nem menők a bonyolult játékok, ha nem pörög eléggé, kevés inger éri a játékost akkor leteszi és keres valami pörgőset. Szomorú de ez van :(

Épp ezért üde folt az age of 4, remélhetőleg hozza azt amit eddig a széria (ami szvsz a második résznél tetőzött).

(#11) sutszi válasza utomi (#9) üzenetére


sutszi
veterán

Teljesen egyetértek. FPS kb 12 egy tucat...

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#12) Djuree válasza utomi (#9) üzenetére


Djuree
félisten

inkabb egy total war, na az mar azert komolyabb.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#13) Luck Dragon

Végre , kár hogy csak PC-re érkezik . Jó lenne egy Cossacks folytatást is látni .

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#14) Neoteric válasza Bennyboy (#2) üzenetére


Neoteric
addikt

+1, Ageofnak is örülök, de egy Generals "2" is tuti vétel lenne. Mondjuk remélem nem lesz az Age of 4-nek se high-end gépigénye, csak egy XPS laposom van, és emiatt nem fogok pc-t építeni, főleg nem a mai vga árak mellett.

PSN: ne0teric_sAN

(#15) Djuree válasza Luck Dragon (#13) üzenetére


Djuree
félisten

az mondjuk engem is érdekelne.
de én csak tableten játszok, nekem minden oda jöjjön. :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#16) Luck Dragon válasza Djuree (#15) üzenetére

Nem hinném hogy Tablet barát lenne egy Cossacks , már csak a játszhatósága miatt is. De optimalizálás terén úgy emlékszem nagyon jók voltak.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#17) Djuree válasza Luck Dragon (#16) üzenetére


Djuree
félisten

az érintőkijelző miatt sztem meg lehetne oldani. :K
de nekem egy butitott is jó lenne. pc-re meg jöhetne egy rendes.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#18) Luck Dragon válasza Djuree (#17) üzenetére

Bőven elegendő lenne ha az első Europe warst átalakítanák. Mindene megvan .

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#19) Hopkins95 válasza Djuree (#12) üzenetére


Hopkins95
addikt

A Total War Rome II-vel játszottam, legyen hozzá annyi elég, hogy este elkezdtem és egész éjjel nyomtam a játékot, mire reggel arra jöttem rá, hogy nem jutottam egyről a kettőre. Mire Dél-Itáliába értem a hadsereggel, északon fellázadtak és visszavették a falvakat, mire visszaindultam északra, akkor meg délen kezdtek lázadni és visszafoglalni mindent. Fárasztó egy játék rohadt hosszan elhúzódó városfoglalással, számomra inkább volt frusztráló mint szórakoztató. Ráadásul ez a körökre osztott dolog egyáltalán nem jött be. :N

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#20) Busterftw válasza Hopkins95 (#19) üzenetére


Busterftw
veterán

En az "ujabb" reszeknel a epitkezest utalom, egyszeruen nem tudom megszokni. (Shogun II es utana)
Oke, hogy van egy csomo epulet, de amikot fejesztel akkor megnyilik 3-4 fele aztan ott malmozok, hogy akkor ide mar volt egy farm, a masik provinciaba kene megegy farm a food miatt, de a kecskefarm vagy pastures legyen.
A kezmuves izebol is kene de az negativ food.
Egyszeruen lehetetlen atlatni szamomra, foleg amikor tobb negativum is van az epuletnel.

Ezert szeretem a Rome/Medieval II rendszeret, ott no a varos es csak megepited a kovetkezo szintet. Egyertelmu, hogy mit kapsz cserebe mennyiert.

(#21) Djuree válasza Hopkins95 (#19) üzenetére


Djuree
félisten

jaja, sokáig tart, főleg ha hosszabbat indítasz, de pont ezért tetszik nekem, sokat kell sokfelé gondolkodni, előre kell taktikázni. :K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#22) VIC20


VIC20
őstag

A videó végén a zászló lengése több, mint kínos: röhejes.

(#23) yennayo


yennayo
junior tag

Egy jó Red Alert 4-et adnék :C

(#24) kwzatz válasza Djuree (#4) üzenetére


kwzatz
őstag

Az Age of Empires 2 Definitive Edition kb. népszerűbb, mint az alapjáték valaha volt. :D
A C&C Remastered Collectiont is vitték mint a cukrot.
Ezekre még mindig van igény.

[ Szerkesztve ]

(#25) Djuree válasza kwzatz (#24) üzenetére


Djuree
félisten

hát gondolom az öregek nosztalgiáznak, de a fiataloknak sztem kevés, a mai felgyorsult világban nem ehhez vannak szokva. én is szerettem őket, de valszeg már elaludnák a monitor előtt ha ezekkel kéne játszanom. :DD meg nyilván csak a multi ami viszi, single-ben egy nagy időpocsékolás csak. suli mellett mondjuk volt időm, meg most még több lenne a karantén miatt. :)) az ageof2 felújított nekem is megvan de nem játszottam vele egy percet se...valahogy sajnálom rá a drága időt így a gyerekek mellett.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#26) Sempronius89 válasza Djuree (#25) üzenetére


Sempronius89
tag

Azért az Age 2 felújított változata elég nagyot ment Steamen.

Most hétvégén meg valami 65 kEUR összdíjazású verseny lesz belőle.

Ha évi tucat RTS-re nincs is igény, de azért néha 1-2nek inkább helye van.

(#27) gaben22


gaben22
senior tag

Én is csatlakozom a Settlers várósok közé. Igaz én nem hallottam róla, hogy újraindítanák, de örülök, ha így lesz.

Eladó cuccok: DAP: Astell&Kern AK70 mkII; IEM: JVC HA-FW01, RHA T20

(#28) #72042496 válasza kwzatz (#24) üzenetére


#72042496
törölt tag

Azt én is az elsők közt vettem meg, de azóta se indítottam el. :)

(#29) safalade válasza yennayo (#23) üzenetére


safalade
csendes tag

Oszd csak el kettővel :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.