Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2) Wictor válasza Thunderzolee (#1) üzenetére


Wictor
senior tag

Nem szeretnék ünneprontó lenni, de elég esélytelen, hogy ugyanez megessen még egyszer. Az persze nem kizárt, hogy a bejegyzés írója már ma megtalálja a szerelmét, de hogy ilyen formában... Sok sikert neki!

Valahogy én sem tudok kitörni a "barát" szerepkörből, szóval maximálisan együttérzek jimmy399-cel. Idén egy hasonló eset is történt velem, csak ott én találtam véletlenül a lányt, írtam neki, visszajelölt, elkezdtünk beszélgetni, kezdett megnyílni... majd másnap reggel eltűnt az ismerőseim közül. De ez azóta már szinte hetente megtörténik. Ha az ember alapból barátkozós stílusban közelít feléjük (le tudják szűrni és félre is tudják érteni, mert a bizalmaskodás nem feltétlen barátkozáskor használatos), akkor abból sosem lesz semmi, már megtanultam sajnos. Nem tudom, hogy mennyire görcsösen próbálsz kapni az alkalmon, kedves cikkíró (vagy hogy mennyire bánt, hogy magányos vagy), de ez is elronthatja az egészet. Ezt is megtanultam. Hülyén fog hangzani, de valamilyen szinten örülök, hogy nem csak én vagyok így a nőkkel. Persze rossz olvasni, hogy más is, de na... Érted, gondolom?! :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.