Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7) Rayyy válasza Moleskin (#4) üzenetére


Rayyy
senior tag

Nekem jelenleg is AV-40-em van, a hangja tényleg szép, zenehallgatáshoz kiváló, bár az elektronikus műfajok mélyeit nem hozza (ahogyan valószínűleg ez a JBL sem), mivel az alsó határa 80Hz körül mozog.
Az AV-40 tényleg olcsóbb, viszont nálam kb. egy év után elkezdett recsegni a fejhallgató kimenet... elvittem szervizbe, kicsit jobb lett a helyzet, de nem szűnt meg a probléma, ott mondták, hogy ez ennyit tud. Mondom jóvan'. Aztán egyik nap ismét chatlakoztatnám a fejhallgatómat a hangfalba és becsúszik az aljzat... örültem neki... lecsavaroztam és totál megdöbbentem. Rohadt igénytelen belseje van, semmi sincs rendesen rögzítve, a fülhallgató aljzat pedig egyáltalán nincs! Az tartotta, hogy a plug külső köpenye szorult a fába mart lyukba(!), ami természetesen a használattól elengedett... mindegy. Azóta a gépi plugból szól a fejhallgató.
A lényeg, hogy stúdió monitor hangfalat 40ezres darabár alatt nem éri meg venni, a minőséget ki kell fizetni.

Vagy veszel 20-ért valami jobb számítógépes hangfalat vagy 70-80-ért - kezdő áron - rendes sztereót.

[ Szerkesztve ]

Minden a legnagyobb render!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.