Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13) concret_hp válasza Lyobag (#11) üzenetére


concret_hp
addikt

nem feltétlenül vannak sokan a kihanemén jellegű előadók, én eddig egyetlen tanszéken tapasztaltam ilyet, akiknél eddig összesen kb. 4-5 tárgyam volt. a többség ha nem is húde rendes, de korrektnek mondható, nincs arcra osztályzás meg szívózás azon hogy nem fogadják el az általáuk leírt dolgokat. olyan előfordul hogy nagyon precízen kell tudni bizonyos dolgokat és ha egy kicsit mást vagy máshogy írsz azt nem fogadják el, mert nem az a válasz a kérdésre.

sőt a tipikusan szívózók inkább a fiatal doktoranduszok, akik azthiszik, hogy mindenki olyan májszter mint ők. több nemzetközileg is elismert szaktekintély tanított már pl. Recski András, Keviczky László, Szeredi Péter, Levendovszky János, Selényi Endre (őket lásd gugli, legfelső link, és publikációk , CV (csak hogy érzékeltessem: szinte mindegyik MTA tag, rengeteg publikációval)) és azt kell mondjam mindegyik maximálisan korrekt volt, és ők azok akik értékelik ha az ember tényleg tenni akar valamit.

eddigi pályafutásom alatt a f*** vs. korrekt oktatók aránya olyan 15-20% vs. 80-85% sztem kb.

vagy fullba vagy sehogy :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.