Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Salmi


Salmi
tag

Én már megválogatom, hogy mit hallgassak, így csak azt hallgatom, ami tetszik. Nem kell szembesülnöm azzal, amiről írtál :).

(#2) moma


moma
őstag

Tehát ha jó értem a cikk arra hívja fel a figyelmem, hogy valójában onnan tudhatom meg, hogy ki a tehetséges zenész, hogy megnézem a klippjét, és ekkor már könnyen dönthetek, mert ha pucérkodik akkor nyilván tehetségtelen. Ezt sejtettem is mindig. Az, hogy a zene és pucérkodás vegyítve, veszélyes elegyet alkot, ami közvetve korai abortuszhoz vezet, hatott valódi újdonságként. Ezek után persze már azt is sejtem, hogy miért is annyira becsülendő, ha valaki nem vetkőzik: gondolom ez már maga a harc az abortusz ellen :DDD

we all deserve a bit of luck.

(#3) Peet210


Peet210
őstag

A gyerek legyen gyerek. - Mennyire igazad van.Kár hogy sokan elfelejtik ezt.

Today's record, is tomorrow's motivation

(#4) 3psilon


3psilon
aktív tag

Persze, igazad van. Sokat nézek MTV-t, vivát, MCM-et. Értelemszerűen így mindig látom ha van új zene, és az milyen.

Mit mondjak, erre lehet mondani, hogy elszomorító. Tény, én épp a megfelelő korosztály vagyok (17), és oké, néha sikerül rávenni magam, hogy végignézzek egy ilyen számot. Általában elgondolkozom, hogy tényleg szép nők, csak ezzel az a baj, hogy a zene lenne a fontos, az meg hát nem valami nagy szám.

ladybug most pedig gondolkozz el a ''pussycat'' szó szerinti fordításán <<puncica>>, na igen ők sem a zenéjükkel akarják eladni magukat

Egyébként ez a tendencia van az összes gettóxar zenénél meg talán RNB-nél is. Na jó, régen is ez volt, csak több ruhával, és normálisabb zenével. Amúgy meg, hiába minden cicikirakosgatás, senki nem fog erre a számra emlékezni egy év múlva, de még csak 3 hónap múlva sem. Hosszú távon a zene a nyerő, nem a fedetlen testrészek / perc arány.

Na most jöhetnék, hogy ez a mai szar fogyasztói társadalom az ösztönök azonnali kielégítéséről szól és hogy a szexualitást is összekapcsolják a vásárlással de ilyenekről már rengeteg cikk született a logouton :)

Specs: Ryzen 7 5800X, 48Gb RAM, RTX 3060Ti 8Gb, Fedora Linux | Kawasaki ER-6F 2006

(#5) QuarK válasza moma (#2) üzenetére


QuarK
senior tag

ugy erzem te valahol megakadtal az asszociacios lancban egy sexy csajszy csiporangasanak kepzeletbeli latvanyanal

(#6) parandroid válasza moma (#2) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Öhm, én inkább úgy értettem, hogy a cikk arra szeretné felhívni a figyelmet, hogy nem kell tehetségesnek lenni ahhoz, hogy nézett, hallgatott, népszerű legyen egy klipp, dal, album, stb. Elég ha az adott előadóművész nekivetkőzik.

Elkezdhetjük elemezni Paris Hilton zenei munkásságát is, ha gondolod, de akár a cikkben is említett zenekar (?zenélnek ezek egyáltalán, vagy modellek, vagy mik ezek?) pályafutása is ígéretes alanya lehetne egy hasonló eszmefuttatásnak.

Félreérteni (neadjisten szándékosan félremagyarázni) bármit lehet, de szociológiai tény, hogy korunk médiájának szabadossága sajnos nincs jó hatással a serdülő korúakra. Az esetleges követlezmények pedig attól függenek, hogy a régimódi család (és az általa nyújtott nevelési koncepció, vagy annak hiánya) mennyire képes kompenzálni a káros hatásokat.

Megvolt mindez persze régen is, emlékszünk még Madonna Erotica korszakára, de egyre masszívabban, egyre nagyobb tömegben és egyre gátlástalanabbul önti el a médiát.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#7) Rive válasza parandroid (#6) üzenetére


Rive
veterán

Az esetleges követlezmények pedig attól függenek, hogy a régimódi család (és az általa nyújtott nevelési koncepció, vagy annak hiánya) mennyire képes kompenzálni a káros hatásokat.
Illetve esetenként mennyire képesek elmélyíteni a problémákat.

[Szerkesztve]

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#8) parandroid válasza Rive (#7) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Igen, akár azt.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#9) dr faustus


dr faustus
senior tag

Úristen, meztelenkednek a tévében? :D

Bocsánat...én kérek elnézést

[Szerkesztve]

Warning: Explicit Content

(#10) parandroid válasza dr faustus (#9) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Igen, már este hatkor (illetve mostanában mintha már az időpont is teljesen mellékes lenne, bár a nézettség szempontjából a főműsoridő a tuti), amikor jóérzésű ember még csak két felesen van túl, a gyerekek meg éppen az esti mesére készülnek.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#11) HERR Z válasza parandroid (#6) üzenetére


HERR Z
veterán

zenélnek ezek egyáltalán, vagy modellek, vagy mik ezek?

Talán sztriptízlányok voltak, azért is ilyenek amilyenek

(#12) tildy


tildy
nagyúr

Elnézést, csak nekem bántja a szemem a sexi?
A cikk nagyon ott van a toppon, de a címet szerintem vagy sexy-re (ha már angolosan írunk), vagy szexire kéne javítani:U


A pucérságról pedig: van amivel egyetértek ladíbuggal, van amiben nem. Az egyik kedvenc számom a ''Sweet harmony'' (Tudjátok, a let's come together, right now, oh yeah, in a sweet harmony .. Ha jól emlékszem a szövegre), aki ismeri, tudja milyen a videóklippje [link], mégsem gondolom, hogy ettől lenne több abortusz a világban . Sőt.
A legismertebb ''meztelen'' videóklipp, szerintem.

Szívemnek nagyon kedves ez a dal, kedvesem kapcsolatunk kezdetén mindig ezt suttogta a fülembe :o :B

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#13) parandroid válasza tildy (#12) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Teljesen jogos a felvetés, javítva.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#14) Pompi válasza 3psilon (#4) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

''Amúgy meg, hiába minden cicikirakosgatás, senki nem fog erre a számra emlékezni egy év múlva, de még csak 3 hónap múlva sem.''

Mindig is voltak ún. divatzenék. Ez nem a mai kor velejárója. Szerintem ez nem baj, nem kell, hogy egy adott zene az örökévalóságnak szóljon. Elég ha egy ideig örömmel hallgatom és szórakoztat.

Feel Good Inc.

(#15) Kokkantas


Kokkantas
aktív tag

Romló vagy inkább, rothadó világunk ezt a ''javuló'' tendenciát mutatja. Minden szart ellehet adni, csak megfelelő nőkkel kell reklámozni.



[Szerkesztve]

(#16) dr faustus válasza Pompi (#14) üzenetére


dr faustus
senior tag

A szülők mindig is gyanakodva figyelték a hangos beatzenét. :)

Warning: Explicit Content

(#17) dabadab válasza parandroid (#6) üzenetére


dabadab
titán

Paris Hilton szerintem mas kategoria, neki egyszeruen van penze meno producerre meg hangmernokokre, akik szallitjak a profin hanszerelt popszamot a kelloen kis kihivast jelento enekszolammal, a hangmernokok meg helyreteszik a dolgokat, hogy ha ez is meghaladna Hilton kisasszony kepessegeit.

Regmult idokbol meg nem igazan Madonnat hoznam elo, hanem mondjuk a jo oreg Sammy Foxot, Sabrinat meg a hozzajuk hasonlokat.


''szociológiai tény, hogy korunk médiájának szabadossága sajnos nincs jó hatással a serdülő korúakra''

Tenyleg, lattal errol valami normalis tanulmanyt? Mert az ember leginkabb mindenfele hulye sopankodast hall, hogy ''bezzeg a mi idonkben'', aminek a faktualis alapjai zero fele kozelitenek.

Mondjuk szerintem inkabb dugjanak a TV-ben, mint gyilkoljanak, de ez csak egyeni preferencia :D

[Szerkesztve]

DRM is theft

(#18) BiP


BiP
nagyúr

Mondjuk szerintem (az utolso bekezdesben emlitett) modellszakma normalis esetben kicsit tobbrol szol, mint amit leirsz.

Amugy meg igencsak idevag a South Park 8.szezon 12.része.
Fius valtozatban hasonlo a 7.sz 8.resz
ill. a nővel, szexiséggel eladhato termekek kapcsan a 7/12.

Bocsi, mostanaban sok south parkot neztem, de ezek szerintem teljesen idepasszolnak.
Aki nem szereti a nyelvezetet (abba is jocskan bele lehetne kötni, ugyebar), az a mondanivalojat szurje le az epizodoknak, tanulsagosak.

Sweet Harmony: nagyon jo szam, még ma is. Na, abban muveszi a meztelenseg megjelenitese, mint pl. egy akt.

(#19) tildy válasza dr faustus (#16) üzenetére


tildy
nagyúr

:C :DD

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#20) #64791808


#64791808
törölt tag

Találó cikk, gratulálok hozzá.

Más: szerintem mindez nem véletlenül van így.

Ide most akartam írni egy kódolt üzenetet, de inkább nem teszem.

(#21) VladimirR


VladimirR
nagyúr

ezert kell megvalogatni, hogy mit hallgat az ember, nem kell hagyni, hogy a radiokbol omlo hig f*s elontson minket, hogy naponta 4-6 alkalommal nyomjak le ugyanazt az 5 slagert
tudom peldanak okaert ajanlani az alabbi ket webradioadot:
digitally imported => Bovebben: [link] (mindenfele elektronikus zene)
sky fm => Bovebben: [link] (klasszikus zenetol kezdve a jazz-en, a 70-es eveken keresztul az alternativ rock-ig eleg szeles valasztek van)

(#22) ladybug válasza BiP (#18) üzenetére


ladybug
őstag

A modellszakmát a testi adottságok miatt hoztam fel példaként. Valóban többról szól, de nem menjünk ebbe bele.

Tildy: Mint az utolsó bekezdésben leírtam, mindig is voltak ilyen előadók. Nem ez zavar. Van olyan szám/dal, amiben erotika/gyengédség van (a szövegben is), és ezt képi úton is igyekeznek visszaadni. Viszont a Sweet harmony érzékiséget mutat, és nem gusztustalankodnak a képernyőn.
Mostanság megy ritkaságszámba, ha nem félemztelenek az előadók a klipekben.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#23) [amne]


[amne]
senior tag

Ha tiltod a gyerekednek az ilyen klippeket, és úgy általában a médiában látható túlfűtött szexualitást, akkor is megnézni, csak még prűd baromnak is fog tartani, ha meg hagyod neki, akkor megy esténként a tinibankba mellbimbót mutogatni. A gyereknevelés kihívás... Nem is tervezem egy jó ideig.

Témához, meg annyit, hogy az MTV 80%-a ugye a populár amcsiknak is eladható zene, VIVA-n 100%. Abba meg kell csöcs meg punci hogy valaki végigülje, és megnézze hogy a spiné az új nokiával sms-ezik a gizda csávójával akinek 24-es kerekeken gördülő vadi új mercije van. Itt minden összefügg mindennel, orbitális pénzek, mondanom se kell. Ezért tenni fognak rá hogy kik mit mondanak, meg ki hol háborodik fel, sőt. Kár is erről beszélni meg postot írni, csak azért nem törlöm ki, mert utálok feleslegesen gépelni.


talán megoldásnak annyi, hogy hagyod hogy kinőjje az ilyen zenéket, majd rászokik valami drogra amihez úgyis szar a pussycat, valami zúzós zenét talál vagy éppen valami lájtosat, amik annyira undergroundok hogy klippjük sincs. ;]

[Szerkesztve]

(#24) VladimirR válasza [amne] (#23) üzenetére


VladimirR
nagyúr

''talán megoldásnak annyi, hogy hagyod hogy kinőjje az ilyen zenéket, majd rászokik valami drogra amihez úgyis szar a pussycat, valami zúzós zenét talál vagy éppen valami lájtosat, amik annyira undergroundok hogy klippjük sincs''

:DDD

viszont valoban jo kerdes, hogy mit hallgasson a gyerek?
popslagerek? azok meztelenkednek
rock? azok isznak, hanynak, belefekszenek
house, techno? azok bogyoznak, meg nasonlo szintetikus drogokkal elnek
rap, hip-hop? azok szivnak, meg lovoldoznek, meg meg a gatya is log rajtuk
raggie? azok szivnak reggeltol estig, meg a hajuk is ossze van allva
goa? azok gombaznak


[Szerkesztve]

(#25) tildy válasza ladybug (#22) üzenetére


tildy
nagyúr

Akkor pontosan mire gondolsz? Nem nagyon láttam ugyanis videóklippekben kivillanó ciciket, hátsókat, sőt , annak idején még Britney Spears testszínű ruhás videóklippjét is csak az esti órákban lehetett lejátszani a zenetévéken .[link]

Ha jól tudom ez az általad kifogásolt klipp:[link]
Szerintem mindenki döntse el maga, hogy neki ez már sok(k)-e.

Szerintem nem nagy szám sem a zene, sem a klip. Exhibicionista, magamutogató ez igaz, de nem hinném hogy sokkal rosszabb lenne, mint a többi. Vannak természetesena videóklippek közt is kivételek, személyes kedvencem mostanában a Faithless-bombs , de az meg ugye egész más kategória .. Csajos zenekarok klippjei már 10 éve is hasonlóak voltak. [link]

De miért is fáj neked, hogy így adják el magukat ? (Hidd el semmi rosszindulat nicns a kérdésemben) Te nem ilyen vagy és valószínűleg a gyerekeid sem ilyenek lesznek, ami nagyon tisztelendő, és mivel tudom, hogy jó szülő vagy, meg fogod találni az arany középutat.

Na jó tudom, néha jólesik az embernek a neki nem tetsző dolgokat leszólni...(nem kell bemutatni, ismerem magam, én sem vagyok kivétel )

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#26) Renwick


Renwick
őstag

Egyetértek azzal, hogy az erotika sok előadó számára nélkülözhetetlen kellék ahhoz, hogy eladja magát, de azért lehet (sőt sztem valahol kell is) ezt hitelesen művelni, az apró gesztusoktól, finom mozzanatoktól kezdve a komoly csípőrázásig minden eszközt bevetve. :)

Két kedvenc példám Sade és Shakira -- két külön világ, de mindkettő úgy adja a nőt a színpadon, hogy a legtöbb egészséges férfit azonnal leveszi a lábáról. De mégsem (csak) ezért sikeresek.

Szerintem hiba lenne kiűzni a szórakoztatóiparból az erotikus csípőmozgásokat, ellenben egy-két előadó valóban megtanulhatna úgy sokat mutatni, hogy valójában nem is mutat, csak sejtet... :)

üdv

R.

I see you blaming each other -- And I love you still

(#27) tildy válasza tildy (#25) üzenetére


tildy
nagyúr

Közben átolvastam rendesen az írást, nemcsak futólag, így értem mire gondolsz kedves ladybug. De vedd azt is figyelembe, hogy nem vagyunk egyformák, ez neked már túl sok erotikus magamutogatás . (A modellekhez tán kevesebb köze van, mint inkább a bárpulton táncoló csajszikhoz). Szóval értem mire gondolsz, de a távirányító a te kezedben van ;)

amne: az alternatívos mondatod nagyon odaver:D:D

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#28) Faget


Faget
tag

Annyi sok okosság elhangzott, annyi sok kritika. Ám semmi nem szól másról mint a felelősség lehárításáról. Kapjanak már észbe a tisztelt szülők, kritikusok, károgók, bezzeg a mi időkben emberkék. Csak a neveltetésen múlik hogy fog a gyerek ezen világ ''szörnyű'' dolgaihoz viszonyulni.
Hogy jobban értsétek mit akarok kifejezni:
''Ha a gyereket folyton bírálják, a lenézést tanulja. Ha a gyerek állandó gyűlöletben él, a háborút tanulja. Ha a gyereket mindig gúnyolják, a félénkséget tanulja. Ha a gyereket folyton megszégyenítik, a bűntudatot tanulja. Ha a gyereket tolerancia veszi körül, a türelmet tanulja. Ha a gyereket folyvást bíztatják, a bizalmat tanulja. Ha a gyereket biztonság veszi körül, a hitet tanulja. Ha a gyerek teljesítményét elismerik, a megbecsülést tanulja. Ha a gyerek jórészt helyesléssel találkozik, önmaga szeretét tanulja. Ha gyereket elfogadják, és barátságos légkörben él, megtanulja szeretni a világot. A gyerekek azt élik, amit tanulnak!''

A világ sok színű, mindenkimegtalálhatja benne amit keres és jónak vél.

(#29) ladybug válasza Renwick (#26) üzenetére


ladybug
őstag

Ezzel egyetértek. Shakirat szeretem, mert jó hangja van. A zenéje pedig a latinos temperamentum miatt tele van erotikával. Ezt igyekszik a klipekben is megmutatni.
A hitelesen művelést és a sejtetést én is elfogadom. Nem is erről írtam a cikkben. Engem a túlzott szexualitás zavar. Bár ez is relatív, mint minden.

Sajnos sokan kiforgatják a szavaimat, kiélezik a mondandómat. Örülök, hogy Te érted, miről beszélek. És végre Tildy is.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#30) kymco válasza ladybug (#29) üzenetére


kymco
veterán

Nagyon tetszik a cikked....
A 4 éves kislányom nagyon szereti a zenét, alapvetően a pörgőseket, a lassú andalítót el szeretné mindenáron kapcsoltatni.... Időnként este 6 és 8 között bekapcsolom neki a VH1-et MTV-t vagy a VIVA-t, hogy egy kicsit mozogjon... de minden klipp előtt félek, mert vagy rémisztő képeik miatt fog felsírni esetleg éjszaka, vagy a fűtött erotika, öltözködés stb okoz zavart. Még szerencse, hogy nem érti a szöveget....
És ez a standard a tizenéveseknek. Ők egyébként is komoly hormonális boom-okat élnek meg, és ha rájátszik ez az őrület (ami pont a hormon boom-okat akarja kiaknázni, és ez puszta üzleti fogás)... hát elég nagy gáz van...
Így lehet, hogy egy mértéktartó női magazin, mikor több párkapcsolatban élő fiatalt kérdezett, elismerően szólt a kéthónapos kapcsolathoz... ''már jó régóta együtt vagytok'' - szólt a dícséret. Azt már leírni is csak félve merem, hogy 12 éve ismerem és szeretem a feleségem....

www.refujvaros.hu

(#31) VladimirR válasza kymco (#30) üzenetére


VladimirR
nagyúr

''Így lehet, hogy egy mértéktartó női magazin, mikor több párkapcsolatban élő fiatalt kérdezett, elismerően szólt a kéthónapos kapcsolathoz... ''már jó régóta együtt vagytok'' - szólt a dícséret. Azt már leírni is csak félve merem, hogy 12 éve ismerem és szeretem a feleségem....''

ez ugye veletlenul sem egy ''bezzeg az en idomben'' tipusu szoveg akar lenni? mert meg annak is nagyon gyenge

(#32) HavocS válasza VladimirR (#31) üzenetére


HavocS
senior tag

Olvasgass pár ilyet, aztán rájössz, hogy nem :)

(#33) Faget


Faget
tag

(#34) DarkByte


DarkByte
addikt

A klippek és a zenei ízlés. Kicsit félve írom amit írok, mert ezen a téren mindenki képes belekötni bármibe. Szóval, én a magam részéről az elektronikus zene kedvelője vagyok, abból is elsősorban a dallamosabb dance, trance a kedvencem, de nem vetek meg semmilyen más műfajt sem, ha tetszik az adott zene. Elég sok zenét hallgatok, az elmúlt 2 hónap vizsgaidőszakban gyakorlatilag nonstop ezt tettem (máshogyan nem bírnám ki). Az említett előadó csajokról (vagy inkább csak két csaj? a többi gyakorlatilag csak háttérhang) nekem nincs azért annyira negatív véleményem, a Sway című zenéjük személy szerint bejön (tudom feldolgozás, illetve lehet hogy a frontcsaj énekhangja is lehet csak ''stúdiómunka'', de ettől függetlenül tetszhet. Paris Hilton-nál tehetségesebbek, ebben kiegyezhetünk :D) Utáljam amiről énekelnek? Miért? Manapság a legtöbb zene témája körülbelül ugyanúgy csoportosítható mint a műfajok: vagy ''i love you'' orientáltak, avagy nem szólnak semmiről, esetleg olyasmi lila ködbe burkolt valamiről szólnak amit talán az írója is valamilyen belőtt állapotban álmodott meg. Melyik a jobb? Szerintem egyik sem. Egy zenét szerintem nem az tesz jóvá, hogy milyen műfajú vagy mi a témája (nem utolsó szempontok, de nem is kizáró okok), hanem hogy az adott track-be vagy albumba mennyi energiát ölt az előadója. És ez vonatkozik a klippre is. Sajnos ma egy zene a klippel adható el legjobban (illetve azzal hogy a kereskedelmi rádiókat jól lepénzelik hogy csak nonstop ezeket nyomassák), a klipp pedig a fent leírt jelenséggel: lehetőleg félmeztelen csajok, fürdőruhában, életmentő övvel, olajjal bekenve (ahogyan jól esik ;]), vagy bazidrága luxusverdákban, esetleg a most divatos underground autótuning látványvilágban megjelenítve, lehetőleg minnéltöbb márka felvillanásával hogy a célrétegeket a vásárlásra is ösztönözzék tudat alatt. Írom ezt mind úgy hogy az általam favorizált zenék klippje erről szól (pl. Michael Gray klippek) Sajnos elég kevés klipp van, amit azért érdemes megnézni, mert van valamilyen típusú mondandója (ide tartozik a fent említett Faithless - Bombs klipp is). Sajnos minden párhuzamban van a média terén egymással: amíg a legtöbb embernek megfelelő a balázs só, meg a szeressmost és hasonló kategóriájú megatartalmas műsorok addig sajnos a zenei igényességi szint sem fog növekedni. Sőt, a mélyzuhanást szerintem esélytelen is megállítani. Csak arra lennék kíváncsi hogy a mélypont bekövetkezte után mi következik majd. :(

[Szerkesztve]

(#35) Ősember


Ősember
őstag

mennyire igaz ami itt van. az uj fajta videokban tényleg tul sok a pornográfia, de ez van... én sem a popperek társaságába tartozom, igy egyszerübb negativ véleményt alkotnom :D de akárhonnan nézem tényleg csak a seggrázásrol szol egy video :F

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#36) rudi válasza ladybug (#29) üzenetére


rudi
nagyúr

Fú, múltkor az MTV-n volt ilyen werkfilmszerűség ezekkel a Pussycatekkel klippről turnéról ilyenekről. Komolyan mondom, fényes nappal lámpát kellett gyújani, annyira sötétek voltak. Ráadásul, ha nem mozognak olyan veszettül gyorsan, akkor annyira nem is csinosak. No meg a nívósabb számaik feldolgozások.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#37) Csapi007


Csapi007
veterán

Hello
Elgondolkodtató kis cikk, jó lett, gratula. :)

"Csak úgy mondom"

(#38) tildy válasza rudi (#36) üzenetére


tildy
nagyúr

Nono! Azért pl. MAdonna sem eszével hódította meg a világot. :U Ettől függetlenül az egyik legjobb női előadó (lett.)

Ősember: A pornográfia olyan irodalmi művet, képet vagy filmet jelöl, melyben mezítelenség vagy közösülés kerül ábrázolásra nemi izgalom elérése céljából. A kifejezés a görög πορνογραφια szóból ered, aminek jelentése: ''prostituáltakról való írás vagy rajz''.

A pornográfia eltér az aktábrázolástól abban, hogy a test szépségének ábrázolása helyett a hangsúly a nemi aktus, illetve a nemiszervek közvetlen módon való megmutatásán van. Elfogadott vélemény szerint nem azonos az erotikával sem, ami hasonló nemi izgalom elérését tűzi ki célul, de a közösülés vagy a nemi szervek közvetlen bemutatása nélkül.

A pornográfia megítélése társadalom-függő.
Forrás: Wikipedia

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#39) ladybug válasza tildy (#38) üzenetére


ladybug
őstag

Ő mindig is provokatív volt, de sokféle stílusban helyt tudott állni. Mégis lassan 30 éve a pályán van.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#40) kymco válasza VladimirR (#31) üzenetére


kymco
veterán

Nem, hanem annak megmutatása, hogy egy hosszú párkapcsolat nem két hónap... de látom talált a célzásom, mert pont az ilyen hsz miatt írtam le félve :D

www.refujvaros.hu

(#41) rudi válasza tildy (#38) üzenetére


rudi
nagyúr

Madonna vs PCD há-há-há-há-há :D
Szerintem egy évtizedek alatt bizonyított popdívát nem kellene sötét dísztyúkok gyülekezetével párhuzamba állítani. Vegyük majd elő ezt az összehasonlítást mondjuk 3 év múlva.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#42) VladimirR válasza HavocS (#32) üzenetére


VladimirR
nagyúr

akkor egesz biztos egy ''ezek a mai fiatalok'' tipusu (maskulonben nem ertem, hogy mi koze annak, hogy o 12 eve ismeri a nejet annak, hogy most valami barom azt mondja a 2 honapos kapcsolatr, hogy az hosszu

annyira tudom dijazni, mikor mindig mindenki erkolcsileg felulemelkedik mindenki mason, hogy o mennyivel jobb, tisztabb, jolneveltebb, husegesebb, kulturaltabb, mennyivel jobban szem elott tartja a regi emberi, csaladi ertekeket, mig masok (foleg ezek a mai fiatalok) csak isznak, hanynak, belefekszenek, amelyik nem, az drogozik, nincs jovokepuk (kiveve azoknak, amelyek be vannak tepve), nem dolgoznak, nem alapitanak csaladot, neveletlenek, tiszteletlenek, h*lyek, d*gnak ossze-vissza, razzak a s*gguket a tv-ben, vagy eppenseggel bamuljak, ahogyan mas razza a s*gget a tv-ben, amelyik nem tv-t nez, az a szamitogep elott r*had egesz nap, vagy 14 evesen mar a disco-ba jar, elektronikus/satanista/etc zenet hallgat, kiveszett belole minden ertek es meg az ulohelyet sem kepes atadni a villamoson

elnezest katica, hogy eppen a te irasodhoz tartozo topic-ban borult ki a bili

[Szerkesztve]

(#43) helkis


helkis
addikt

mióta a zene ''ipar''-rosodott, azóta bármi belefér.. azokat a művészeket sem tudom értékelni, ami pl, fest egy kört egy üres vászonra, és belemagyarázza, hogy ez mekkora művészet vagy aki belefekszik a festékbe meztelenül és szétfetrengi azt... szánalmas.. bárki meg tudja csinálni akkor miért nagy dolog? de mégis erre van igény. vagyis ez az újdonság... egy zenésznek ugyanazokból a hallható hangokból kell gazdálkodnia, mint a többinek, nehéz újat alkotni, vagy sokat kell várni egy jobb ''igazi'' ihletre, de akkor nem élne meg szegény művész, ezért inkább sokan a könnyebb ''Kozsó'' utat választják..
megtervezik, megdarálják a nyersanyagot és kivánatossá téve eladják a fogyasztói társadalomnak, mindennel így van ez már.. a májkrémtől a ruházkodáson és számtech-en át a politikáig.. jól működö gépezet, hozza a profitot. mi meg imázsokat építünk magunknak a márkákon keresztül és örülhetünk, hogy mások vagyunk mint a többiek..
szóval: TV-off, radió-off, PH!-on! ;)

[Szerkesztve]

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#44) tildy válasza rudi (#41) üzenetére


tildy
nagyúr

Hogy miért állítottam párhuzamba: Igen, Madonna évtizedek alatt bizonyított. Viszont a 80as években , (annyi idősen, mint msot a PCD-s csajok) amolyan kis ''lotyó'' volt (Elnézést , hogy ezt írom, nem én találtam ki rá, van róla elég irodalom) . Szerepért, csillogásért bármit típusú nő. (Ahhoz képest egész jól kikupálódott)
Ha érted mire gondolok. De látom ne értetted, mire írtam , hogy hát na MAdonnát se az esze miatt csodáltuk. (Bár aki ennyire változatosan tud zenélni, főleg az utóbbi időben... Aki ennyiszer meg tud újulni. Szóval tisztelet érte)

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#45) rudi válasza tildy (#44) üzenetére


rudi
nagyúr

Samanta Fox-szal, Ofra Hazával és a hasonló tehetségekkel mérd inkább össze a PCD-s csajokat, ne Madonnával. Őt majd akkor vedd elő, amikor a PCD pár évtizedes pályafutását boncolgatjuk majd. De elsősorban először valami módon informálódj arról, amiről véleményt alkotsz, például mézd meg azt az MTV-s werkfilmet (tuti leadják még párszor). Ha megnézted, meglátod majd Te is, mennyire üresek ezek a csajok. Ilyen ürességre nem hiszem, hogy túl hosszú karriert lehet építeni.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#46) Vamp


Vamp
senior tag

Ak közeljövőben összehozok a Pink Floydról egy cikket. Ha megelőznek, tiszteletben tartom.

Úgy gondolom ráférne már egy megújulás a mai felhozatalra, a mai pop értékközvetítő képessége nulla. Ugyanez vonatkozik a rockzenék nagy részére is, nem is beszélve az agyhalott gépzenétől (tisztelet a kivételnek).
Azt mondják, a bécsi klasszikusok után minden más zene már csak visszanyúlás a gyökerekhez, azaz semmilyen új nem született. Namost amit manapság hallok innen onnan, az egyszerűen a zenei értékek megcsúfolása, kiröhögése... Nem tagadom, ki nem állhatom az RNB-t és társait, hányingerem lesz a mulatóstól, az sz*rabbnál sz*rabb feldolgozásoktól, illetve a feldolgozások feldolgozásától. Ki szereti ezeket mégis?

Az elbutítottak, akinek nem adnak választási lehetőséget, bár erre igényük sincs.


Jó cikk lett, gratulálok hozzá!

(#47) cor


cor
őstag

ez attol is függ ki mit tart zenének,mit szeret stb

ebben viszont az a csaloka sztem h a ''maiak'' joformán ebbe nönek bele,nincs is igazán választási lehetöségük.mert ugye ezt nézik/hallgatják otthon a tvt, v a társaság irány disco a ami ott van, kb ezekböl választhatnak

az ilyen s ehhez hasonlo klippekre meg a tippeim:elöször is tv off (kisgyeremkes családoknál képi elállitás :D ),vagy amit én csináltam elég soxor:hang le,az általam kedvelt zene be s csak nézni a klippet,mert ugye azért dekorativnak dekorativak a csajok ;]

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#48) kymco válasza VladimirR (#42) üzenetére


kymco
veterán

Nos én semmi olyat nem írtam, az első sorok kivételével, mint amit te hozzátűztél :) Így úgy gondolom, hogy nem is velem van vitád.. illetve, ha ez a tény ennyire kiborított, akkor nem bennem van a hiba.

www.refujvaros.hu

(#49) tbs


tbs
addikt

Gnarls Barkley. Milyen lenne már pucérkodókkal?!? :DDD

(#50) tbs válasza kymco (#48) üzenetére


tbs
addikt

Vannak időszakok egy ember (főleg leány) életében, amikor egy 2hónapos kapcsolat igenis hosszú. Normális esetben max. 16-20 éves korig bezárólag. Ha a cikk ilyenkorú fiatalokról szól, akkor fogsz még durván meglepődni a gyermekeiden.

Az is roppant vicces, hogy klippeket néz egy 4éves... Mozogni zenére is lehet. ;) A hang mozgató vagy a kép izgató hatása miatt nézi vajon..?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.