Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) tildy


tildy
nagyúr

Szerencsés ember vagy:) És azok a családok is szerencsések.

Mikor jelenlegi páromat megismertem és az exemet elhagytam , anyám kb 2-3 hónapon át éreztette velem, hogy szerinte ez nem volt helyes. Mások előtt is lehordott a sárga földig, hogy hogy elbántam a régi sráccal. Igazán az sem érdekelte, hogy mi volt vele a gondom, csak hajtotta a magáét (gondolom már rákészült, hogy ebből biza hézasság lesz).

Viszont az ex családja az tényleg szinte mintacsalád volt, imádtam náluk lenni.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#2) 3psilon válasza tildy (#1) üzenetére


3psilon
aktív tag

...ez meg a yofej család? Amikor a kedvsszülő mindent meg akar mondani a gyerekének.
És a gyerek vagy egy fogvatartott senki lesz, vagy magasról tesz minden esetben a sülei véleményére.

Félre ne értsetek, nálunk annyira nincs így, bár gyakran teszek a szüleim véleményére, de csak mert még fiatal vagyok :)

Specs: Ryzen 7 5800X, 48Gb RAM, RTX 3060Ti 8Gb, Fedora Linux | Kawasaki ER-6F 2006

(#3) MBazsee


MBazsee
tag

Hát szerencsés vagy nem vitás, de meg tudod mondani, hogy hol találni ilyen lányokat és szülőket?
Az első barátnőm egyedüli gyerek volt (nem várt terhesség, mármint az anyjánál), de kicsit sikerült beilleszkednem, viszont a csaj nem volt hozzám teljesen őszinte, amikor szakított velem egy hülye indokkal dobott ki és később tudtam meg a valódi okot.
A második (jelenlegi) 23 éves és még nagyon az anyjára van utalva és még ő mondja meg neki a frankót, viszont itt nem tudtam eddig sem beilleszkedni: az anyja mindenféle jöttment-nek nevezett a bátyja viszont megkérdezte, hogy miért eszek ott amikor a többiek már sértésnek vették volna ha nem eszek egy falatot sem!

(#4) Bog


Bog
HÁZIGAZDA

Ezek a kellemes élményeim voltak. Vannak szarabbak is, nem tagadom, de ezekre emlékszem vissza örömmel.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#5) tildy válasza 3psilon (#2) üzenetére


tildy
nagyúr

Nem írtam sehol, hogy ez jófej család lenne, sőt.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#6) joghurt


joghurt
addikt

Na, kicsit elvonatkoztatva az írástól: Kinek milyen család jön be? Mitől lesz jó fej, vagy épp kibírhatatlan a lamúr rokonsága?

A ''befogadás''-nak azért vannak olyan hátulütői, ha az ember inkább kettesben töltené az időt az elején, mint hogy az egész családdal együtt. Azért mondjuk maximális tiszteletem, ha egy tinédzserkori, vélhetően nem életfogytig tartó kapcsolatot is képesek így kezelni. A legtöbb helyen ugyanis az elején megy a távolságtartás, míg mondjuk el nem telik fél év, és ''komoly'' nem lesz a kapcsolat.

A tej élet, erő, egészség.

(#7) Aneeta


Aneeta
csendes tag

Nekem is volt már sok kellemes és kellemetlen élményem is...
Azt az egyet viszont megtanultam, hogy nem szabad az embert a családja alapján megítélni!
Biztosan számít valamilyen mértékben, hogy ki milyen családból származik,
de sok ember nem tehet arról, hogy honnan jön.
Példának itt vagyok én és a testvérem. Teljesen ugyanazt a nevelést kaptuk,
mégis két különböző ember vált belőlünk, más-más gondolkodásmóddal.

(#8) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

én is mesélhetnék, de nem teszem - csak egy példát hozok fel:

csaj jó 4 évvel fiatalabb, sok mindenbe én vezettem be (lásd még milyen a tartós kapcsolat, stb), Anyukája imádott, Apja gyűlölt... Ez elég gáz volt egész végig... De az Anyuját (és az Anyusának testvéreit) én is nagyon szerettem...

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#9) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Annó a volt barátnőmnél majdnem minden hétvégén ebédre voltam meghívva.Meg tömtek kajával rendesen, amit azért nem bántam mert jó volt :D

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.