Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Huawei P9 téma összefoglaló
[Huawei P9-P9 Lite OFF Topikja!!]
Kötetlen beszélgetés a P9 és P9 Lite tulajdonosoknak!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3651) the_pimp válasza migabi24 (#3650) üzenetére


the_pimp
senior tag

Jogos :)

(#3652) #86973952 válasza the_pimp (#3651) üzenetére


#86973952
törölt tag

Itt van hozzá a link. ;)

(#3653) the_pimp válasza #86973952 (#3652) üzenetére


the_pimp
senior tag

Köszi, pont azon gondolkodom, hogy szeretném a bootloadert kinyitni, érdemes a 4 eurós módszert választani?
Tapasztalatok?

(#3654) jegenye77


jegenye77
addikt

Ami jó hír számomra, és lehet másnak is fontos, hogy az eredmények app jelez.
Viszont a viber az sajnos nem :(
Viber nél csesznek el valamit? Vagy csak huawei készülékeknél nincs ledes jelzés?

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#3655) MK VII válasza jegenye77 (#3654) üzenetére


MK VII
veterán

Egyáltalán nem jelez? Vagy csak az a baj, hogy, ha épp mondjuk nem látod a jelzést és visszazárja a képernyőt akkor a led nem világít?
Szerintem Vibernél abból adódik, hogy nem jelez, mert az ugye felébreszti a kijelzőt és ablakosan mutatja, ha írnak.. Szerintem ez miatt nem jelez a led.

(#3656) jegenye77 válasza MK VII (#3655) üzenetére


jegenye77
addikt

Igen csak a led, hogy nem villog.
Kikapcsoltam, hogy a képernyőt ébressze az üzenetnél ezért gondoltam majd a led fog villogni de sajnos nem.

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#3657) MK VII válasza jegenye77 (#3656) üzenetére


MK VII
veterán

Érdekes.. Amúgy nekem sem világít a led, ha elmulasztott Viber üzenetem van.
Minden másnál jelez.

(#3658) the_pimp válasza jegenye77 (#3654) üzenetére


the_pimp
senior tag

Nálam jelez a viber.

(#3659) MK VII válasza the_pimp (#3658) üzenetére


MK VII
veterán

A led világít?
Mert jelezni jelez csak a led nem világít mint pl elmulasztott emailnál vagy hívásnál.

(#3660) the_pimp válasza MK VII (#3659) üzenetére


the_pimp
senior tag

Igen, nálam úgy van, hogy a képernyő nem kapcsol be, hangjelzés sincs, csak led.
Most töltőn van, és jelez(szaggatottan), bár vibert ritkán használom.

[ Szerkesztve ]

(#3661) jegenye77 válasza the_pimp (#3660) üzenetére


jegenye77
addikt

Azt, hogy csinálod?
Ha töltőn van akkor nem a töltést jelzi?
Nekem nem jelez a led sehogy se.

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#3662) the_pimp válasza jegenye77 (#3661) üzenetére


the_pimp
senior tag

De, jelez sárgán, de ha jön üzenet viberen, akkor szaggat, gondolom a viber is ugyanolyan színen jelez, de ha feltöltött, akkor megnézem úgy is.
Edit :whatsappon is ugyanígy jelez, az pedig 100% hogy működik.

[ Szerkesztve ]

(#3663) jegenye77 válasza the_pimp (#3662) üzenetére


jegenye77
addikt

Nem használsz semmi külső app ot rá?
Más! : az üveg fóliák amiket lehet kapni a készülékre azok jól illeszkednek?
Lehet sima fólia is elég lenne rá?.

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#3664) the_pimp válasza jegenye77 (#3663) üzenetére


the_pimp
senior tag

Nem, ez full gyári, péntek este óta használom.
Fólia gyári van, ma raktam rá, kicsit kisebb, rendeltem másikat.

(#3665) darál0w válasza jegenye77 (#3661) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

nálam is jelez...töltőn is, mint ahogy fentebb írják, és simán is...nincs külső app

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#3666) jegenye77 válasza darál0w (#3665) üzenetére


jegenye77
addikt

Ez érdekes. Nem is töltöttem és most jött üzenet viber en és nekem meg nem jelzett.
Most telepítettem a light manager-t.

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#3667) MK VII válasza jegenye77 (#3663) üzenetére


MK VII
veterán

Nincs rá használható üvegfólia. Sima fóliából egyetlen egy van aminek értelme is van az pedig az Ultimate Shield.
Feleslegesen kísérleteztek rávaló fóliával és üveggel.. Rendelhettek 10 félét is.. Mind szar lesz. 3D-s üveget lehet rá kapni.. Ki is ér a szélekig, de nagyon tükröződik, csillog és, ha épp úgy fordítod akkor pöttyök láthatóak benne, ráadásként még érzéketlen is itt ott és csak a szélei ragadnak, szóval, ha ráböksz valahol a kijelzőn akkor pattog.. :D Itt is egy vélemény róla.
Rakás kalap kakikat lehet kapni..
A fentebb linkelt Ultimate az egyetlen jó megoldás kb.

Szerk.
Érdekes skacok.. Pedig nekem sem jelez a Viber leddel egyáltalán...

[ Szerkesztve ]

(#3668) the_pimp válasza MK VII (#3667) üzenetére


the_pimp
senior tag

Az imént böngésztem aliexpresszen, és tényleg szinte az összes fólinál írnak méretproblémát.
Mondjuk nehéz kiszűrni mert több huawei típushoz árulnak az eladók, a véleményeknél meg nem mindig látszik milyen típusról véleményez a vevő.

[ Szerkesztve ]

(#3669) vidaila


vidaila
aktív tag

Többek között a Runtastic volt az egyik ok, hogy prémium androidos telora váltottam WP-ről. Ugyan is véletlenszerűen ha ment a Runtastic akkor valamikor gondolt egyet és kilépett, teljesen kárba menve a nyomvonal rögzítés. Na tegnap ugyan ezt tapasztaltam a P9-el is a hegyekbe. Miért lép ki vagy záródik be az alkalmazás? Van valami opció vagy funkció ami lezárt kepernyonel kiuriti valamikor a memóriát? Vagy egyszerűen androidon is rossz a Runtastic?

http://steamcommunity.com/id/juhaszjani1988/

(#3670) rafis83 válasza vidaila (#3669) üzenetére


rafis83
tag

Tedd védett alkalmazássá, illetve lockold az alkalmazásváltóban.

(#3671) Zsuppim válasza vidaila (#3669) üzenetére


Zsuppim
csendes tag

Szerintem Runtastic probléma volt, mert tegnap reggel én is rögzíteni akartam, de 3 km után fogta magát és szépen kilépett (Galaxy s4). Egy órával később, mikor be akartam fejezni a projektet, csak az első három km volt meg, a többi sehol.

(#3672) the_pimp válasza rafis83 (#3670) üzenetére


the_pimp
senior tag

Ezeket a lépéseket elmondod?

[ Szerkesztve ]

(#3673) rafis83 válasza the_pimp (#3672) üzenetére


rafis83
tag

A telefon-kezelőben lapozz jobbra, és válaszd ki a védett alkalmazás menüt. Itt keresd meg a programot és tedd védetté. Ezután nyisd meg a programot, és az alkalmazásváltóban (négyzet ikon :DDD) húzd lefelé egy kicsit, amíg megjelenik egy lakat ikon.

[ Szerkesztve ]

(#3674) vidaila


vidaila
aktív tag

telefon kezelő?

http://steamcommunity.com/id/juhaszjani1988/

(#3675) #86973952 válasza vidaila (#3674) üzenetére


#86973952
törölt tag

Külön app, gyári rendszer alkalmazás.

(#3676) the_pimp válasza rafis83 (#3673) üzenetére


the_pimp
senior tag

Remek, köszönöm :)

(#3677) jegenye77


jegenye77
addikt

Ohh!Most tűnt fel,hogy ennek másmilyen a töltőkábele :((
Minek kellett ezt variálni?
Most muszáj lesz hozzá külön autós-töltőt venni :U ebay en nézem ott azt írják rá 2,4A -es. Az jó lehet?

[ Szerkesztve ]

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#3678) jegenye77


jegenye77
addikt

Ez lenne az.

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#3679) redbiro


redbiro
őstag

sziasztok!
megvettem a dc-hez a 4 creditet, de nekem csak annyit ír ki, hogy:

Check account status
User : xxxxx
Credits left : 4
Unlock Huawei phone in fastboot mode (xxxxxxxxxxxxxxxxx) cost 15 cr
Server message :
Check prices at : https://www.dc-unlocker.com/buy/user_prices
Insufficient credits!

az x-ek helyén értelmes adat van természetesen. :)

valamit én rontok el?

edit: igen,én rontok el, fastbootban próbálkoztam elsőre.

[ Szerkesztve ]

it never gets easier, you just go faster

(#3680) darál0w válasza jegenye77 (#3677) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

én csak egy kis micro-type-C adaptert vettem...200ft.

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#3681) jegenye77 válasza darál0w (#3680) üzenetére


jegenye77
addikt

És mennyire igazad van!

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#3682) Zolom89 válasza darál0w (#3680) üzenetére


Zolom89
senior tag

400ft az OTG képes, én is rendeltem teljesen jól működik :)

“LG C2 + Samsung Q990B” Asus Rog Strix G17

(#3683) rafis83 válasza Zolom89 (#3682) üzenetére


rafis83
tag

Belinkelnéd ami otg képes?

(#3684) the_pimp válasza redbiro (#3679) üzenetére


the_pimp
senior tag

Van értelme igy nyitni a bootloadert? Vagya hivatalos forma is megteszi?
Baromira jó lenne egy adaway ezen is..

(#3685) nagymolnar válasza redbiro (#3679) üzenetére


nagymolnar
tag

Azért mert az unlockhoz 15 credit kell.....Neked pedig csak 4 van! :Y :Y :Y

Illetve ez az unlock szerintem nem a bootloader nyitás, hanem a függetlenítés....

[ Szerkesztve ]

(#3686) pepetech válasza nagymolnar (#3685) üzenetére


pepetech
őstag

4 credit kell hozzá csak én is megcsináltam annó de már semmire sem emlékszem hogy volt :D

Apple MacBook AIR M2, Apple iPhone 14 Pro, Apple Watch Series 5 Nike GPS, Huawei Freebuds Pro

(#3687) #86973952 válasza nagymolnar (#3685) üzenetére


#86973952
törölt tag

Unlock a BL nyitás. Függetleníteni azzal nem lehet szerencsére, különben be sem lehetne tenni az összefoglalóba.

(#3688) #86973952 válasza jegenye77 (#3677) üzenetére


#86973952
törölt tag

Annyit szerintem nem fog felvenni. Egyébként azért erőltetik, mert generációváltás van. Lassan minden telefon át fog állni, ahogy az előző csatlakozóra is. Már csak át kellene állni USB 3 -ra.

[ Szerkesztve ]

(#3689) nagymolnar válasza pepetech (#3686) üzenetére


nagymolnar
tag

A belinkelt képernyőképen 15 creditet kér a szoftver/weboldal az unlockhoz. Egyébként valóban a weboldalon csak 4 credites árat ír.... Szerintem weboldali hiba.... írjon az oldal üzemeltetőjének.

De tényleg minek fizetnek az emberek olyanért, ami ingyenes és gyári megoldás? Ráadásul 1300Ft-ot... Közben elolvastam a DC-vel nyitott telefon nyom nélkül visszazárható...
De minek? az emberek 99%-a nem csinál galibát a bootloader nyitással/ roottal, illetve aki csinál az tudja, hogy mit kockáztat. Ha meg gázvan, akkor a beta 7.0-val is visszazárható nyom nélkül ingyen...

Ugyanitt:
Eladó 1 liter levegő ára csak 100Ft Utalni a következő számlaszámra kérem: XXXXXXXX-XXXXXXXX-XXXXXXXX

Szép estét mindenkinek

[ Szerkesztve ]

(#3690) jegenye77


jegenye77
addikt

Bocs a hülye kérdésért :) Mozgásvezérlésnél, hogy rajzoljon egy betűt az alkalmazás indításához azt lezárt képernyőnél kell?
Csak mert próbálgatom, mindenhogy de nem megy.

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#3691) #08132608


#08132608
törölt tag

Hali! L09C150B141-re érdemes rá tenni a B167-et? Van valami különbség? Illetve vissza tudom-e ugyan ezt rakni ha valami gond adódna?

(#3692) perusza


perusza
csendes tag

Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni, hogy tudom beállítani hogy a neveket jól mutassa hívásnál. jól van beállítva a névjegyzékbe vezetéknév, utónév, de híváskor megfordítja:-( Segítséget köszönöm!

(#3693) #86973952 válasza nagymolnar (#3689) üzenetére


#86973952
törölt tag

Mert tulajdonképpen nem a nyitásért fizetsz, hanem a felhasználói tagságért. Ez annyit tesz, hogy egyrészt nincs nyoma a Huawei -nél, ami jelenleg másodlagos, de a fontosabb, hogy lehet zárni a bootloadert.

Simán parancssoros zárásnál locked helyett relocked -re vált a felirat, aminek semmi értelme. Ennyi erővel kb. nyitva is lehetne hagyni. A DC -vel tudod locked -re írni. Tehát olyan, mintha ki sem nyitottad volna.

Amíg nincs jobb módszer, tehát valamelyik ROM nem zár vissza, addig jobb megoldás nincs.

Szerk.:
Amennyiben kapok visszajelzést arra vonatkozóan, hogy valamelyik ROM visszazár, akkor módosítva lesz az összefoglaló. Ezt viszont kérlek privátban tegyétek meg, mert mostanában elég sokat dolgozom. Így jelenleg kicsit kevesebbet tudok ezzel foglalkozni.

Fontos, hogy L09 és L19 esetében is érvényes legyen.

Napokban majd azt is leírom hogy kell kínai oldalon regisztrálniés BL kódot kérni. Képekkel karöltve. Félévente kétszer lehet.

[ Szerkesztve ]

(#3694) bobby_30


bobby_30
tag

Sziasztok!
Egy pár napja váltottam Iphone 5c-ről, és úgy érzem gyorsan meg fogunk barátkozni. Egy dolog viszont kérdéses számomra. Lehetséges-e valahogy úgy beállítani a képernyőzárat hogy sosem kapcsol ki a képernyő világítás. Én max. 10 percet találtam ami számomra kevés, mivel sportoláshoz használnék időzítő programot. Fontos lenne hogy lássam mennyi pihenő időm van még pl. hátra, vagy esetleg egy olyan alkalmazásra lenne szükségem ami nem engedi kikapcsolni a képernyőt. Előre is köszönöm a segítséget.

(#3695) MK VII válasza jegenye77 (#3690) üzenetére


MK VII
veterán

Mutatóujjad behajlítva és a bütyökkel koppants rá a kijelzőre ahonnan indítod a betűt, tartsd rajt és írd be.
A duplakoppos print screent is úgy csináld. 10-ből 10x nekem így sikerül.

[ Szerkesztve ]

(#3696) pepetech válasza #86973952 (#3687) üzenetére


pepetech
őstag

De ad unlock kódot is 4 creditért :)

Apple MacBook AIR M2, Apple iPhone 14 Pro, Apple Watch Series 5 Nike GPS, Huawei Freebuds Pro

(#3697) pepetech válasza #86973952 (#3693) üzenetére


pepetech
őstag

Pl a nougat béta visszazárja

Apple MacBook AIR M2, Apple iPhone 14 Pro, Apple Watch Series 5 Nike GPS, Huawei Freebuds Pro

(#3698) kiszu válasza jegenye77 (#3690) üzenetére


kiszu
senior tag

Én most adtam el a Mate 8 am (nekem túl,széles volt) ,és én is foglalkoztam ezzel a képernyőre írás dologgal.
Nos,lezárt képernyőn nem működik illetve csak úgy,hogy a bekapcsolo gombbal feléleszted a kijelzőt és ujjbütyökkel rajzolsz. Hatalmas baromság ez így. P8 on például még teljesen lezárt képernyőn és simán ujjbeggyel írva is működött.
Annak van értelme,de ennek így nem sok. Nem tudom ezen miért változtattak.

[ Szerkesztve ]

(#3699) the_pimp válasza nagymolnar (#3689) üzenetére


the_pimp
senior tag

De ha a 4 credit 1300, akkor a 15 credit az kb 4875 huf. Nem?

(#3700) jegenye77 válasza kiszu (#3698) üzenetére


jegenye77
addikt

Nem is sikerült egyszer sem. De ki is kapcsoltam. Nem látom sok értelmét.

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.