Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Huawei P9 téma összefoglaló
[Huawei P9-P9 Lite OFF Topikja!!]
Kötetlen beszélgetés a P9 és P9 Lite tulajdonosoknak!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18501) gretzky77 válasza philoxenia (#18499) üzenetére


gretzky77
veterán

Sztem az 5 métert nem a fal vastagságára értette

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#18502) sirokipatrik válasza philoxenia (#18499) üzenetére


sirokipatrik
aktív tag

Majdnem 🤣 Zempléni 😉 Az 5 méter nem a fal vastagság, az az össz távolság. A fal olyan 35-40 centi. És van belőle bőven 😂

[ Szerkesztve ]

(#18503) Cunaja válasza Pozitron (#18500) üzenetére


Cunaja
Topikgazda

Ami OTA-n jön, nagyon úgy tűnik. :W

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#18504) Pozitron válasza Cunaja (#18503) üzenetére


Pozitron
tag

Köszönöm a segítséget, és a leírás nagyon hasznos volt.

(#18505) Dino69


Dino69
aktív tag

Sziasztok, olyan kérdésem lenne, hogy aki a duál szimes verziót használa, gyári romon, annak hogyan muzsikál az akksi? Mert nálam megvan az egy nap, de 3 órás kijelző idővel, s kb 10 db fényképpel. A vodánál mondta haver, hogy a duál miatt ily rövid az akksi idő, mert dupla annyi hálozatot kell keresnie.
Lehetséges ez?

(#18506) csabors


csabors
tag

Üdv:
A széfbe elrejtett fájlokat hogyan tudom újra láthatóvá tenni? Törölhetem a széfet és visszakerül minden a helyére?

Üdv

Nikon

(#18507) Gabbbb válasza Dino69 (#18505) üzenetére


Gabbbb
senior tag

Igen, térerő függvényében.

(#18508) csabors válasza csabors (#18506) üzenetére


csabors
tag

Sikerült. A széf megsemmisítésekor bejelöltem a fájlok eltávolítását is. Ekkor feldobja a lehetőséget a vissza állításra.

Üdv

Nikon

(#18509) kesz_ válasza Cunaja (#18470) üzenetére


kesz_
csendes tag

Köszönöm a segítségedet Cunaja. :-) A BL visszazárt, az volt a gond. Sikerült felrakni a B182-t, majd végig OTA frissítésekkel a B386 is feltelepült.

Azt meg tudnád írni, hogy ha fel szeretném még rakni a V5 lite ROModat, akkor mit kell még tennem?

Előre is köszönöm! :-)

(#18510) Cunaja válasza kesz_ (#18509) üzenetére


Cunaja
Topikgazda

BL nyit, TWRP a leírásban 3.1.0-2 és a pontok alapján telepítés! ;)

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#18511) kesz_ válasza Cunaja (#18510) üzenetére


kesz_
csendes tag

áháá.. tiszta sor :) köszönöm ismét :)

szuper amúgy a leírás, egyedül a BL visszazár résznél volt nekem forróbb az ügy, de teljesen jól lehetett követni mindent. igaz előtte sokáig tanulmányoztam a blogodat, illetve egy másik fórumozó terelgetése alapján csináltam végig. úgy érzem nem fogom megbánni :)

(#18512) Septum15 válasza weinmaker (#18497) üzenetére


Septum15
aktív tag

Nálam LG LAS454B soundbarral is hasonló a helyzet. Konkrétan csak a soundbartol 2méterre lévő agyig ér el a jel, de oda is csak akkor ha felfelé tartom. Szerintem az én telefonomba is a rosszabb felé Bluetooth modul kerülhetett...

(#18513) weinmaker válasza Septum15 (#18512) üzenetére


weinmaker
őstag

Köszi a visszajelzést. Így legalabb tudom, hogy nem egyedi eset.

Www. Kavekorzo.hu - Gyanús vagy nekem, mint a krematórium büféjében a hamubasült pogácsa!

(#18514) MM válasza Dino69 (#18505) üzenetére


MM
őstag

Szerintem ha 1 SIM-mel használod a Dualt, nem fogyaszt többet, mint a Single verzió...

(#18515) dajdaj


dajdaj
tag

Sziasztok. Az android main view miért lehet a recent alkalmazások között? Mit is keres ott egyáltalán miközben nem is indítható userkent. Találkozott már ezzel valaki?

(#18516) dl650 válasza Dino69 (#18505) üzenetére


dl650
tag

Szia! Én két kártyával használom és az a tapasztalatom,hogy ha jó a térerő és a mobilnet akkor nem merül túl gyorsan. Magyarországon simán meg van a két nap / 5 óra képernyő idő. Nem ritka a 6-7 óra Sot sem. Itt Ausztriában szar a net és a térerő se valami csúcs de így is megvan a kb másfél nap 4 óra képernyő idővel. Persze ez mind használat függő. Ha kirándulok és sokat fényképezek akkor csak reggeltől estig bírja.

(#18517) Tybor99


Tybor99
tag

Srácok mai nap telefonom megbolondult V5 lite alatt Chrome alatt böngészőbe pötyögve újra indul a billentyűzet elveszi egy ilyen 3-4 másodpercre vagy vissza se jön ,,, kamera ugyan ez újra indulgat videózás kép készítés alatt is messengerbe is .... esetleg egy V5 lite re install vagy mi oldhatja meg ?

(#18518) Cunaja válasza Tybor99 (#18517) üzenetére


Cunaja
Topikgazda

Valamit sikeresen felraktál, ami belenyúlt a rendszerbe. Ha a TWRP-ben a speciális törlésnél a cache és dalvik-cache törlés nem segít, akkor sajna újból kell rakni.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#18519) Tybor99 válasza Cunaja (#18518) üzenetére


Tybor99
tag

Köszönöm gyors válaszod akkor mehet a reinstall :/ csak egy picit hagyom hagy töltődjön 49%van nem lenne túl szerencsés ha közbe lemerülne :D esetleg valami ötleted lehet mester hogy mit rakhattam fel az elmúlt pár napba alkalmazás alig került a telóra igen sajnos Gameguardin került rá de az már egy jó ideje rajta van egy játék playáruházból nah és igen egy Dsploit ami nem működött és töröltem is viszont érdekesnek tartom hogy a teló csak pár napra rá bolondult meg .

(#18520) Jippy


Jippy
tag

Sziasztok! Újra nekiestem a telónak Cunaja V5lite. Rendben ment minden. Ismerkedés a rendszerrel. Köszönöm Cunaja! ☺

(#18521) Cunaja


Cunaja
Topikgazda

Az Advancsed Settings reklám blokkolóját ne használjátok.
Adaway tökéletes erre és blokkolás után lehet törölni, mert maga a progi is gyanús. :R
Szerintem ettől bolondult meg a tiéd is.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#18522) Shyciii válasza Cunaja (#18521) üzenetére


Shyciii
veterán

Mármint az apk törlése?
Vagy ha uninstallálom az Adawayt akkor is marad a blokkolás? Nem állítja vissza az eredeti állapotot?

(#18523) MK VII válasza Tybor99 (#18517) üzenetére


MK VII
veterán

Ez a billentyűzet gond V4-gyen és sima V5-ön is megvolt...
Többször jeleztem már Cunajának, hogy ilyen a billentyűzet. Nekem is mindig eltűnt a billentyűzet és vagy vissza sem jött vagy 2-3 mp múlva ugrott csak vissza. De általában eltűnt teljesen, sőt alkalmazás váltó ablakba lépett a telefon.
Nem! Nem nyomtam semmilyen másik gombra. :)

(#18524) Tybor99 válasza MK VII (#18523) üzenetére


Tybor99
tag

Reinstall és lásd googlechrome megy normális és a kamera is ma reggel raktam fel az ACTION director videó szerkesztő unlockolt apk-t lehet ez mókolt be a telefonnak vagy a fent lévő game guardin ,dsploit,fing,lucky patcher valami miatt be kraftolt :/ most minden a régi és normális :) lenne egy hülye kérdésem vannak az energia takarékos módok Ksettingsbe van a power save 1-2-3-4 és a bigcodes részek és hát nem értem mi mit takar ezekben a beállításokban hogy érdemes használni a böngészőt

(#18525) MK VII válasza Tybor99 (#18524) üzenetére


MK VII
veterán

Takarékos módokat nem tudom, hogy működnek, de már megnézni sem tudom.. Nincs már P9-cem.

(#18526) Dino69 válasza MM (#18514) üzenetére


Dino69
aktív tag

Egyenlőre még muszály 2 kártyával használnom....

DL650: még egy hetes sincs, remélem hogy beáll majd

[ Szerkesztve ]

(#18527) moleculez válasza MK VII (#18525) üzenetére


moleculez
veterán

Mire váltasz?

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#18528) philoxenia válasza moleculez (#18527) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

P11-re. Neki már van, VIP user..... :D

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#18529) Fürkész


Fürkész
tag

Sziasztok!

Valakinek van tapasztalata autórádióval való összekötéssel , bluetooth-os kapcsolaton keresztül?
Nemrég szülinapomra beújítottam egy Sony WX-900BT-s fejegységet, igaz elsősorban az volt a cél, hogy csak a telefonon lejátszható, Spotify zeneáruházból letöltött zenéimet hallgassam. De az egység telefon kihangosító is, így akkor már nem lenne rossz azt is használni. Így a telefont elő sem kell venni, mert a rádióról is el lehet érni a telefonkönyvet. Viszont az a gond, hogy a kijelzőn kikeresve, a nevek alatt, nem a hozzá tartozó telefonszám van.
Először nem is tudtam hívni, mert a név kikeresése után nem is mutatta a telefonszámot, de miután a telefonra másoltam őket (google fiókom tárolta, meg a SIM), utána már megvoltak, csak a fent említett hibával.
Azt néztem, hogy nem is egységesen vannak elmentve a számok, van mi kötőjelekkel, vagy ami csak 06.. és van ami+36... , lehet ez is számít?

(#18530) Cunaja válasza Fürkész (#18529) üzenetére


Cunaja
Topikgazda

Jelentem, folyamatosan így használom. Szól a zene, alatta a 3 betűs navigáció is beszél közben, ha jön a hívás kijelzi a rádió kijelzőén pontosan. Ha hívást szeretnék indítani, kikeresem a kezelőszervekkel a nevet és megnyomom, ilyenkor a telefonszámot is mutatja rendesen a név mellé. Egyszóval tökéletesen megy.
Ha az számít, csak a Google és vállalati számok vannak a névjegyzéknél engedélyezve.
Csendben jegyezném meg, hogy a telefonom prototípus állítólag, MK VII kolléga szerint. ;]
Ha nem menne rajta valami, megtaposnám. :P

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#18531) descence


descence
tag

Sziasztok! nemrég kérdeztem fóliával, meg képernyő beégéssel kapcsolatban.
Sajnos el voltam havazva, ezért nem tudtam képet felrakni, de megfigyeltem a jelenséget. Csak a képernyő peremén jelentkezik (főleg a tetején), és a beégett grafikai elemeket csak egy bizonyos játék, bizonyos animációinál, illetve egy bizonyos weboldal háttérszínénél lehet észrevenni. Még nem tudtam "erősebben" előhozni, hogy le tudjam fotózni nektek.

Szerintetek vigyem el szervizbe, megmutatni?

(#18532) Zsuppim válasza Cunaja (#18530) üzenetére


Zsuppim
csendes tag

Jelentem, akkor az enyém is prototípus! Működik a duplakopp, szépen zenél, jól kamerál, oda-vissza kékfogazik mindent....

(#18533) Fürkész válasza Cunaja (#18530) üzenetére


Fürkész
tag

A zene, és a navi (Waze ) együtt nálam is tökéletesen megy. Hívásfogadás, és ha telefonról indítom, akkor a híváskezdeményezés is. Egyedül ez a gondom, hogy a fejegységen nem a névhez tartozó számokat jeleníti meg a készülék, pedig a telefonon rendben vannak. Telefonon még a 6-os android van, nem is szeretném frissíteni, MK VII kolléga tudja miért :-D .
Viszont kipróbáltam párom P8-asával, azzal meg teljesen jó, viszont ő nem úgy mentette át a számait a régi telefonjáról, hanem egyenként pötyögte be. Most én is rendezgetem, hátha nem tetszik neki , hogy nem egységes formátumban vannak a számok elmentve.

(#18534) Cunaja válasza Zsuppim (#18532) üzenetére


Cunaja
Topikgazda

Na végre, nem vagyok egyedül. :C

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#18535) bluemirage válasza Fürkész (#18529) üzenetére


bluemirage
őstag

Nem pont ez volt a kérdés, de korábban voltak akik a BT hatótávra panaszkodtak.
Napi szinten használom egy Jabra drive kihangosítóval.... szépen csont nélkül működik az L19-esem... igaz 6-os droid alatt.
A hatótávja túl jó... :( Van, hogy elfelejtem leválasztani és pl. a kocsitól eltávolodva, vagy már bent egy épületben az autó átmegy Knight Rider-be... :D és beszél én meg a telefonon nem hallok semmit, meg engem sem hallanak.
Szóval jó a BT hatótávja is.

[ Szerkesztve ]

Meliora sunt bono inimica

(#18536) Shyciii válasza Cunaja (#18534) üzenetére


Shyciii
veterán

Amúgy a dupla-kopp érezhetően jobban meríti az akksit?
Illetőleg milyen zip-el tudom kipróbálni V5 Lite alatt? Hátha nálam is működik :)

(#18537) Cunaja válasza Shyciii (#18536) üzenetére


Cunaja
Topikgazda

Semmilyennel, mert a romban van. Ha nem megy, akkor sajna nem jó.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#18538) Shyciii válasza Cunaja (#18537) üzenetére


Shyciii
veterán

Upsz. És hol van? K-settingsben nem találtam, bár lehet hogy csak átfutottam felette.
Ez működne kikapcsolt kijelzőnél is, hogy a lockscreen-t mutassa?

(#18539) Septum15 válasza Shyciii (#18538) üzenetére


Septum15
aktív tag

Beállítások --> kisegítő lehetőségek --> motion control(második opció)

(#18540) MK VII válasza moleculez (#18527) üzenetére


MK VII
veterán

Nincs váltás.. Illetve egy Iphone 4S-t vettem ideiglenesnek, de már aznap mikor megvettem összetört az is... Szóval telefon nélkülibe nyomom most jó darabig. Végre egy kis nyugi.

(#18528) philoxenia
Legközelebbi telefonom minimum a P11 lesz, de inkább a P20.. Azt még el is lehet szívni legalább. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#18541) gretzky77 válasza MK VII (#18540) üzenetére


gretzky77
veterán

Már bocs de mi a bánatot csinálsz,hogy így "eszed" a telefonokat? Nem gondolkodtál valami strapa telón?

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#18542) Cunaja


Cunaja
Topikgazda

Figyeljetek! Valamit nagyon elállítottam, ezért kérdezem.
Aki V5-Lite- ot használ, annál megy a led villogása mondjuk nem fogadott hívásnál, email, sms, stb..-nél?
Nálam nem megy. :W

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#18543) Shyciii válasza Cunaja (#18542) üzenetére


Shyciii
veterán

Cunaja

Nekem megy a led villogása nem fogadott hívásnál is, emailnél is (Inbox), Lite Messengernél is. L19-en V5 Lite.
No nekem sem valami jó hardver van benne. Csak a screen off megy a dupla koppra. Mondjuk a komplett screen of gesture nem működik, mert a rajzolás kikapcsolt képernyőnél sem. Hát ilyen ez a P9, vagy inkább Huawei.

Septum15

Köszi. Meg is néztem. De csak a screen off része működik.

[ Szerkesztve ]

(#18544) MK VII válasza gretzky77 (#18541) üzenetére


MK VII
veterán

Strapa teló? :D Sokszor jobban törnek mint a sima telefonok.. Volt hidd el.. Nem is egy... Semmivel nem különbek mint a simák. Ugyan úgy törnek...

Hogy mit csináltam? Autó tetején hagytam aztán leröpült mikor indultam. :)
Számomra még nem gyártottak megfelelő telefont.

[ Szerkesztve ]

(#18545) fecus válasza MK VII (#18544) üzenetére


fecus
őstag

Implantátum! ;)

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#18546) Septum15 válasza Cunaja (#18542) üzenetére


Septum15
aktív tag

Nálam is megy, éppen most is villog zölden Twitter és Messenger miatt.

(#18547) Mr.Franczy válasza MK VII (#18540) üzenetére


Mr.Franczy
aktív tag

Ehhh, a jó öreg P20, lehet még kapni?? :)

Gazember

(#18548) philoxenia válasza MK VII (#18540) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Na itt a korosztályos különbség. Nekem a P20 az ez:[link] :)

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#18549) MK VII válasza philoxenia (#18548) üzenetére


MK VII
veterán

Ez lett volna a másik amit írok. Hogy legalább lehet vele közlekedni. :)
Cigi mellett döntöttem.

(#18550) philoxenia válasza MK VII (#18549) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

...én P20-at már nem szívtam, '85-ben szoktam le.... :D

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.