Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:00:45

LOGOUT.hu

~~~ HUAWEI P8 ~~~

Főbb szabályok:
1. Olvasd el az összefoglalót! | 2. Használd a keresőt | 3. Kérdezz, válaszolunk!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5201) Louis1 válasza boogiemano (#5200) üzenetére


Louis1
tag

Megpróbálom a márkajelzés-mentesítést a leírtak szerint.
Köszi a segítségeteket.

Üdv.: Louis1

(#5202) .zSoLTi. válasza zzola (#5198) üzenetére


.zSoLTi.
senior tag

Android sose lesz tökèletes. Nekem ma pl mèg sose csinált ilyet, hogy 5 ès fèl óra alatt 1% merüljön csak. Nem változtattam semmit nem zártam be semmit.. Nem egy megszokott dolog mint anno az ios-nèl ami naprol napra ugyanúgy teljesített szinte.

[ Szerkesztve ]

(#5203) zzola válasza .zSoLTi. (#5202) üzenetére


zzola
félisten

:)
Hja, IOS jó, de abban nekem a korlátozottság nem jött be anno...

(#5204) boogiemano


boogiemano
tag

Mostantol kezdem tesztelni az ultra power saving modot. Kivancsi vagyokl sikerul e es hogy igy mennyi ideig birja.
100%ra toltve, minden alap "phone manager" karbantartast vegrehajtva, ultrara valtva, majd 11kor lehuzva a toltorol.

Mate20Pro /stb/stb (de miert nem tesznek a mobilokra csuklopant rogzito lyukat??? hadd essen torjon a fergese..)

(#5205) Promi válasza boogiemano (#5204) üzenetére


Promi
aktív tag

Na erre kíváncsi leszek.

(#5206) Ferenczi Áko


Ferenczi Áko
addikt

Vettem itt a hardverapron üvegfóliát elég jó áron.. Aki gondolkozik ilyesmiben, tudom neki ajánlani :[link]

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#5207) boogiemano válasza Promi (#5205) üzenetére


boogiemano
tag

en is..
kozben rajottem, hogy nem tokeletes a dolog, mert elfelejtettem gsm-re kapcsolni :) igy maradt a wcdma.. meglassuk

Mate20Pro /stb/stb (de miert nem tesznek a mobilokra csuklopant rogzito lyukat??? hadd essen torjon a fergese..)

(#5208) DJosef


DJosef
őstag

Urak van itt olyan kolléga aki G8-ról érkezett?

Pro és kontra érvek érdekelnének.

Játszani nem szoktam, zenét hallgatok, twittert és fórum. Előre is köszönöm!

Forget about it

(#5209) trobi28 válasza .zSoLTi. (#5202) üzenetére


trobi28
addikt

Nem akarok trollkodni, de aki használt Iphonet, az tudja, hogy az ios sem tökéletes. Én amikor utoljára használtam, akkor elég gyakran előfordult, hogy nem tudtam felvenni a telefont :( Bejövő hívásnál ki kellett kapcsolni a kijelzőt, vissza és utána lehetett felvenni. Android nem csinált nekem még ilyent.
Még sorolhatnám, hogy milyen problémák vannak ott is, de mindenki bele tud olvasni a fórumba akit érdekel :K
Tökéletes rendszerrel nem találkoztam még :(((

DJosef: Használtam G8 -t egy hónapig, nyomkodtam P8 -t, most G4 van :K
Kamerában gyengébb a G8, lassúbb is, amúgy jó telefon, én szerettem :K

[ Szerkesztve ]

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#5210) migabi24


migabi24
nagyúr

Továbfejlesztettem a touch plus navigációs sáv eltüntető trükköt, sikerült láthatatlanná tenni a kis nyilacskát, így nem csunyálkodik ott, de ha odabökök eltünnek a navigombok😀

(#5211) boogiemano válasza boogiemano (#5207) üzenetére


boogiemano
tag

5 ora alatt 1 % -ot merult eddig.

3 bejovo hivas, egyenkent 1 perces beszelgetessel

Mate20Pro /stb/stb (de miert nem tesznek a mobilokra csuklopant rogzito lyukat??? hadd essen torjon a fergese..)

(#5212) zzola


zzola
félisten

Másnak sem töltődik be a Huawei support oldala?

(#5213) migabi24 válasza zzola (#5212) üzenetére


migabi24
nagyúr

Simán bejött

(#5214) zzola válasza migabi24 (#5213) üzenetére


zzola
félisten

Kösz. Akkor a Telekommal van a baj...

(#5215) migabi24 válasza zzola (#5214) üzenetére


migabi24
nagyúr

Én wifiről néztem

(#5216) zzola válasza migabi24 (#5215) üzenetére


zzola
félisten

Mobilon wi-fi-n nekem is bejön, pc-n nem-érdekes...

(#5217) pepetech válasza Ferenczi Áko (#5194) üzenetére


pepetech
őstag

Kamera nem lényeg mivel nem szoktam fotózkodni ha fotózok is akkor elölapin fotozom magam az asszonynak amiz viberen vagy messengeren küldök el neki. Hátlapival ritkán fotózok munkahelyen hibákat (építőipar) de ritkán van rá szükség. Telefonálás az elsödleges illetve a multimédiás használat. Havi minimum 3gb mobilnetet lövök el (németországban) magyarországon volt olyan hogy 1 hét alatt 12 gb ment el :D. Illetve ha este már mindenki alszik akkor nyomok egy két játékot. S7 szimpi viszont félek a véletlen érintésektöl.de ott a vizálloság. A mate 8 viszont nem vizállo de ezzel a hardverrel meg aksival egy kib@szott TANK :).

Apple MacBook AIR M2, Apple iPhone 14 Pro, Apple Watch Series 5 Nike GPS, Huawei Freebuds Pro

(#5218) 4264adam


4264adam
veterán

Leendő tulajdonosként várom az új hsz olvasást és rlozoeket is mert nem olyan hosszú ez a topic

(#5219) Ferenczi Áko válasza pepetech (#5217) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Ez esetben viszont annyit tudnék mondani, hogy pro és kontra.. A Mate 8 olcsóbb jóval, a Samsungnál viszont ott a 2 év prémium garancia, házhoz jönnek és cserélik a telefont bármi baja van.. Nálam az ár döntene..

#5218) 4264adam Szia! Mire vagy kíváncsi?

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#5220) zzola válasza Ferenczi Áko (#5219) üzenetére


zzola
félisten

"cserélik a telefont bármi baja van"
Bár csak így lenne...

(#5221) 4264adam válasza Ferenczi Áko (#5219) üzenetére


4264adam
veterán

Igazából csak olvasgatok, a friss hsz-t én is elolvasom nézelődök egyenlőre. optimus F6 lesz cserélve

Esetleg egy állandó 4G mellett mennyit bír ki az akkumlátor az FHD panellel?

(#5222) zzola válasza 4264adam (#5221) üzenetére


zzola
félisten

Az attól függ, hogy csak rajta lóg a hálón, vagy adatátvitel is van...

(#5223) Ferenczi Áko válasza 4264adam (#5221) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Én esténkén mindig töltőre rakom 15-20% akksival, 3 és fél óra kijelzőidővel..

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#5224) 4264adam válasza Ferenczi Áko (#5223) üzenetére


4264adam
veterán

Tökéletes számomra. Köszönöm

Az előlapi kamera hozza az átlagos kicsit szépitős android betegséget vagy az IOS féle vonal élességgel rendelkezik?

[ Szerkesztve ]

(#5225) Ferenczi Áko válasza 4264adam (#5224) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

:) Szerintem az egyik legjobb a mobilos berkekben.. Ki lehet kapcsolni teljesen a szépítés funkciót, és tökéletes képet csinálhatsz vele, kiváló vonalélességgel.. Sötétben pedig a kijelző lesz a vakud. Ha gondolod, add meg priviben az email címedet és megmutatom mire képes..

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#5226) AngeloDivina


AngeloDivina
aktív tag

A telefonba lementődött minden facebook beèpített kèp ès a cèges levelekből a logók. Hogyan ès mièrt? Valaki járt már így? Galèriában nincsenek bent, de a "file" mappakezelőben igen. Több ezer mini kèpet szedett le.

[ Szerkesztve ]

Élj úgy, hogy semmiben ne szenvedj hiányt....

(#5227) zzola válasza AngeloDivina (#5226) üzenetére


zzola
félisten

:Y

(#5228) Promi válasza AngeloDivina (#5226) üzenetére


Promi
aktív tag

Gondolom az automata szinkronizálás minden kapcsolattal ezt eredményezte.

(#5229) migabi24 válasza AngeloDivina (#5226) üzenetére


migabi24
nagyúr

Beállításokba kapcsold be a kis képek szűrését

(#5230) AngeloDivina válasza migabi24 (#5229) üzenetére


AngeloDivina
aktív tag

A baj az, hogy ha facebook chat közben akarok egy vagy több kèpet magosztani, akkor ezeket dobja ki legelőször. :(( Gèpre dugva kitörlőm őket ès meglátjuk visszajönnek e.

[ Szerkesztve ]

Élj úgy, hogy semmiben ne szenvedj hiányt....

(#5231) Szabcsizz


Szabcsizz
őstag

Szia!Vissza fognak jönni egy idő után.Nálam az S4 csinálta ezt.Egyik nap azt vettem észre,hogy az ÖSSZES letöltött matricát leszedte.Nálam az oldotta meg,hogy gépre dugva teljesen kigyomláltam,plusz az Fb/Messenger appot is újrahúztam..és utána a fennmaradó mappákat is töröld.

(#5232) Ferenczi Áko


Ferenczi Áko
addikt

Amit most írok, az sokaknak tetszeni fog.. :)

Rendeltem üvegfóliát. Ugye tudjuk, hogy a sarkai nem, vagy csak nagyon ritkán tapadnak fel a kijelzőre... Itt is ez a helyzet állt fent.. Éjszakára rajta hagytam a telefon sarkain egy enyvezőcsipeszt, hogy szorítsa össze, de semmi..Visszaszedtem az üvegfóliát, a sarkokat lepucoltam, a fólián és a telefonon is. Semmi. Hiba fennállt ugyan úgy..
És ekkor jött a megoldás: Bevizeztemnyálaztam a sarkokat (ne úgy képzeljétek el, hogy úszott a nyálban)csak épp hogy picit nedves legyen, és voálá, tökéletesen tapad a fólia ott, ahol minden próbálkozás füstbe ment..Ajánlom másnak is, hátha egy éves rejtéjt sikerült megoldanom..

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#5233) AngeloDivina válasza Szabcsizz (#5231) üzenetére


AngeloDivina
aktív tag

Ezekből töröltem a messenger képeket:

Sd kártya
Android\data\com.facebook.katana\stickers
Android\data\com.facebook.orca\stickers

Az e-mail képeket pedig innen:

Sd kártya
Android\data\com.android.email

Most el is tűnt mind. Kíváncsi vagyok mikor jönnek vissza.

Élj úgy, hogy semmiben ne szenvedj hiányt....

(#5234) .zSoLTi. válasza AngeloDivina (#5233) üzenetére


.zSoLTi.
senior tag

En nillkin foliát raktam rá ès hibátlan. Benyálazták előre ezek szerint :) jajj #5232-re ment bocsi

[ Szerkesztve ]

(#5235) boogiemano válasza boogiemano (#5211) üzenetére


boogiemano
tag

status update:
12:00 -kor 88%-on vagyok.

ossz 15 perc telefonalassal., valamit kb 6 oranyi varoson beluli mozgassal tegnap ota.

egyertemuen latszik h a cella roaming tobbet eszik mintha telefonalok.
ha egy helyben (egy cellan belul) van a telefon akor NAGYON keveset eszik

Mate20Pro /stb/stb (de miert nem tesznek a mobilokra csuklopant rogzito lyukat??? hadd essen torjon a fergese..)

(#5236) boogiemano válasza boogiemano (#5235) üzenetére


boogiemano
tag

megneztem: a telo becslese szerint meg 9 es fel nap van hatra az akkubol, ezen a fogyasztason

[ Szerkesztve ]

Mate20Pro /stb/stb (de miert nem tesznek a mobilokra csuklopant rogzito lyukat??? hadd essen torjon a fergese..)

(#5237) .zSoLTi. válasza boogiemano (#5235) üzenetére


.zSoLTi.
senior tag

Ezzel az a baj h telefonalason kivul semmire nem tudod hasznalni. Okos tel lenyege a mobilnet es tarsai.

(#5238) Szabcsizz válasza AngeloDivina (#5233) üzenetére


Szabcsizz
őstag

Én magát a mappákat is töröltem,biztos ami biztos.

(#5239) boogiemano válasza .zSoLTi. (#5237) üzenetére


boogiemano
tag

nos ez igy van de neha nem art ha tudom, hogy ha epp eleg csak nekem okosnak lennem akkor a telefonom addig lof$zt se fogyaszt.
az egesz probamnak az a lenyege, hogy rabizhatom e magam akar tobb napos toltetlenseggel is ha ugy adodna. es amikor a telefon okossagara van szuksegem, valoban rendelkezesre all az a toltottseg ami kell.
(mindezt ugy h nem viszem magammal a ket powerbanket meg a solar toltot vagy nem hasznalom a bringas dinamos toltot.)

Nyilvan nem tokeletes ez a "teszt" sem, sot semmikepp nem teljes koru de legalabb teljesen szubjektiv :)

Mate20Pro /stb/stb (de miert nem tesznek a mobilokra csuklopant rogzito lyukat??? hadd essen torjon a fergese..)

(#5240) DJosef


DJosef
őstag

Üdv Urak!

A gyári kamera alkalmazással lehet lassítva videót rögzíteni?

Előre is köszönöm!

Forget about it

(#5241) Richie86 válasza DJosef (#5240) üzenetére


Richie86
senior tag

Én úgy tudom csak gyorsítva (Time-lapse mód).

(#5242) zzola válasza DJosef (#5240) üzenetére


zzola
félisten

Nem.

(#5243) bojtix


bojtix
tag

Tisztelt Hölgyek-Urak!

Nagyon gondolkodom, hogy a telefon váltásnál P8 lite helyett a P8-t válasszam. Nem játszom zömében telefonálok és wifi hotspot így jól jön a 4G-s B20 frekin.
Van valakinek konkrét tapasztalata a két készülék összehasonlításában. Valójában a kamera érdekelne, mert a teszteket és mind két fórum olvasásában látom hogy a lite is jó, de a P8 nagyon jó, de nem vagyok biztos benne hogy 10 helyett érdemes 60-t adnom érte.

(Esetleg ha valakit érdekel az B2-s óra írjon privátot.)

Előre is köszönöm türelmet és a válaszokat!

xiaomi 12X; MI8; MI2S

(#5244) DJosef válasza bojtix (#5243) üzenetére


DJosef
őstag

A kameráról a lényeget leírtad, azért a nagyon jó kameránál többet kapsz a pénzedért.

Én a helyében megvárnám a P9 bemutatását, az kicsit faragni fog majd 8-as széria árazásán.

[ Szerkesztve ]

Forget about it

(#5245) bojtix válasza DJosef (#5244) üzenetére


bojtix
tag

Sajnos nem tudok, mert tegnap jött a céges körlevél, hogy csütörtökre választani kell. Én meg csak nézek... 😵

xiaomi 12X; MI8; MI2S

(#5246) DJosef válasza bojtix (#5245) üzenetére


DJosef
őstag

Ha engedi a pénztárcád akkor P8, időtállóbb lesz mint a Lite. Csak kíváncsiságból mik az egyéb lehetőségek?

[ Szerkesztve ]

Forget about it

(#5247) bojtix válasza DJosef (#5246) üzenetére


bojtix
tag

A tmobil céges KKV listájában a 4-s kategória. Szifon Samu kilőve, nekem egyik sem pálya.

xiaomi 12X; MI8; MI2S

(#5248) migabi24 válasza bojtix (#5247) üzenetére


migabi24
nagyúr

Mifelénk a céges telefonért nem kell fizetni, nem értem hogy megy ez nálatok, de 60-ért a P8 ajándék, kolegámnak van P8 lite, az egy játékteló a P8 mellett

(#5249) Richie86 válasza migabi24 (#5248) üzenetére


Richie86
senior tag

+1
Inkább a P8!

(#5250) 4264adam válasza bojtix (#5245) üzenetére


4264adam
veterán

Válassz mást én is most foglalom le a P8-at :D :P ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.