Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Hozzászólások

(#501) J.J. András válasza jeni (#500) üzenetére


J.J. András
őstag

köszi, hogy megnézted a LINE-t
ez rossz hír,... :(
a google play-t megtekergetve sem tudom rávarázsolni a telóra?

'' ...Client Estwood bekaphatja, hóóó....''

(#502) jeni válasza J.J. András (#501) üzenetére


jeni
félisten

van aki trükkel megoldotta,de az hozz-e majd eredményt az passz.
állítólag ha frissítik valamely részét akkor bizonytalan lesz a működése bármely app-nak a Google rávarázslás után is.
ezért inkább alternatívát kell inkább keresni vagy addig örülni míg a Clone Phone által még használhatóak maradnak az átmásolt Goggle alkalmazások.

(#503) sharp4 válasza jeni (#502) üzenetére


sharp4
őstag

Nyár közepe óta tökéletesen működik minden Google alkalmazás, azóta nem egy frissítés jött már..

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

(#504) jeni válasza sharp4 (#503) üzenetére


jeni
félisten

akkor tudsz neki segíteni ez ügyben.

(#505) Ateess


Ateess
tag

Sziasztok!

Van, aki vett a telefonra gyári qi töltős gyári tokot?
Ha igen, milyen sebességgel tud tölteni, illetve hol lehet/érdemes beszerezni?

Köszi a válaszokat!

(#506) jeni válasza Ateess (#505) üzenetére


jeni
félisten

Nem inkább a P40 Pro-ra gondoltál?
P40-re nem tudok arról,hogy lenne wireless kivitelben hátlapi töltős tokot akár flipes kivitelben.
UGYANIS maga a P40 nem tud wireless töltést fogadni.

Mokolással egy ilyennel talán megoldható,de szerintem csak rontana a dolgon!

[ Szerkesztve ]

(#508) jeni válasza #72445440 (#507) üzenetére


jeni
félisten

miért nem kérik le a szolgálattól az eladási listát?
akár a Huawei cégtől?

(#509) GordonSamway


GordonSamway
aktív tag

Sziasztok

Egy gyors kérdés gondolom már milliószór feltették, de most szeretnék rendelni és lecserélni a P30-am.
Nekem a legfontosabb alkalmazások: Viber, Face, Messenger, Insta, HboGo, Netflix, meg email-ek....saját gmail, hotmail és természetesen a céges Exchange, de ezeket gondolom a gyári email kezeli pont mint a P30-on.
És egy játékkal játszom, de anélkül megvagyok.Harry Potter Puzzles&Spells

Előre is köszönöm

[ Szerkesztve ]

"Hosszú és eredményes életet!"

(#510) J.J. András válasza jeni (#502) üzenetére


J.J. András
őstag

Szervusz,
Clone Phone átviszi a mostani P20-asomon lévő alkalmazásokat is :? :R
Köszi előre is....

'' ...Client Estwood bekaphatja, hóóó....''

(#511) jeni válasza J.J. András (#510) üzenetére


jeni
félisten

hello
átviszi
kell a Bluetooth kapcsolat és a P20-ra is kell a Phone Clone applikációt telepíteni.
jó pár applikáció is lesz majd a P40-n ami majd arra fog hivatkozni,hogy Google hiánya miatt nem indítható el.
a magyar OTP sincs az appgalleryben de a clone phone keresztül másolva,utána el is indul és használható.
a Simple még nem aktív a Huawei-n.
a mobilszolgáltatók azok mind mennek legalábbis a 3 nagyra értve.
digiról nincs infóm.

(#513) jeni válasza #72445440 (#512) üzenetére


jeni
félisten

En az xpro foliat tettem rá
5000Ft kb.
Ők teszik rá.
érzékelés tökéletes rajta
Garay plazaban van boltja.

(#515) sharp4 válasza #72445440 (#512) üzenetére


sharp4
őstag

Speedshopban 3500ft felrakassal együtt, ennél jobb nem kell.

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

(#517) jeni válasza #72445440 (#516) üzenetére


jeni
félisten

[link]
Talán ez

(#519) sharp4 válasza #72445440 (#516) üzenetére


sharp4
őstag

Ez lesz: https://www.speedshop.hu/mobiltelefon-folia/huawei-p40-5d-full-glue-hajlitott-tempered-glass-kijelzovedo-uvegfolia-fekete-49146.html

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

(#521) jeni válasza #72445440 (#518) üzenetére


jeni
félisten

a teló széléig majdnem kiér,de ott a széle hajlított,nem megy tovább.

amúgy is nekem gyári eredeti flipes tokban van a teló.

amit a sharp4 mutatott az nekem nem tetszik mert alul fölül van fekete sáv vastagon.

[ Szerkesztve ]

(#523) jeni válasza #72445440 (#522) üzenetére


jeni
félisten

én használtan vettem fóliázatlanul,vagyis már ki lett bontva az előző tulaj által.

(#525) jeni válasza #72445440 (#524) üzenetére


jeni
félisten

:DD
volt haszna az írásomnak :U

mondjuk a Google P20-n alapból meg van és a többi is ami még nincs a Huawei app közt.

[ Szerkesztve ]

(#527) sharp4 válasza #72445440 (#524) üzenetére


sharp4
őstag

NFC fizetés is aktiválható?

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

(#529) sharp4 válasza #72445440 (#528) üzenetére


sharp4
őstag

Vajon miért nem sikerült úgy kiadniuk, hogy működik már az is?!

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

(#531) jeni


jeni
félisten

Hello
Ezt, hogy a rákban frissítsem?
A Huawei Galleryben nincs de hivatkozik a frissebb verzióra.

(#533) jeni válasza #72445440 (#532) üzenetére


jeni
félisten

Ha tudsz linkelni :R
Amúgy újra indítás után már nem kérte a frissítést de továbbra sem támogatott a kártya.
Ezt írja ki

(#535) efegyke


efegyke
tag

Sziasztok!

Telefon vásárlás előtt állok és a fotós képességek miatt a sima P40 telefonra esne a választásom. Jelenleg Samsung S8+ telefonom van,a hajlított kijelzőnek semmilyen előnyét nem tapasztaltam viszont a nem hajlított kijelzős mobilokra könnyebb védőüveget tenni.

A google hiányát át tudnám hidalni,amiket használok programokat benne vannak az App Galleryben...

2 kérdésem maradt:
1: A P40 és P40 Pro főkamerája 1:1ben megegyezik vagy van valami amit nem vettem észre az "apróbetűs résznél"? Az esetek 99%ban erre az egy kamerára támaszkodnék,a Samsungnál sem hiányzott másik látószög.

2: Vannak egy olyan feature-ök amik miatt áttolnátok a P40 Pro térfelére noha az 60ezer forinttal többe kerül? vagy jól látom hogy nekem elég a sima is.

Köszi!

(#537) jeni válasza efegyke (#535) üzenetére


jeni
félisten

P40 Pro mobilnak jobb a fotós képessége.
Nagyobb aksija van.
Wireless funkciós.
Alapból 256Gb ha minden igaz.

(#538) efegyke válasza jeni (#537) üzenetére


efegyke
tag

Ok,értek mindent és köszi!
Nem tudtam hogy a sima P40-nek nincs optikai képstabilizátora.Az S8-aimat is azért választottam mert van OIS.

Akkor majd később még kérdezek ha problémám lenne.
üdv

(#539) Osynho válasza #72445440 (#536) üzenetére


Osynho
addikt

https://consumer.huawei.com/hu/phones/p40/specs/

A honlap szerint (és az összes általam nézett, olvasott teszt alapján) van OIS és 3X-os optikai zoom is. A különböző főkamera érzékelőre van valami forrásod?

(#541) efegyke válasza #72445440 (#540) üzenetére


efegyke
tag

De jó hogy így összezavartatok! 🤗
Pár tesztet meg oldalt én is elolvastam és egyre inkább az a gyanúm hogy a sima P40ben is van Ois még ha a szenzor nem is 100%ban ugyanaz. De van még 3napom olvasgatni mert 1.-én akarok rendelni...

(#542) jeni válasza efegyke (#541) üzenetére


jeni
félisten

+1
a P40 Pro cuccra-- ha nem volna P40 mobilom TUTIRA a Pro-t venném meg.
P40 van nekem mert épen azt tudtam venni olcsóbban és viszonylag rendes garival.

(#543) efegyke válasza jeni (#542) üzenetére


efegyke
tag

111500 nettó vs 177800 nettó összegről van szó.azért nem mindegy,mégha tervezett kiadás is. A kiváltó ok az, hogy a munkámból adódóan Camscanner programmal szoktam scannelni.20-30oldal simán megy a Samsung-al.Az elmúlt 1 hónapban volt rá példa többször hogy 80+,100+ oldalakat kellett beolvasnom,feldolgozni a telefonnal és az S8+ 4GB RAM-ja nagyon belassította ezt a folyamatot és 15percig csak állt a telefon és nem tudtam hogy sikerülni fog e a művelet.Azt irta ki hogy ne lépjek ki a programból,betettem inkább repülő módba,nehogy felhívjanak mert akkor 1óra munkája megy a kukába.
Úgyhogy az erős processzor,8GB RAM elég kéne hogy legyen a javuláshoz.A jobb kamera meg jól jön a családi képekhez,videókhoz,hosszabb eseményeket mindig gimballal veszem mert ha elkezd remegni a feltartott kezem azt a legjobb OIS se kompenzálja már...

[ Szerkesztve ]

(#545) Osynho válasza #72445440 (#540) üzenetére


Osynho
addikt

Ezt azért tegyük tisztába. Ezek megítélése nem szerintem kérdése, hanem tények. A P40 és P40 Pro ugyanazt a Sony IMX700 CMOS szenzort használja a fő kamerában, 1/1.28-inch méretben és 1.22 μm pixelmérettel. A "pixel binning" technológia segítségével kisebb felbontás használata mellett több pixelt használ a képalkotáskor, aminek sok előnye van. Emiatt tünteik fel az általad linkelt oldalon a 2.44µm pixelméretet (ami ugye a P40-nél szerepel, tehát eszernt a P40-esnek jobb az érzékelője, mint a Pro-nak). 4x4 elrendezésben 4.48μm méretet kapunk, de az alap szenzor ugyan az a két telefonnál. Mint ahogy a képeket feldolgozó hardver és szoftver is. Természetesen az optikai képstabilizálás is ugyanúgy megvan a ksiebb modellnél. A Pro-hoz képest gyengébb többi kamera nyilvánvaló, a 8 megapixeles tele kamerában is van OIS és 3x-os optikai zoom is a Pro 5x-ösével szemben.

Szövegek szkenneléséhez pedig nincs szükséges brutál kamerára, valószínűleg normál fényviszonyok között fotózza az amúgy is kontrasztos szöveget. Nem gondolom, hogy ha az S8+-szal megoldotta, akkor a P40-nek gondoz okozna.

Sokszor érzem, hogy a P40-et, mint valami csúnyán butított, túlárazott telefonnak kezelnék. 300e Ft környékén valóban drága volt, de most a felébe kerül! Szerintem egy nagyon jó kompromisszum a Pro-hoz képest.

-a vezeték nélküli töltés nem érdekel, ahogy a még gyorsabb töltés sem (18W-al töltöttem a mostani 4000mah akksis telefonomat, ez megfelelt, a P40 ennél gyorsabban tölt, de egy napot ki fog bírni, szóal majdnem mindegy is.)
- a fő kamera ugyan az, mont a Pro-ban, az esetek 90%-ában ezt fogom használni
- nem teljes az IP védettség, enélkül is megleszek
- nem kerekített a kijelző, ami nálam előny, mert jobb a fogása simának és kevésbé sérülékeny, kapok rá fóliát (hiába látványos és lehet, hogy hasznos is valakinek a hajlított él)
- a 90hz valóban látszik a kiejlzőnél, próbáltam a 2 telefont egymás mellett, de enélkül is tudok élni
- és számomra a lényeg: a kompakt méret! Bár még mindig nagynak tartom, de a nekem elsődleges szempont, hogy ne legyen tégla méretű, mivel egész nap futkosok, zsebre vágom, előveszem, telefonálok, egy kézzel használom. Egyszerűen nem szeretnék nagyobb telefont használni. Mindebből az következik, hogy számomra nincs alternatívája jelenleg a P40-nek, még a GMS hiányával együtt sem.

[ Szerkesztve ]

(#546) efegyke válasza Osynho (#545) üzenetére


efegyke
tag

Ennek örülök...😀😀 ha nem kapok valami őrültnagy cáfolatot akkor sima P40 lesz.
Ami a scannelést illeti: megsárgult,bebarnult B4 méretű kottákat csinálok meg fekete-fehér A4 méretű pdf-be hogy olcsón lehessen sokszorosítani.van hogy emailben kapom a pocsékul,ferdén,duplaoldalasan fotózott nyersanyagot,ilyenkor kiteszem TV-re a képet és magát a képernyőt fotózom(nincs villogás)

Nekem az 1db fő kamera a lényeg,a többi nem fontos.meghogy a filtert gyorsabban rátegye a telefon és ne homokórázzon sokáig.

(#548) gombasm válasza efegyke (#546) üzenetére


gombasm
aktív tag

Nézz körül a hwaprón, én nemrégen 105e -ért vettem egy P40 -et 20 hónap garanciával, számlástól, mindenestől, karcmentesen, fóliázva - ennyiért ajándék volt. Nagyon jó telefon, iszonyat jó a kamerája is - biztosan nem ér annyival többet a pro, mint amennyivel többet kérnek érte. A P40 mérete pedig nagyon kézreálló, előző telefonjaim után szinte kicsinek érződött.
(GMS simán működik rajta, némi mókolás után másodszorra simán fenn volt. Privátban szívesen segítek benne, ha gondolod.)

Nexus 4 & Redmi 5+ & Poco F2 pro & Poco X6 pro

(#549) efegyke válasza gombasm (#548) üzenetére


efegyke
tag

Köszi. Ha elakadok majd kereslek.Újat kell vennem 2021es számlával.

(#550) sharp4 válasza #72445440 (#547) üzenetére


sharp4
őstag

Sima P40-én is felismeri az AI a dokumentumot, és vált a kamerán szuper makró módba.!

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.