Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Hozzászólások

(#601) gthomma válasza Osynho (#600) üzenetére


gthomma
senior tag

50.000 -ért vettem a telefont 4 hónapos, pontosan elég és megfelelő lenne nekem, megcsináltam a mókokat, eddig a Microsoft Autenticator, Soundcloud, MS Office programok, Here Drive, sírt hogy valami nem jó. Az időjárás widgetem, (Sense) valamit kiír 2 másodpercre és kilép.
Böngészőből megy sok minden nem úgy nem az igazi :(
Azt sem találom hogy hogyan lehet beállítani hogy a zárképernyőn semmilyen értesítés se jelenjen meg az "enyhe" értesítések sem.

Csak azok érinthetik meg a szívedet és bánthatnak meg, akik jelentenek neked valamit. Következésképp sérthetetlen, aki nem törődik senkivel. Akár egy halott.

(#602) gthomma válasza Osynho (#600) üzenetére


gthomma
senior tag

"Gmail fiókot hozzá lehet adni a gyári levelező programhoz"

Nem csinál semmit, nem kapom meg a 2 faktoros azonosítás második felét.

[ Szerkesztve ]

Csak azok érinthetik meg a szívedet és bánthatnak meg, akik jelentenek neked valamit. Következésképp sérthetetlen, aki nem törődik senkivel. Akár egy halott.

(#604) donjohnson


donjohnson
addikt

sziasztok,
olvastam az összefoglalót, de inkább kérdezek is vásárlás előtt:
ha nekem nem fontos a gmail-nél a levelek automatikus szinkronizálása (push üzenetek stb), akkor mókolás nélkül feltehetem a gmail apk-t apkpure-ról és működni fog a gmail alkalmazás p40-en?
vagy ez nem ilyen egyszerű? :)

úgyis csak manuálisan "felülről lehúzva módszerrel" frissítem néha magamnak app-on belül, hogy jött-e új levél.
köszi előre is.

[ Szerkesztve ]

ThinkPad P51 | ThinkPad X250 | http://www.youtube.com/watch?v=Hp6UjOL0s2Q

(#605) Csaszi87 válasza donjohnson (#604) üzenetére


Csaszi87
tag

Szia!
Van alapból a telefonon egy gyári e-mail alkalmazás. Annyi, hogy abba belépsz a gmail címeddel és ugyan ott vagy. Használható tökéletesen.
Bármi kérdésed van akkkor inkább gyere át a P40 pro topikba mert az sokkal jobban pörög, a rendszer meg ugyan az ;)

(#606) Osynho válasza Csaszi87 (#605) üzenetére


Osynho
addikt

Egy dolog, ami idegesít a gyári appal kapcsolatban (nem tudom másnál hogy megy ez), hogy keresek egy bizonyos emailt, a benne lévő kifejezésre, címzettre keresve nem találja meg.

(#607) Csaszi87


Csaszi87
tag

Osynho: Én most direkt kipróbáltam ezt, nálam működik...:U

[ Szerkesztve ]

(#608) J.J. András válasza siemensfun (#574) üzenetére


J.J. András
őstag

Tedd át a régi (vagy egy másik régi GMS-s telefonról) Phone Clone applikációval amit szeretnél, és kész. Nekem olyan progi is fut, amire azt mondták, lehetetlen, és most, 2023 elején vettem egyet a LEICA kameralencsék miatt, és amire én használom, tökéletes.
WAZZE, CHAT, TELLME, EMAIL...., Office is fut, de az állandóan NET-et kér.

peace :R

'' ...Client Estwood bekaphatja, hóóó....''

(#609) Nyersszotyi


Nyersszotyi
tag

EMUI 13 még mindig nincs. Se emui, se 13, semui, sesemmi.

Adjatok nekem egy egész Bolygót a Világegyetemben és kimozdítom helyéből a fix pontot.

(#610) fekomat


fekomat
tag

Sziasztok!

Melyik a legutolsó hivatalos firmware a telefonra?

(#611) J.J. András válasza Nyersszotyi (#609) üzenetére


J.J. András
őstag

De van EMUI 12.0.0.370 biztonsági javító csomag, és az AppGallery-ben CURVE, amivel lehet NFC-vel végre fizetni....
Én tökéletesen el vagyok ezzel a telefonnal.... kompaktabb méret a többinél.
Szeretem a Huawei-t, a "kémkedést" nem értem miért így csinálták, hogy elkaszálták őket....
Amúgy meg az Android és Google is állandóan adatot szed össze rólad, az is kémkedés.
:R

'' ...Client Estwood bekaphatja, hóóó....''

(#612) J.J. András válasza fekomat (#610) üzenetére


J.J. András
őstag

Azt honnét lehet kiolvasni ??? Nekem csak EMUI-t ír ki.... az 12.0.0.370.

Firmware ez ??? :
4.14.116 = Kernelverzió . 2024.jan.15.

[ Szerkesztve ]

'' ...Client Estwood bekaphatja, hóóó....''

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.