Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Hozzászólások

(#351) Aryon87 válasza #06658560 (#350) üzenetére


Aryon87
félisten

Gondolom az anyukája sűrűn van dicsérve :D

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#352) Noukoum válasza <Lacy85> (#345) üzenetére


Noukoum
veterán

És nem kezd bele semmibe? Vagy hogy gondoltad? Gondolom a tanárok tanóránként küldik az anyagot, akkor egész délelőtt végülis az értesítésekre várnak. És így úgysem kezdenék bele semmibe mert tudom hogy 20 perc múlva megint kiad valami anyagot az egyik tanár.
Persze nem szólok bele, én biztos egyben csinálnám az tuti ha lehet. Mert szerintem praktikusabb.

Ja és igen ez már nagyon off szóval hagyom a témát :D

Mezcal: Itt te nem értesz valamit, a tanuláshoz kell koncentráció csend nyugalom stb, vagy hogy gondolod gyerek elkezd olvasni egy könyvet csipog a telefon 30 percig tanul majd folytatni kezdi a könyvet és 10p múlva megint csipog a telefon? Persze nyilván a könyvben addig nem sokat haladt mert éppen most rázódott megint bele. Így azt mondod hogy csinálhat mást de valójában nem igazán. Max nyomkodja a telóját vagy beszélget.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#353) <Lacy85> válasza Noukoum (#352) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Nem, nem tanóránként küldi. Reggel 7-től este 8-ig random jönnek a leckék.
Nagyon nem úgy működik, mintha suliban lennének. :N
Plusz ugye én sem vagyok gép előtt állandóan. Sokszor küldenek üzenetet is, hogy ez lesz, az lesz, stb.
Ez is teljesen random. Ilyenkor azért nem hátrány, ha jelez a teló. Sokszor gondolnak egyet és bejelentik, hogy 2-3 óra múlva tartanak video chat-et. Ha nem jönne értesítés, a feléről lemaradt volna a gyerkőc, mert nem lépkedek be óránként a Krétába.
De inkább hagyjuk. Nem ide való téma, na meg ugye te semmire nem használod a telót. Ezt már tudjuk. :D

[ Szerkesztve ]

(#354) dutrás


dutrás
őstag

Mit sem ér ez az egész történet ha vannak márpedig biztos vannak olyan családok aki ezeket az eszközöket nem engedhetik meg maguknak. Főleg nem három gyerek esetén. Sajnos tudok ilyen esetet. Oda kölcsönadtam egy régebbi HTC 625-öt.Valószínűleg megtarthatják majd :)
Szerencsésnek mondhatjuk magunkat hogy arról kell vitáznunk ki melyik alkalmazást használja az iskolához.

P50 pro/P40 Lite

(#355) <Lacy85> válasza dutrás (#354) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Nálunk ezt is megoldotta a suli. Akinek nem volt otthon megfelelő eszköze, annak adtak kölcsön tabletet a karantén végéig.
Persze nyilván ez sem megoldható mindenhol.

[ Szerkesztve ]

(#356) beyruth82 válasza dutrás (#354) üzenetére


beyruth82
veterán

Sajnos ez nem egyedi eset.Százezrek élnek olyan körülmények között hogy a legalapvetőbb digitális eszközökre sem telik nekik(sok esetben internetjük sincsen) és a digitális oktatás megoldása problémákat okoz a számukra.

(#357) Timer válasza Lami66 (#336) üzenetére


Timer
veterán

Az oké, de én megvettem Symbian-ra, aztán váltottam androidra. Megvettem megint, majd váltottam WP-re. Oda is megvettem (leveleztem velük egy sort, hátha van más megoldás, de nincs) úgyhogy maradt a fizetés. Majd, mikor visszatértem Androidra, megint megvettem mert a korábbi licenc csak kevés funkciós verzióra volt jó, 1 térkép vagy ilyesmi, nem emlékszem már pontosabban. 4 évig volt Lumiám kábé, gondolom a Sygic is több szoftvert készített ezidő alatt.

[ Szerkesztve ]

(#358) mjani1172 válasza Timer (#357) üzenetére


mjani1172
addikt

Én nagyon kellemetlenül érzem magam, hogy folyamatosan rosszul választottál,nem találtad el az irányt. Előfordul.
Mivel ezt te magad írod, vond le a tanulságot, és ne fikázz mindent élből, hátha megint úgy jársz mint eddig. :))

[ Szerkesztve ]

(#359) Lami66 válasza Timer (#357) üzenetére


Lami66
őstag

Különböző rendszerekre sajnos meg kell venni külön. De a gms/hms miatt nem kell újból megvenni. A playből letöltött Sygic is működik rendesen, és az ag- ből letöltött is működik ugyanazzal a kóddal, nem reklamál, hogy ez nem az ag-ben lett kifizetve. Csak az ikon alatti felirat különbözik, mert az ag-s kicsit csirkelábas, de a full verziós funkciók ugyan olyanok

(#360) Mezcal válasza Noukoum (#352) üzenetére


Mezcal
addikt

Látom, nem vagy képben ezzel a dologgal sem, ahhoz képest, elég magabiztosan adod elő...

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#361) Timer válasza Lami66 (#359) üzenetére


Timer
veterán

Köszi, ez hasznos infó volt, bár ameddig nem rendeződik a GMS helyzet, kerülöm a platformot, csak azért kommentelek itt, mert céges szinten eddig huawei-t vettünk, és egészen elégedettek is voltak vele a userek, szemben a Samsunggal. Van egy raklap megvásárolt licencünk, ezért jó lenne az átjárhatóság, remélem, a Huawei legalább a főbb fejlesztőkkel egyeztet majd, hogy az android licencek portolhatók legyenek (egyszer, valamikor). Ha ez megvan, már jóval jobb lesz a helyzet.

mjani1172: te figyelj már, ezt honnan szűrted le? Tudatos választás volt mind, egyrészt azért, mert kíváncsi voltam a friss platformokra, másrészt azért, mert a maga idejében mindegyik jó irány volt, aztán persze többször is változtak a dolgok. A személyeskedés helyett ignoráld a hozzászólásaimat, ha már értelmezni nem sikerül őket. A lelked megnyugtatása végett annyit még hozzáteszek, hogy ameddig van OnePlus, és nem kukázza őket is Trampli, addig saját részre nem nagyon keresgélek mást, mert mind árban, mind teljesítményben szutykosra veri a mezőnyt, a csilli-villi fényképezős funkciók meg személy szerint hidegen hagynak, így nem zavar, hogy abban jókora lemaradása van a gyártónak.

[ Szerkesztve ]

(#362) k-adi válasza Mezcal (#360) üzenetére


k-adi
nagyúr

csak a szokásos.. :D

(#363) mjani1172 válasza Timer (#361) üzenetére


mjani1172
addikt

te figyelj már, onnan szűrtem le amit a #357 ben sírtál.Ezt meg vettél meg azt meg vettél .......
Ignorálhatnám is, csak azt nem értem ha nem volt, nem is lesz, nem is tervezed hogy vásárolsz ilyen telefont, akkor a trollkodáson kívül mi a szándékod? Többször leírtad hogy ronda,szar, gyenge........
Amíg meg itt trollkodsz, addig én is had válaszoljak.

(#364) Timer válasza mjani1172 (#363) üzenetére


Timer
veterán

Látom, sorozatosan nem megy az értelmezés, de ne aggódj, ma ingyen segítek!

"folyamatosan rosszul választottál"

Nem, nem választottam rosszul. Csak egyesekkel szemben nem ragaszkodok a végsőkig egy döglődő szamárhoz. Az, hogy emiatt appokat kellett újra megvennem, az tény, ezt írtam le. De hogy ebből neked honnan jött le, hogy rosszul választok, azt megtippelni sem tudom. A maguk korában mindegyik készülékkel elégedett voltam, egyedül a WP-t száműztem már kényszerből a legvégén, amikor a 10-es verzió érkeztével látszott, hogy vége a platformnak.

"nem is lesz, nem is tervezed hogy vásárolsz ilyen telefont, akkor a trollkodáson kívül mi a szándékod"

A válaszomat megtalálod a #361-ben, de azért kikopizom, hátha így egyszerűbb:

"csak azért kommentelek itt, mert céges szinten eddig huawei-t vettünk, és egészen elégedettek is voltak vele a userek"

Attól, hogy saját célra soha nem vennék GMS nélküli eszközt, nem jelenti azt, hogy megfelelő árazás mellett cégesre sem, pláne ha kifejezetten azt kérik a userek, és mivel kiemelt szempont egynémely köcs...kedves kolléga számára, hogy minél drágább telefont adjon neki a cég, amivel még a kicccsaládot is lehet fényképezni, jó eséllyel megérkeznek majd a P40-re való igényükkel is. Ez esetben nem árt tudni, hogy mire számíthatunk az adott készülékkel kapcsolatban.

Remélem, ennyiből már sikerült mindent megérteni.

@k-adi: Igen, az is egy megoldás, de végső soron nekem mindegy, és a Samsungot én sem nagyon kedvelem, a Huawei meg elfogadhatóan áraz(ott), szóval eddig éppen tereltük őket a Samu irányából a kínaira. Most jó eséllyel keresni kell majd alternatívát rá, ami legalább ilyen jó fényképezőgépet tud biztosítani, és nem iPhone. A végén megint a samsungoknál fogunk kikötni, amitől a hideg kiráz. Sájomit eddig bárkinek adtam, szidott vele, szóval az nem járható.

[ Szerkesztve ]

(#365) k-adi válasza Timer (#364) üzenetére


k-adi
nagyúr

a céges technikai (és biztonsági) feltételeknek nem felel meg, ergo ilyen készülék nem adható. aztán csókolom :)

(#366) 7Heads Drago válasza <Lacy85> (#337) üzenetére


7Heads Drago
veterán

A lányom most érettségizik. Nap mint nap látom hogy tanulnak. Nem így ahogy te vázolod. Ő maga mondta hogy teloról nem is lehetne. Mivel kicsi a kijelző, és pl egy dolgozatnál olyan kevés időt kapnak rá hogy felével se végezne. A telot arra használja hogy az osztálytársaival beszélget közben, chatel. Van olyan alkalmazás ami eleve kizárja hogy bármi mást használj mellette mivel látja a tanár is. A telo akkor jön jól ha wc-n van. Amúgy meg a legtöbbet tabletról, vagy notiról csinálja meg. Teloról ő semmit se pedig lehetne neki mivel van rajta gms. De az osztálytársainak a 90% is pc vagy noti. Pedig elég soknak van Samsungja, iPhoneja és mégse. A telot egymás közti kommunikációra meghagyják. Közgazdasági suli 4. éves.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#367) 7Heads Drago válasza Mezcal (#348) üzenetére


7Heads Drago
veterán

hogy nem kell várnia, viszi magával a zsebében, csinálhat mást, és jelez.
Mi mást? Nem csinálhat mást, mert igazolatlant kap. És van is aki kapott. Ha szünet van az is ki van adva hogy hány perc.
Kis telon te nem fogsz olyan gyorsan pötyögni, mint egy notin. Miközben a feladatból alig látsz valamit. Nagyon kevés időt kapnak mindenre. Arra sincs ideje, hogy bármit kikeressen a füzetéből.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#368) Juhaszatti válasza 7Heads Drago (#367) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Ezek az alkalmazások nem csak az állami oktatási rendszerben használhatók, értesítés pedig nem csak oktatási időben jöhet.
Az én képzésemben is elég nagy segítség a Classroom és a Discord mobilon is. Utóbbi egyébként fent van az AppGalleryben.

[ Szerkesztve ]

(#369) 7Heads Drago


7Heads Drago
veterán

Ki is mondta azt hogy nem lesz a P40-es sorozat szolgáltatónál? [link] :C :C :C
Ez még csak a Pro.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#370) 7Heads Drago válasza Juhaszatti (#368) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Az értesítést még csak-csak. Viszont tanítási időn kívül, ami jön nem azonnali anyag. Notin megcsinálni egy anyagot vagy telon ugyanazt az időben is jóval több lesz.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#371) Aryon87 válasza 7Heads Drago (#369) üzenetére


Aryon87
félisten

Hoppáhoppá. Na gyerünk Telekom, nyomassad te is befele a kínálatba :C

Egy Go csomaggal még egész vállalható, kb akkor a Telekomnál is hasonló ár lesz egy S vagy M csomagban

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#372) #30610944 válasza Aryon87 (#371) üzenetére


#30610944
törölt tag

Azert durvan lehuzos arak ezek. Foleg ha osszehasonlitjuk UK csomagokkal.
:Y
[link]
Es ez a Pro. A sima meg olcsobb.

[ Szerkesztve ]

(#373) Aryon87 válasza #30610944 (#372) üzenetére


Aryon87
félisten

Ez magyarország... igen, kisbetüvel..

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#374) k-adi válasza Aryon87 (#371) üzenetére


k-adi
nagyúr

kártyással
446 884 Ft
Megrendeléskor fizetendő

(#375) Aryon87 válasza k-adi (#374) üzenetére


Aryon87
félisten

Az engem nem érdekel :D

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#376) k-adi válasza 7Heads Drago (#369) üzenetére


k-adi
nagyúr

Meglepő hogy bevették, de látszik is hogy tesztelik a fogadtatást ami persze érthető.

érdemes elolvasni az ügyféltájékoztatót... na nem csak a kérdőív miatt

"Kedves ügyfelünk! Ön az elsők között vásárolta meg a Huawei P40 Pro / P40 lite telefont a Vodafone-nál. Köszönjük, hogy előfizetésével a Vodafonet választotta. Mivel az egyik legújabb Huawei telefont választotta ezért szeretnénk megtudni a véleményét az új készülékről, valamint hogy tapasztalata szerint az mennyiben tér el az Ön által korábban használttól."

Legalább tájékoztatnak, ez dicséretes (de inkább jogi védelem nekik). Remélhetőleg mindegyik vásárló elolvassa majd ezt és nem csak automatikusan aláírja (mert visszavinni nem fogja tudni :N ) . (mondjuk ezt elolvasva azért szerintem az átlag user eléggé elbizonytalanodik - hozzáteszem jogosan)

Az alábbi információkra szeretnénk felhívni a figyelmét:
- Google alkalmazások, mint a Google Play (Play áruház), Google Pay (Google fizetés), Google Maps (Google térkép) és Youtube nem elérhetőek
- Ugyanakkor a Huawei AppGallery (Huawei alkalmazás áruház) számos azonos és/vagy hasonló alkalmazást kínál, mint a Google Play áruház, azonban nem minden Google Play áruházban (vagy más forrásból származó) alkalmazás lesz elérhető a készülékére, illetve előfordulhat hogy az alkalmazás funkcionalitásának csökkenését fogja tapasztalni.
- Fontos kiemelni, hogy a választott előfizetésének bizonyos szórakoztatáshoz kapcsolódó szolgáltatási elemei lehet, hogy nem lesznek elérhetőek a készüléken. (ilyen esetben kérjük tájékozódjon a Vodafone üzletekben az esetleges alternatív megoldásokról)
- Biztonsági okokból nem javasoljuk, hogy az esetleg a Huawei AppGallery-ben nem elérhető alkalmazásokat más forrásokból telepítse a készülékére.
- A Phone Clone alkalmazás használata a készülék üzembe helyezésekor ( vagy a későbbiek során) eredményezheti, hogy egyes alkalmazásokat a korábbi telefonjáról átmásol az újra. Előfordulhat, hogy ezek az átmásolt alkalmazások a jövőben nem kapnak frissítéseket.
A Vodafone nem vállal felelősséget sem a Huawei AppGallery-ből, sem más forrásból letöltött alkalmazásokért (harmadik fél alkalmazásai).
Kérjük aláírásával jelezze lentebb, hogy a tájékoztatóban összefoglaltakat (korlátozásokat és funkció béli változásokat) megértette és elfogadja, és ennek ismeretében vásárolja készülékét.

(#377) beyruth82 válasza k-adi (#376) üzenetére


beyruth82
veterán

"Kérjük aláírásával jelezze lentebb, hogy a tájékoztatóban összefoglaltakat (korlátozásokat és funkció béli változásokat) megértette és elfogadja, és ennek ismeretében vásárolja készülékét."

Azt a k...@!!!! De rafináltak.Levédik magukat jogilag, nehogy tömegesen vigyék vissza az emberek a huawei telefonokat amikor rájönnek egy csomó mindent nem vagy nem úgy tudnak használni rajta ahogy eddig megszokták.Milyen tájékoztatás?Elmondja az ügyfélszolgálatos rendesen hogy mivel jár a google hiánya vagy csak a szerződés aláírásánál elédraknak plusz egy papírt hogy ezt a kis formaságot még írd alá?Felkészültek az biztos...

(#378) #88470784


#88470784
törölt tag

Leírják a telefon jellemzőit és felhívják a hiányosságra a vásárlók figyelmét. Őrület!

(#379) Szakiii válasza beyruth82 (#377) üzenetére


Szakiii
addikt

Arra jo lesz hogy egy utolso lenduletben meg be lehessen szedni egy valag penzt. Aztan majd megy a reklamalas stb es szepen leszoknak a huaweiekrol, de most meg ki lehet hasznalni, hogy jo híre van.

(#380) joey04


joey04
titán

Mit csodálkoztok, hogy bekerült? Itthon már kiderült, hogy amit a gyártók benyomnak a szolgáltatóhoz, az van. A külön Samsung és Huawei standokat a telekomban (pl) szerintetek ki pénzeli? :DDD

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#381) mjani1172 válasza beyruth82 (#377) üzenetére


mjani1172
addikt

Ebben nincs igazad.

Ez így korrekt.

Ha valaki megvesz egy ilyen drága telefont, aki eddig egy lakatlan szigeten élt és nem hallott semmit erről, ennek a mondatnak akkor is fel kell keltenie a figyelmét, és el kéne gondolkodnia.
Ha meg ezt az egy mondatot sem érti, és mégis szórja a pénzt, akkor egy idióta, és megérdemli.

(#382) nozs23 válasza Szakiii (#379) üzenetére


nozs23
addikt

Online nem gond elallni. De ha a boltban nem adnak megfelelo tajekoztatast, akkor biztos lesz par balhe. Ketlem, hogy -az itteni fanokkal ellentetben- mindenki imadja a bongeszot hasznalni az appjai helyett.

(#383) <Lacy85> válasza 7Heads Drago (#366) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Nincs egységes rendszer. Kb. ahány suli, annyi féle megoldás.
Skype, Classroom, Kréta, Discord, Zoom, Facebook csoport, Messenger, stb.
Mindenki azt használ, ami szimpatikus.
Nálunk így megy, nálatok nem.

(#384) <Lacy85> válasza 7Heads Drago (#369) üzenetére


<Lacy85>
addikt

S20+ 5G teljes árban 312 ezer.
P40 Pro meg 350 ezer.
A hülyének is megéri. :D

(#385) 7Heads Drago válasza <Lacy85> (#384) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Minden relatív. Az hogy neked nem éri meg, nem jelenti hogy másnak se. Illetve már megint ott tartasz hogy egy csupasz 128 gb verziós telot hasonlítasz egy 256 gb-os telo + okos óráshoz. illetve ahogy én tudom az S20 sorozat eladásai várakozásokon aluli és gondolom ez miatt esett az ára. Mert ugye nem ennyi volt neki a nyitóára.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#386) <Lacy85> válasza 7Heads Drago (#385) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Akkor érdemes várni a P40 Pro-val is. 2 hónap múlva féláron fogja szórni a vodafone, csak kopjon már ki az a 100db-os készlet.

(#387) k-adi válasza beyruth82 (#377) üzenetére


k-adi
nagyúr

Most őszintén te mit csinálnál a helyükben ha nem ugyanezt? A p30 elég sikeres volt tudtommal, ergo azt hiszik az emberek a p40 is fasza.. ja ja +1 papír amit alá kell írni.. kit érdekel csak add már ide a telót.... Kihasználják a huwi márkanevet még egy utolsó hajrára

(#388) beyruth82 válasza k-adi (#387) üzenetére


beyruth82
veterán

Így van.Pont ezt írtam.

(#389) 7Heads Drago válasza k-adi (#387) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Teli vagytok ám jóindulattal.
ergo azt hiszik az emberek a p40 is fasza
Mert nem az?

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#390) <Lacy85> válasza 7Heads Drago (#389) üzenetére


<Lacy85>
addikt

No. Nehogy az legyen, hogy Huawei hater vagyok:
Páromnak most rendeltem meg egy P30 Pro-t az S8+ helyére. :D
Mi Note 10 volt a kiszemelt, de fosok egy kicsit a Miui-tól.
A P30 Pro meg elég vadállat teló. :K

[ Szerkesztve ]

(#391) Aryon87 válasza <Lacy85> (#390) üzenetére


Aryon87
félisten

Na erre kíváncsi leszek..

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#392) 7Heads Drago válasza <Lacy85> (#390) üzenetére


7Heads Drago
veterán

:)
Szegény ember vízzel főz.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#393) <Lacy85> válasza Aryon87 (#391) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Tavaly már párszor meggyötörtem haverom P30 Pro-ját, szóval nem igazán lesz meglepetés. Az tényleg egy korrekt mobil.

(#392) 7Heads Drago:

Ezt mire érted?

[ Szerkesztve ]

(#394) 7Heads Drago válasza <Lacy85> (#393) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Ha megtehetnéd vennél i11-et, vagy S20+. Gondolom én.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#395) <Lacy85> válasza 7Heads Drago (#394) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Magamnak persze, de nem nekem lesz a telefon.
Az iPhone-okat szívből rühelli, az S20 széria meg nem tetszik neki. Jobban tetszik neki a Mi Note 10, P30 Pro féle kamera elrendezés.
Még S10+ volt esélyes, de ott meg nem tetszik neki a lyuk. Note szériának meg a szögletes formáját utálja.
P40 széria meg szoftveres oldalról esett ki.
Szóval majdnem eltaláltad. :D
Amúgy jelenleg is Note9-et használok. A megjelenés után nem sokkal vettem. De majd eladom a MacBook-omat, ha megszorulok. :DDD Ennyit az anyagiakról. :K

[ Szerkesztve ]

(#396) 7Heads Drago válasza <Lacy85> (#395) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Lányomnak se jön be egy telo se a mostaniak közül.Talán az i9. Ha olyan lesz mint az i8. Azt mondta neki kell a fizikai gomb és rühelli a notchot, kamera lyukat. Viszont 2,5 éves a teloja és akku problémás.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#397) <Lacy85> válasza 7Heads Drago (#396) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Az i9-et én is várom, mint a megváltót. :D
Lányomnál a 6s lassan cserés lesz. Épp az a méret jó neki.
i8 lett volna helyette, de most már megvárom, lesz-e utódja az SE-nek.

(#398) embe


embe
nagyúr

Már a tévé is nyomta a P40 sorozat reklámját. Lemaradtam, hogy valamelyik szolgáltató reklámozza-e.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#399) Aryon87 válasza embe (#398) üzenetére


Aryon87
félisten

Sztem a Voda lesz az.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#400) embe válasza Aryon87 (#399) üzenetére


embe
nagyúr

Most elcsíptem. Nem szolgáltatós, hanem brand reklám volt.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.