Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Hozzászólások

(#201) dutrás


dutrás
őstag

Én úgy látom divat lett a HMS-ből. Minden topikból özönlenek a fórumtagok hogy kérdezzenek meg véleménytalkossanak ;]

P50 pro/P40 Lite

(#202) Ed_007 válasza #06658560 (#46) üzenetére


Ed_007
aktív tag

Vezetés közben majd pont a telefonnal akarok szórakozgatni, hogy kilépek egy alkalmazásból, meg prötykörészek egy másikat, majd visszalépek az elsőbe, közben kézben tartom a telefont, meg egy kézzel a kormányt... és figyelek a többire, akik ugyanígy alkalmazások között váltogatnak, vezetés közben... aha...
:Y :W :C
Sokkal biztonságosabbnak tartom az autós és a telefonos funkciókat elkülönített eszközön, ráadásul az autós funkciókat lehetőleg fizikai gombokra, tekerőkre rátéve, amelyek MINDIG ugyanazt és ugyanúgy vezérlik.
Lehet persze olyan képernyő, amelyen változó tartalmak jelennek meg, de a rádió, klíma, fényszóró legyen csak fixálva.
Az autó navigációja ráadásul még egyszer sem fagyott le, a Waze számtalanszor.
:DD Kíváncsi vagyok, mikor és kinek fog eszébe jutni, hogy az indexet és a kürtöt is érintőképernyőre tegye. :DD

(#203) 7Heads Drago válasza Ed_007 (#202) üzenetére


7Heads Drago
veterán

:C +1

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#204) dutrás


dutrás
őstag

Új szolgáltatás az új Huawei telefonokhoz
[link]

P50 pro/P40 Lite

(#205) hogabesz válasza mjani1172 (#200) üzenetére


hogabesz
aktív tag

Akkor egyértelműen csak kötekedés volt ez részedről, téma lezárva.

@Aryon87 : köszi, még mielőtt félreértenél, én örülnék ha mihamarabb sikerülni a számomra szükséges appokat "megszerezni" nekik, akkor nagy valószínűséggel mennék vissza Huawei-re. :)

(#206) Aryon87 válasza hogabesz (#205) üzenetére


Aryon87
félisten

Az idő majd megválaszolja ezeket a kérdéseket, addig mi csak várni tudunk.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#207) #06658560 válasza Ed_007 (#202) üzenetére


#06658560
törölt tag

Ezt még indulás előtt is megcsinálhatod, nem kell menet közben megtenni. Probléma nincs vele. Ráadásul pont annyira macerás, int simán csatornát váltani adott rendszeren.

[ Szerkesztve ]

(#208) mjani1172 válasza hogabesz (#205) üzenetére


mjani1172
addikt

Ne engem találj meg kérlek.
Idejössz és nagy mellénnyel bekérdezel, hogy ez meg ez miért nincs, az AG-ben, mert neked ezek nagyon fontosak.
Leírtam, hogy nekem meg nem.
Ha tényleg érdekelnek a dolgok, és nem a fikázás vezérel, akkor megnézed magad.
Nem tilos.

(#209) k-adi válasza 7Heads Drago (#198) üzenetére


k-adi
nagyúr

azt se tudod mire kommentelsz. :DDD nem az én szempontom volt a téma, hanem hogy flagship-e ez vagy sem... azt pedig nem az én szempontjaim döntik el hanem a tények.. márpedig a tények szerint korlátolt képességű a teló jelenleg gms nélkül

[ Szerkesztve ]

(#210) hogabesz válasza mjani1172 (#208) üzenetére


hogabesz
aktív tag

Pedig megfogadtam, hogy nem reagálok az ilyen kötekedő trolloknak mint te vagy, de nem bírom ki. A kolléga kiváncsi volt a szokásokra, amit én leírtam, teljesen normálisan, majd jöttél és a torkomnak ugrottál. Visszaolvashatod az egészet, nem kell itt pattogni nekem. Nem "kérdeztem be" semmit, szövegértés 0. Tudod az, hogy valaki tudott normálisan reagálni nekem, sajnos téged minősít...

(#211) dutrás válasza k-adi (#209) üzenetére


dutrás
őstag

Nem korlátolt a saját szoftveres környezetében.
Mindenre használható amit egy okostelefonnak tudnia kell.

P50 pro/P40 Lite

(#212) mjani1172 válasza hogabesz (#210) üzenetére


mjani1172
addikt

Nem vagyok troll.
Leírtam, hogy nekem nem létfontosságúak az appjaid.
Igen, ez valóban nagy trollkodás.

Ennek ellenére, lehet félreértettem az írásodat, én azt hittem a fikázás a célod, akkor sorry. :R

[ Szerkesztve ]

(#213) k-adi válasza dutrás (#211) üzenetére


k-adi
nagyúr

Ja értem. Ilyenkor mikor negatívum dolog a téma, akkor saját környezete van (ami mi is??), máskor meg android.

Amúgy meg a saját szoftveres környezetének alapja továbbra is az android. Ergo amit az tud, azt a "flagship" terméknek is tudnia kéne. Mivel nem tudja teljesen a gms hiány miatt, ezért korlátolt droidot kapsz a pénzedért.. akármennyire is szépíted... dehát ez le is van írva a teszt cikkbe, aminek a fórumába írsz.. nincs is mit magyarázni :R

[ Szerkesztve ]

(#214) hogabesz válasza mjani1172 (#212) üzenetére


hogabesz
aktív tag

Minden bizonnyal félreértetted, nem akartam fikázni egy cseppet sem. Nekem a fent leírtak miatt nem lehet most opció egy ilyen készülék, de mint ahogy a kollégának is jeleztem, örülnék neki ha rövid időn belül fel tudnának zárkózni a guglihoz. :R

(#215) k-adi válasza hogabesz (#214) üzenetére


k-adi
nagyúr

Nincs sok választásuk.. vagy hamar 1-2 éven belül felmutatnak eredményt vagy kiesnek a piacról.

Ebből a szempontból a userek annyiban szerencsések, hogy hamar el fog dőlni mi lesz a sorsa, így izgalmas lesz a mobil világ történései a következő években...

(plusz most a korona miatt is kíváncsi leszek a jövő évi telók áraira is)

(#216) Navaren válasza Aryon87 (#181) üzenetére


Navaren
aktív tag

Annyian, de annyian leírták már, ha nem és nem akarod/akarjátok megérteni, elfogadni, akkor miért provokáltok ilyen kérdésekre választ? Aztán meg morogtok, ha valakitől kaptok is?

A GMS amúgy sem csak a Gugli saját appjait érinti, hanem GMS hitelesítésére épülő számtalan másik appot is, aminek papíron köze sincs a Guglihoz, csak épp vagy nincs Gallery-ben, vagy nem települ, vagy nem indul. Ráadásul szerintem ez a nagyobb para, de ez persze szubjektív.

Neked (és a többieknek) lehet, bőven elegendő kompenzáció a Huawei logo és a király kamera a telefon hátán, azon az áron is, hogy böngészőből bankolsz dedikált app helyett, tök jó. És ezzel nincs is semmi baj, de 2020-ban, úgy, hogy ott tartanak az alkalmazásboltok ahol, ne torkoljatok már le mindenkit, hogy az a hülye, aki kompromisszummentes telefont akar venni, közel csúcs hardver és csúcs árcimke mellé, mert egyszerűen nem korrekt.

Szerk.: Ugyanakkor az is igaz, abban is van valami, hogy a francnak kell negyvenszer leírni, hogy a csúcs-Samutók a Xiaomin át a Oneplusok bármelyike mennyivel királyabb az adott kategórián belül.

[ Szerkesztve ]

iBalu // Ordo Ab Chao //

(#217) dutrás válasza Navaren (#216) üzenetére


dutrás
őstag

Senki nem torkoll le senkit.
Viszont legtöbben akik ezekben a topikoban leírják a negatívumokat néha egészen színvonaltalanul már százharminhatodjára akkor jogosan morog a Huaweit kedvelő fórumtagok többsége. Annak fényében meg pláne hogy elfogadják a HMS-t úgy ahogy van.
Aryon egyébként csak lehetőséget vázolt fel nem köteles azt bárki is elfogadni.

[ Szerkesztve ]

P50 pro/P40 Lite

(#218) #30610944 válasza Navaren (#216) üzenetére


#30610944
törölt tag

ne torkoljatok már le mindenkit, hogy az a hülye, aki kompromisszummentes telefont akar venni

De akik ide beirnak tudjak nagyon jol, hogy ez nekik kompromisszummal jarna. Akkor miert is irnak ide ha ugyse fognak ilyet venni es minden Huawei topikban ezt tudtunkra is adjak? Ez trollkodas, foleg ha ismetlodoen beposztoljak.

[ Szerkesztve ]

(#219) Navaren válasza #30610944 (#218) üzenetére


Navaren
aktív tag

Egyetértek, de fognak is továbbra is, ameddig felveszed/felveszitek velük a kesztyűt, nem?

@dutrás: többszáz hsz. szól most már több topikon keresztül is arról, hogy tulajdonképpen miért is csak lényegtelen apróság a szoftveres megkötés, ha így, vagy úgy nézi az ember, ha pedig ezzel vitába szállna valaki, az olyat olvas utána, hogy megemlegeti :).

Na jól van, nem akartam én is csak az 'n'-edik ember lenni, akki emiatt kommentel, csak néhány 'adogatást' nagyon rossz olvasni.

iBalu // Ordo Ab Chao //

(#220) dutrás válasza Navaren (#219) üzenetére


dutrás
őstag

Neked tökre igazad van.
De nézd meg az utóbbi időszak Huawei topikjai első pár darab hsz tartalmát.
Azonkívül aki negatívumokat említ(ami természetesen helyénvaló) nem veszi figyelembe a másik fél szempontjait.
Oda vissza igaz ez sajnos. Azt hozzátenném amit már páran említettek hogy a kommentelők nagy többsége GMS-el se venne Huawei telefont.

P50 pro/P40 Lite

(#221) joey04 válasza #30610944 (#191) üzenetére


joey04
titán

Felesleges kicopyzni a cikkbol.

Ha egy konkrét részre reagál, akkor nem.

Raadasul a velemenyt amit leirt mar ezerszer lattuk.

Neki ez volt az első kommentje a topikban. Mi meg az ellenvéleményt láttuk ezerszer.

Felesleges hangulatot kelteni.

Nem tette. Te már inkább.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#222) #30610944 válasza joey04 (#221) üzenetére


#30610944
törölt tag

Az egy dolog hogy csak egyszert irta le. De mivel ilyen harapos a hangulat ez mar lassan kimeriti a flame keltes fogalmat hiaba csak egyszer irta le az az adott szemely. Neked nem kene ezt magyaraznom, regi motoros vagy mar itt.

(#223) Noukoum válasza Navaren (#219) üzenetére


Noukoum
veterán

Senki nem mondta hogy apróságról beszélünk, mivel ez nagyban függ attól hogy ki hogyan és miket használ az okostelefonján. Viszont tucatjával jönnek az emberek sírni hogy ő sosem venne Huaweit, most meg aztán pláne mert nincs rajta google. Ezzel előrébb vagyunk :D Képzelj egy telefontesztet ahol a hozzászólások 98% arról szól hogy nincs valami a telefonban, olyanoktól akiket nem érdekel az adott mobil, olyanoktól akik utálják az adott mobilt és annak gyártjóát, olyanoktól akik sosem vennék meg azt a mobilt. És ezt nyilván tízessével kell írni minden egyes Huawei topikban, ugyanazon személyektől :) Ez a probléma.

Ezt máshol trollkodásnak hívják, valahogy a Huawei topikokban ez belefér :(

[ Szerkesztve ]

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#224) beyruth82 válasza joey04 (#221) üzenetére


beyruth82
veterán

Köszi 😊
Igen azért emeltem ki azt a részt mert abban pontosan benne van szerintem miért nem éri meg ez a telefon az árát. Nem keltettem hangulatot hanem egy tök logikus érvet írtam miért nem éri meg a konkurensek hasonló kategóriájú telefonjaihoz képest(illetve a cikk szerzője én csak bemásoltam).

Mellesleg 2 évig használtam huawei mate 10 pro-t tehát nem vagyok megrögzött huawei ellenes :)

[ Szerkesztve ]

(#225) Sgr_A válasza beyruth82 (#175) üzenetére


Sgr_A
addikt

“Életképtelen a telefon főleg ennyiért.“

miért fele ennyiért életképes lenne?
ezt a főleg ennyiért kár volt oda tenni mert szvsz tök mindegy hogy 20,-forintért vagy 400 ezerért nincs rajta gms

(#226) beyruth82 válasza Sgr_A (#225) üzenetére


beyruth82
veterán

Igen fele ennyiért többen elgondolkoznának rajta hogy vállalják a kompromisszumot szerintem.A jelenlegi árazással egész egyszerűen a konkurens gyártók telefonja jobban megéri.Ha van 2 telefon ami hardveresen kb azonos de az egyik szoftveres oldalon hianyosságokkal küzd míg a másik nem és mindkettő ugyan annyiba kerül akkor miert választaná bárki is az előbbit?Egyszerűen szembe megy a józan ésszel. Viszont ha fele annyiba kerül mint a másik akkor már elgondolkodtató hogy lemondok bizonyos dolgokról vagy kompromisszumokat kötök.Ennyi.

(#227) janeszgol válasza k-adi (#213) üzenetére


janeszgol
félisten

Korlatozott droid? Nekem az aruhaz nelkuli win10-re emlekeztet. Nelkule is tudom hasznalni, de az appokkal tobbet kapsz.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#228) Navaren válasza Noukoum (#223) üzenetére


Navaren
aktív tag

Most ezzel lehetne megint vitázni, linkelgetni, hogy igenis ki, mikor, melyik kommentben írta le a HMS korlátait 'apróságnak', de nem hinném, hogy előrébb vinnénk a topikot, én pedig végképp nem azért írtam ide fentebb sem, hogy vitázhassak így egyet a nagy karantén - unalom közepén, így ugorjuk (ha igazán akarod, megtalálod, nem csak ebben a topikban :) ). Éppen ellenkezőleg; belekötni pedig senkibe sem szerettem volna.

Nézd, ez - a Honor telefon cikkjével együtt - a harmadik Huawei teszt, amelyiknek a konklúziója a különböző cikkírók stílusa és megközelítése ellenére gyakorlatilag ugyanaz, nem hiszem, hogy akkora meglepi, hogy az oldalt látogató, helyi "smartphone - enthusiast community" (ötletem sincs, mi ez magyarul) valahol ezt visszhangozza, nem? (és mutat némi piaci helyzetet is, de ez más kérdés)
Néhányan foggal-körömmel vitatkoznak ezekkel, ami meg persze újabb vitákat szül - ez mindenhol így van.
Ahelyett, hogy elfogadnánk egymás eltérő igényeit, vitatkozunk és téríteni akarunk (meg trollkodunk, de azt most vegyük külön...).

Gondolj csak egy Apple - topikra. Ott sem gyönyör négyszázhetvenkétszer olvasni, hogy "csak326ppi" meg meg mittudomén :) (most mondtam valamit).

[ Szerkesztve ]

iBalu // Ordo Ab Chao //

(#229) dutrás válasza Navaren (#228) üzenetére


dutrás
őstag

Oké ne vitázzunk.
Te mitválaszolnál ezekre a feltevésekre: kuka, google nélkül kuka, ezt a szart, ez nem is flagship, stb, stb.
Te legalább nem csak fikázni jöttél és ennek örülök.

P50 pro/P40 Lite

(#230) Navaren válasza dutrás (#229) üzenetére


Navaren
aktív tag

Én kérlek abszolút nem fikázni jöttem ide :D.

Engem genuinely érdekel ez a telefon (is), kíváncsi vagyok, merre tart és hova jut majd a HMS, és egyáltalájn nincs ellenemre az alternatív Google ökoszisztéma jelensége sem, akkor sem, ha a kényszer szülte.
Csak még nem tart ott, hogy annak mondhassa magát, de szépen halad és bővül.

Kis szerencsével pedig az egész ügy megoldódik, akkor pedig ezek a telefonok (vagy inkább a P50 generáció, vagy M40, ha lesz olyan :D) GMS-sel végképp tarolni fognak.

iBalu // Ordo Ab Chao //

(#231) joey04 válasza #30610944 (#222) üzenetére


joey04
titán

nem értek egyet, de nem fogunk egyezségre jutni :D ami persze nem baj, ha nem megy át veszekedésbe.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#232) joey04 válasza Sgr_A (#225) üzenetére


joey04
titán

fenéket. féláron beleférhet.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#233) Aryon87 válasza beyruth82 (#226) üzenetére


Aryon87
félisten

Feleannyiért is ugyanúgy problémázna a többség.
A GMS hiánya csak egy apróság. Lehet élni nélküle, ha nem vagy üzletember/bankár vagy valami nagyon fontos hivatali ember.
Igen, a Huawei szoftveresen van korlátozva, míg máshol pedig hardveresen van korlátozás, probléma, amit szoftverrel nem fognak csak úgy megszűntetni, és van egy lefokozott/butított telefonod és ugyanazt az összeget fizeted ki érte ha már az azonos közeli összegről van szó. Melyik is a fájóbb akkor? Mert szerintem az utóbbi, míg előbbinél mindent rendesen tudsz használni, max 1-2 alkalmazással kevesebbet, mert az épp nem elérhető még.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#234) gyonyoruwok


gyonyoruwok
tag

vagy fogynak szépen a telók, vagy lehetetlenül keveset kaptak, de edigitalnál már csak a sima P40-ből van raktáron, abból is csak a jégfehérből összesen 2 darab. vajon mikor jelentkeznek be az első tulajok, izgi

Sony A6000 | iPhone 12

(#235) #30610944 válasza gyonyoruwok (#234) üzenetére


#30610944
törölt tag

En is lecsekkoltam nem egy boltot es mar eleg sok helyen nincs.
Tuti keveset rendeltek mert nem tudtak hogy fog majd fogyni.
Van egy erzesem, hogy eleg nehezkes lesz majd beszerezni, mert keves van raktaron mindenhol.

(#236) nozs23 válasza Noukoum (#223) üzenetére


nozs23
addikt

Képzelj egy telefontesztet ahol a hozzászólások 98% arról szól hogy nincs valami a telefonban, olyanoktól akiket nem érdekel az adott mobil, olyanoktól akik utálják az adott mobilt és annak gyártjóát, olyanoktól akik sosem vennék meg azt a mobilt.

Az osszes iPhone/Apple topic. A kommentek meg tobbnyire toled. :D

(#237) Mezcal


Mezcal
addikt

Újabb túlárazott, élettelen telefon a Huaweitől...

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#238) <Lacy85> válasza Noukoum (#170) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Valóban. Jelenleg a HMS teló úgy nézne ki, hogy:
Felejtsem el a komplett mobil bankolást, mobilfizetést, mert sajna ez itt nem elérhető.
Mondjam le a Spotify, meg az HBO GO előfizumat is, mert itt ilyen nincs.
A gyerekek sulis dolgait ne akarjam követni a digitális oktatás kellős közepén, mert az iskolákban használt platformok 95%-a nem érhető el HMS alól.
Néha szerkesztenék pár RAW fotót Lightroom-ban, vagy Photoshop-ban. Ja, ne akarjak. Nincs.
Annak az 1-2 szolgáltatónak (víz, stb.) a számláit inkább kifizetném iCsekk app-ból, hogy ne nagyon kelljen még a postára sem menni. Ja hogy ilyet itt nem lehet?
Sorolhatnám még holnap reggelig.

Na és szerinted ez mind olyan súlyú, mint az, hogy nincs jack. :D
És igen. Egy ennyire "buta" telefont nem nagyon lehet flagship-nek nevezni.

Érv a telefon mellett: van benne egy jó kamera.

[ Szerkesztve ]

(#239) Aryon87 válasza <Lacy85> (#238) üzenetére


Aryon87
félisten

Érv a telefon mellett: van benne egy jó kamera.

+ jó akku, jó antenna, sok kamerafunkció, remek szerviz és egyéb szolgáltatás, stabil rendszer és jó optimalizáció

Csak a pontosítás kedvéért :)

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#240) akooos válasza <Lacy85> (#238) üzenetére


akooos
veterán

irony

Dehát ezek csak apróságok, mindent lehet a böngészőből intézni :))

/irony

(#241) Donki Hóte válasza Aryon87 (#233) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Feleannyiért is ugyanúgy problémázna a többség.

Pont, hogy nem! Ha olcsóbb lenne, akkor többen vállalnák be, hogy a pillanatnyi hátrányai ellenére megkezdik az ismerkedést a HMS rendszerrel.

Aztán később, mikorra már teljesen megszabadultak a GMS rendszertől, már teljesen elégedett vevői lennének a Huaweinek.

Szóval egy jelentős mostani árengedmény egyrészt kompenzálná a vevőket a GMS->HMS átállás nehézségeiért, másrészt egy komoly jövőbeli Huawei fan réteg kialakulását segítené elő.

De a Huawei nem ad árengedményt, ez valószínűleg azt jelenti, hogy elengedték az európai és a hozzá hasonló piacokat (USA-t már annyira elvesztették, hogy meg se próbálják visszaszerezni).

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#242) <Lacy85> válasza Aryon87 (#239) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Ez mind szép és jó, csak az a gond, hogy ezeknek a kritériumoknak a csúcskategória ~90%-a megfelel. Egyik sem Huawei specifikus.

(#243) dutrás válasza <Lacy85> (#238) üzenetére


dutrás
őstag

Több bank aplikációja AG-ról telepíthető. Lightroom Photosop Apkpure-ról telepíthető.
Sajnos a többi egyenlőre hiányzik.
De redukáltuk egy kissé a mennyiséget.

Írtam a Simple ügyfélszolgálatának hogy lesz e HMS-re.
A válasz hogy figyelemmel kisérik a HMS-el érkező telefonok terjedését és lépnek az ügyben.
Nyilván nagyobb ösdzegbe kerül ennek a fejlesztése egy picit kivárnak. De nincs kategórikus nem válasz.

P50 pro/P40 Lite

(#244) #30610944 válasza Donki Hóte (#241) üzenetére


#30610944
törölt tag

Akinek kell olcsobb HMS telefon annak ott a P40 lite pl. De lassan jonnek az ujabb Honor-ok is szinten HMS-el. Szoval kiprobalasra van/lesz olcsobb ahol ha nem jon be kisebbet bukik az illeto mint kapasbol egy flagship HMS-el.

(#243)dutrás: Minden mas store ami nem Google fele mar mokolasnak szamit szerintuk, szoval ezt az ervet tuti nem fogadjak el.
:K

[ Szerkesztve ]

(#245) Noukoum válasza <Lacy85> (#238) üzenetére


Noukoum
veterán

Nem kell elfelejtened mert soha nem vennéd meg a cikkben lévő készüléket.
Nem bankolok a telefonomon, nem fizetek a telefonommal, nincs spotify előfizetésem, hbo go meg jó hogy nincs, egy telefonon komolyan?
Gyerek sullis dolgait nem kell követnem a digitális oktatás közepén (ezt úgyis gépen érdemes)
95%? Sorolnád?
Telefonon képet szerkeszteni. Nyilván nem fogok, maximum annyit amennyit a gyári vagy valamilyen alap alternatív szoftver kínál. Annyi bőségesen elég.
Számlát szintén laptopról fizetek, nem egérmozin.
Sorold kérlek mert eddig elég szegény a felhozatal. :C
Ebből egyedül a telefonnal való fizetés a mérvadó, reméljük hogy ez pótolva lesz.
És képzeld ennek semmi köze a fansághoz, mindegyik elérhető jelenleg számomra mégsem használom. Nem véletlen mert valószínűleg nincs rá szükségem. :)
A saját véleményed alapján ne mond már meg mi a flagship, köszi. amúgy tényleg ilyen telefont akarsz venni? Rájöttél hogy jó a hms gondol azért írsz megint. :DDD

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#246) Aryon87 válasza Donki Hóte (#241) üzenetére


Aryon87
félisten

Pár hónap, és úgyis csökkenni fog az ára + szerintem lesz akció is majd a boltokban ahol megjelenik.
itt most a szolgáltatói jelenléten múlik a dolog, aminél úgy tudom, hogy késni fog a vírus miatt a megjelenés. De elvileg lesz.

Noukoum hasonlóképpen vázoltam én is fel a dolgokat, azt látod az eredményét. Hogy is képzelem, hogy böngészőből mindezt meg lehet csinálni? :))

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#247) akooos válasza Noukoum (#245) üzenetére


akooos
veterán

Telefonálásra meg pont elég bármilyen nyomógombos készülék is, nem? Ha úgysem érdemes semmit egérmozin csinálni, mert ott a laptop, a tablet, a postagalamb, a mozgóképszínház, akkor semmi szükség az okostelefonokra, jól értem?

(#248) <Lacy85> válasza Noukoum (#245) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Jó, hát ha te mondjuk fotózásra, meg böngészésre használsz egy 400 ezres telefont, akkor tényleg nincs min vitázni. :D
Erre valóban jó a HMS is.

Aki halad a korral, az meg lusta, elkényelmesedett. Már ezt is tudjuk. :K

[ Szerkesztve ]

(#249) Szakiii válasza Noukoum (#245) üzenetére


Szakiii
addikt

Ez azért vicces, hogy felsorolt egy teljesen atlagos napi hasznalatot erre beirjatok h kb ti ebbol semmit se hasznaltok, komolyan mire hasznaljatok? En csak ma 3x "bankoltam" a telon, reggel agybol hbo got neztem amig felesegem fel nem kelt es stb. sorolhatnam. Értem én hogy van aki meg tud lenni par app nélkül ami ott nincs de alapvetően kb minden atlag user beleutkozik egy kompromisszumba.

Persze ez idovel javulhat, de jelenleg még anyósomnak is okozna gondokat a gms hianya...

Es ha neki gondot okoz idovel nekem is.. :D

[ Szerkesztve ]

(#250) JFA


JFA
tag

Üdv,
senkit nem szeretnék megbántani és felőlem mindenki olyan telót vesz magának, amilyen bejön neki, de csak én gondolom úgy, hogy még a P40 Pro is erősen olajfestmény-szerű képeket tud lőni jpeg-ben...? :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.