Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) subset


subset
senior tag

Az eu-s függetlenre kint van a gpu turbo-s frissítés ota-n.
Töltsétek.... :)

[ Szerkesztve ]

Használj Te is szabad szoftvert !

(#402) Mans20 válasza punky10 (#399) üzenetére


Mans20
addikt

Vedd a honort, nem sokkal jobb a P20, meg nem is ér annyit.

(#403) ZoleeWolf válasza joker1220 (#398) üzenetére


ZoleeWolf
aktív tag

Én is a H10, és a P20 között vacilláltam.
Végül a P20 mellet döntöttem több tesztben leírt minimális különbségek miatt miatt.
Bár a hardver azonos, mégis a H10 jobban melegszik, és kicsit lassabb a P20-nál.
Mivel én sokat használok navigációt, féltem, az esetleges túlmelegedéstől.
A kamerája jobb a P20-nak (elméletileg).
Kicsit félek, hogy nem lesz később esetleg hátrányban a támogatás terén a Honor, de ez nem hiba csak pusztán saját megérzés...
Az ár is meghatározó volt, sok helyen a P20 210 ezer magasságában volt amikor először néztem a készülékeket ami miatt egyértelműen a H10 felé dőlt a mérleg nyelve, aztán végül 150 ezer magasságában találtam P20-at, és úgy gondoltam, hogy akkor ez már elfogadható a számomra, és így P20 lett, és nem bántam meg. Evvel természetesen nem a H10-et akarom lehúzni, a tesztek alapján remek készülék, és nálam is minimálisan a fentiek miatt győzött a P20.

(#404) joker1220 válasza ZoleeWolf (#403) üzenetére


joker1220
őstag

Köszönöm :)

,,A lustaság nem más, mint pihenés mielőtt még elfáradnánk''

(#405) somigergo


somigergo
csendes tag

Megérkezett voda függő készülékekre is a GPU Turbót tartalmazó 152-es frissítés.

(#406) ZoleeWolf


ZoleeWolf
aktív tag

Nekem Tré-Mobilos előfizetésem van, de a készülék az független, és most jött le a GPU Turbo-s frissítés.

(#407) joker1220 válasza ZoleeWolf (#406) üzenetére


joker1220
őstag

Ez mit takar bővebben? Valami gond volt vele? Üdv

U.i.: Neked 128 gb vagy 64 gb van, telekomtol rendelted te is? Köszi

[ Szerkesztve ]

,,A lustaság nem más, mint pihenés mielőtt még elfáradnánk''

(#408) iamdoki válasza ZoleeWolf (#403) üzenetére


iamdoki
tag

A Honor sem fog elmaradni frissítésekben, elméletileg már 2 konkurens cégről van szó az eladások terén. Ennek fényében saját magával szúrna ki a Honor, ha elsumákolnák a normális supportot a továbbiakban. Nekem legalábbis ilyen infók jöttek a magyar képviselettől cirka 2 hónappal ezelőtt, amikor érdeklődtem a két készülékkel kapcsolatban. Nálam csak a kamera döntötte el a mérleget a P20 felé.

"Because I sad so, that's why..."

(#409) ZoleeWolf válasza joker1220 (#407) üzenetére


ZoleeWolf
aktív tag

Bocsi lehet félreérthető volt amit írtam, nincsen semmi gond, csak tájékoztatásul írtam, hogy a kártya benne T-és (mind a kettő, céges, és a saját), a teló meg független, nem a T-nél, más boltba vettem, és a 128Gb-os verzió.

(#410) ZoleeWolf válasza iamdoki (#408) üzenetére


ZoleeWolf
aktív tag

Ez csak az én "félelmem" volt, de már itt is a válasz rá:

Android 9.0 Pie frissítés

Honor
A Huawei hivatalosan is megerősítette, hogy már dolgoznak a Honor 10 és V10 Android 9.0-s rendszerén, így minden bizonnyal ezek frissülnek először.
Most akkor külön vannak, vagy mégsem? :F

Itt a hír.

(#411) Mans20 válasza ZoleeWolf (#410) üzenetére


Mans20
addikt

Talán mikulásra megkapjuk a pitét.

(#412) joker1220 válasza ZoleeWolf (#409) üzenetére


joker1220
őstag

Köszi a választ :) Nekem 64 GB lesz, bőven sok az is, még a 16GB -os előző telefonom tárhelye sem telt be sosem ;) Üdv

,,A lustaság nem más, mint pihenés mielőtt még elfáradnánk''

(#413) ZoleeWolf válasza joker1220 (#412) üzenetére


ZoleeWolf
aktív tag

Azért lett 128-as mert csak az volt a boltba :D
Egyébként nekem is elég lett volna a 64-es.
Nekem kb. 30 giga van összesen foglalva jelenleg, szóval még tobzódok a szabad területben. :DD

(#414) blasi20


blasi20
tag

Sziasztok!
A telómat elképesztő mértékben zabálja a cella készenlét és a telefon tétlenség. Nem tudtok valami megoldást erre?

(#415) Darellus92 válasza blasi20 (#414) üzenetére


Darellus92
aktív tag

Szerintem olyan helyen laksz, ahol magas frekvenciás 3G hálózat érhető el hanghívásra, az nagyon szívja az akksit.

HTC = Help This Company

(#416) sharp4


sharp4
őstag

Sziasztok!

Honor 9-ről érdemes váltani P20-ra?

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

(#417) somigergo válasza blasi20 (#414) üzenetére


somigergo
csendes tag

Szerintem nem a legjobb a térerő ott és a telefonnak több energiára van szüksége, hogy a megfelelő minőséget tudjon nyújtani mobilnetnél és hívásnál. Nálam 4G van és ilyenek az adatok:

[ Szerkesztve ]

(#418) blasi20 válasza somigergo (#417) üzenetére


blasi20
tag

Ma nem viszem munkába. Kiderül, h max térerő mellett mozgás nélkül és használat nélkül milyen eredményt produkál... Am a Honor 7-em és a céges Samsung telóm ilyet nem csinálnak... Szóval számomra teljes rejtély.

(#419) corvin1984


corvin1984
tag

Tanácsot szeretnék kérni, a Samsung Galaxy S6-os telefonomat szeretném lassan lecserélni. Alapvetően nincs semmi bajom vele, bár a 32GB már nagyon kevés és a frissítések hiánya is zavar. Mióta iOS-ról Android-ra váltottam csak Samsung telefonom volt és alapvetően meg voltam/vagyok vele elégedve, de most vagy a P20 vagy a P20 PRO felé hajlok. Teszteket láttam, azok elég meggyőzőek, amiről nem sok infóm van, hogy milyen hamar jönnek a frissítések a telefonra és mennyi ideig? Illetve ez a EMUI felület mennyire használható, ha valaki Samsung-os világból jön. Előre is köszönöm!

(#420) punky10 válasza corvin1984 (#419) üzenetére


punky10
addikt

Olvasgass...
[link]
Igaz ez még csak egy felhasználó,de kezdésnek jó... :)

[ Szerkesztve ]

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#421) Pompi válasza corvin1984 (#419) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Nekem S6-S7-S8 után simán ment az EMUI megszokása, nem fog gondot okozni.

A frissítések szempontjából a P20/P20 Pro bekerült az Android Enterprise Recommended telefonok közé, ami azt jelenti, hogy a Google által kiadott frissítéseket 90 napon belül ki kell tolniuk legalább 3 évig. Szóval szerintem ez pipa.

Feel Good Inc.

(#422) sharp4 válasza Pompi (#421) üzenetére


sharp4
őstag

Ez dicséretes, nem tudtam :)

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

(#423) joker1220 válasza Pompi (#421) üzenetére


joker1220
őstag

Ez jó hír :) Én tegnap előtt lettem P20 user és eddig minden szuper :) Most Android One rendszerről váltottam, de nem sok különbség van a vegytiszta droidhoz képest. A jó dolgokat áthozták belőle ;) Előtte meg Honor 7 volt, szóval nem ismeretlen az EMUI :) Előtte samu s3 mini volt de az meg még lényegesen más volt mint az újabb samuk :)

,,A lustaság nem más, mint pihenés mielőtt még elfáradnánk''

(#424) corvin1984 válasza punky10 (#420) üzenetére


corvin1984
tag

Köszönöm, végig is toltam.

(#425) corvin1984 válasza Pompi (#421) üzenetére


corvin1984
tag

Zseniális, köszönöm szépen.

(#426) amargo


amargo
addikt

Sziasztok!

Vacillálok, hogy egy ilyen készüléket vagy MI 8-at vegyek (MI 8-at már túl nagynak gondolok.. esetleg, ha valakinek van pro, kontra érve az jól jönne segítség gyanánt)
Viszont, amit nem értek ennél a készüléknél, hogy a kis boltok 12 hónap garival adják. Pedig a gyártói az 24 hónap + 3 hónap, ha jól olvasom. Van aki feltudna világosítani erről?

Köszönöm előre is a segítséget!

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#427) somigergo


somigergo
csendes tag

Szó sincs 24+3 hóról. Csak a vásárlást követő 3 hónap alatt ha törik vagy sérült a kijelző, akkor az egész készüléket cserélik. Ez beleszámít a gyártó álltal vállalt 24 hónapba.

A 12 hónapos szerintem valami szürke inportos készülék lehet.

(#428) joker1220 válasza amargo (#426) üzenetére


joker1220
őstag

Szia!

Nem tudom hogy a Mi8 mekkora, de nekem a Mi A1(5X) már nagyon határeset volt, hiába 5,5 a képátlója az 16:9 -es és a kávák is vastagabbak alul felül így a P20 a nagyobb képátlóval is egy ujjnyival alacsonyabb és fél ujjnyival keskenyebb mint az A1. A Mi8 gondolom még nagyobb mint az A1/5X. Nekem ebből a szempontból sokkal kényelmesebb a P20 mert sokkal jobban elfér a zsebembe. A csajoknak könnyű mert bármekkora tepsi telefont elnyel a ridikül de én nem veszek hasitasit a telefon hordozáshoz így lényeges szempont hogy a zsebemben kényelmesen elférjen és le is lehessen tőle hajolni ha kell :D Üdv

[ Szerkesztve ]

,,A lustaság nem más, mint pihenés mielőtt még elfáradnánk''

(#429) sharp4


sharp4
őstag

Sziasztok!

Milyen üvegfóliát érdemes kintről rendelni? 3D - 5D között mi a különbség? Fekete keret már mindegyiken van?

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

(#430) Outblast


Outblast
tag

A mai naptól én is p20 tulaj lettem.
A kamera része egész jó, sajna a zene az LG v10 után elég gáz 😑 majd valamikor veszek hozzá vmi dac...

Az LG nel lehetett állítani az értesítési hangerőt, de ennel sehol nem találom. Van rá vmi lehetőség? Nem szoktam nemitani a telefont csak lentebb veszem a hangját az értesítéseknek (messenger, insta, Skype stb)
Remélem van rá lehetőség.

(#431) KenBlock43


KenBlock43
tag

Sziasztok!

Nézegettem a kamerabeállításokat, de nem találtam olyat, hogy 16:9-ben lehetne fényképezni a telefonnal.
Ezen egy kicsit meglepődtem. Erre tényleg nincs lehetőség?

(#432) Darellus92 válasza KenBlock43 (#431) üzenetére


Darellus92
aktív tag

Sajnos a gyári kameraszoftverben csak a 18:9 adott, mert a kijelzőnek is ekkora a képaránya. 16:9 csak másik kamera alkalmazással érhető el.

HTC = Help This Company

(#433) Jocó89


Jocó89
csendes tag

Üdv. P20nál is fenn áll ami p20pronal hogyha 12mp beállításal fényképezek akkor használja mind a 2kamerát és készít ebből egy képet? Ha pedig csak 20mp beállítást akkor nem használja a másik kamerát, csak 1et?Egy tesztben láttam hogy szebb képet készít 12mp beállitásal mivel igy hasznalja a dual camerát. Bár én nem veszek észre különbséget.

[ Szerkesztve ]

(#434) Darellus92 válasza Jocó89 (#433) üzenetére


Darellus92
aktív tag

Igen, igy mukodik.

HTC = Help This Company

(#435) amargo válasza joker1220 (#428) üzenetére


amargo
addikt

Szia most nemrég megtapogattam a MI8-at és hatalmas.. szerintem így könnyebben tudok majd dönteni, csak az amoled..

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#436) joker1220 válasza amargo (#435) üzenetére


joker1220
őstag

Szia! Nekem sosem volt amoled kijelzős telefonom, így nem tudom viszonyítani, elvileg szebb a képe valamivel és kevesebbet fogyaszt a kijelző ezért mehet az always on display, viszont a p20 on is van értesítési led és azt is be lehet állítani hogy az értesítések felvillantsák a kijelzőt :) Szerintem a p20 kijelzője is nagyon szép :)

,,A lustaság nem más, mint pihenés mielőtt még elfáradnánk''

(#437) sharp4


sharp4
őstag

Üvegfóliából ki milyet rendelt?

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

(#438) Jocó89 válasza sharp4 (#437) üzenetére


Jocó89
csendes tag

Hát ha tudsz várni pár hetet, ajánlom a wisht. De komolyan. 5ezer forintért vettem itthon 9H minőségű üvegfóliát, nincs is gond vele, 10H volt előtte rajt, de az olyan vastag volt már hogy a tok alá kapott és elengedett. De a lényeg. Rendeltem pluszba hogy legyen, wishről ingyenesen csak a szallitast fizettem ki ami 560ft volt, nem számítottam semmi jóra, de ma amikor megjött meglepődtem hogy ugyan azt a fóliát kaptam 560ér, minőségre és vastagságra is, mint amit itthol 5000ér.Sőt ennek még a kis led értesítőnek is csináltak helyet, az itthon vásároltnak nincs. Most kapásból leadtam még 3ra rendelést, simán jó vétel.Amúgy jelenleg ez van fenn és ráadásul esett az ára elég szépen, https://www.speedshop.hu/termekek/4015630/spigen-glas-tr-slim-huawei-p20-tempered-kijelzovedo-folia.html

[ Szerkesztve ]

(#439) sharp4 válasza Jocó89 (#438) üzenetére


sharp4
őstag

Köszi. Hát wishről biztos nem fogok rendelni (elvből). De csak olyan üvegfóliák vannak, amiken fekete keret van körbe a szélén? Esetleg keret nélküli nem kapható?

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

(#440) Jocó89 válasza sharp4 (#439) üzenetére


Jocó89
csendes tag

Kapható keret nélküli is.
Emagon találsz például.

[ Szerkesztve ]

(#441) gti16v


gti16v
őstag

sziasztok,
asszonynak gondoltam,ezt a telefont....P9LITE (első generációs) helyett.
Szerintetek és 2x többe kerülő P20 ára indokolt?a P20lite-hoz képest? köszi

köszi

http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2014_2_20_al6xxx6fbd.jpg

(#442) joker1220 válasza gti16v (#441) üzenetére


joker1220
őstag

Szia! Olvasd el a mobilaréna tesztet a két telefonról és rögtön lejönnek a különbségek :) Üdv

,,A lustaság nem más, mint pihenés mielőtt még elfáradnánk''

(#443) Dino69


Dino69
aktív tag

Szisztok,

Ma rendeltem meg a Telekomtól, kiváncsi leszek menniyi idő mulva lehet majd nyomkodni. :))

P9-ről jönnék majd, nem várom meg a mate 20 sorozatot, illetva a p20 pro is már igencsak nagy számomra.

( Nem mellesleg csak twilight szinbenvolt a P20 pro, ami biztos nagyon jól néz ki, de inkább a kék a nyerő, és a Telekomnál nem volt csak fekete / alkonyat.) :B

(#444) Jocó89 válasza Dino69 (#443) üzenetére


Jocó89
csendes tag

Jó döntés 😊

(#445) punky10


punky10
addikt

Sziasztok!Volna pár kérdésem a régebbi felhasználóktól.Az első :a 64 és a 128 gigás verzió csak a beépített tárhely és a hibrid kártyahelyben különbözhek egymástól,vagy can valami más is?A teszteket bújva én több különbséget nem láttam....
A másik a telefon IP védettsége.Ez az IP53 mennyire komoly?Nekem csak arra van szükségem,hogy ha esőben hívnak ,ne kelljen aggódnom a beázástól.Nem akarok búvárkodni,vagy úszni a telefonnal,de sokszor rossz idő esetén is kinn kell dolgoznom a szabadban,és néha ebben az esetben is megkönnyítené a dolgom a telefon...
Most aránylag jó áron tudnék hozzájutni egy 4/64-es verzióhoz..
Előre is köszi

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#446) joker1220


joker1220
őstag

Sziasztok! A legutóbbi frissités óta nem tudom bekapcsolni az időjárás értesítéseket a google app ban, ha bekapcsolom akkor visszaugrik kikapcsolt állapotba. Nálatok működik? Üdv

,,A lustaság nem más, mint pihenés mielőtt még elfáradnánk''

(#447) Szabi1985


Szabi1985
újonc

Sziasztok!

Csatlakozom én is egy P20-al.. 😁

(#448) Pompi válasza joker1220 (#446) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Nálam a 8.1.0.152 van fent, sose állítgattam ezeket a Google dolgokat, de szoktam kapni az értesítéseket az időjárás változásokról. Így néz ki nálam:

[kép] [kép] [kép]

Feel Good Inc.

(#449) joker1220 válasza Pompi (#448) üzenetére


joker1220
őstag

Szia! Azzal nekem is jó volt, 8.1.0.164 re frissitettem és most nem jó... Nem mintha sok vizet zavarna csak belefutottam...

,,A lustaság nem más, mint pihenés mielőtt még elfáradnánk''

(#450) ufonauta


ufonauta
aktív tag

Sziasztok!
Igaz minden frankó a készülékkel, engem mégis bosszant, hogy bekapcsolás után mindig újra be kell állítani a fényerőt.:(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.